logo Wyborowa S.A

Wyborowa S.A

Opinie o Wyborowa S.A

Polecam 2015-11-16 22:36:07
Zarobki na pewno powyżej 3k, na detalu nowa Octavia w kombi. Wszystkie narzędzia od apple, dużo dodatków: luxmed, multisport, bony roczne itp..
Budżety spore, bagażniki pełne.
ja 2016-01-02 20:26:38
To zależy gdzie na produkcji chcesz pracować, idzie tak dobrze dyrektorowi sprzedaży, że niebawem pewnie pozostanie tylko zlecenie produkcji
jk 2016-01-02 20:30:11
Przyzwoite warunki zatrudnienia, szkoda, że firma tak traci w udziałach rynkowych. Po odejściu kilku osób widać, że mocno spada. Podobno nawet biuro zmieniają, ponieważ to już jest za drogie, a wynajmują dwie piętra więc koszt znaczny.
DO 2016-01-02 20:36:07
Udziały pewnie w granicach 3,5%, dawno nie widziałem Nielsena, ale widzę w punktach sprzedaży brak produktów i klienci nie uzupełniają, twierdza, że się nie sprzedaje. Ciekawe czy Francuzi są zadowoleni z wyników szefa sprzedaży?
Finka 2016-01-06 16:31:20
Bedzie nabor na bialystok chłopak dostał się do Finlandii tam to jest robota warunki +50% w stosunku do wyborowej
leo 2016-01-11 18:35:49
a jakie zarobki oferują na tym stanowisku?
łaciński 2016-02-11 20:42:48
Powiedzcie mi proszę jak wygląda praca jako PH? jakie zarobki? jakie bonusy? Jak przełożeni traktują podwładnych? GPS w autach?
łaciński 2016-02-29 13:47:14
Więć opisze może ktoś jak wyglada praca jako PH w wyborowej?
PiterPan 2016-04-20 15:04:29
czy warto zacząć pracę w WyborowejSA na stanowisku PH ? słyszałem, że coraz gorzej się tam pracuje ale są też tacy co mówią, że ciągłe zmiany i bałagan więc można się przyzwyczaić . czy to prawda ?
ph z dlugim stazem 2016-05-10 00:14:15
Dziś impreza
Żenada jakich mało zakłamanie hipokryzja
Przestrzegam wszystkich można tu pracować i 100 lat i nie dostać ani podwyżki ani awansu tylko Muma od prezesa za świetne wyniki. Przyjadę do domu i dziecku pokaże nagrodę pracownika roku Mym
I te nowe pomysły niedobrze się robi

Szczerze przestrzegam
ph z dlugim stazem 2016-05-10 00:14:58
Dziś impreza
Żenada jakich mało zakłamanie hipokryzja
I te nowe pomysły niedobrze się robi

Szczerze przestrzegam
ph z dlugim sta 2016-05-18 16:19:31
Jeżeli jesteś gotowy jeździć po upadających sklepach gdzie twój samochód służbowy będziesz najdroższym jaki się zatrzymał od lat a jego wartości będzie kilka razy większa niż cały biznes to startuj będziesz zadowolony spelnisz się zawodowo
Dodatkowo jeżeli nie lubisz myśleć i nie potrzebujesz mieć własnego zdania to praca dla Ciebie 4500 brutto podstawy plus premia Ale raczej nie do wzięcia plus dobra fura bez limitu
Jednak przestrzegam awansów nie ma podwyżek nie ma. Ścieżka rozwoju jest tylko teotetyczna
Robisz wyniki dostaniesz szampana od szefa albo whisky na parkingu , żenada

Dziś jestem załamana do jakich sklepów mnie wysłał nowy Pan Derktore
A. 2016-05-18 17:27:00
Możesz napisać jeszcze wiecej? Czy jest mocne ciśnienie w Firmie? Dużo ankiet? Zadań dodatkowych? Raportowania? Co jesli nie robi sie planów (plany sa w ogóle nieosiagalne czy tylko część? Ile wizyt dziennie? Jak często kontrole?
Manager z długim stazem 2016-05-18 22:35:23
Zaglądam tutaj od czasu do czasu aby spojrzeć na WYBOROWA z innej perspektywy... tym razem nie dałem rady.
Droga "PH z długim stażem" co jeśli ktoś z góry to czyta i pomyśli :
Zamiast Octavi - Clio ; limity na kilometry; zamiast iPhonów HTC; Wytną kilku handlowców jak TY którzy jeżdżą po upadających sklepach; wytną imprezy szampana i gratisowe butelki ...bedą mieli kasę na podwyżki.

BRAWO TY!

łolaboga 2016-05-23 14:21:13
Spece od tradycji, którzy nigdy w niej nie pracowali (niziołek i Kefir) psują biznes. A RDS cicho siedzą ze strachu o robotę. RZ na pampersie bo najbardziej posr@ny. Za to wazelina w pogotowiu. Nam każą robić statystki. Żal patrzeć jak się boja odezwać a my cierpimy na tym wszystkim. dobrze, że wódka za darmochę
ph z dlugim sta 2016-05-23 20:47:17
Taki mądrąla jesteś to sam jedź na te super sklepy gdzie żadna firma alkoholowa nie jeździ panie RZ
Manager bez szkoły
ph 2016-05-23 22:04:14
Duże wymagania dają dobre efekty, które od wielu lat są u nas widoczne w postaci corocznie realizowanych celów. Nam to daje stabilność zatrudnienia, dobre warunki płacowe i pozapłacowe i generalnie jest ok. Dziwne tutaj wpisy, a szkoda, może z zazdrości, że ktoś z długim stażem był na tyle dobry, że poszedł wyżej, a ktoś inny był na to za słaby, może zbyt leniwy, zbyt mało ambitny? Człowiek honoru by się pożegnał i szukał szczęścia gdzie indziej, a narzekanie i plucie do własnego gniazda to domena największych nieudaczników. Weź się w garść.
ja 2016-07-20 11:14:50
W firmie huczy, że jeśli jesteś kobietą i masz pewne cechy charakteru to masz szybką szansę na awans...
Pracwonik 2016-07-24 20:37:20
Mam pytanie na nieco inny temat. Nasz Dyrektor od dłuższego czasu daje nam do zrozumienia, że mamy trzymać gęby na kłódkę i robić co każe bo od myślenia to jest On. Postanowiłem więc zapytać na tym forum, bo wiem, że wiele osób z firmy czyta tutejsze posty - może uzyskam jakąś sensowną odpowiedź.
Chciałem zapytać o ostatniego maila z HR nt. wcześniejszego kończenia dnia pracy w piątek pod warunkiem, że przez pierwsze 4 dni tygodnia jest się w pracy o pół godziny dłużej.
Dokładnie to chodzi mi o gwiazdkę, pod którą można przeczytać wyjaśnienie, że nie dotyczy to działu Sell Out z uwagi na charakter pracy. I o ten charakter pracy mi chodzi. Z tego co się orientuję, to zdecydowana większość pracowników, za wyjątkiem stażystów jest w Naszej firmie zatrudniona na umowę o pracę, a w związku z tym KAŻDY pracownik jest objęty 40 godzinnym tygodniem pracy. Więc chciałem zapytać co to za szczególny charakter pracy? Moim zdaniem jest to jawna dyskryminacja ludzi z Działu Sprzedaży i sprawa nadaje się do Sądu Pracy, nie uważacie? Proszę w ewentualnych odpowiedziach nie powoływać się na zadaniowy system pracy, bo to nie oznacza, że mamy pracować po 12 h, jak życzyłby sobie nasz Dyrektor - zadaniowy czas pracy oznacza, że powierzone zadania wykonujemy w czasie 40 h tygodnia pracy jak mówi Kodeks Pracy, więc jeżeli ktoś jakimś cudem ogarnie pracując po pół godziny dłużej od poniedziałku do czwartku, to dlaczego nie miałby skończyć w piątek tak jak biuro? A może pójść o krok dalej i w końcu zacząć mówić o czasie jaki handlowcy spędzają w robocie.
Pozdrawiam
Singielka 2016-07-28 14:07:15
Nie szukajmy problemów tam gdzie ich nie ma. Dyrektor ma b trudne zadanie poukładać dział sprzedaży żeby w końcu zaczęli pracować i wykonywać zadania a nie symulować wykonywanie zadań.
Jeszcze kilku poleci jak rafaello i reszta albo się weźmie do roboty albo fora ze dwora drodzy Państwo ph wiecznie nie zadowoleni.

