Modern-Expo
counter
3 49 103 5 1
Kolega Czenka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.
Kandydat

Czy to prawda, że w Biedronce czy Lidlu na kasie zarabia się lepiej niż w międzynarodowej korporacji M-E?

Tak5Nie4
Kluczmen Nowy wpis

Macie może sejf do sprzedania?

Tak3Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 107 dni.

Wiecie czy Modern-Expo udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak1Nie2
KORONA Nowy wpis

Czy to normalne że w czasach koronowirusa wysyłacie magazynierów na montaże po Polsce?

Tak5Nie3

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Znajomy Czenka

Część Czenek skoro firma wywaliła 8 osób to jak ty się biedna uchowalaś. I po 2 tygodniach takie przemyslenia (usunięte przez administratora)mam nadzieję że to nie jest kolejny pomysł (usunięte przez administratora)na poprawienie twarzy firmy. Pozdrawiam

Tak18Nie16
Czenek zdrobnienie od Czesława
@Znajomy Czenka

Czemu sugerujecie, że jestem kobietą, pisałem w męskiej osobie, bo jestem tej płci, niezdolność do czytania ze zrozumieniem, bezpodstawne zarzuty, wyssane z palca domysły i pewność, że jestem Kaśką lub Amandą tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze się stało, że już was z nami nie ma. Motywacja wśród pracowników wzrosła, a każdy kto uczciwie pracuje nie musi przejmować się najsłabszym ogniwem, które spowalniało ich pracę. Także pozdrawiam i odradzam nadmierne czytanie pudelka, bo irracjonalne myślenie przenosi się do życia codziennego.

Tak16Nie17
Old
@Czenek zdrobnienie od Czesława

Może wzrosła bo się boją że zostaną zwolnieni z dnia na dzień? widać że dział HR zaczął wypisywać brednie aby poprawić wizerunek firmy na portalu. Żałosne żałosne.

Tak15Nie12
Hr
@Czenek zdrobnienie od Czesława

Najsłabszym ogniwem jest właśnie hr! Odkąd się pojawiliscie to jest źle po prostu źle!Firna bez was sobie dawała radę a tyle jest osób fajnych co znam z hr przede wszystkim nie fałszywym i takich tu ludzi trzeba!

Tak10Nie11
warto?

Warto zgłosić firmę do funduszy unijnych że do dnia dzisiejszego nie powstała produkcja a pieniądze wzięte? Jeszcze myślę napisać do gazety.Jak uważacie,proszę o opinię.

Tak18Nie4
???
@warto?

swoją wiedzę pozyskałeś z gwiazd?

Tak4Nie9
Kris
@???

zgadłeś geniuszu

paragraf
@warto?

człowieku! o czym ty piszesz? rozumiem sztuczne podciąganie wątku z nadzieją na wpis frustrata, jednak tu pojechałeś po bandzie. "panie warto?" czy warto?

Tak6Nie7
ObecnyPr
@paragraf

Po bandzie to pojechała firma i prezes ukraiński a osoba ta co napisała ma rację.

Tak19Nie2
Julia
@ObecnyPr

Krytykujesz Modern-Expo, ale nie wyjaśniasz, za co. Co takiego się stało w firmie? Uzasadnisz swoją opinię?

Tak1Nie5
Pr
@Julia

Wystarczy poczytać komentarze niżej,przede wszystkim za brak poszanowania pracownika.A reszta się zgadza..nic dodać nic ująć.(usunięte przez administratora)

Tak9Nie5
Warta100

A jak wygląda praca serwisanta montażysty

TakNie1
Abumejang
@Warta100

Nie idź tam chłopie...zero poszanowania pracownika.Ciągle jesteś w trasie.Firma dno,zero szacunku,rozwoju.Szkolenia co roku te same a ludzi zwolnili bo pieniędzy nie mają.ALE JAK BRACIA ZZA WSCHODU MAJĄ PRZYJECHAĆ TO WŁAŻĄ PALCU PO... ostatnio zwolnili sporo osób i jak sie dowiedziałem paru osobom nawet nikt nie podziękował za lata pracy.Premie zasłużone nie wyplacone.Nie polecam

Tak19Nie6
Użytkownicy czekają na odpowiedź 208 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Modern-Expo?

