Opinie o Alior Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alior Bank S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alior Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alior Bank S.A. w Warszawa

Kamila86

Egzamin wstępny!!! Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć jakie sa pytania ? Bo materiału wiele

Nickita

Dzień dobry, proszę o opinie odnośnie stanowiska : Bankier Wsparcia Hipotecznego Katowice - w ogłoszeniu do obowiązków m.in. aktywne wsparcie Dyrektora / Menedżera / Bankiera ds. Bankowości Hipotecznej.

Xxxx

Jaka podstawę proponuja na stanowisku bankier klienta?

Werdnadab

Moja wypowiedz dotyczy pracy w IT, ktore cierpi przez ogolna polityke firmy i niektorych jej managerow. Brakuje tam specjalistów - co jest zrozumiałe bo płace są małe. Utrzymuje się za to management, kolesiostwo, osoby 65+ które powinny być na emeryturze a są nieefektywne. Do tego non stop cięcia w dziale IT. Dokręca się śrubę do oporu w stosunku do nowych osób. Zatrudnienie dawniej dostawali ludzie niekompetentni jeżeli chodzi o IT. Rozmowa kwartalna jest wręcz ironiczna - stawia się cele nierealne do osiągnięcia dla nowych osób nie znających specyfiki wewnętrznej tej firmy, nie mowiąc o tym ze nie da sie zrobic tak szybko pewnych rzeczy technicznie. Nowo zatrudniona osoba na stanowisku programisty (z kilkuletnim doświadczeniem) może na starcie liczyć ze ma już kilkumiesięczne zaległości ze względu na stare zaskórne projekty nieogarnięte przez dawne zespoły. Do tego trafia się nieszczery manager, dodajacy wymagania do ustalonego projektu, nie umie rozmawiac z ludzmi, nie widzi w sobie problemow, wywyższający się oraz nigdy nie bedacy ustatysfakcjonowany. Management techniczny patrzy tylko na wyniki, nie interesuje ich czy jest to możliwe do wykonania w danym czasie. Ciągle jest podnoszenie poprzeczki, zwiększanie tempa i efektywności po taniości. Podwyżka pensji to iluzja. Nie ma co liczyć na partnerstwo zawodowe z managerem.

Przebieg rekrutacji to porażka wizualna dla Alior Bank. Wysłane CV. Po niedługim czasie dzwoni Pani z HR. Umawia się na rozmowę telefoniczną. Następnie drugi etap to rozmowa z HR i przełożonym. I tu jak zawsze zaczyna się śmiech. Pytania z rozmowy telefonicznej są powielane. Na plus jest atmosfera i czas trwania rozmowy. Następnie Pani z HR zapewnia, że do 2 tyg nastąpi info zwrotne.... i tak już czekam 1,5 miesiąca. Zero odpowiedzi, zero informacji, że np. proces się przedłuża. MASAKRA. Jeśli już na starcie jest takie podejście do pracownika (potencjalnego) to wyobrażam sobie co jest kiedy jesteś związany umową o prace. Zdecydowanie odradzam chyba, że ktoś lubi czuć się olewany

standardowe

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
qowal

Alior chce zatrudniać ludzi jak najmniejszym kosztem. Jeśli ich długofalowa polityka kadrowa to "płać mało - wymagaj dużo" to życzę powodzenia. szanujący się, dobrzy specjaliści tam po prostu nie pójdą. pomijając już fakt, że upolitycznienie straszne. Moje sugestie dla Alior Bank S.A.: płaćcie adekwatnie do wymagań Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: nie zatrudniać znajomych królika

witam mam pytanie jak długo trwa proces weryfikacji pracownika i czy zawsze sprawdzają bik big i krd?

