Opinie o DELFARMA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DELFARMA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DELFARMA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELFARMA SP. Z O.O. w Toruń

szukająca pracy

Witam, chciałam się zapytać a jak jest z taśmą produkcyjną? bo po komentarzach widzę że jest tylko mowa o przedstawicielach handlowych;)

do p.Iwana

[usunięte przez moderatora] - proszę o szczegółowe informacje: Nazwa firmy , Strona internetowa , Wynagrodzenie Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Do p.IWANA

Proszę szczegółowe info dot. pracy , narzędzi , firmy na mój adres mail.

IwanFriedrich

Prosilbym o kontakt bylych profesjonalnych pracownikow Delfarmy (CV na adres [usunięte przez moderatora]) . Reprezentuje firme z Irlandii zajmujacej sie importem rownoleglym lekow. Prosilbym w tytule byly pracownik Delfarmy Z wyrazami szacunku [usunięte przez moderatora]

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DELFARMA SP. Z O.O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Administracji - Recepcjonista/ka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
REKRUTER

I JUŻ POJAWIŁY SIĘ NOWE OGŁOSZENIA NA PORTALU PRACY .....

ty po to

po to - 2012-07-23 20:43:42 90% to nie są opinie tylko obrabianie tyłka znajomym z pracy lub byłym znajomym z pracy70-80% opinii to prawda.( nie tylko dot. delfarmy ale innych firm ). mam osobiście głęboko w [usunięte przez moderatora] kto kogo i kto z kim , ale fakt jest taki , że : pensje są marne , kierownicy po znajomości z firmy na B , import jest drogi ( nie cały ) , nierealne plany , rotacje , chory podział terenów. Może dobrze , że jest taki portal , może ktoś w końcu przejrzy na oczy .... Jestem przekonana , że biuro/ firma zagląda tu i Ci co mają coś do ukrycia lub wiedzą , że lecą w gumki trzęsą już portkami ...

PinokiO

zenek - 2012-07-23 23:19:03 Ludzie dajcie spokoj z tym obrabianiem tyłków innym. Tak jak wspomniałem to strona z opinią o firmie a nie o romansach/miłościach/podwójnym życiu etc niektórych osób. Kogo to obchodzi? To ich sprawa i mam wrażenie,że komuś szkoda ....Ja widziałem pana x z panią y i co z tego?? Mnie to nie interesuje i nie wpłynęło na moją pracę.. Wszyscy narzekają..i byli i obecni pracownicy...nikt Was na siłę nie trzyma, chociaż sami wiecie,że na rynku pracy wesoło nie jest. Za moich czasów w tej firmie było ok.Za twoich czasów może było ok , ale obecnie nie jest ciekawie . Liczę na to , że ktoś w końcu zauważy co się dzieje !!

zenek

po to

mm

zarobki zaleza od poziomu znajomosci, zalezy przez jaki kanal znajomosci chcesz znac szefa!! po pracy spotyka sie tylko wybrana grupa z ktrora lepiej sie nie zadawac. [usunięte przez moderatora]

em

a chcesz zalozyc wlasna dzialalnosc gospodarcza? i pracowac po 12 godzin? ludzie ktorzy byli po znajomosci pozwalniali sie a Ty nie jestes od nikogo wiec powodzenia!!!

gia

To ile wynosi podstawa dla PF i czy umowa jest o pracę?

;;)

i tu cie zadziwie bo pracuje drogi P.;))) i nie ma tu zadnej zazdrosci, kazdy ma jakis kredyt i musi gdzies pracowac

amigo

[usunięte przez moderatora] Jest skandalem oczernianie firmy która jest pro-rozwojowa i daje szanse( tylko trzeba wychodzić z pomysłem).

mryk

O to jest sedno tematu...jak człowieka szlag może nie trafić jak pensja KAMa jest niemal taka sama jak PF? A ten Przedstawiciel nie rusza tyłka z domu bo oferty wysyła mailem i ma gdzieś jeżdżenie po klientach!! ? (ale raportuje grzecznie wizyty heheeh ) I nawet się z tym nie kryje a Regionalna kryje...porażka... I to jest przykre właśnie dla osób, które pracują uczciwie- tak jak ktoś już o tym tu napisał.

do ros

nie licz tylko na to ze bedziesz jezdzic autem na wakacje czy wycieczki, bo tak dobrze to nie ma, tutaj tez wylecisz jak planow nie zrobisz a dostaniesz takie plany ze sie zesr....

do ril

jesli chcesz zarabiac 2netto za zapraszamy, musisz tlumaczyc sie z kazdego kilometra, poza tym sprzedaj import ktory zaczyna byc drozszy niz oryginalne leki-po prostu kpina......pomysl......skoro zwolnili sie KAMowie ktorzy byli znajomymi dyrektora to myslisz ze Ty bedziesz mial lepiej od nich? powodzenia, jesli nie wyrobisz planu przez 2 msc wylatujesz.

ril

Hej ale płacisz za kilometr czy jakaś ogólna kwotę jakie konkretnie auta mają KAM i jaki przedział zarobków na tym stanowisku Dzieki

fos

za auto płacisz, bo pewnie używasz go także do celów prywatnych czyli np. masz je do dyspozycji w weekendy, żadna sensacja, takie jest prawo; nerwówka to jest jak się planów nie wyrabia, w mojej poprzedniej firmie niezrealizowany cel = wylatujesz z pracy, twardym trzeba być nie miętkim, powodzenia!

elo

Hej, a jak jest na stanowisku KAM, jaka flota, zarobki, co możecie powiedzieć? Dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o DELFARMA SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w DELFARMA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DELFARMA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DELFARMA SP. Z O.O.

DELFARMA SP. Z O.O.