Montażysta

Zwolnili ludzi masę a teraz szukają hahahaha.MONTAŻYSTÓW SZUKACIE? A kiedy magazynierów?

Tak16Nie9
Weteran

Odchodzą już ostatni najlepsi... Ręce opadają

Tak13Nie2
Anatol

Jak tam kochani? Tęsknicie?

Tak5Nie13

@Konrad

Na upaine chyba

Tak14Nie3
Zdrowko

Zdrówko kiedy odejdziesz? Firma w końcu wyjdzie na prostą

Tak25Nie25
Czenek

Moim zdaniem bardzo dobra firma, pracuję od niedawna i czuję ogromny przypływ motywacji, jak widzę, że ambitne i ciężko, ale przede wszystkim mądrze pracujące osoby są doceniane na każdym kroku. Wszystkie podstawowe potrzeby takie jak stołówka z tanim i niezłym jedzeniem, automaty z kawą i klima są zapewnione. Co więcej, spółka organizuje mnóstwo imprez i szkoleń dla pracowników na każdym szczeblu. Dofinansowania do szamy, luxmedu, karty multisport i pokrycie części opłat za studia podyplomowe. Dobrze rozbudowany choć nie doskonały system premiowania i jeszcze dodatkowe bonusy za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Wiadomo, że wszystkie te rzeczy mają swoje wady, np dystrybutor z wodą, albo klima która strasznie wieje jak się siedzi tuż pod nią, a w dalszych częściach biura jest trochę za gorąco, co wywołuje spory między pracownikami, ale bez przesady - jak można mieć zażalenia o takie pierdoły, szczególnie, że budynek jest bardzo nowoczesny i czysty. A no i oczywiście kwestia ogrodu, moim zdaniem piękny, choć niektórym się nie spodobał. Ważne, że jest i można sobie sadzic warzywka i przyprawy. Na ostatnim spotkaniu kwartalnym właściciel dobrze wyjaśnił sytaucje zwolnień, właściwie to walnął taką przemowę, że się wzruszyłem - widać, że ta firma jest dla niego całym życiem, a prezesi mimo bardzo specyficznego podejścia i wielu negatywnych komentarzy, jakoś cały czas utrzymują spółkę w tendencji wzrostowej, więc chyba wiedzą co robią. Atmosfera wśród pracowników super, są ludzie rozmowni, są osoby bardziej ciche, jest kilku żartownisiów, jest kilka bardzo pomysłowych osób, a szczególnie ostatnio, widzę że każdy daje z siebie 100 procent, co dodatkowo motywuje i sprawia, że nawet chętnie zostaje po godzinach jak wiem, że muszę coś skończyć. Z ludźmi z fabryki w Łucku czasem trudno się dogadać, ale nie wiem czy wynika to z różnicy kultur, czy po prostu bariera językowa plus hierarchiczna struktura zatrudnienia na Ukrainie. Tutaj z kolei mam wrażenie, że do zarządu może pójść każdy i zaproponować albo jakiś fajny pomysł, albo nawet znam sytuację chłopaka, który wprost powiedział, że chciałby robić trochę ambitniejsze rzeczy i teraz zajmuje się terminalami paczkowymi. Wracając do negatywny opinii. Moim zdaniem wynika to z faktu, że niektórzy nie utożsamiają się z wizją i misją Grupy Modern Expo, większość pewnie nawet nie wie jaka ona jest. Ciężko jest myśleć w tych samych kategoriach co zarząd z ogromnym doświadczeniem w branży, jak dopiero zaczyna się swoją przygodę w korpo-świecie, ale ja tam się utożsamiam i cieszę się, że Modern Expo cały czas zgarnia wszystkie nagrody za wzrost i rozwój na ścianie wschodniej - bo to w końcu MY na to pracujemy, tak samo jak zarząd. Żeby nie było tak słodko: przydałaby się w firmie osoba, która kontrolowałaby pracę i wyniki, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Myślę o osobie na wyższym stanowisku, która w razie potrzeby pierwsza wiedziałaby, że coś się sypie lub jest niedopilnowane, od razu reagując, wyciągając pomocną dłoń i proponując wyjście z trudnej sytuacji. No i oczywiście regularnie chwaliła i doceniała bardzo ciężką pracę wszystkich osób, zarówno tych na stanowiskach biurowych jak i kolegów w magazynie, bo myślę, że trochę brakuje kogoś, kto po prostu by słuchał codziennych potrzeb i pomagał radzić sobie z fakapami. Podsumowując, duża dbałość o dobro pracownika, jednocześnie możliwość rozwoju, no i w końcu: dużo zmian, do których może czasem ciężko się dostosować i przyzwyczaić, ale czuję, że to dla dobra tych którzy faktycznie pracują na rozwój firmy.

Tak36Nie31
CZECZEN
@Czenek

Co za brednie! Firma zdobywa nagrody ale powinni zatrudniać ludzi a nie zwalniać z "doopy" wyrwanych powodów...coś żeby było...bez żadnego udowodnienia.Zero pochwał,wszystko załatwiane po cichu,każdy dowiaduje się czegoś na ostatni moment .Dziwne że ten komentarz piszę kobieta(czenek) a myśli że ktoś jest glupi i nie wie! ZDRÓWKA(O).Warunki do pracy są z tym się zgodzę,ale prezes Ukrainiec powinien 1!!! Polecieć!

Tak21Nie25
Czenek zdrobnienie od Czesława
@CZECZEN

Napisałem, że się wzruszyłEM, skoro masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to nie dziwi mnie fakt, że cię zwolnili. Jestem wrażliwy, ale do kobiety to mi raczej daleko ze względu na pana strażaka. Ksenofobiczne lęki przed nieznaną ci kultura zatrzymaj dla siebie i jeśli uważasz, że lepiej się sprawdzisz w roli prezesa to aplikuje i powodzenia!

Tak22Nie26

Zdruwko, szykuj się!!!!!!!!!!!

Tak12Nie14
Weronika
@Weteran

Szkoda, że trochę zaczęliście odbiegać od dyskusji o kwestiach, które mnie szczególnie interesują. Szukam tu mianowicie informacji o warunkach zatrudnienia, jakie oferują w Modern-Expo. Czy pracodawca umożliwia pracownikom rozwój zawodowy? Chętnie się tego dowiem.

Tak1Nie1
Xxx
@Weronika

Nie szukaj, biuro w Lublinie niedługo upadnie, z dnia na dzień zwalnia się coraz więcej pracownikow, zostają sami dyrektorzy który swoją genialna strategia doprowadzili do upadłości tego oddzialu + najważniejsza pani z hr-u. Szkolenia z komunikacji co roku te same z tej samej firmy, przypadek, może znajomi znajomych kogos, może z hru? Dobrze że żegnam to miejsce.

Tak14Nie12
Blee
@Xxx

Tu w ogóle nie ma strategii, planu...zwykły pracownik by to lepiej poprowadzil. Może ktoś z góry w końcu przejrzy na oczy ????

Tak17Nie12
CZECZENEK
@Weteran

Rudego teraz trzeba wywalić! To jego przyjęcie do firmy spowodowało ten upadek.

Tak2Nie9
@Weronika

Tak, w firmie można się rozwijać. Organizowane są zajęcia językowe dofinansowywane przez firmę. Organizowane są szkolenia z umiejętności miękkich, pracownicy są też wysylani na szkolenia specjalistyczne. Firma zatrudniła dwóch specjalistów od zarządzania projektowego, dzięki czemu można się wiele nauczyć. Poza tym pracuje się przy dużych projektach dla sieci handlowych w kraju i za granicą. Chcąc nie chcąc zdobywa się duże doświadczenie w branży B2B.

Tak7Nie7
Kinga

Witam Czy firma była by zainteresowana w nowej wysoko wykwalifikowanej osobie do HR? Pozdrawiam Kinia

Tak9Nie
Oczywiście
@Kinga

Oczywiście że tak!

Tak7Nie9
Marcin
@Oczywiście

Cześć! Jesteście w stanie napisać coś na temat poziomu wynagrodzeń, który obowiązuje w tej firmie? Chciałbym ustalić, czy pensje są na wysokim poziomie.

Rafał
Użytkownicy czekają na odpowiedź 304 dni.

Naprawdę jest taka ch inia? Warto? Proszę o 3-4 wypowiedzi;)

Tak6Nie5
Użytkownicy czekają na odpowiedź 311 dni.

