Opinie o MCS Job s. c. w Kędzierzyn-Koźle

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MCS Job s. c.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w MCS Job s. c. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MCS Job s. c. w Kędzierzyn-Koźle

EdiS

Bezproblemowo się pracuje przez tego pośrednika czy to w Austrii czy w Niemczech.Polecam

Kacper

Jesteśmy przez tego pośrednika Austrii jako elektrycy, pracujemy od roku.Polecam tą firmę.

Karolina F

Byłam w tamtym roku w pracy w logistyce, w niedzielę jadę znowu na 3 tygodnie.Firma jako Agencja Pośrednictwa jest godna polecenia w biurze Panie we wszystkim służą pomocą.Polecam.

RomekS

Pracuję jako elektryk i mam prace non stop, jeżdzę sam,dobrze się dogaduję z ludźmi na budowach.Polecam tego pośrednika.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MCS Job s. c.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
TomaszH

Co do ofert pracy to naprawdę ta firma ma jedne z lepszych,no i profesjonalna obsługa w biurze,Panie pomocne przy wypisywaniu dokumentów jak i załawianiu spraw za granicą.

Ania68

Jeżdzimy przez tego pośrednika od 2 lat z mężem do pracy przy pakowaniu zamówień i polecam firmę.

@Ania68

Aniu, czy nadal jeździcie do tego pakowania?

Olek

Przed wyjazdem do pracy w biurze w czekały na nas wszystkie umowy razem z adresem mieszkania, budowy i telefonami kontaktowymi.Przyjechaliśmy na miejsce w Graz czekał na nas przedstawiciel z biura austriackiego, dał nam narzędzia i pracujemy już 2 miesiące jak narazie bezproblemowo

RikiM

BYłem 2 razy w czasie urlopu w pracy w Austrii jako monter wentylacji,praca było pod dachemgodzin dziennie 10 wiec było dobrze.Wypłatę dostałem nawet więcej niż liczyłem, firma dała mi premię za to że nie bumelowałem i pracowałem normalnie nie jak to niektórzy na dwóch gazach.

Evelincia

Byłam w pracy wciasie wakacji w firmie wysyłkowj pakowałam paczki,nie było żadnych wpadek i napewno latem też pojadę jeżeli tylko będą potrzebować ludzi do pracy.

AndrzejK

Co do tej firmy to przez półtorej roku jak pracuję przez nich to nie było jeszcze żadnych problemów i mam nadzieję że tak pozostanie bo nie mam zamiaru zmieniać pośrednika na innego.

jumak
@AndrzejK

Pracujemy cały rok w Austrii i żadnych problemów nie ma.

HubertK

Wyjaechaliśmy 2 tygodnie temu jako ociepleniowcy do Linz ,jak narazie wszystko wporządku.

Heros74

W biurze w K-Koźłu obsługa bardzo miła i profesjonalna,tak samo w Austrii, praca też ok.Ja oraz koledzy z brygady polecamy MCSJOB

Toluś

Pracuję jako stolarz w Austrii w Tyrolu sam z Austriakami i jest super mam fajne mieszkanie,fajną ekipę w pracy no i wypłata na koncie co miesiąc, jeżeli chce zaliczke to wysyłają mi 200 euro tygodniowo na pocztę i wszystko gra.

Lutka77

Byłam razem z mężem w pracy przy pakowaniu paczekn warunki super nawet były 2 posiłki dziennie i dowozili busami do pracy.Firma jest jak najbardziej wporządku

Matti 69

Pracujemy w Austrii od roku a przedtem byliśmy w Niemczech 6 miesięcy jako ślusarz-monter.Zawsze wypłata pasuje,mieszkania spoko no i co najważniejsze wszystko mamy w jednym miejscu, rozliczaja nas z podatku, no załatwili nam zasiłek na dzieci więc nie ma co zmieniać firmy na inną.

Karol 59

Prosili o opinię więc piszę.Pracuję jako monter C.O mam prace cały rok zima lato non sto pod dachem,mieszkania normalne,pieniądze na czas no i pracuję na Bawarii tam gdzie chciałem.

Ariel 83

Zadzwonilismy do biura czy jest praca,powiedzieli że tak ale trzeba znac język niemiecki.Pojechaliśmy w 5 do biura ale pojechliśmy w 3 bo 2 nie zero po niemiecku i zostali w domu.My pracujemy juz 7 miesiąc we Wiedniu i jest super, zaliczki co tydzień,umowa legalna,i mieszkania blisko pracy,jedynie to musimy jedździć własnym samochodem ale to dla nas nie jest problem.

Waldek

Pracowałem na tunelach i naprawdę zarobiłem dużo kasy,teraz jestem na budowie jako cieśla i też jest spoko.Polecam

Ryszard

Pracuję jako elektryk w Niemczech od roku i wszystko jest ok,jak siękończy jedna budowa to odrazu jest nowa,no imieszkania fajne i pieniądze zawsze na czas.

Ryszard

Zostaw merytoryczną opinię o MCS Job s. c. - Kędzierzyn-Koźle

MCS Job s. c.
4.5/5 Na podstawie 68 ocen.
  • ul. Cmentarna 4
    47-208 Kędzierzyn-Koźle