Grzegorz
@ja

Jesteś zainteresowana pracą w banku? Na jakie stanowisko będziesz kandydować? Nie wiem nic o procesie weryfikacji w tych instytucjach, o których piszesz, ale może doradzą Ci doświadczeni pracownicy. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę kwalifikacyjną, napisz jak ci poszło. Bank na swojej stronie https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/kariera/aktualne-oferty-pracy.html ma sporo ofert zatrudnienia w różnych lokalizacjach. Zajrzyjcie tam, może znajdziecie coś dla siebie.

korpoludek

Hej, czy po okresie próbnym jest możliwa jakaś podwyżka podstawy? może ktoś miał taką sytuację? dzięki z góry :)

bankowiec

Witam. Dostałam propozycję pracy w Alior Bank S.A. na stanowisku Dorady Klienta Indywidualnego - placówka franczyzowa. Mam 8-letnie doświadczenie w bankowości, miejscowość 350 tys mieszkańców. Proszę o informację na jaką realnie podstawę mogę liczyć i jak jest z premią, czy jest ogóle do zrealizowania? Czy 4000 zł brutto podstawy można otrzymać? Czy przy przedłużaniu umowy po okresie próbnym jest szansa na podwyżkę? Proszę o pomoc, pozdrawiam :)

mm
@bankowiec

Placówki franczyzowe należą do prywatnych osób, a oni zazwyczaj wynagrodzenia maja zbyt niskie. Przy takim doświadczeniu proponowałbym coś swojego, trochę odwagi i działasz!!!. Z pewnością wyjdziesz na tym lepiej ewentualnie praca w oddziale Banku, lepsze perspektywy i dodatkowe benefity. Pozdrawiam

kot

Jak dla mnie firma jest totalnie nie profesjonalna. Rozmowa zamiast o warunkach pracy oraz formie zatrudnienia to o jakichś pierdołach. Żadnych rzeczowych informacji dla przyszłego pracownika. Weryfikacja tożsamości to również jakaś pomyłka. Pierwszy raz spotykam sie z wymogiem wysłania skanu dowodu osobistego oraz numeru pesel. Składając dokumenty do państowych urzędów oraz policji nie było takiego wymogu. Ze względu na to jak wygląda rekrutacja niestety zrezygnowałem.

mysz
@kot

Potwierdzam rekrutacja totalnie nieprofesjonalna i robiona tylko po to żeby rekruterzy mieli zajecie

TaAnna

Jakie są widelki wynagrodzenia na stanowisku wsparcia doradcy/ bankiera hipotecznego?

Daria

Co byłoby lepsze praca na infolinii aliora czy jako doradca klienta? Chodzi mi o zarobki, atmosferę itp. Co polecacie ? Z góry dziękuję za każdą informację:)

@Daria

Z dwojga złego lepiej być już doradcą. Ale z doświadczenia nie polecam żadnego stanowiska z powyższych.

karol
@anonymous

Jakie zarobki w przypadku doradcy a jakie na infolinii?

pracownik z it

Pracowałem w Aliorze parę lat w IT. Zdecydowanie NIE polecam, obecnie ściąga się ludzi z ulicy bez doświadczenia płacąc psie pieniądze i godząc się z tym, że po paru miesiacach po ich wyszkoleniu odchodzą, źle się pracuje przy projektach gdzie w pare miesięcy wymienia się pół zespołu, ludzie coraz mniej kompetetni, obiecywane wiecznie gruszki na wierzbie a realizacja obietnic przeciągana w nieskonczoność

MZ

Jaką można mieć opinię o Wyższej Kulturze, skoro na infolinię próbuję się dodzwonić już od kilku dni i ciągle słyszę ten sam komunikat, że oczekiwanie na rozmowę z konsultantem wynosi ponad 15 min.... Po prostu nie ma z nimi kontaktu!

Iwona

@Rozczarowana, w większości firm rekruterzy odzywają się tylko do osób które przeszły rozmowy kwalifikacyjne pozytywnie. @Fart, mógłbyś przybliżyć warunki pracy na stanowisku, na którym pracowałeś? Czy premie zależały od wyników pracy i były uznaniowe? Czy prócz premii mogłeś liczyć na inne bonusy takie jak szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe lub pakiet socjalny? Na stronie banku https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/kariera/aktualne-oferty-pracy.html nadal są poszukiwani pracownicy do oddziałów w różnych lokalizacjach. Pracodawca szuka analityka systemowego, menadżera do spraw strategii i rozwoju, eksperta do spraw sprzedaży produktów gotówkowych. Jeśli jesteście zainteresowani tymi ofertami pracy zajrzyjcie na stronę banku.

Pies pluto
@Iwona

Jaki bank takie standardy... nie nie jeszcze raz nie...

Rozczarowana

Jestem mocno rozczarowana procesem rekrutacyjnym...rozumiem, że przesyłając CV nie wszyscy muszą zostać zaproszeni na rozmowę (jest selekcja i ok). Ale w momencie jak ktoś do mnie dzwoni, zaprasza mnie na rozmowę, ja kombinuje jak zjawić się na spotkaniu, pojawiam się na nim, rozmawiam.... i rozumiem, że mogę nie być kandydatka idealna, ok. Ale z szacunku do Kandydata, proponowałabym żebyście osobom, które biorą udział w rozmowach, przekazywali informacje zwrotne. Ja miałam dostać informacje w ciągu dwóch tygodni od rozmowy i cisza. To wpływa w moich oczach znacząco na Waszą wiarygodność a właściwie jej brak. Piszę o rekrutacji w Centrali firmy. Życzę więcej szacunku do potencjalnych Kandydatów :)

Sebol
@Rozczarowana

Czekałem 2 tygodnie na odpowiedź. Gdy jej nie otrzymałem, zadzwoniłem do rekruterki ws wyników. Ta się uniosła, że zawsze wysyłają maila i że pewnie z moją skrzynka jest coś nie tak.

@Rozczarowana

Standard. Prawie każdy mówi, że będzie informacja zwrotna bez względu na decyzję, a potem jest jak jest.

Andzia

Podpisuję się

Skasowany Anioł
@Andzia

100% racji,

Jarosław

Bank jak bank

Dan

Bardzo zaskakuje mnie tak duży zakres pozytywnych opinii. Sam nigdy nic pozytywnego o Aliorze nie słyszałem, a znam w sektorze bankowym dużo zorientowanych ludzi. Znajomy mówi że to bank ostatniej szansy dla pracownika i klienta.

klient
@Dan

Bank ostatniej szansy - prawda !

Fart
@Dan

Wiesz nie każda firma jest dla każdego. Po prostu w Aliorze trzeba dawać 150% siebie i umieć walczyć o swoje. Zezygnowałem z AB dla większej podstawy, a teraz po czasie stwierdzam, że suma summarum wyszedłem na tym gorzej, bo teraz nie mam szans na takie premie. Pojawiają się myśli, czy nie wrócić... zobaczymy..

era
@Fart

Jakie stanowisko?

Nowa

Hej. Czy to prawda ze od 25.05.2018 kazdego kandydata Alior sprawdza w KRD, BIK i BIG ?

Abc
@Nowa

Bzdura

Oleńka
@Nowa

Prawda. Aplikowałam na doradcę klienta i musiałam podpisać zgodę na sprawdzenie tych baz.

@Oleńka

A mogę prosić o informację nt. testów wstępnych przed szkoleniem 5 dniowym. Własnie też aplikowałam na doradcę i jadę a takie szkolenie.

Xx
@Oleńka

Prawda

Iwona

@anonymous zostałeś przyjęty na szkolenie? Będziesz pracować na stanowisku doradcy klienta? Czy mógłbyś po skończonym kursie napisać jak wyglądał i czego się tam nauczyłeś? To cenna informacja dla osób szukających zatrudnienia. Na stronie https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/kariera/aktualne-oferty-pracy.html znalazłam sporo ofert pracy w różnych lokalizacjach. Specjalista do spraw przeciwdziałania transakcjom oszukańczym w Krakowie, bankier klienta w Warszawie, specjalista do spraw kadr i płac w Krakowie, menadżer do spraw kluczowych klientów w Sosnowcu i inne. Oferują zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, posadę w strukturach najszybciej rozwijającego się Banku w Polsce, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, bogaty pakiet socjalny.

Janusz

o co chodzi "Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru PESEL przez Alior, na potrzeby związane z niniejszą rekrutacją." ?

Zostaw merytoryczną opinię o Alior Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alior Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alior Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alior Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 3 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alior Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Alior Bank S.A. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alior Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 475 ocen.

Alior Bank S.A.