Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

pocisk

System się pomylił wierzycie w takie bzdury??? ktos ten klawisz włączył , czyli wszystko było ok. przez miesiąc, a teraz oddawać ! jesteśmy jak złodzieje, cóż trzeba oddać bo firma zbankrutuje

Pracownicy

Kupujcie ludzie sobie po tirze i wstawiajcie do jazdy jak guziczki moga to my tez.sam dyspozytor sobie prace ustala najpierw sie przymilal do robinsona a teraz na wlasna reke prowadzi konflikt interesu.po co charowac na magazynie jak mozna siedziec w domu i kase liczyc.

Joker
@Pracownicy

Chamstwo w bialy dzien wyzyskiwac i oszukiwac firme w ktorej sie pracuje niech sie tkos wezmie i rozwali to towarzystwo.

Mam pytanie Czy sie znienily warunki pracy bo zastanawiam sie nad zlozeniem cv a z tego co piszecie to nie za ciekawie jest...

pipi

bez zmian becka szaleje

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Dobrzechów
Europak Sp. z o.o. sp.k.
Lobo

Co nowego slychać w Amplusie??

Jum

No to prawda, konkretna i rzetelna, bardzo fajnie.

esmeralda

I bardzo dobrze , sama tam pójdę a nie bede (usunięte przez administratora) takich ciężarów za grosze

firma virtu buduje nową hale w zawierciu daje 10 zł na godzinę i daje transport z Miechowa jeżdzi już 26 osób ciekawe co na to amplus młyński i czechowski jak odejda ludzie chyba sami staną za stołem i bedą sortować pomarańcze

tor
@pracownik

Kilka nierobów z biur wyjdzie, przecież tam już tak napchane, że nie mają jak koło siebie przechodzić.

sortowacz
@tor

Dokładnie tak jak mówisz kolego oni nie pozwala sobie krzywdy zrobić przyjdą nowi pracownicy z Ukrainy i będą sortować za pół ceny

haha

Myślę że piszesz o właścicielach ( jaki pan taki kram)

Pip

A młodemu w kj to mleka i facebooka,uważać na niego,podpierda.....

polo

Jak ci tak zazdrość tego co robi Michał to idz na audytora i pokaż co ty potrafisz a nie oceniaj innych bo to co napisałeś to jest trochę nie smaczne

john

Bhp to jedna Wielka sciema w tej firmie , ludzie przestańcie przychodzić to może w końcu cos zmienia jeśli chodzi o wypłatę i godne traktowanie ludzi

takrik

Zero szacunku do pracowników. Pracowałem i nie polecam.

ona

Gdzie jest szanowny bhp ? -kobiety dżwigają worki 40 kg niekiedy cale 12 godzin -zdejmuja z palet cytryny ,grejfruty pomarańcze po 18 kg czemu go nie ma na hali produkcyjnej ? przecież są odpowiednie przepisy bhp dotyczące podnoszenia cięzarów przez kobiety i przez ile godzin mogą podnosić tyle kilogramów Szanowni przyszli pracownicy szczególnie kobiety, tutaj będziecie traktowane na równo z męzczyznami nikt się wami nie przejmie kiedy nie dżwigniecie tych kg.a za tą pracę rzucą wam ochłap w postaci " wypłaty"pozdrawiam i życzę zdrowia

Robert
@ona

Proponuje skargę do PIP

lelek

I znowu zapracowane panie z kadr zapomniały doliczyć do wypłaty nadgodzin.

jgfjghfj

Jesli o gęstego to sie pomyliłem , miałem o onim złe zdanie i strwierdzam ,że chłop nie jest zły, tylko ludzie mają o nim złą opinie i to mnie zmyliło, a to wina jest tej gównianej pracy , chłop nie jest zły , tak trzymac panie Krzyśku,nie przejmuj sie pan opiniami , pozdrawiam

punisher

Umowy mają mieć wszyscy po nowym roku ( pewne źródło ) a ile z tego prawdy dowiemy się naprzelomie roku , a jesli nie będzie umów to zmiana D będzie mieć jeszcze większe problemy :-)

yhl

Jakie 8 ? Na A i D na ekspedycji w Prandocinie jest po 13 osób, dwie lub trzy więcej niż na B i C i jakoś z tym też nikt nic nie robi.

...
@yhl

Nie przejmują się ludźmi, na magazynie może się jeden z drugim pozabijac, bo oni mają na głowie imprezy "szkolenia". bydło zostanie dla nich bydłem.

...
@...

Umowy? Obiecane i nie dane ( oj max 2-3 ostatnio) ludzie po kilka lat pracują na zlecenie. Podwyżki? Tylko dla lizusów. Najlepiej chodzić po hali i opier.... ludzi.

gigi

Pan Kierownik z produkcji przynajmniej jak trzeba coś zrobi przy stole a becka z wózka nie schodzi nierób za co oni mu płacą

HAHAHA
@gigi

Za kierowanie ekspedycją bo ktoś musi ogarnąć jak i kiedy zapakować te 30 tirów. Ale to i tak nic przy tym co mają w Niegardowie ostatnio często po 20 tirów i więcej a ludzi do ładowania 3,4 a w Prandocinie 7,8 i podstawy mają wyższe a różnica w podstawie kierownika ekspedycji 500zl. Sprawiedliwość

wozkowy

No cóż z tego że ja dodam opinie jak i tak ja usuniecie

Okopowy

Ej ej ej, gdzie mnie tu chamstwo na Niegardów wysyłacie. Tu porządni ludzie pracują. Miechowskich lumpów nam nie trzeba.

ily

Mlody kierownik jest ok karpackiego cza na niegardow wyslac niech tam robi zamieszanie tuman jeden iham do potegi

Dodatkowy
@ily

Troche wieksze wysyłki i pan kierownik z pod laweczki nie wie co się dzieje drze sie tylko i chyba nie wie dlaczego razem z becka do jednego worka i na niegardow,chociaż tam też ich podobno nie trawili.

paul

wlasnie wera co masz do zmiany D

A
@paul

Nie sposób zauważyć, że zmiana A i D nie muszą się przemęczać w pracy, bo są kryte przez pewną osobę z Miechowa i nikt ich nie ruszy. 80% osób po układach.

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów