Modern-Expo

Opinie o Modern-Expo

Filtruj opinie po kryteriach:

GO M
Nazwa działu: HR

Jak osoby zatrudnione na własnej działalności zarabiają kilkanaście tyś/msc. i organizowane są szkolenia nic nie wnoszące za nastepne tysiace to później są cięcia kosztów i zwolnienia tych którzy zarabiaja najmniej. Super oszczednosci.....

Tak2Nie2
CZECZEN
@GO M

Nic dodać nic ująć...Fałszywe uśmieszki z ich strony a za plecami kawał......Potrzebna ta A i K jak ślepej kurze jajo w tej Firmie.Ogród zrobiony za ponad 200tysiecy a tu wypier..na zbity pysk ludzi którzy dla tej firmy oddali serce,tony potu,wysiłku itd.Takie to podziękowanie...Nie polecam

Tak2Nie3
Pracownik modernu
@CZECZEN

Oj przemu daj juz na luz. Znajdziesz inna prace jak tu bylo ci tak zle;)

Tak5Nie
Znajomy Czenka

Część Czenek skoro firma wywaliła 8 osób to jak ty się biedna uchowalaś. I po 2 tygodniach takie przemyslenia Amanda mam nadzieję że to nie jest kolejny pomysł Kaski na poprawienie twarzy firmy. Pozdrawiam

Tak3Nie5
Czenek zdrobnienie od Czesława
@Znajomy Czenka

Czemu sugerujecie, że jestem kobietą, pisałem w męskiej osobie, bo jestem tej płci, niezdolność do czytania ze zrozumieniem, bezpodstawne zarzuty, wyssane z palca domysły i pewność, że jestem Kaśką lub Amandą tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że dobrze się stało, że już was z nami nie ma. Motywacja wśród pracowników wzrosła, a każdy kto uczciwie pracuje nie musi przejmować się najsłabszym ogniwem, które spowalniało ich pracę. Także pozdrawiam i odradzam nadmierne czytanie pudelka, bo irracjonalne myślenie przenosi się do życia codziennego.

Tak5Nie1
Czenek

Moim zdaniem bardzo dobra firma, pracuję od niedawna i czuję ogromny przypływ motywacji, jak widzę, że ambitne i ciężko, ale przede wszystkim mądrze pracujące osoby są doceniane na każdym kroku. Wszystkie podstawowe potrzeby takie jak stołówka z tanim i niezłym jedzeniem, automaty z kawą i klima są zapewnione. Co więcej, spółka organizuje mnóstwo imprez i szkoleń dla pracowników na każdym szczeblu. Dofinansowania do szamy, luxmedu, karty multisport i pokrycie części opłat za studia podyplomowe. Dobrze rozbudowany choć nie doskonały system premiowania i jeszcze dodatkowe bonusy za wdrażanie innowacyjnych rozwiązań. Wiadomo, że wszystkie te rzeczy mają swoje wady, np dystrybutor z wodą, albo klima która strasznie wieje jak się siedzi tuż pod nią, a w dalszych częściach biura jest trochę za gorąco, co wywołuje spory między pracownikami, ale bez przesady - jak można mieć zażalenia o takie pierdoły, szczególnie, że budynek jest bardzo nowoczesny i czysty. A no i oczywiście kwestia ogrodu, moim zdaniem piękny, choć niektórym się nie spodobał. Ważne, że jest i można sobie sadzic warzywka i przyprawy. Na ostatnim spotkaniu kwartalnym właściciel dobrze wyjaśnił sytaucje zwolnień, właściwie to walnął taką przemowę, że się wzruszyłem - widać, że ta firma jest dla niego całym życiem, a prezesi mimo bardzo specyficznego podejścia i wielu negatywnych komentarzy, jakoś cały czas utrzymują spółkę w tendencji wzrostowej, więc chyba wiedzą co robią. Atmosfera wśród pracowników super, są ludzie rozmowni, są osoby bardziej ciche, jest kilku żartownisiów, jest kilka bardzo pomysłowych osób, a szczególnie ostatnio, widzę że każdy daje z siebie 100 procent, co dodatkowo motywuje i sprawia, że nawet chętnie zostaje po godzinach jak wiem, że muszę coś skończyć. Z ludźmi z fabryki w Łucku czasem trudno się dogadać, ale nie wiem czy wynika to z różnicy kultur, czy po prostu bariera językowa plus hierarchiczna struktura zatrudnienia na Ukrainie. Tutaj z kolei mam wrażenie, że do zarządu może pójść każdy i zaproponować albo jakiś fajny pomysł, albo nawet znam sytuację chłopaka, który wprost powiedział, że chciałby robić trochę ambitniejsze rzeczy i teraz zajmuje się terminalami paczkowymi. Wracając do negatywny opinii. Moim zdaniem wynika to z faktu, że niektórzy nie utożsamiają się z wizją i misją Grupy Modern Expo, większość pewnie nawet nie wie jaka ona jest. Ciężko jest myśleć w tych samych kategoriach co zarząd z ogromnym doświadczeniem w branży, jak dopiero zaczyna się swoją przygodę w korpo-świecie, ale ja tam się utożsamiam i cieszę się, że Modern Expo cały czas zgarnia wszystkie nagrody za wzrost i rozwój na ścianie wschodniej - bo to w końcu MY na to pracujemy, tak samo jak zarząd. Żeby nie było tak słodko: przydałaby się w firmie osoba, która kontrolowałaby pracę i wyniki, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Myślę o osobie na wyższym stanowisku, która w razie potrzeby pierwsza wiedziałaby, że coś się sypie lub jest niedopilnowane, od razu reagując, wyciągając pomocną dłoń i proponując wyjście z trudnej sytuacji. No i oczywiście regularnie chwaliła i doceniała bardzo ciężką pracę wszystkich osób, zarówno tych na stanowiskach biurowych jak i kolegów w magazynie, bo myślę, że trochę brakuje kogoś, kto po prostu by słuchał codziennych potrzeb i pomagał radzić sobie z fakapami. Podsumowując, duża dbałość o dobro pracownika, jednocześnie możliwość rozwoju, no i w końcu: dużo zmian, do których może czasem ciężko się dostosować i przyzwyczaić, ale czuję, że to dla dobra tych którzy faktycznie pracują na rozwój firmy.

Tak9Nie2
CZECZEN
@Czenek

Co za brednie! Firma zdobywa nagrody ale powinni zatrudniać ludzi a nie zwalniać z "doopy" wyrwanych powodów...coś żeby było...bez żadnego udowodnienia.Zero pochwał,wszystko załatwiane po cichu,każdy dowiaduje się czegoś na ostatni moment .Dziwne że ten komentarz piszę kobieta(czenek) a myśli że ktoś jest glupi i nie wie! ZDRÓWKA(O).Warunki do pracy są z tym się zgodzę,ale prezes Ukrainiec powinien 1!!! Polecieć!

Tak1Nie3
Czenek zdrobnienie od Czesława
@CZECZEN

Napisałem, że się wzruszyłEM, skoro masz problem z czytaniem ze zrozumieniem to nie dziwi mnie fakt, że cię zwolnili. Jestem wrażliwy, ale do kobiety to mi raczej daleko ze względu na pana strażaka. Ksenofobiczne lęki przed nieznaną ci kultura zatrzymaj dla siebie i jeśli uważasz, że lepiej się sprawdzisz w roli prezesa to aplikuje i powodzenia!

Tak4Nie1
SERHIY
Nazwa działu: Handlowy

SUPER!!!!

Tak5Nie3

Sławomir
@SERHIY

Twój wpis dotyczy pracy w firmie Modern-Expo? Jeżeli tak to widzę, że jesteś osobą pozytywnie wypowiadającą się o firmie. Mógłbyś podzielić się z nami szczegółami związanymi z tym miejscem pracy? Chciałbym poznać jaka atmosfera panuje wśród zatrudnionych pracowników oraz czy jest możliwe odbycie stażu w tym przedsiębiorstwie? Liczę, że podzielisz się swoją wiedzą.

Tak2Nie1

Pumpernikiel
@Sławomir

Jest możliwość stażu i praktyk, wystarczy pokazać, że wniesiesz wartość dodaną do spółki, będziesz miły i wykażesz dużo energii i chęci do pracy. Zarówno w Lublinie, jak i w Warszawie atmosfera jest ekstra, jak potrafisz się dopasować do otoczenia i będziesz w porządku wobec innych, to na pewno otrzymasz to samo w zamian.

Tak4Nie
Ona

Firma fatalna, na zewnątrz robią piękne wrażenie a co się dzieje wewnatrz to jakaś masakra. Kierownictwo cały kwartał olewa, ma zwykłego pracownika daleko w ... nie mają o niczym bladego pojecia. Doopiero na koniec kwartały nagle się interesują bo trzeba nabić słupki do premi. Go modern go!

TakNie3
Dokładnie
@Ona

Wszędzie nagrody i wyróżnienia a tak naprawdę nikt nie wie co się dzieję i jak traktują Polaków!!! DNO TOTALNE JAK i prezesi.Zwolnili sporo osób bez podania konkretnej przyczyny tylko, zeby coś było bez żadnego udowodnienia,nie wypłacone zasłużone wypracowane premie

TakNie2
Ona

Odejście z tej firmy było bardzo dobrym posunięciem. W nowej pracy można w końcu odżyć.

Tak2Nie1
kobra

Witam, Czy firma poszukuje pracowników na produkcję? pozdrawiam

Jaa
@kobra

Jaką produkcję. Produkcja nie powstała ale kasę unijną wzięli o to cała polityka.

Tak6Nie1
Jaaa

(usunięte przez administratora) Odradzam Taja świetnie prosperująca firma a zwalniają ludzi z oszczędności

Były pracownik handlu
@Jaaa

Dokładnie.To widzę nic się nie zmieniło.Nie pracuje w tej firmie już jakiś czas ale mam kontakty z ludźmi i mówią co się dzieję.Ukrainiec lepiej traktowany niż Polak! Słyszałem o zwolnieniach ludzi .Odradzam tam pracę.Nagrody dostaje firma wyróżnienia a pracownik dla nich to nikt.

Jaa
@Były pracownik handlu

Firma do (usunięte przez administratora) atmosfera do (usunięte przez administratora) Odradzam Zaraz Pani HR będzie pisać że głupoty ludzie piszą a firma jest naprawdę super

TakNie1
anonymous

zarobki bardzo małe,nie szanują ludzi,to nie korporacja a kołchoz

Tak23Nie3

Pozytywny
@anonymous

wszyscy pracownicy bez wyjątku otrzymują premię kwartalną plus podstawy powyżej przeciętnej, nie pisz głupot

Tak30Nie3

K.
@anonymous

minimalna pensja jest dwukrotnie wyższa niż minimalna pensja krajowa, dodatkowo wypłacana kwartalnie premia, praca projektowa, pakiety socjalne: multisport, opieka medyczna, dotacja do posiłków. ... można by trochę wyliczać. anonymous - nie pisz bzdur

Tak32Nie2

K....
@K.

K. kim jestes? jezeli wszystko wiesz,ze jest dobrze itd to sie ujawnij

Tak4Nie2

k..
@K.

czyli rozumiem, że każdy pracownik zatrudniony przez Modern-Expo ma w umowie wpisaną kwotę brutto, odpowiadającą kwocie 3060 zł NETTO (na rękę) ? Co za brednie.

Tak1Nie2

k..
@k..

..minimum 3060 zł

Czesław
@K.

Czy mógłbyś dodać kilka słów na temat rodzaju umów podpisywanych z nowymi pracownikami? Można liczyć na stabilne zatrudnienie i umowy długoterminowe? Czy firma docenia pracownika i daje możliwość awansu i rozwoju kariery? Pojawiły się dwa ogłoszenia o pracę na stanowiska: analityk marketingowy i menadżer do spraw zarządzania relacjami z klientem. Podzielcie się wrażeniami z rozmowy rekrutacyjnej.

TakNie1
Dawny pracownik serwisu
@Pozytywny

Sam nie pisz głupot.Szczególnie przy zwolnieniach pracowników otrzymują premię.Bzdura totalna.Ta korporacja padnie niedługo dopóki nie wrócą polskie warunki pracy nie ukraińskie.Ukrainiec jest lepiej traktowany niż polak.Wszędzie piszą o sukcesach firmy a pracodawca nie szanuję pracownika.

Prezesik
Nazwa działu: Magazyn
@anonymous

(usunięte przez administratora)to mało powiedziane,jakie premie raczej zwolnienia ludzi,cięcia kosztów i tak dalej.... W innych tego typu firmach,gdzie tyrasz na magazynie a nie siedzisz za biureczkiem i pijesz kawkę zarobki są bardzo małe

Tak1Nie
Jaaa
@Pozytywny

Hahaha nie rozśmieszaj mnie jakie premie kwartalne Pracownicy zwolnieni nie dostają premii na którą zasłużyli Firma dno kilo mułu i wodorosty

Tak3Nie1
Czeczen z Kambodży

Swoi swoich pchają na stanowiska pod groźbą zwolnienia się.Z Polskich warunków pracy robią ukraińskie.

Tak5Nie2

Spawacz

Witam, firma potrzebuje pracowników na stanowisko spawacz? Jakie zarobki? I czy nadgodziny platne? I na jaką metodę?

Kamila
@Spawacz

To naprawdę bardzo dobrze, że wykazujesz chęć podjęcia pracy w Modern-Expo. Muszę Cię jednak trochę rozczarować - przeglądając Internet nie zauważyłam, aby firma ta w chwili obecnej rekrutowała na jakiekolwiek stanowisko. Ale może być tak, że prowadzą w niej rekrutację ukrytą, dlatego też zachęcam Cię do bezpośredniego kontaktu z nimi w celu dopytania o ewentualne wakaty: biuro@modern-expo.net.pl Skłaniałbyś się ku takiemu rozwiązaniu?

NW

Czy jest tak źle jak w tych opiniach? Może ktoś napisze obiektywną ocenę. Jak zarobki?

K....

Nie jest tu dobrze. Jakiś kierownik zacząl tu wypisywać by poprawić wizerunek firmy na portalu. Zwykle (usunięte przez administratora) Odradzam

Tak5Nie1

Wacław

Czy firma potrzebuje pracowników? Warto aplikować?

Tak6Nie

Gość
@Wacław

Szuka. Wielu ludzi odchodzi. Odradzam

Tak1Nie2

@Gość

Nie zgadzam się, rotacja jest niewielka, firma zwiększa co roku liczbę pracowników, większość osób ceni sobie pracę w firmie.

Tak11Nie5

MC
@Wacław

Chcesz pracować w międzynarodowej firmie, której dynamiczny rozwój zapewnia gwarancję realnej ścieżki kariery, i nie boisz się uczyć, aplikuj.

Tak18Nie4

Szerokim lukiem

Dyskryminują polaków

Tak14Nie2

realny pracownik
@Szerokim lukiem

Bzdura, ponad 80 procent to Polacy, nikt nigdy nikogo nie dyskryminował. Firma międzynarodowa, szanuje wszystkie narodowości.

Tak13Nie5
Henry

Czy jest jakaś przyczyna takiej sytuacji? Może trzeba rozmawiać z szefostwem?

Tak6Nie

były pracownik
@Henry

Szefowstwo o niczym nie decyduje. Centrala na ukrainie rzadzi.

Tak7Nie1

zatrudniony
@były pracownik

W każdej firmie generalne decyzje podejmowane są Centralnie, pracownicy w obrębie kompetencji posiadają autonomię, pracuje się projektowo podejmując wspólnie decyzję.

Tak6Nie1

Leon

Generalnie firma ma opinię dobrego pracodawcy. Dziwię się , że narzekacie!!

Tak16Nie3

nick

Na jakich stanowiskach jest zła atmosfera i czym to się przejawia? Szukam opinii

T

Polecam na początek kariery. Wynagrodzenie spoko na singla. Atmosfera bardzo zła. Zarząd spoko, mają cie gdzieś. Żadnego rozwoju zawodowego.

Tak3Nie

nick
@T

Co to znaczy, że atmosfera bardzo zła? Zła bo wymagają niemożliwego? Zła bo pracownicy się nie lubią? ...?

Tak4Nie

Lena

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Tak1Nie

@Lena

Ukraińcam wszystko pasuje, Olena.

Konrad
@)

Nie ukraincam a ukraincOm

Tak2Nie

Okropna atmosfera pracy i mobbing na porzadku dziennym

Tak12Nie1

anonymous

komuna, nie szanuja i klamia pracownikom. kierownik molestuje kobiet

Tak13Nie1

anonymous

nie polecam pracuje już tyle ale tak źle nie było

Tak16Nie1

Zostaw opinię o Modern-Expo - Lublin