ECM GROUP POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ECM GROUP POLSKA SP. Z O.O.

gggggggggggg 2013-11-28 12:15:24
Firma nie nadaje się do nadzorowania autostrad i mostów. Po prostu nie maja kadr.
Te same osoby wystawiają na wszystkie kontrakty. Niektóre tylko po to aby wygrać przetarg. Oczywiście najsłabszy punkt to rozliczeniowcy i drogowcy.
xyz 2014-09-09 18:43:59
Firma nie szanuje pracowników. Zaniża wynagrodzenia, nie podpisuje umów / kontraktów z personelem. Płatności zalegają miesiącami. Wygrywane przetargi z wagą 100% cena dzięki założeniu, że część personelu pracuje z 1,00 zł + VAT. Vide ostatnie rozstrzygnięcia w KIO.
Zdecydowanie odradzam współpracę.
rebel 2015-08-08 20:58:58
ktoś wie jak wygląda sytuacja na chwilę obecną w firmie???
erty 2016-01-17 21:08:42
Za 1zł za godzinę to nie ma takiej umowy. Na stanowisku asystenta zarabia się kosmiczne 6,83zł netto za godzinę (dla niestudenta - student do 26 r.ż. trochę więcej, ale nie wiem ile dokładnie). Dodatkowo u umowie masz "ogranicznik", że maksymalnie możesz zarobić 1750zł brutto/m-c, co daje netto 1309zł (przepracowując 192 godz.) Oczywiście pracując 5 dni w tygodniu po 8 godzin niemożliwe jest zarobienie tych 1309zł - trzeba brać soboty lub nadgodziny, aby tyle było. Podsumowując: jeśli jesteś studentem, albo jest to twoja pierwsza praca warto iść na jakiś kontrakt, ale tylko po to, żeby mieć ładny wpis w CV, nauczyć się czegoś (pod warunkiem że będziesz miał(a) trochę szczęścia i nie zostaniesz skierowany(a) do robienia największych dupereli), poznać ludzi z branży, złapać kontakty i jak najszybciej wymiksować się do innej firmy.
erty 2016-05-12 10:49:15
@alan: wszystko co wyżej, żywcem wyjęte z umowy
Zostaw swoją opinię o ECM GROUP POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECM GROUP POLSKA SP. Z O.O.