Jak się komuś nie podoba to jest jeszcze inna ścieżka romansuawansu. Wtedy można dużo i szybko jak sie okazuje.

Wyborowa ma nowe hasło klub samotnych serc. Nasze motto to
"U NAS ZNAJDZIESZ SWOJĄ DRUGĄ POŁÓWECZKĘ"

Panie Dyrektorze proszę nie zmieniać kursu cały czas twardo i konsekwentnie z załogą
ninja 2016-07-28 21:40:49
Z punktu widzenia handlowca:

Portfolio produktów premium,auta i telefony bardzo dobre,pakiet Lux Med ze stomatologią,pracowniczy program emerytalny,benefity świąteczne, szampan na urodziny, lada moment konferencja w Szkocji - to wszystko na plus.

Są niestety rzeczy, które przysłaniają to wszystko - zarobki ( tutaj Wyborowa zatrzymała się na pewnym poziomie a świat idzie cały czas do przodu). Premie ( jak już ją dostaniesz to pamiętaj że jest za dwa miesiące pracy i wówczas uświadamiasz sobie jak bardzo jest mizerna; ph obsługujący kanał nowoczesny premie sprzedażowe oglądają jak śnieg na Saharze). Atmosfera (tu niestety jest dramat - ph traktowani jak złodzieje, kontroling na poziomie przekosmicznym, przekonanie kadry menadżerskiej o wyższości nad konkurencją kompletnie nie idące w parze z udziałami w rynku i realiami w typowych sklepach detalicznych; faworyzowanie jednych regionów czy poszczególnych handlowców kosztem drugich; nierówne szanse rywalizacji w konkursach sprawiające, że ciągle wygrywają Ci sami, mający lepszy rynek, podhurty, itp).
zadowolony 2016-08-02 08:48:19
Droga Ninja odpowiem Ci tak

Piszesz ze słabo Wyborowa płaci, jeżeli za mało to zawsze można pójść tam gdzie lepiej płacą. Dla czego tak się nie dzieje? Odpowiedź jest prosta nie jesteście w stanie sie tam dostać bez wykształcenia, znajomości języków. Owszem są firmy, które lepiej płacą ale one przyjmują perspektywicznego pracownika, który ma wyższe dobre wykształcenie zna języki i ma odpowiedni poziom inteligencji. Taki pracownik będzie świadom swojej wartości i dążył do samorozwoju i rozwoju zawodowego. Jest kogo awansować, jest w kogo inwestować. W Wyborowej jest mnóstwo ph z średnim wykształceniem bez znajomości żadnego języka, czasem nawet ojczystym nie potrafią się posługiwać a jak maja coś zrobić w ekcelu to dramat i tacy mają 10 lat stażu w Wyborowej i 15 lat pracy zawodowej w ogóle. Powinni sie cieszyć ze jeszcze maja pracę bo zaręczam Ci ze to ich ostatnia praca w topowej firmie. Tutaj i tak jest za mała rotacja, powinno się wycinać systematycznie te ogony co nie chcą pracować i rozwijać sie. Taka firma jak Wyborowa do rozwoju potrzebuje zdolnych ambitnych perspektywicznych pracowników. Podkreślam perspektywicznych!!!!

Piszesz o dyskryminacji. To bardzo poważny zarzut. Zawsze można wytoczyć sprawę w sądzie o mobbing czyli o brak równego traktowania.

Poważnie nie narzekajmy bo kompletnie nie ma na co. Poza tym żyjemy w wolnym kraju i jesteśmy wolnymi ludźmi możemy iść do tych lepszych firm, chociaż wysłać CV, pewnie nawet na rozmowę nie zaproszą jednego z drugą.
Nobody 2016-08-02 19:15:20
Do Zadowolonego,
Powiedz mi jakie to jest odpowiednie wykształcenie do pracy na stanowisku PH w Wyborowej? Przykłady z ostatnich dni, tygodni i miesięcy pokazują, że PH z Wyborowej odnajdują się na rynku pracy dostając pracę w innych firmach, często w zupełnie innych branżach. Wytykasz innym brak znajomości języków obcych, ba! sugerujesz innym trudności w posługiwaniu się językiem ojczystym. W pierwszej kolejności zacznij od siebie. Domniemam, że skoro wypominasz innym brak znajomosci języków, bo sam biegle posługujesz się angielskim, to powinna być Ci znana pisownia słowa "excel", a nie "ekcel". Co do języka polskiego sugeruję zapoznać się z definicją słowa "mobbing". Za cholerę nie wiem dlaczego wydaje Ci się, że jesteś lepszy, mądrzejszy od innych? Nie ważne ile znasz języków obcych i jak dobrą uczelnię skończyłeś - to nie upoważnia Cię do oceniania i szufladkowania innych w taki sposób. To wolny kraj jak wpomniałeś i każdy może wypowiedzieć swoje zdanie. Szkoda tylko, że robimy to na forum GoWork.pl, a nie w rozmowach z naszymi przełożonymi.
gosc 2016-08-07 01:48:19
no coz... Panowie i Panie, moze byc lepiej, wiec wszystkim niezdecydowanym, szanujcie się i walczcie o swoje! O ile oczywiście macie odwagę:-)
Maaxxx 2016-08-15 21:23:02
witam
proszę o informację na temat Przedstawiciel Handlowy ds. detalu - bez emocji i żalu
-ile wizyt dziennie
-jaka podstawa netto
-jaka premia max netto
-jakie auto, z gps?
-deputat?
-jak z opłatą na półkę? faktura, butelki?
-imprezy firmowe? jak często widzi się region?

PH 5YO 2016-08-22 14:44:02
Na PH od detalu warunki
Podstawa 3k netto na początek ale trzeba dobrze sie sprzedać na rozmowie i twardo negocjować
premia raz na 2 miesiące 20% ambitne zadanie ale się udaje
premia roczna max 10% w zależności od wyniku firmy ale od kilku lat wpada
Podwyżka raz do roku ale tylko dla najlepszych
Skoda octavia kombi bez gps
Deputat tak ale trzeba pokombinować ale pijesz najlepsze alko
impreza firmowa raz do roku max wypas w tym roku Szkocja:) a wcześniej była Hiszpania, Francja, Turcja itd Spotkania małego regionu raz na miesiąc, duży region raz na kwartał i 2-3 razy w roku cały dział sprzedaży

Praca wymagająca ale da sie przeżyć jak sie jest pracowitym, nawet nie musisz być dobryn
Rotacja niewielka,raczej trudno wylecieć z pracy.Jak juz sie dostaniesz to można pracować latami

