Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Wera

To zmiana a

S
@Wera

A to w sumie mnie nie dziwi, bo zmiana A to największe nieroby zaraz przed zmianą D

XXL
@S

a co masz do zmiany D?????????

lelek
@S

fajansiara!!!

s

O której zmianie mowa ?

Wera

A. Gośka nie zanidbuje pracy latając na fajke 4 razy w trakcie pracy i siedzi tam z Elką po 15min? chodzą jedna za drugą jak gęsi i nie trzeba jakos wyjątkowo sie interesowac żeby to widziec!

Przewodnik

Betty malgorzata skora jeździła raptem jeden dzień wózkiem i już wielkie halo, koleguje sie z Danusia a nie wlazi jej do (usunięte przez administratora) jest ogarnieta i wie co się dzieje wokół stołu radzi sobie świetnie ze wszystkim i napewno zasługuje na umowe

wózkowy
@Przewodnik

tak zasluguje na pewno za latanie na papierosa po 15 minut z elka hehe

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
betty

Pani Malgorzato S ze zmiany A zasanow sie Pani nad swoim zachowaniem wez sie Pani do roboty bo gora juz wie co pani wyprawia. Wlazi Pani do d...y kazdemu wozi sie pani wozkiem gdzie tylko moze. przekupila Pani brygadzistke to kazdy wie ze ma Pani dostac umowe chyba za latanie na papierosa co 15 minut .

Robet
@betty

Oceń siebie,a potem kogoś innego!!!

Robert
@betty

Oceń siebie,a potem kogoś innego!!!

xoxoxo
@betty

Kobieto! Nie sraj ogniem bo się poparzysz. Jak Ci zazdrość ze Gośka to czy tamto to się naucz i ją wyręcz.

@xoxoxo

hahaha ja nie jestem kobieta a liczyc i pisac raporty umiem tylko nie nauczylem sie palic haha

@xoxoxo

xoxoxo
@betty

Dziękuję za słuszną uwagę, że nie jesteś kobietą. Mój błąd co do tego stwierdzenia ale już go naprawiam. Otóż małe sprostowanie , nie jesteś kobietą, ponieważ KOBIETA utrzymuje pewien poziom intelektualny. Tutaj mamy do czynienia ze zwykłą zawistną babą, która zamiast pracować to się opierdala i rozgląda po hali w poszukiwaniu osób, które by mogła publicznie aczkolwiek "anonimowo" obsmarować. Takie małe wtrącenie: Drogi CZYTELNIKU/CZYTELNICZKO! miej się na baczności bo kto wie, może jutro Betty obsmaruje właśnie Ciebie. Wracając do tematu to proponuję Ci zmienić pracę ewentualnie stanowisko bo tutaj za obserwowanie drugiego człowieka nie płacą tylko za robotę którą w ten sposób ewidentnie zaniedbujesz.

ddd

Firmy która notuje milionowy obroty miesięczne nie stać na kilkadziesiąt złotych podwyżki dla pracowników.

wozkow

Jak tam wyszła wypłata za lipiec daje do myślenia bo moja to nie wiem czy to wypłata czy jalmozna jak tak dalej będzie to sami będą robić bo.wszyscy odejdą

terte
@wozkow

Co miesiąc tak jest od lat, musisz się przenieś do handlowego, zobacz ile tam osób i nie narzekają na wypłaty.

bhyuuhg

A podpierdolic do PIP

ssa
@bhyuuhg

W łapę dają, nic to nie da.

asasdsfg

E gdzie tam coraz to gorzej , wyzysk jak skurwysyn

Byly

Były pracownik pozdrawia pracownikow z grupy D. Mam nadzieje, ze Wam jest lepiej .

tyson

Następny przyglup, dlaczego mamy zmieniać pracę ? To firma niech zmieni podejście do pracownika i przestanie łamać prawo

Robert
@tyson

Łamie prawo na całej linii!!!! Może trzeba zacząć działać w tym temacie?Tylko jak i z kim,jak każdy się boi utraty pracy.Jakieś propozycje?

john

A dla czego mamy zmieniać ? To firma niech zmieni podejście do pracowników bo łamie prawo. A po drugie nie każdy ma możliwość zmiany pracy , jeśli chodzi o to , ze ktoś na kogoś nagaduje to wina jest właśnie osoby którą się obgaduje bo widocznie dała mu temu powód, I nie myśl,ze ci na zlecenie beda zapierdalac dla innych , będziecie mieć mniejsze premie lub wogole to zobaczycie

NICO

Nie rozumiem wszystkich tych którzy tak narzekają dlaczego po prostu nie poszukacie lepszej firmy która doceni, wasze starania krótka piłka nie pasuje zwalniam się i do widzenia , co was tu trzyma? . Nie lubicie ludzi z którymi współpracujecie, nie lubicie osób które zarządzają firmom , nie lubicie kierowników produkcji, magazynierów, brygadzistów. Lubicie tylko siebie , potraficie wszystkich oceniać poza sobą... To kiedy wy wszyscy znajdujecie czas na prace gdy cały czas obserwujecie innych. Wszyscy piszą anonimowo dlaczego brak wam odwagi by powiedzieć w prost do osób do których macie jakiekolwiek uwagi czy zastrzeżenia co do organizacji pracy . A odnoszenie się co do wyglądu człowieka jakim jest i jak wygląda jest chamstwem i tempactwem w najgorszym stylu . Idźcie tam gdzie będzie Wam nie męczcie siebie i innych.

john

TOM

ha,haha!!! przygłup

zbyszek zmiana A
@NICO

Masz racje(NICO) jak to mówią najlepiej widzieć coś u kogo a u samego siebie nie . Piszesz o anonimowości a sam sie nie przedstawisz . Jeżeli chodzi o obserwacje to jest proste polskie przysłowie (cudze to sie pod lasem widzi a swojego we własnym ogródku nie widać) najlepiej jak każdy by patrzył na siebie i robił to co do niego należy.

u57

too ZBÓJ Mały ZBÓJ :))

gg

Podwyżki były tylko dla wybranych ?

Pracowity
@gg

Tak tylko nie liczni przydupnicy albo pociotki inni zapier .... ą i tego nikt nie docenia

NN

czy ta komiczna w peruce ze zmiany b zasłoniła włosy Jackowi że ich nie widzi

jonn

ciekawe czy posiada miotłe?

Kto mi powie co to za przystojniak zajmuje się zwrotami ze sklepów na zmianie B?

maro

niektórzy wychodzą po 2 godzinach pracy a mają płatne całe dniówki

maro

niektórzy wychodzą po 2 godzinach pracy a mają płatne całe dniówki

Obserwator

Dział opakowań-liczenie stanów opakowań,liczenie etykiet,przyjmowanie opakowań z zewnętrznych firm,wydawanie opakowań rolnikom,załadunek firmowych aut,papierkowej roboty od ch...Porządkowanie hali(jak znajdą czas)robienie kartonów na maszynie,prasowanie kartonów itp..itd..Proponuję im jeszcze zlecić liczenie papieru toaletowego w kiblach. Szanowna Dyrekcjo,może jeszcze im coś wymyślcie,bo jeszcze mają chwilę czasu na drapanie się po (usunięte przez administratora)

ter
@Obserwator

hahha - dział opakowań ? Największe nieroby które potrafią przespać pół nocy na wózkowni i mają wielki żal, bo ciężko im wydać kilka palet kartonów rolnikom (podwieźć, bo rolnicy sami sobie ładują na auta) i palety/kartony do produkcji - tutaj nawet podwozić nie trzeba, bo sama produkcja sobie wywozi. O liczeniu już nie wspomnę, bo brak słów. Rzeczywiście nawał roboty.

fasfas
@ter

A od robienia kartonów i ich zgniatania są osoby które robią od poniedziałku do piątku a na nockach nie raz dostają kogoś do pomocy A pro po podwyżek to wszyscy chyba je dostali oprócz ludzi z magazynu :) (prócz oczywiście kontroli jakości)

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów