Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

Nie chodzi o to czy, jeździsz takim czy innym autem, ale czy ktoś szanuje Ciebie jako człowieka. Bo przecież masz prawo dostać wynagrodzenie za swoją pracę, ale też, a może przede wszystkim masz prawo być traktowany z szacunkiem i godnością. A tego w niektórych regionach brak !!!!

WTF

uuuuu nie dobrze!!! Wszystko się wali i nikt nie wie co zrobić?? Panie sędzio kończ pan ten mecz ;)) Stopień chaosu przekroczył kolejną granicę ale będzie dobrze. Trzeba tylko poszukać rozwiązań... Pozdro dla ciągle pracujących (współczuje)!

PH

PH w Słupsku nie pracuje bo sie zwolniła to była kobieta która pracowała bardzo długo ja dziś otrzymałem telefon z wstepnymi pytaniami rekrutacja ma być za tydzień w piątek ale jeszcze nie mam zaproszenia generalnie na ta chwile nic nie wiem czy do was tez dzwonili ?

magda

Mogę wiedzieć ile się zarabia na produkcji we wyborowej w Janikowie i czy to jest praca na 3 zm czy w systemie 4 brygadowym i pewnie ciężko się dostać na produkcje.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

paputek

Czemu chce zmienic prace ? Pracuje w firmie , ktorej wizja nie. do konca zazebia sie z moja wizja pracy . Zarobki , to temat nie do konca najistotniejszy ktory mialby potencjalnie zdecydowac o zmianie. Cos tam zarabiam , wiadomo czlowiekowi zawsze malo , ale w tym akurat przypadku to nie to jest najistotniejszym powodem mojego poszukiwania innego raju na ziemi. Poczekamy , moze ktos z PRP uchyli rabka tajemnicy i np pochwali sie. czemu byly PH juz nie pracuje i firma potrzebuje nastepcy. Pozdrawiam PAPUTek.

Krótko dla wszystkich, którzy to przeczytają i wezmą sobie do serca. Jeśli dla kogoś Octavia, gadżety od Apple'a imprezy i firmowe ciuchy zastąpią spokojną głowę i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i włożonej pracy to PRP jest dla Was idealnym chlebodawcą. Dla sporej ludzi bez doświadczenia i pseudo znawców branży FMCG proponuję wynegocjować dobrą podstawę, bo nawet pozorne zrobienie wszystkich planów ilościowych i jakościowych może nie skutkować wypłaceniem premii. Zastanówcie się dlaczego jest tak duże rotacja we wszystkich regionach, a z drugiej strony który pracodawca zabierze Was na zagraniczną konferencję napoi i nakarmi w 5-ciu gwiazdkach... Powodzenia

paputek

Witam. Pojawilo sie ogloszenie na Ph Slupsk. / Koszalin. Ktos sluzy jakims bardziej precyzyjnym info nt. Firmy ? Produkt znam , jestem z branzy , ale chcialbym zasiegnac wiarygodnej informacji w temacie zarobkow , czasu pracy czy stosunku przelozonych do ph w regionie. Prosze o info od osob pracujacych -frustraci niech sobie daruja. Tylko fakty. Dzieki.

słoik

anonimie a to, że chcesz pracować to wystarczy czy też masz jakąś konkretną propozycję pracy w PRP? Są teraz jakieś przyjęcia na ph?

Okres próbny 3 miesiące, zazwyczaj - tak słyszałem

:-)

To prawda, że wiele wcześniejszych opinii mogło wręcz zniechęcić kogoś kto chciałby ubiegać się o pracę w PRP. Nie miały one (te opinie) wiele wspólnego z prawdą. Moim zdaniem to przejawy frustracji byłych pracowników lub resztek obiboków, którzy np. rozmijają się z prawdą w raportach. Samochód to narzędzie pracy, więc każdy nowy handlowiec go dostaje - nie wiem czy nowy, czy po kimś. Co do kwoty podstawy to wartość jaką podałem jest wielce prawdopodobna. I jeszcze jedno, jeżeli ktoś z kandydatów myśli, że to lekka praca, to jest w błędzie. Jest dużo pracy, trudnej, bo i klienci są coraz bardziej wymagający. Bywa, że presja jest duża, ale gdzie dziś nie ma presji?