I nie czytajcie frustratów
Maaxxx 2016-08-22 18:43:59
Napisz proszę:
-ile wizyt dziennie
-ilu klientów w całej bazie
-"premia raz na dwa miesiące 20%"- czyli tak naprawdę ile
-jak z opłatą na półkę? faktura, butelki?
PH5YO 2016-08-23 12:34:15
Wybacz Ale jeżeli masz problem wyliczyć ile to jest 20% z dwóch miesięcy pensji to nie szukaj pracy w handlu
Maaxxx 2016-08-23 19:16:52
Nie mam żadnego problemu z wyliczeniem, mam problem z Twoją komunikacją
Nie jestem pracownikiem Wyborowej i jeśli piszesz skrótem myślowym to ciężko jest się domyślać czy premia jest wyliczana z jednej podstawy czy może razy dwa
Zadałem dwa razy pytanie: ile wizyt dziennie, ilu klientów w całej bazie oraz czy wspieracie detal i nic nie napisałeś. Więc ktoś ma tutaj problem poprawnym czytaniem i rozumieniem tekstu....
PH5YO 2016-08-25 11:51:49
Maxxx wyślij CV jak będzie obiecujące to Cie zaproszą na rozmowę to wszystkiego się dowiesz
Są trzy rodzaje sekcji PH (tylko hale, hale i detal oraz tylko detal) więc ilość punktów jest bardzo zróżnicowana
Podstawą do wyliczania premii jest suma dwóch miesięcznych podstaw
Kubuś Uszatek 2016-09-06 23:19:32
Władza to próżność, która wad nie widzi.
Ludzkość to epidemia jest, jednak człowiek istnieje ?
Przechadzający się Kefirek z Królem Zachodu całą ostatnią imprezową noc, zastanawiali się kto kolejny po Wrocławiu i Warszawie padnie Naszym łupem po grom.
Gdańsk - nie daleko ze Szczecina i Warszawy ?
Po drodze Toruń - może tam ?
Wracając do domu to i Radom zahaczę - dlaczego ? - nie mówię sobie,
Białystok - daleko od domu, nie chcę tam mamo -:( niech sobie sam tam skrobie,
Książe Krakowa mówi że jest OK, a Szwagra ruszyć nie wypada. Lech gra w nogę kiepsko, ale spaść nie może ?
Oto taka sytuacja w Naszej firmie jest,
cdn.
Puchatek 2016-09-07 11:20:18
Tylko co te wpisy tutaj zmieniają? Pozbywają się dobrych ludzi a HR nic z tym nie robi... Wydają kupę pieniędzy na widzi mi się a zarząd nic z tym nie robi... Wprowadzają zamordyzm a wszyscy siedzą cicho...
zainteresowany 2016-09-12 18:39:13
Witam Wszystkich
Może ktoś wie jak wygląda drugi etap rekrutacji?
czy tylko rozmowa czy może praca w terenie?
będę wdzięczny za podpowiedź
Pozdrawiam
PH5YO 2016-09-12 19:13:46
I tak powinno być
Słaby element sam odpada
Firma to drużyna co musi sprostać konkurencji
Moim zdaniem minimum20% załogi jest do wymiany. W pierwszej kolejności ci co pracują ponad 5 lat i są nieprzyszlosciowi bez wykształcenia bez języków obcych itd
Firma jest bardzo wyrozumiala
Pracownik 2016-09-12 22:14:38
Twoja wypowiedź to w kontekście do czego?
W drugim zdaniu napisałeś, że słaby element sam odpada, a w czwartym, że Twoim zdaniem 20% załogi jest do wymiany. Domniemam, że jesteś poza tymi 20%, bo ukończyłeś świetną uczelnię, np. jakąś Politechnikę, władasz świetnie conajmniej jednym językiem obcym i jesteś przyszłością Wyborowej, co nie?
Twój nick "PH5YO" to od stażu w WW? Jak nie znasz języków i ze studiami u Ciebie kiepsko, to szybko zacznij nadrabiać, ponieważ zbliżasz się do,granicy, którą sam ustaliłeś.
Pracownik 2016-09-12 22:44:08
3 tys. na początek po dobrych negocjacjach - to standardowe warunki jakie otrzymują prawie wszyscy nowo zatrudnieni PH.
Premia max. to 30% podstawy - nie znasz warunków swojego wynagrodzenia, czy nie zrozumiałeś pytania zadanego przez Maaxxx? Pytanie brzmiało: " jaka premia max netto".
Premia roczna, a raczej premia uznaniowa jest oczywiście uzeleżniona od wyników firmy, ale decydujące znaczenie ma ocena roczna jaką otrzyma pracownik od przełożonego. Premia roczna max 10% czego? Podwyżka?! Chyba rewaloryzacja wynagrodzenia, bo jak inaczej nazwać zmianę wynagrodzenia w okolicach 3%? Deputat? Nie ma czegoś takiego w WW. Jedyny darmowy alkohol to paczka alkoholowa na święta. Ty poprostu kradniesz alkohol. Co do wyjazdów służbowych, zapomniałeś, że przez ostatnie 2 lata konferencje odbywały się w Polsce?

Nie trzeba być dobrym, praca wymagająca, da się przeżyć, raczej trudno wylecieć z pracy - napisał ten, który pozwalniałby min. 20% ludzi ze stażem ponad 5 lat, tych bez studiów (bo są wręcz niezbędne do bycia PH) i tych nie znających języków. A co tymi co, znają rosyjski, raczej sobie w firmie nie pogadają, bo i z kim? Pieprzony megaloman, zapewne przykładny Katolik i wyznawca PiS.
Żubr 2016-09-13 16:14:54
Byłem właśnie na rozmowie na PH, jakoś mam mieszane uczucia ja jak i pewien znajomy który był. Dużo pseudo mądrych pytań typu a gdzie się widzę że 5 lat, a co wniose, a jakie będzie moje zaangażowanie, a opowiedz dowcip (tak w połowie zdania ), czy jestes w związku małżeńskim itp a trochę mało pytań o dotychczasowa pracę, tylko takie skakanie przez obręcze. Lekki zawód i nie czekam z niecierpliwością na telefon.
znudzony 2016-09-16 19:38:20
Zubr zycze Ci powodzenia tylko pamietaj jak sie juz dostaniesz to ueazaj na dolujacy element a tego unas niestety nie brskuje. Niektorzy mysla jak za komuny wg zasady ,,nie matura lecz chec szczera zrobi z ciebie oficera,, jeszcze inni uwazaja ze jak ktos pracuje duzo lat i w tym czasie nie wylecial z roboty to naleza mu sie awanse i podwyzki. Zdazaja sie nswet managerowie co jak uslysza obcy język to sinieja ze stresu o umiejetnosciach obslugi podstawowych funkcji laptopa nie wspomne.
Mam nadzieje ze ich czas sie konczy.

