logo Jobfinder

Jobfinder

Lublin

Opinie o Jobfinder

nigdy więcej jobfinder 2013-03-21 14:39:16
Rekrutacja typu "agencja robi sobie żarty z kandydatów". Pani dzwoni prosząc o zrobienie testu z języka angielskiego online. Przez 10 dni po teście...cisza... Wysyłam zapytanie odnośnie dalszej rekrutacji. Otrzymuję odpowiedź, że nie zostałem dalej zakwalifikowany. Na pytanie czemu otrzymałem odpowiedź, że "Pierwszym etapem jest analiza CV, zatem brane jest pod uwagę doświadczenie zawodowe plus język angielski.". W takim razie skoro agencja mając na samym początku moje CV dlaczego poprosiła mnie o zrobienie testu z języka!? Strata czasu dla kandydatów, dno rekrutacyjne.
wężyk jak 2016-04-30 11:08:10
ale to nie jest przyjacielu zwykła od tak sobie hop agencja zatrudnienia, naprawdę mają prestiżowe i poważne stanowiska jak kucharz liniowy czy event manager. ja jednak idę na regionalnego managera sprzedaży bo tak jak chcą mam 2 lata doświadczenia w zarzadzaniu zespołem
Zostaw swoją opinię o Jobfinder - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jobfinder