Jak jest z awansem w Modern-Expo?

Tak5Nie5
weteran

“Niektórzy widzą w przedsiębiorcy drapieżnego wilka, którego trzeba zabić. Inni uważają, że przedsiębiorca to krowa, którą można doić w nieskończoność. I tylko nieliczni widzą w nim tego kim jest naprawdę – silnego konia, który ciągnie wóz.” Winston Churchill (1874-1965) "Spokojnie rozważaj własne błędy, a w rozmowie nie zajmuj się cudzymi winami" "Kto ma na języku miód, często ukrywa pod nim piołun." Ile opinii tutaj się nie pojawi i tak nie zmieni faktu że każdy ma swoją prawdę a w takim układzie niczego to Tutaj nie zmieni.

Tak9Nie
Weronika
@weteran

Każdy ma prawo do swojej opinii i wyrażenia własnego zdania na temat pracy w danej firmie. Dlatego na forum liczą się zarówno opinie pozytywne, jak i negatywne - aby osoba, która je czyta mogła poznać plusy i minusy danego miejsca pracy. Twój nick sugeruje, że długi czas pracujesz w firmie Modern-Expo. Może chcesz powiedzieć jak Ty oceniasz warunki zatrudnienia?

Tak2Nie
ON

Dzień dobry. Widzę, że w internecie wszyscy są mocni, a w pracy boją się odezwać. Myślę, że to nie miejsce na rozstrzyganie sporów pracowniczych. Gowork służy do przekazania opinii, a nie dyskusji na tematy kadrowe. Po rozmowie z kolegami, wydaje mi się, że przynajmniej część tych zwolnień była uzasadniona, no ale nie mnie to oceniać. Jeśli chodzi o pracę w tej firmie, to tak jak wszyscy pisali, są plusy i minusy. Firma jest w trakcie dużych zmian co niestety wiąże się z niezadowoleniem zespołu. Nie ulega wątpliwości, że praca jest ciężka i stresująca, jest się odpowiedzialnym za duże projekty i musisz polegać głównie na swoich umiejętnościach. Współpraca z niektórymi ludźmi i w Polsce i w fabryce jest dość trudna, wynika to i z podejścia ludzi do swojej pracy, z charakteru i różnic kulturowych. Niestety jest się odpowiedzialnym za wszystko, jeśli komuś coś zlecasz do zrobienia to niestety musisz dopilnować go i sprawdzić - tak to wygląda. Więc obciążenie psychiczne, odpowiedzialność i wymagania są dość duże. Praca ma też plusy, przez to, że jest się za wszystko odpowiedzialnym dużo można się nauczyć w różnych dziedzinach. Więc to dobra szkoła dla ludzi zaczynających przygodę w branży. Zarobki nie są najgorsze, po doliczeniu premii jest w miarę ok, ale też nie zarabia się jakoś specjalnie dużo. Są też inne benefity, tak jak w innych dużych firmach: prywatna opieka medyczna, multisport, dofinansowanie do obiadów. Firma z małej firmy transformuje się w korporację i zanim to wszystko zacznie działać to jeszcze trochę czasu minie. W tej chwili jest straszny bałagan. Czy mogę odradzić firmę? i tak i nie, dużo zależy od predyspozycji pracownika i podejścia do pracy.

Tak11Nie13
On to ona
@ON

Piękny jakże neutralny wpis osoby z HRu, hahaha, żal żal żal, nabiera się ktoś na to? Lepiej ratujcie sytuacja w firmie, a nie opinie na zewnątrz bo podobno lecą już grube ryby.

Tak15Nie12
ON
@On to ona

Co za ludzie....każdy kto nie wylewa pomyj na firmę jest z HRu - żelazna logika, ogarnijcie się ludzie.

Tak13Nie8
X2

Witam. Mam pytanie skoro HR jest takie super czy moze podac sie ocenie w ankiecie. Pozdrawiam

Tak11Nie7
X3
@X2

Bardzo dobry pomysł z chęcią skorzystam z takiej ankiety :)

Tak11Nie7
Ok

Popieram

Tak3Nie5

Zostaw merytoryczną opinię o Modern-Expo - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Modern-Expo