Powodzenia
Kubuś Uszatek 2016-09-22 23:01:14
CDNastąpił
Lenin pytał swoich współpracowników - "lubisz słuchać Beethoven'a" ? Jeżeli ktoś odpowiadał, że tak, to był odstawiany na boczny tor.
Czemu ?
Powód był prosty - Lenin twierdził, że jak ktoś słucha Beethovena to musi mieć oznaki dobrego człowieka i nie można z Nim przeprowadzić do końca rewolucji, mimo że sam próbował słuchać w/w kompozytora. Jak to mawiał Lenin, nie ważne jest wykształcenie czy znajomość języka obcego, ważne jest czy odpowiednio ustawisz swój żagiel na morzu, albo płyniesz z wiatrem i wówczas jesteś wznoszony na wyżyny, ale płyniesz pod wiatr i źle kończysz. Przykład jest na tacy, byłeś Księciem Krakowa jesteś Królem -:)
Przed nami wielka Szkocka przygoda, na szczęście bez kefira -:) Będzie się działo, od lotniska do powrotu na lotnisko. Cieszmy się tym szczęściem i nie narzekajmy na WPR, ponieważ jest to rodzynek na rynku. Fakt, że obecnie gnije od środka to każdy wie i czuje. Niestety, ale stowarzyszenie Szwagier&Szwagier działa skutecznie to także widać i czuć.
Kubuś Uszatek
cdn.
Facepalm 2016-10-12 07:53:55
na jakiej podstawie twierdzisz że dbają o atmosferę skoro nie wiesz nawet czy szukają pracowników? Krasnoludki Ci opowiadaly?
sami 2016-10-13 15:09:35
oczywiście że szukają pracowników, są nowe ogłoszenia
Zainteresowany 2016-11-15 21:24:39
Witajcie,

Mam pytanie na stronie pojawiło sie ogłoszenie na PH od sieci lokalnych.

1. Czy praca tylko z Sieciami Lokalnymi?, czy wszystko jest połączone TT, MT, HURT?
2. Praca biurowa, praca w terenie ?
3. Wysokość wynagrodzenia?

Jeżeli jest ktoś kto zna temat bede wdzięczy za informacje.
Toro 2016-11-22 21:29:18
podejrzewam że na 1 i 2 odpowiedzą nawet na wstępnej rozmowie, nie wyobrażam sobie by była to praca za biurkiem, bo sieci lokalne to np społem i inne biedy
Terminator 2016-11-23 09:04:54
Ludzie są tak zaszczuci, ze w głowach to się nie mieści.... co dyrektor to lepszy...
Harmonogramy pracy , odwiedzone bazy, przebudowy które trwają po 5 h, normalny człowiek nie jest w stanie się wyrobić, zrobisz jedno nie zrobisz drugiego i się tłumacz... ta firma jest głucha na argumenty... tylko wynik się liczy... dlaczego ludzie robią to ludziom?
PH 5YO 2016-12-05 10:53:54
Terminatorku nie płacz jak małe dziecko tylko weź się w garść i zdecyduj. Pracujesz tu mimo że praca jest wymagająca a z twoimi kwalifikacjami będzie ci lepszą pracę ciężko znaleźć albo startuj do Lidla na kasę. Odsiedzisz swoje na kasie i do domu. Na rozmowie możesz się pochwalić ze masz ogromne doświadczenie w ustawianiu butelek.

Więc nie mazać się tylko robić swoje przecież nikogo nie zwalniają jak paru spraw nie załatwi.

