Opinie o Alior Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alior Bank S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alior Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alior Bank S.A. w Warszawa

Kto jedzie na szkolenie do Gdańska w dniach 3-7.09.2018?

vincent

Mam pytanie do osób pracujących na infolinii AB - jak wygląda sprawa urlopu czy trzeba to zgłaszać z jakimś dłuższym wyprzedzeniem (np. miesiąc czy 2 tyg) a gdy coś wypadnie i wiesz, że jutro nie możesz przyjśc do pracy zostaje tylko urlop na żądanie? Jak to wygląda w tej firmie? z góry dzieki :)

ramek

Co możecie powiedzieć na temat stanowiska Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży?

bonfire

Jaka jest stawka godzinowa na infolinii?

bonfire
@bonfire

Podbijam pytanie

Przebieg rekrutacji to porażka wizualna dla Alior Bank. Wysłane CV. Po niedługim czasie dzwoni Pani z HR. Umawia się na rozmowę telefoniczną. Następnie drugi etap to rozmowa z HR i przełożonym. I tu jak zawsze zaczyna się śmiech. Pytania z rozmowy telefonicznej są powielane. Na plus jest atmosfera i czas trwania rozmowy. Następnie Pani z HR zapewnia, że do 2 tyg nastąpi info zwrotne.... i tak już czekam 1,5 miesiąca. Zero odpowiedzi, zero informacji, że np. proces się przedłuża. MASAKRA. Jeśli już na starcie jest takie podejście do pracownika (potencjalnego) to wyobrażam sobie co jest kiedy jesteś związany umową o prace. Zdecydowanie odradzam chyba, że ktoś lubi czuć się olewany

standardowe

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Iwona

Obecnie na stronie Alior Banku są oferty pracy w Warszawie na stanowiska: bankier do spraw sprzedaży telefonicznej, specjalista do spraw windykacji, opiekun klienta, specjalista do spraw restrukturyzacji. Oferują stabilne zatrudnienie, premię, możliwość awansu i szeroki pakiet socjalny. Czy ktoś z Was jest zainteresowany tą pracą? Jeśli tak podzielcie się swoim doświadczeniem i napiszcie na forum jak wyglądała rekrutacja.

Witam Również prosiłbym o odpowiedź jak wygląda sprawa z grafikiem na infolinii ab czy jak mam dziecko da się jakoś dopasować do zmian z żona? Dzięki za każde info

xmx
@222

moze i sie da, wez pod uwage ze pracujesz swiatek piatek i niedziele, czyli Sylwester, Wielkanoc Boze Narodzenie itd i nie ma zmiłuj. Zeby byla jasnosc nie dostajesz nic dodatkowo za te dni ;)

Iwona

@neveragain, rozumiem, że praca jest wymagająca zdolności interpersonalnych i cierpliwości. Czy premie otrzymałaś za jakość rozmów z klientem? Praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Możesz go ustalać według swoich potrzeb? Czy prócz premii możesz liczyć na szkolenia lub pakiet socjalny? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie i najlepiej rokujące osoby na infolinii mogą awansować na stanowisko opiekunów i team liderów?

Olka
@Iwona

a macie moze info ile teraz jest w stanie zarobic opiekun klienta? nadal takie male pensyjki?

Waldek

Wracam do Polski około października, jestem zainteresowany pracą na infolinii AB ciekawe tylko czy będą wtedy takie oferty pracy ...

Tym
@Waldek

Zawsze są oferty pracy. Tam co chwile ktoś rezygnuje dlatego miejsca pracy wciąż są i będą ;)

Bankier

Byłem Bankierem Klienta całe szczęście przez krotki czas przy kasie. To był najgorszy czas jaki miałem w całym swoim życiu. Praca w ciągłym stresie, mobbing pracowników i dyrektora, znęcanie się, ciągle podwyższany cel sprzedażowy. Często zdarzało mi się, że w ciągu dnia pracy nie potrafiłem nawet nic zjeść ze względu na to ze nie miałem na to czasu przez co wpłynęło to na moje zdrowie. Również mając ochotę pójść na przerwę zwróciłem uwagę na to, że pracownicy mieli do mnie o to wyrzuty. Dodatkowo ciągłe nadgodziny - nigdy nie wiedziałem kiedy skończę pracę. Nikt nie zwracał uwagę na to, że pracownicy również mają swoje własne życie poza pracą. Kiedy zdarzyło mi się raz poważnie zachorować, mój dyrektor miał do mnie o to wyrzuty, potrafił na mnie krzyczeć przez telefon i kazać przyjść do pracy, a również komentować mojego lekarza, który zalecał mi odpoczynek, uznając go za niekompetentnego doktora. Jestem osoba o aktywnym trybie życia - nie potrafię stać w miejscu, leżeć i spać. Po pracy nie bylem w stanie nawet gdzieś wyjść z przemęczenia - ciągle chciałem spać, nie byłem chętny na jakieś spotkania ze znajomymi. Dodatkowo pojawiły się u mnie stany lekowe, co było moim powodem skorzystania z opinii lekarskiej i jak najszybszego wypowiedzenia umowy. Wszyscy moi bliżsi znajomi, rodzina itd. zauważyli, że coś się ze mną dzieje poważnego - nie byłem sobą po powrocie do domu. To jest tylko część tego co się działo. Zastanawiałem się czy tego nie zgłosić, jednak po tej pracy kiedy był ostatni dzień pracy automatycznie odżyłem, znalazłam pracę w której dawno tak dobrze się nie widziałem - dlatego chciałem już o tym zapomnieć i nigdy nie mieć z tym pracodawcą coś wspólnego.

Osoba

Praca w AB na kasie to istny (usunięte przez administratora). Wieczne nadgodziny, osoby na kasie zarabiaja mniej niz doradcy mimo ze maja taka sama wiedze plus dodatkowo kase. Doradcy po oddziale spaceruja sobie siedza na tel a Ty zapieprzasz na kasie nie mogac isc na przerwe. Dodatkowo zdarzaja sie delegacje do oddzialu 50km dalej. Nikomu nie polecam, nikt Cie tam nie bedzie szanowal.

True

Niestety, ten bank zbiera informacje o osobach aplikujących o pracę , a potem wykorzystuje je do spamowania wbrew przepisom RODO. Jak zostaną podani do sądu i zapłacą odszkodowanie to się nauczą.

janek
@True

Mógłbyś naświetlić bliżej temat? O-o

Iwona

@tralala, piszesz, że cel zdobycia klienta na infolinii jest najważniejszy. Rozumiem, że chcesz wyrobić normę, żeby uzyskać premie. Jest to oczywiście bardzo motywujące. Czy dostajesz system punktowy z którego jesteś rozliczana? Z tego co piszesz na początku łatwiej jest osiągnąć cel. Czy osoby, które interesują się praca na infolinii muszą mieć specjalne przeszkolenie, żeby aplikować do firmy? Napisz, czy mając odpowiedni staż i dobre wyniki jest szansa na rozwój kariery i awans?

jakub
@Iwona

Czy mówicie tutaj o pracy w zespole infolinii ab?

klient

Infolinia czynna niby 24h a czekałem 2 h i nikt nie odbierał.!!!!! a dzwoniłem z zagranicy w ważnej speawie

Fazi

Pracowałem w Centrali Alior Banku ponad rok, w dodatku w kilku działach, wiec mysle, ze wiem jak wyglada taka praca ;) po pierwsze zgadzam sie jak najbardziej w opinie ze kwestia wynagrodzenia to jezt smiech na sali, pracujac po 8h na pelnych obrotach, zdzierajac sobie gardlo ciagla rozmowa otrzymujemy praktycznie najnizsza krajowa... premie? Smiech na sali, mozesz dawac z siebie wszystko, gdy masz super okres, cele na setki procent, wtedy „nagle” szukaja na sile wszelkich czynnikow, zeby te premie Ci zabrac/pomniejszyc - zalosne. Natomiast gdy okres jest slabszy, wypada duzo wolnego itd, a co za tym idzie - premia jest mniejsza, szukania czynnikow obnizajacych premie brak. Przypadek? Nie sadze. Kolejna kwestia sa przerwy w pracy, czy to jest normalne zeby zdarzaly sie takie sytuacje ze pracownik przychodzacy na 2 zmiane nie mogl isc na przerwe bo „nie ma miejsca”? Sami sobie odpowiedzcie. Kolejnym minusem jest tzw. Sciezka kariery, a mianowicie jej brak, mozesz pracowac tak 3 lata i nadal bez wyzszego stanowiska. To moze chociaz podwyzka za dlugi staz pracy i dobre wyniki? Nic z tych rzecz, nie w aliorze :) Jest tylko jedna droga awansu, wchodzenie w pewna czesc ciala osobom na wyzszym stanowisku. Odnosilem wrazenie, ze wszystkie „rekrutacje” na wyzsze stanowiska byly z gory ustawione na podstawie relacji z klientami. Przez jakis czas po zakonczeniu pracy probowalem doszukac sie plusow stanowiska w tym banku i znalazlem dwa: 1. Niewatpliwie to ludzie, z ktorych wieksze czesc jest spoko, da sie pomagac czy wyjsc na papierosa, 2. Szkolenia sprzedazowe stoja na dosc wysokim poziomie. Reasumujac: Zmiana pracy to jedna z najlepszych decyzji jaka podjalem. Kazdemu, kto nie chce pracowac za smieciowe pieniadze w banksterce polecam te decyzje :) Podzielam tez zdanie ze z tej pracy nie da sie wyleciec, bo koszt jaki wydaje bank na pracownika jest praktycznie znikomy przy zarobku banku jaki ci pracownicy generuja. Czy wrocilbym do pracy w aliorze? Nigdy. Za czasow studiow pracowalem w roznych pracach(rowniez fizycznych) a alior byl z nich wszystkich najgorszy. P.S. Za bledy wyzej postawionych osob czy systemu, wine ponosicie wy. Zastanowcie sie czy warto tu pracowac.

Fazi
@Fazi

Wyzsze stanowiska byly z gory ustawione na podtawie relacji z pracownikami* im ktos bardziej sie podlizywal, tym latwiejszy awans, a osoby ktore otrzymywaly awans daleko maja do kompetencji potrzebnych na danym stanowisku.

@Fazi

Pracowałeś ponad rok w kilku działach ;) takie bajki opowiadaj swoim znajomym :)

Cukier
@Piotr

Piotr: „Takie bajki opowiadaj swoim znajomym”? Nie jestem osoba która napisala wyzej komentarz ale skoro pracujesz albo pracowałeś w Alior Banku i stoisz ciagle w jednym miejscu No to widzę że naprawdę słaba ścieżka kariery u Ciebie. Fajnie uczyć się wciąż czegoś nowego i rozwijać się nawet jeżeli nie jest to praca marzen. Ja również byłam w kilku działach i jest to zupełnie normalne. Fakt ze nie były to stanowiska kierownicze, ale jako specjalista zyskalam naprawdę dużo wiedzy.

jola
@Cukier

A jak z zarobkami na infolinii czy mozna zyskać premie, za co można je otrzymać oraz jakiej wielkości? Za obsluge po ang tez jest dodatek?

tralala
@jola

Masz ustalony cel sprzedaży. Pierwszy i drugi miesiąc pracy jest najłatwiejszy (o dziwo) bo cel jest najniższy, im dłużej pracujesz - tym wyższy jest cel. Oczywiście cel nigdy niemożliwy do zrealizowania. W zależności od tego w jakim procencie zrealizujesz cel otrzymujesz (a raczej możesz otrzymać) premię. Oczywiście nie jest to takie proste bo żeby otrzymać premie musisz spełnić masę innych wymagań która jest punktowana i tym oto sposobem nigdy nie otrzymujesz takiej wysokości punktów aby możliwe było wypłacenie CI premii. Paradoksem jest to że gdy miesiąc masz słabszy i po prostu nie masz z czego otrzymać premii ilość zdobytych punktów (powyżej pewnego pułapu jest wypłacana premia sprzedażowa) jest wysoka. Reasumując: premia to jest cos o czym każdy mówi i każdy słyszał a nikt jej nie widział. Natomiast za realizację Twojego celu Twój lider otrzymuje również premię, którą raczej częściej widzi niż TY ;)

Iwona

@jola, @viki, jesteście zainteresowane pracą na infolinii? Byłyście na rozmowie o pracę? Jeśli zostaniecie przyjęte, dajcie znać na forum jakie warunki zaproponował Wam pracodawca i jakich kwalifikacji wymagał od pracownika na tym stanowisku. Czy język angielski jest wymagany od każdego pracownika? @Fazi, może mógłbyś pomóc koleżankom i odpowiedzieć na pytania dotyczące zmian w pracy i czy grafik jest elastyczny? Każda informacja będzie pomocna dla osób poszukujących pracy.

viki

Witam, mam pytanie o pracę na infolinii bo jest to praca 24/7 - jak wyglądają zmiany, czy dużo jest nocek i czy można lekko modyfikować godziny jesli sie dojeżdza busem?

robert

Ile dostaje sie za obsługę klienta angielskiego dodatkowo?

masakra
@robert

Trzysta zł - słownie trzysta złotych brutto :) :) :) :)

Iwona

@TOMEK, piszesz o niski zarobkach. Czy premia jest zależna od ilości zdobytych nowych klientów lub udzielonych kredytów? Prócz tego możesz liczyć na szkolenia lub pakiet socjalny? Z atmosfery w pracy i relacji ze współpracownikami jesteś zadowolony. To ważna informacja dla osób szukających pracy.

Oceniacz

Jak już stracił ktoś prac w dobrym miejscu to teraz złośliwości pisze?

Czytelnik
@Oceniacz

Jak ktoś stracił tutaj prace to znalazł o wiele lepsza z której jest zadowolony.

TOMEK
@Oceniacz

Tam się nie da pracy stracić XD Każdy kto wychodzi z tej infolinii zawsze jest szczęśliwy, mimo, że ludzie i atmosfera jest spoko. Po prostu Alior Bank płaci bardzo miernie w porównaniu do wykonywanej pracy. Oni mają tego świadomość, dlatego praktycznie nie ma szans, żeby Cie zwolnili bo mają świadomość, że mało kto nabiera się na "premię, która zależy tylko od Ciebie" (usunięte przez administratora) prawda

Iwona

@Były aliorowiec, a mógłbyś znaleźć choćby jedną zaletę pracy w Alior Banku? Jak pewnie wiesz, większość osób szukających dla siebie miejsca na rynku pracy, rozpoczyna poznawanie pracodawcy właśnie na tym forum. Najbardziej cenione są opinie pokazujące zarówno zalety jak i wady pracy w określonym miejscu, bo wtedy obraz wydaje się najbardziej obiektywny, pozbawiony jednostronnych przejaskrawień.

Zostaw merytoryczną opinię o Alior Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alior Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alior Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alior Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 3 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alior Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Alior Bank S.A. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alior Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 475 ocen.

Alior Bank S.A.