ph

Witam, jakie maja auta PH detal, czy można jeżdzić prywatnie. Jak sprzedają sie produkty ? Pozdrawiam

@ph

Nowa Skoda Octavia 1,6 TDI, można korzystać prywatnie ze służbowego auta. Ballantine's, Chivas Regal, Jameson, Wyborowa sprzedają się nieźle, a inne produkty nie najgorzej. Ale generalnie nie wiem czy warto tu pracować, Octavia nie ma podłokietnika, automatycznej klimy, pracujesz więcej niż 8 godzin, no i masz około 4 tys. podstawy na umowę o pracę - generalnie lipa, lipa ... :)

były

Art mam dla Ciebie propozycję żebyś otworzył nową działalność pt. Tresura PH. Super Ci to wychodzi, nowi pracodawcy są zachwyceni pracownikami PRP

ph

jaka podstawa dla początkującego? jakie auto? jezdzic mozna w weekendy? plany realne? premie ? ile wizyt? po ile godzin srednio sie pracuje? ktory region najlepszy?

maniager

Jeżeli będziesz pracować na południu to jako nowy pracownik zostaniesz objęty szeroko pojętym wsparciem maniagera. Nie zastanawiaj sie tylko idz. Naprawdę warto. Mozna naprawdę niedużym nakładem pracy dostać premię czy wygrać konkurs.

Smaki Świata
@maniager

przestańmy może czarować biednego rekra bo naprawdę weźmie sobie do serca nasze posty i na rozmowie poprosi o ajfonasa i hahahahaha budżet :)

rekr

a jak z umiejętnością angielskiego ? jest sprawdzana na rozmowie ? czy bardzo dobra znajomość jest konieczna w firmie ?

smaki świata
@rekr

Można jeździć do woli i dostaniesz ajfonasa... A o budżet zapytaj na rozmowie. Na pewno się dogadacie. : P

rekr
@smaki świata

a jak z tym angielskim, orientujesz się ?

rekrutacja

Poniekąd rozumiem wszystkie wasze wypowiedzi... zastanawiam się, czy faktycznie jest tak źle, czy to tylko opinia jednostek które nie lubią pracować... ;) Obecnie ciężko o pracę, więc może praktyka w tak dużej firmie przyda się w podjęciu później innej pracy... Mam pytanie dotyczące floty, jakie auta ? Czy można jeździć prywatnie? Jaka kasa na początek, czy plany są realne? Czy jest jakiś budżet reprezentacyjny itp.

Bo
@rekrutacja

Przecież to wszystko Ci powiedzą na rozmowie i to w każdej firmie ...

Ballas

Kochani nie narzekajmy. w Wyborowej naprawdę przyzwoicie sie pracuje. Każdy wie co ma robić i od czego zależny jego pensja. Wszystko jest naprawdę moim zdaniem sprawiedliwie. W innych firmach to dopiero jest ciężko i wariatkowo. (usunięte przez administratora)

rekrutacja

Witam, w tym tygodniu mam rozmowę o pracę, śląsk. Może jakieś podpowiedzi, może coś doradzicie?

Hell
@rekrutacja

Wczytaj sie w opis sytuacj z góry i odpowiedz sobie, na czym w życiu Ci zależy. Pracy na normalnych warunkach malostresujacej, czy roboty od rana do wieczora?

Kok
@rekrutacja

Mogę Ci doradzić abyś przed rekrutacją poszedł do kilku sklepów i zapytał sie, jak sprzedają sie produkty pernod ricard, jak układa im sie współpraca z firmą vs konkurencja i co myślą O firmie. Najlepiej aby były to dobre sklepy. Jeśli będziesz jeszcze miał ochotę iść na rozmowę to zobaczysz w jaki sposób opiszą Ci to ludzie z firmy i zobaczysz jak kij ma dwa końce.

ja i reszta

jesteśmy w procesie :) wysyłania CV

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa