Opinie o Naturhouse w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Naturhouse. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Naturhouse o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Naturhouse w Kraków

Natalia

@Grażyna udało Ci się uzyskać informacje na ten temat? Czy ktoś z Was posiada wiedzę odnośnie aktualnych rekrutacji w firmie Naturhouse? Każdy merytoryczny komentarz się przyda na tej stronie.

Ulka

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

@@@@

Witam, mam możliwość pracy w Natur House jako asystentka, i nie wiem czy się zdecydować. Proszę o pomoc i postawienie sprawy jasno jak u was to wygląda. Proszę o informacje jakie zarobki są u was ? ponieważ mi zaproponowano 1500 zł. netto + premia 1% od progu sprzedaży. Czy według was są to odpowiednie zarobki do tego typu pracy? Zwłaszcza, że jest się odpowiedzialnym za wszystko? np: za kasę fiskalną, suplementy, sprzątanie, wystawianie faktur, zamówienia, chodzenie z ulotkami, dzwonienie do byłych klientów, i stawanie na głowie żeby klient cokolwiek kupił. Słyszałam różne opinie dobre i złe. Proszę o odpowiedzi osób które tam pracują bądź pracowały. Dziękuję.

Grażyna

Podpowiedzcie coś o atmosferze w firmie. Warto starać się o pracę?

Dietetyk

franczyzobiorca+regionalny,pytaia:dlaczego ta praca?co robilam wczesniej?w sumie to ja wiecej pytałam niż oni mnie:)

j.w.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Natalia

@Chętna, zdecydowałaś się aplikować? @Ciekawska Zośka, dostałaś się do Naturhouse? Jakie wrażenia po rozmowie rekrutacyjnej? Aktualnie pracodawca przeprowadza rekrutację? Jaka panuje atmosfera w tej firmie? Na jakie warunki może liczyć nowy pracownik?

anka

pracuję,jest miło iprzyjemnie.polecam.kasa jest ok(w sumie wychodzę miesiecznie ok.4000zł).Mi pasuje:)

Ktoś z wyboru
@anka

A ty dietetyk czy asystent? Czy poziom ma znaczenie (technik, licencjat magister)? A jak tak to jaki masz?

Anka

Anka
@anonymous

na rękę oczywiście

Ciekawska Zośka

Idę dzisiaj na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko asystentki ;) Czego się spodziewać? W ogóle co należy do zadań takiej osoby?

Ciekawska Zocha

Na czym polega praca asystentki sprzedaży w NH? Zastanawiam się czy aplikować, ale nie mam żadnego doświadczenia w dziedzinie dietetyki. Dajcie znać ;)

Julita

Myślę o aplikowaniu do firmy. Podpowiedzcie czy jest szansa?

Jack

Witajcie czy ktoś był dzisiaj na rozmowie na stanowisko asystenta w Krośnie?

Chętna do pracy

Podpowiedzcie czy firma ma jakiś potrzeby na pracowników? Słyszałam sporo dobrego o firmie.

@Chętna do pracy

Można sprawdzić na: https://naturhouse-polska.pl/praca-w-nh-1/

Śliwka

Ja rozpoczęłam pracę w Naturhouse zaraz po studiach i pracuję tam już 3 lata. Fajnie być częścią większej marki, mieć dostęp do materiałów, nowinek ze świata dietetyki i fajnie mieć stały kontakt z klientami. Być może w przyszłości zastanowię się nad otworzeniem własnego centrum dietetycznego Naturhouse – może gdzieś w mniejszej miejscowości pod Krakowem, żeby ludzie spoza metropolii też mieli dobry dostęp do profesjonalnego dietetyka.

Natalia

@Joanna a czy premie sprzedażowe, o których mówisz są do osiągnięcia tylko w tych dwóch podanych przez Ciebie terminach? Na jakich zasadach są one naliczane w Naturhouse? Są one naliczane dla konkretnej osoby, czy placówki? Czy istnieje możliwość pracy w mniejszym wymiarze godzin?

Joanna
@Natalia

Przeważnie jest tak, że premię osiągam od lutego do czerwca i od września do listopada (8 z 12 miesięcy), bo wtedy jest największe zapotrzebowanie na usługi dietetyczne. Wiąże się to z wyższym obrotem punktu i wyższą premią. W każdym miesiącu progi są jawne więc w każdym momencie mogę sobie sprawdzić czy uda mi się osiągnąć cel, albo ile mi jeszcze brakuje. Każdy punkt (bo każdy ma innego właściciela choć marka ta sama) nalicza premie inaczej. Ale żeby dowiedzieć się jakie są warunki pracy wystarczy aplikować i pójść na rozmowę. Z tego co wiem w niektórych punktach jest możliwość pracy na część etatu.

Natalia

@Arek czy w takim razie Naturhouse oferowało Ci jakieś ciekawe i rozwojowe szkolenia? Czy też najwiecej nauczyłeś się w pracy na co dzień? To bardzo ważna informacja dla wielu młodych pracowników. Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych umiejętności jest często kluczowym motorem do podejmowania decyzji zawodowych.

Arek

Ponad cztery lata pracowałam w NH – łącznie w dwóch punktach. Pracę wspominam jako super bazę do dalszej pracy w zawodzie. Obecnie jestem dietetykiem współpracującym z jedną z łódzkich siłowni. Poprzedniemu pracodawcy bardzo dziękuję!

Natalia

@fee każdy na forum ma prawo do wyrażenia swojej opinii ale muszą być one precyzyjne. Ten wątek obejmuje Naturhouse w Krakowie więc nie za bardzo można odnieść się do Twojej wypowiedzi dotyczącej Bytomia. Pamiętajmy o tym, żeby zawsze sprawdzać dokładnie lokalizację.

weronika

wydaje mi się, ze jednak troche przesadzacie, nie trzeba tutaj dzownić do tych samych osób non stop.. poza tym teraz szukaja kogoś na stanowisko jako asystent dietetyka.

fee

Nie polecam pracy w Nature , przede wszystkim musisz byc bardzo ale to bardzo nachalna, musisz wykonywac setki razy telefon do tej samej osoby , to zakrawa o stalking, jesli tylko ktos o cos zapyta to pozniej musisz sila sciagnac tego czlowieka, inaczej jestes wyzywana od nieudacznikow, nierobow, tak jest w Bytomiu, nie polecam !!!

anka

no to pocisnęłaś:)żeby cię dyrektorstwo NH nie wyczaiło.Pozdro

Linka

A jak wygląda sprawa z pracą w weekendy? chodzi mi o stanowisko Asystentki dietetyka. Aplikuję do NH znajdującego się w galerii handlowej, która jest czynna od poniedziałku do niedzieli. Czy jest szansa, żeby mieć np co drugi weekend wolny? Albo przynajmniej co drugą sobotę wolną? Ile jest asystentek dietetyka w jednym NH?

Linka

Dziękuję za odpowiedź:) Nie mam wykształcenia dietetycznego;) A na asystentkę nie wymagali takiego i dzisiaj do mnie zadzwonili. Rozmowę mam w przyszłym tygodniu. Mogę pracować w weekendy, ale zależałoby mi też na chociaż jednym wolnym dniu w weekend raz na dwa tygodnie. Zobaczę co mi powiedzą;)

Zostaw merytoryczną opinię o Naturhouse - Kraków

• Jak się pracuje w Naturhouse?

Zobacz opinie na temat firmy Naturhouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Naturhouse?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Naturhouse?

Kandydaci do pracy w Naturhouse napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Naturhouse