Firma jest naprawdę spoko premie roczne wypłaciła, na wycieczkę zabrała. Kasa jeszcze przed końcem miesiąca
Terminator 2016-12-06 20:32:04
Sam sobie startuj do Lidia na kasę...ciesz się błaźnie z premii rocznej, wycieczki i kasy na koniec miesiąca...osoby o niskich ambicjach tak robią
Fan 2016-12-06 20:41:43
O mój Boże , a gdzie jest HR?
Kubuś Uszatek 2016-12-07 22:36:18
CD Nastąpił,
Igrzyska zostały ogłoszone !
Kiedyś jeden z publicystów stwierdził, że Lenin bardzo lubił dzieci. Stwierdził to na podstawie faktu, że jedno dziecko przez swój śmiech trącił Lenina, a On oblał się gorącą herbatą - Lenin zamiast podciąć gardło dla dziecka (taki miał zwyczaj u dorosłych) wysłał dziecko w letnich ubraniach na mróz. Wówczas publicysta stwierdził - Lenin lubi dzieci.
Igrzyska ogłoszone - kolejna impreza, żeby wypić za free w styczniu jest ok. Wymiana samochodów (niby to obowiązek, niby jest to konieczna sytuacja) - jakość samochodów nie powala, ale publicyści ogłoszą że Lenin lubi dzieci ? Także cieszmy się, że żyjemy i że Nasz kochany pracodawca czasami traktuje nas jak dobre dzieci. Nie szkodzi, że stoimy czasami na mrozie i nie zawsze przeżyjemy, ale ważne jest że czasami otrzymamy jakąś małą premię - taka mała jałmużna w stosunku do tego co dostają dyrektorzy (dodatkowa premia roczna - oprócz tej co dostają we wrześniu) + zarząd = tam jest kaska prawdziwa. My tylko jesteśmy do ciężkiej pracy a pozostali do picia Champagne.
Musimy zrozumieć, że firma musi oszczędzać, ponieważ ma poważną sprawę w sądzie co do "dziwnego" rozstania w księgowości - tu musimy być bardzo ostrożni w komentarzach, ponieważ Lenin zaczął sprawdzać kto gdzie dzwoni - to nie żart. Bilingi u Lenina są teraz na topie i musimy dokładnie analizować kto do kogo dzwoni -:) W biurze na Złotej dział HR wydrukował takie dokumenty i biegali z uśmiechem na ustach po ulicy Złotej - twierdząc, że Lenin lubi dzieci.

Dzień się kończy, jutro kolejna przebudowa, trzeba iść spać. Obiecuje wam kolejny felieton szybciej niż ostatni mój wpis. Będzie to o awansach w naszej firmie, czyli Jak to można zostać Nikodemem Dyzmą w sposób nie przewidywalny, czyli nie przypadek a lizanie dubska dla łys.... i kef....
ph5yo 2016-12-08 19:02:13
Ze tez Ci sie chce tyle Kubusiu po ciezkiiej przebudowie tyle pisac
Piszesz ze samochód nie powala. Chcialbys dostac prawdziwą premie jak zarząd i do tego awans bez lizania. No to tak sie nie da. Chcesz premie jak zarzad,samochód jak zarzad to zwyczajnie awansuj . piszesz jakies dyrdymaly o leninie. Czlowieku ogarnij sie niedawno komendante zmarl niektorzy z mlodych ph pewnie nawet nie wiedza jto to byl lenin.

Zawsze mowilem ze Wyborowa jak i kazda inna praca to nie wyrok i jakos nie widze kolejki z podanuem o rozwiazanie umowy, raczej wszyscy trzesa galotami zeby ich Pani Wyborowa nie zwolniła. Trzesa tak galotami bo znaja swoja wartość i wiedza ze juz do lepszej firmy sie nie dostaną

Mi tam ksiaze z poludnia inponuje. Taki slaby a tak daleko zaszedl
Północ 2016-12-09 21:18:27
Firma robi tylko dobre wrażenie . Niestety rzeczywistość pokazuje całkiem cos innego . Praca PH , 14 wizyt dziennie , 3 ankiety na kazdej wizycie , przebudowy półek , zamówienia , ekspozycje , min 140 klientów odwiedzanych dwa razy w miesiącu , geolokalizatory , szereg priorytetów i zadań , kontroling na kazdym miejscu . Brak premii . Podstawa 4500 brutto , niemiarodajna do ilości godzin pracy i zadań do wykonania .
Zostaw swoją opinię o Wyborowa S.A - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyborowa S.A