Opinie o Alior Bank S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Alior Bank S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alior Bank S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alior Bank S.A. w Warszawa

PracownikABdep.sprzed

Zarobki i premie są na dobrym poziomie, dobry socjal Chociaż ostatnio się trochę popsuł. Wiadomo ciśnienie na plany klientow itp. A przede wszystkim zależy na jakiego dyrektora trafisz. Byłam bardzo mobbingowana przez dyrektora, niestety nie mogłam nic z tym zrobić. Ale wiem ze w innych oddziałach było bardzo dobrze. Niestety nie mogłam się przenieść bo dyrektor nie wyraziła na to zgody.

Stefano

Pomimo spłaty zadłużenia bank skierował sprawę do sądu

(usunięte przez administratora)dyrektorami placówek najczęściej osoby bez wiedzy oraz kultury osobistej. Brak przestrzegania praw pracownika !!! Tam.by dawno powinna wpaść inspekcja pracy !!! Ściąganie pracownika do oddziału będącego no urlopie lub L4 zmuszNie pracowników do oklamywania klientów !(usunięte przez administratora)

Agnieszka

Witam, chciałam zapytać, jak wygląda sytuacja jeśli chodzi o pracę na infolinii w AB w Rzeszowie? Bardzo często widzę nowe oferty pracy, czy tam jest taka rotacja, czy ludzie sami rezygnują. Nie ukrywam, że zamierzam tam wysłać CV (praca na infolinii) i chciałabym się troszkę dłużej utrzymać w pracy. Jakie są realia jeśli chodzi o umowę? (jaki okres?) Zarobki? Atmosfera? Premie? Będę wdzięczna w miarę na ogólne naświetlenie sytuacji. Dziękuję i pozdrawiam :)

Agnieszka
@Agnieszka

ponawiam pytanie - nie ma nikogo kto pracuje w Rzeszowie? :)

Netsi
@Agnieszka

podpinam się pod pytanie.

Przebieg rekrutacji to porażka wizualna dla Alior Bank. Wysłane CV. Po niedługim czasie dzwoni Pani z HR. Umawia się na rozmowę telefoniczną. Następnie drugi etap to rozmowa z HR i przełożonym. I tu jak zawsze zaczyna się śmiech. Pytania z rozmowy telefonicznej są powielane. Na plus jest atmosfera i czas trwania rozmowy. Następnie Pani z HR zapewnia, że do 2 tyg nastąpi info zwrotne.... i tak już czekam 1,5 miesiąca. Zero odpowiedzi, zero informacji, że np. proces się przedłuża. MASAKRA. Jeśli już na starcie jest takie podejście do pracownika (potencjalnego) to wyobrażam sobie co jest kiedy jesteś związany umową o prace. Zdecydowanie odradzam chyba, że ktoś lubi czuć się olewany

standardowe

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Aleksandra78

Witam, poproszę opinię o pracy w AB na stanowisku przedstawiciela handlowego-doradcy mobilnego klienta biznesowego. Na jakie zarobki można liczyć? Jakie premie? Czy premie są realne do osiągnięcia? Jak z godzinami pracy? Czy auto służbowe można wykorzystywać prywatnie? Jaki przydział na paliwo? Wybieram się na rozmowę rekrutacyjną i chciałabym wiedzieć czego mogę się spodziewać i ile można wynegocjować. Pozdrawiam serdecznie.

Jon
@Aleksandra78

Podpinam się pod wątek

Krystian

Witam. Jak wygląda praca i szkolenie w Warszawie do placówki franczyzowej?

Danka

Wyceni za grosze! Nie spełnione wymagań piernicze takie przelewy

Ok

12lat bankowości w tym 6lat w AB. Instytucja jest nastawiona tak jak chyba każdy bank na całkowity wyzysk pracownika dając w zamian jak najmniej. Kilka lat temu jednak pensje przewyższały rynek Z kwartału na kwartał plany stawały się jednak coraz większe co było bezpośrednio wymierzone w to aby nie można było ich zrealizowac. Cały czas zmienia się system motywacyjny wprost prowadząc do zmniejszania pensji. Promując cały czas zdalne kanały sprzedaży jednocześnie i odciąga się klientów od oddziałów i nakłada na nie coraz większe obciążenia sprzedażowe. Dyrektorami oddziałów często są osoby nieudolne; to po prostu ludzie do bicia którzy swoje frustracje przenoszą potem na pracowników. Co 3-4 godziny należy telefonicznie i (nie lub tylko i) mailowo tłumaczyć się z poziomu swojej sprzedaży, dlaczego tak mało, jakie mamy pomysły na zwiększenie sprzedaży W AB nie ma podwyżek Moja osobiście pensja z powodu coraz mniejszych premii spadła na przestrzeni kilku lat ponad dwukrotnie. Są szkolenia które nic nie dają z jakichś kompetencji miękkich ale i tak nie ma szansy aby z oddziału dyrektor wyraził zgodę na uczestnictwie w nich bo wtedy nie będzie sprzedaży Proszenie się o należny urlop i inne głupoty to już cecha indywidualna przełożonego, ale skoro tacy ludzie tam nadal pracują to świadczy tylko źle o banku Ogólnie co do firmy to kilka lat temu nie uwierzyłbym w to, że coś w sumie dobrego mozna tak szybko zepsuć. Chciałbym dodać że praca w sprzedaży to samobójstwo ale ludzie z centrali pracują w jakby innej firmie i mnóstwo osób jest bardzo zadowolonych mimo żenujących zarobków (choć oczywiście to zależy od stanowiska) Nikomu nie mógłbym polecić pracy w sprzedaży w oddziale banku. W centrali z tego co wiem to inny świat ale ja tam nie pracowałem więc to tylko powtórzona opinia.

Daniel
@Ok

Potwierdzam

Zwracają tutaj koszty dojazdu do pracy?

Ok
@Piotr

Nie żartuj;)

Daniel

Praca w tej firmie to porażka. Dyrektor nastawiony za wszelka cene na cel. Wyprali już mu mozg totalnie. Nie uczciwe praktyki menadzerskie, sciaganie swoich ludzi, kolesiostwo oraz wprowadzanie pracownika w błąd. Chronienie tylko własnego tyłka. Placowka w Puławach nie polecam.

Nowa

Cześć, aplikuje na stanowisko Doradcy Klienta w placówce partnerskiej Alior Banku. Proszę o opinie czym się różni praca w placówce partnerskiej od pracy bezpośrednio w oddziale banku.

A.
@Nowa

Praca w placowce to oraca u prywatnej osoby. Nie masz mulitospota, nie masz luxmedu, świadczeń z ZFSS, pebsja wg uznania pracodawcy. Inny system do obslugi.

Wer
@Nowa

Wszystko zależy od Partnera jaki jest. Jesli chodzi o różnice jest ich sporo. W placówce partnerskiej nie ma obsługi walutowej , nie można negocjować lokat, mniej produktów dla klienta biznesowego. Dużo spraw trzeba przekazywać do zrealizowania w centrali. Plany które ciągle rosną. Klient jak to klient. Osobiście bardzo dobrze wspominam tam pracę (półtora roku).

Betsi

Prosze o informację , jak wygląda praca ,zarobki na stanowisku Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej w Krakowie :) Dzięki

Weronika

Rozumiem Twoje odczucia wobec Alior Bank, ponieważ każdy posiada różne doświadczenia. Jednak wypowiadając się na forum, pamiętaj, że nas wszystkich obowiązują pewne zasady. Niepoprawne jest na przykład używanie na forum nazwisk konkretnych pracowników firmy.

Ada
@Weronika

Weronika, najwyraźniej jesteś niezorientowana w sytuacji, o której pisze Alicja. Sobieraj jest założycielem Aliora i przez długie lata był jego prezesem. Dla wielu ludzi, którzy pracowali w Aliorze za jego czasów to niemal człowiek-symbol. Użycie jego nazwiska jest jak najbardziej poprawne i wskazane, bo jakość pracy w banku, który zbudował dramatycznie spadła niedługo po odejściu jego i osób, którzy wraz z nim ten bank tworzyły. Z fajnego miejsca pracy zrobił się siermiężny moloch, bardziej urząd niż bank.

Antoni
@Ada

Z tego co piszesz jesteś doświadczonym pracownikiem. Ciekawi mnie, czy bank wspiera ścieżkę kariery poszczególnych pracowników, wysyła ich na kursy dokształcające i pozwala awansować, a co za tym idzie liczyć na podwyżkę? To bardzo ważne informacje dla młodych ambitnych osób, które się chcą prężnie rozwijać. Liczę, że mi odpowiesz.

A.
@Antoni

Bank daje taką możliwość. Niestety wszystko zależy od twojego dyrektora. Jezeli jest beznadziejny, jak moj, to na za wiele liczyć nie możesz. Na wszelkie pytania u mnie o możliwość szkolenia była odpowiedź, pomyslimy. Ale sama firma mocno wspiera. Jest specjalna strona na ktorej ogłaszane są szkolenia, ktore odbywają sie bardzo często. Ale wszystko zależy od twojego dyr czy dostaniesz zgodę. U mnie oddzial jest bardzo źle zarządzany, jest podział na lepszych i gorszych. Ale ogolnie sam bank jako bank dla mnie jest dobrym rzetelnym i sprawiedliwym pracodawcą. Pensje nie są wcale niskie (Śląsk). Premie jak to w bankowości, zalezy od szczęścia. Jedni robia bez problemu plan inny nie. Ale wiadomo jak premii nie robisz to długo nie popracujesz...

Radosław

Bardzo zastanawiające jest dla mnie, że Alior Bank ma tak długą listę ofert pracy. Czyżby jakiś nowy projekt czy to inne powody? Myślę, że sprawdzanie przyszłych pracowników BIK przez bank jest uzasadnione niestety.

Asia
@Radosław

Nie rozumiem tego co Pan napisal. Bank sprawdza pracownika w Bik-u?

Ona
@Asia

Tak i Krd

Kacper
@Radosław

Przyczyna jest prosta, fala zwolnień pod nowym zarządem, standard w tych czasach. Wakaty trzeba kimś zapełnić.

Natalia
@Kacper

Z tego co napisałeś wynika, że ostatnio zwolnili sporo osób w Alior Bank. A na jaką umowę zatrudniają ludzi? Daj znać, jeśli możesz.

Laluhov

Fatalna firma do pracy chociaż wcześniej było znacznie lepiej: - liczne ostatnio zwolnienia; - ciągłe zmiany organizacyjne; - nieustające kontrole Jedyny plus to pozytywne relacje ze współpracownikami.

Ola

A ja się chętnie dowiem, czy ciężko jest dostać pracę w AB w Gdańsk? Pytam o windykację. Oferty pojawiły się niedawno. Aplikowałam za pośrednictwem formularza. I zastanawiam się, kiedy ewentualnie się odzywają. No i jak się kształtują zarobki na stanowisku Młodszy Specjalista/specjalista ds obsługi prawno- windykacyjnej.

Pół roku pracy

Pracuje w aliorze od stycznia tego roku. Dział sprzedaży. Jeżeli chodzi o samą sprzedaz-nie miałem z nią wcześniej styczności ale chcąc można się nauczyć. To nie jest praca w której dostaje się wszystko na tacy,trzeba też trochę chcieć i choć trochę być zainteresowany finansami. Jeżeli chodzi o podstawe-cudów nie ma bo 2800 brutto na start ale premiami można spokojnie nadrobić. Proste zasady premiowania-wszystko czytelnie pokazane,wynagrodzenie na czas bez opóźnień. Dobra praca na czas studiów,jest możliwość awansu jednak tak jak napisałem trzeba chcieć. Jeżeli chodzi o lidera i kolegów z zespolu-u mnie jest to strzał w dziesiątkę,lider jak i osoby odpowiedzialne za metodykę zawsze pomogą. Jeżeli chodzi o presje-nie oszukujemy się bo jest ale z drugiej strony chyba idąc do takiej pracy mamy tego świadomość. Opinia nie jest w żaden sposób sponsorowana,są to moje odczucia,warto spróbować, jeżeli się nie spodoba można w każdej chwili zrezygnować.

daga
@Pół roku pracy

Su[per, dzięki za taką informację. Powiedz jakiego rzędu premię można osiągnąć? Jakie przedziały?

Pół roku pracy
@daga

Przy średnim zaangażowaniu około 2k netto, wiadomo zależy też od szczęścia, ale spokojnie 5k przy dobrych wiatrach można zarobić.

krak

Mam pytani o stanowisko Specjalista ds Operacyjnego Wsparcia Agencji. Kraków. Na czym polega w praktyce, jaki zakres zadań, na jakie zarobki można liczyć? Kogo szukają i preferują (studentów czy raczej osoby z doświadczeniem?) O co mogą zapytać na rozmowie? Dziękuję.

Centrala Gdańsk - ul. Pałubic.

Pracowałem w dziale sprzedaży telefonicznej, na stanowisku młodszy bankier ds. sprzedaży, a następnie bankier ds. sprzedaży. Praca fajna dla młodych osób, które chcą złapać trochę doświadczenia. Bardzo dokładne szkolenia wstępne odnośnie procedur. Młoda osoba może się wdrożyć jeżeli chodzi o pracę w korporacji, co i z czym się je. Płaca składa się z podstawy + premii za sprzedaż. Na samym początku plany sprzedażowe są obniżone, ze względu na czas adaptacji nowego pracownika. Jak zaczynałem w 2017r., plany dla normalnego pracownika były jeszcze realne do wykonania, jak już odchodziłem w 2018r. były dość wygórowane. Na początku normalny plan na poziomie około 260 tys vol kredytów, przy wylocie z Aliora było to już około 550-560 tys vol kredytów. Wypłacalność premii od 80% realizacji planu miesięcznego, jednak na słabym przeliczniku. Żeby dobrze zarobić, trzeba mieć realizację na min 100%, na najwyższych warunkach cenowych. Im drożej sprzedajesz, tym lepiej zarobisz. Kadra managerska zróżnicowana. Około 10 zespołów z 9-13 osobowym składem. Każdy ma swojego managera i w zależności na kogo trafisz, ale są też osoby doświadczone i znające się na pracy, przy zarządzaniu zespołem sprzedawców. Praca spoko na początek drogi zawodowej, ale nie na dłużej.

Ada
@Centrala Gdańsk - ul. Pałubic.

Jakiego rzędu premie można uzyskać przy sprzedaży na poz 80-90%? Kwotowo tak około pytam bo nie wiem czy dam radę tam:)

@Ada

W zależności od tego na jakich warunkach sprzedajesz kredyty. Średnio coś około 1000 - 1600 zł brutto.

Franciszek
@Centrala Gdańsk - ul. Pałubic.

Wiesz może, czy na początku zatrudnienia obowiązuje okres próbny, czy może umowa o pracę? Chciałbym dowiedzieć się, jak wygląda to w przypadku Alior Bank. Niektóre banki stosują zasadę zatrudniania na okres próbny, dlatego ciekawi mnie, jak to wygląda w tym przypadku.

@Franciszek

Na sam start dostajesz umowę o pracę, jednak na okres 3 msc. Jeżeli Ci idzie, to umowa jest przedłużona, ale okres kolejnej umowy to kwestia indywidualna.

Sebastian
@Centrala Gdańsk - ul. Pałubic.

Dzięki za informacje. Możesz dodać na jakie benefity można liczyć i czy pensje są w miarę dobre? Liczę na odpowiedź.

@nowynikt wazny
@Centrala Gdańsk - ul. Pałubic.

Jaka jest podstawą na stanowisku bankiera w Gdańsku?

@Sebastian

W zależności od progu zarobkowego dorzucają do karty multisport. Do tego możesz jeszcze liczyć na luxmed i dodatki w postaci prezentu na boże narodzenie dla dziecka. Bardzo fajne są również inicjatywy takie jak "pizza day". Od czasu, do czasu za realizację wyznaczonego poziomu, można zgarnąć pizzę dla całego działu za wyniki. W 2017 r. na start proponowali 1890 zł netto na stanowisku mł. bankiera ds. sprzedaży. Jednak znacznie większe benefity powinna zapewnić premia, ponieważ na ten czas wynosiła "sky is the limit".

@@nowynikt wazny

Ja zaczynałem od młodszego bankiera ds. sprzedaży i w 2017r. wynosiła około 1890 zł samej podstawy.

Sebastian
@Centrala Gdańsk - ul. Pałubic.

Firma zapewnia jakieś atrakcyjne szkolenia branżowe nowym pracownikom, czy można na nie liczyć dopiero jak się ma pewne doświadczenie i dobre wyniki?

wojtek

Witam, czy opłaca się aplikować na obslugę infolinii z angielskim? dają spoko zarobić myślę tutaj o pracy w Krakowie. Z góry dziękuję za każdą odpowiedz.

@wojtek

Oplaca sie to pojecie wzgledne ale bez doswiadczenia to moim zdaniem wysokie zarobki, na start podstawa 3000 + premie zazwyczaj ok 400 zl, rosna z kazdym miesiacem, po roku premie nawet 2000-2800 zl. Kwoty podalam w brutto.

Jola
@Anna

Ja pracuje rok i premię które mam to Góra 400zl brutto jeśli oczywiście uda się ją zdobyć. Osoby z doświadczeniem są na równi ze swiezakami po studiach więc nie ma szału ale teraz tak jest wszędzie.

Zostaw merytoryczną opinię o Alior Bank S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Alior Bank S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alior Bank S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 169.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alior Bank S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 77, z czego 3 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alior Bank S.A.?

Kandydaci do pracy w Alior Bank S.A. napisali 26 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alior Bank S.A.
2.9/5 Na podstawie 475 ocen.

Alior Bank S.A.