Opinie o DELFARMA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DELFARMA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DELFARMA SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELFARMA SP. Z O.O. w Toruń

kasa

w delfarmie dostaniesz bardzo malo pieniedzy, bedziesz pracowal po 12 godzin, ciagle mial zwiekszane targety, ktorych i tak nie wyrobisz i placisz za uzywanie auta!! powodzenia

wlasnie ludzie z biura odchodza bo tam sie nie da pracowac, sa chore sytuacje, wieczna nerwowka i tlumaczenia, to chyba o czyms swiadczy skoro kierownicy dzialow odchodza

przedstawiciel

ludzie sam jestem przedstawicielem i po prostu szukam, kto da więcej, nie ma w tym żadnej filozofii, jeśli w tej firmie dadzą mi tyle ile chcę, to nie obchodzi mnie kto z kim i co po kątach robi, ja pracuję w terenie, a jak wybieram pracę, to patrzę co mam w umowie, a nie kto się z kim [usunięte przez moderatora], wyluzujcie

he

mnie jakoś nie dziwi, że przedstawiciele przychodzą i odchodzą, bo taki urok tego zawodu - nie ma sentymentów, jak dostaną kilkaset złotych więcej, uciekają od razu, i tak jest w każdej firmie, nie tylko w tej jednej, nie wiem kto tu pisze, ale chyba ma mierne pojęcie o rynku pracy, pytanie czy na innych stanowiskach też jest taka tragedia i ludzie się non stop zmieniają, bo ja akurat na przedstawiciela aplikować nie chce

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy DELFARMA SP. Z O.O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Młodszy Specjalista ds. Administracji - Recepcjonista/ka? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
eh

jasne nikt nie narzeka tylko sie zwalnia bo tak dłuzej nie chca pracowac, rotacja wsrod przedstawicieli mowi sama za siebie, no i biuro tez sie posypalo, dobrzy pracownicy odeszli.

...

aha i nigdy nie miałam problemu z dostaniem urlopu, właściwie mogę iść kiedy chcę, i na jak długo chcę o ile nie koliduje to z urlopami współpracowników tego samego działu. ale wszystko jest do ugadania. na pewno nie mogę narzekać.nie wiem co prawda jak to wygląda u przedstawicieli, bo jestem pracownikiem biura. ale nie słyszałam, żeby ktoś kiedyś narzekał generalnie.

...

skoro nie korzystasz to po co Ci ta karta? przecież nie jest obowiązkowa... a za kartę się płaci w zależności od zarobków = ile wypada na głowę z sumy dochodów gospodarstwa domowego. ja za kartę płacę 20 zł z hakiem. to jest najniższy próg.

?

nikt nigdy nie płacił za urlop, co Ty piszesz, a za karty sportowe jak placisz 80zl i nie korzystasz to chyba duzo.

mig

Za kartę Fit profit płacisz zależy od dochodów,za ubezpieczenia grupowe chyba ok 40 zł (więc jaka kupa kasy??!!), z urlopem nie miałem problemów i jeszcze za niego kasę ekstra dostałem...ale to było jakiś czas temu. Natomiast jest to praca na przeczekanie...na pewno nie na rozwój (wg mnie).Powodzenia

karty sportowe :? sa jesli zaplacisz za nie kupe kasy a i tak nie bedziesz z nich korzystac, ubezpieczenia :? tez ale znowu kupa kasy a nigdy tego nie uzyjesz. urlop? z tym już gorzej, poza tym zarobisz tak mało, że nie będzie Cie na niego stac. daj spokoj z ta firma, strata czasu i fajnie, że ludzie pisza co im w niej przeszkadza bo każdy z nas musi babrac sie w tej firmie......aaaa i jeszcze przedstawiciele placa za auto uzytkowane po godz 17 i w weekendy

k

Widocznie mamy rozbierzne informacje. z moich zrodel wiem ze wsrod Przedstawicieli Farmaceutycznych zostaly tam 3 osoby nie zwiazane znajomosciami, ale to moje info. Z konkretow: karty Fit profit, dodatkowe ubezpieczenie i Medicover jesli dobrze pamietam. Jak robisz plany urlop dostaniesz

sic

czy to jest forum prania osobistych brudów i wylewania żalów czy forum o pracodawcach? przestańcie zaśmiecać wątek, z którego ja na przykład chciałbym dowiedzieć się czegoć konkrentego o firmie. Czy są pakiety medyczne, czy są karty Benefitu albo albo inne świadczenia? Czy nie ma problemu z wzięciem urlopu? Przez Was muszę się przebijać przez jakieś osobiste brudy, na co nie mam ochoty. Załatwcie to sobie w swojej piaskownicy i zaśmiecajcie tematu

kk

no co Ty piszesz przeciez znajomkowi jego tez zostali

wuwuwu

A ilu jest tych \"starych\" handlowców / przedstawicieli: 2-3 ? - reszta rotuje i będzie rotować .... Jestem przekonana , że w najbliższym czasie pojawią się rekrutacje na 2 może 3 rejony na kolejne okresy próbne ! To chyba o czymś świadczy . Brak słów i szkoda klawiatury ...

mika

Zgadzam się z \\\\\\\"k\\\\\\\", napisana cała prawda....a szkoda, bo naprawdę pracowało się dobrze...no ale cóż, nie byłem z firmy na B...:))) i szlag mnie trafiał,że na tym samym stanowisku zarabiałem 50% mniej niż \\\\\\\"znajomek\\\\\\\". Oj równia pochyla się mocno w dół....Wytrwałym powodzenia i znalezienia nowej pracy...

nowy

dużo osób już uciekło?

dobrze powiedziane, nie ma co liczyć na to że ktokolwiek zauważy czy doceni Twoja pracę. Chyba, że coś nawali do napewno zostanie zauważone, dobre rzeczy nie! równia pochyła... kto może ucieka!

?

czyli musiales/musialas juz z kims w tej firmie spac!!!!!!!!!!!!!! awansik byl?????

DEL OFF

ZASTANAWIAM SIĘ CZY KTOŚ W KOŃCU ZROBI TAM PORZĄDEK CZY WIELKI SZEFUNIO OTWORZY W KOŃCU OCZY I NIE TYLKO BĘDZIE PATRZYŁ NA WYNIK KOŃCOWY .

mlody delfin

niestety teraz w firmie zostali tylko Ci którzy są bardzo kiepskimi pracownikami i nigdzie idziej nie dostaną pracy, bo oczywiscie Delfarma to praca po znajomosci, chyba ze Ci sie uda ale nie dostaniesz kasy tylko zenade

Zostaw merytoryczną opinię o DELFARMA SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w DELFARMA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DELFARMA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

DELFARMA SP. Z O.O.

DELFARMA SP. Z O.O.