logo Wyborowa S.A

Wyborowa S.A

Opinie o Wyborowa S.A

Pracownik 2016-09-12 22:14
Twoja wypowiedź to w kontekście do czego?
W drugim zdaniu napisałeś, że słaby element sam odpada, a w czwartym, że Twoim zdaniem 20% załogi jest do wymiany. Domniemam, że jesteś poza tymi 20%, bo ukończyłeś świetną uczelnię, np. jakąś Politechnikę, władasz świetnie conajmniej jednym językiem obcym i jesteś przyszłością Wyborowej, co nie?
Twój nick "PH5YO" to od stażu w WW? Jak nie znasz języków i ze studiami u Ciebie kiepsko, to szybko zacznij nadrabiać, ponieważ zbliżasz się do,granicy, którą sam ustaliłeś.
Pracownik 2016-09-12 22:44
3 tys. na początek po dobrych negocjacjach - to standardowe warunki jakie otrzymują prawie wszyscy nowo zatrudnieni PH.
Premia max. to 30% podstawy - nie znasz warunków swojego wynagrodzenia, czy nie zrozumiałeś pytania zadanego przez Maaxxx? Pytanie brzmiało: " jaka premia max netto".
Premia roczna, a raczej premia uznaniowa jest oczywiście uzeleżniona od wyników firmy, ale decydujące znaczenie ma ocena roczna jaką otrzyma pracownik od przełożonego. Premia roczna max 10% czego? Podwyżka?! Chyba rewaloryzacja wynagrodzenia, bo jak inaczej nazwać zmianę wynagrodzenia w okolicach 3%? Deputat? Nie ma czegoś takiego w WW. Jedyny darmowy alkohol to paczka alkoholowa na święta. Ty poprostu kradniesz alkohol. Co do wyjazdów służbowych, zapomniałeś, że przez ostatnie 2 lata konferencje odbywały się w Polsce?

Nie trzeba być dobrym, praca wymagająca, da się przeżyć, raczej trudno wylecieć z pracy - napisał ten, który pozwalniałby min. 20% ludzi ze stażem ponad 5 lat, tych bez studiów (bo są wręcz niezbędne do bycia PH) i tych nie znających języków. A co tymi co, znają rosyjski, raczej sobie w firmie nie pogadają, bo i z kim? Pieprzony megaloman, zapewne przykładny Katolik i wyznawca PiS.
Żubr 2016-09-13 16:14
Byłem właśnie na rozmowie na PH, jakoś mam mieszane uczucia ja jak i pewien znajomy który był. Dużo pseudo mądrych pytań typu a gdzie się widzę że 5 lat, a co wniose, a jakie będzie moje zaangażowanie, a opowiedz dowcip (tak w połowie zdania ), czy jestes w związku małżeńskim itp a trochę mało pytań o dotychczasowa pracę, tylko takie skakanie przez obręcze. Lekki zawód i nie czekam z niecierpliwością na telefon.
znudzony 2016-09-16 19:38
Zubr zycze Ci powodzenia tylko pamietaj jak sie juz dostaniesz to ueazaj na dolujacy element a tego unas niestety nie brskuje. Niektorzy mysla jak za komuny wg zasady ,,nie matura lecz chec szczera zrobi z ciebie oficera,, jeszcze inni uwazaja ze jak ktos pracuje duzo lat i w tym czasie nie wylecial z roboty to naleza mu sie awanse i podwyzki. Zdazaja sie nswet managerowie co jak uslysza obcy język to sinieja ze stresu o umiejetnosciach obslugi podstawowych funkcji laptopa nie wspomne.
Mam nadzieje ze ich czas sie konczy.

Powodzenia
Kubuś Uszatek 2016-09-22 23:01
CDNastąpił
Lenin pytał swoich współpracowników - "lubisz słuchać Beethoven'a" ? Jeżeli ktoś odpowiadał, że tak, to był odstawiany na boczny tor.
Czemu ?
Powód był prosty - Lenin twierdził, że jak ktoś słucha Beethovena to musi mieć oznaki dobrego człowieka i nie można z Nim przeprowadzić do końca rewolucji, mimo że sam próbował słuchać w/w kompozytora. Jak to mawiał Lenin, nie ważne jest wykształcenie czy znajomość języka obcego, ważne jest czy odpowiednio ustawisz swój żagiel na morzu, albo płyniesz z wiatrem i wówczas jesteś wznoszony na wyżyny, ale płyniesz pod wiatr i źle kończysz. Przykład jest na tacy, byłeś Księciem Krakowa jesteś Królem -:)
Przed nami wielka Szkocka przygoda, na szczęście bez kefira -:) Będzie się działo, od lotniska do powrotu na lotnisko. Cieszmy się tym szczęściem i nie narzekajmy na WPR, ponieważ jest to rodzynek na rynku. Fakt, że obecnie gnije od środka to każdy wie i czuje. Niestety, ale stowarzyszenie Szwagier&Szwagier działa skutecznie to także widać i czuć.
cdn.
Facepalm 2016-10-12 07:53
na jakiej podstawie twierdzisz że dbają o atmosferę skoro nie wiesz nawet czy szukają pracowników? Krasnoludki Ci opowiadaly?
sami 2016-10-13 15:09
oczywiście że szukają pracowników, są nowe ogłoszenia
Zainteresowany 2016-11-15 21:24
Witajcie,

Mam pytanie na stronie pojawiło sie ogłoszenie na PH od sieci lokalnych.

1. Czy praca tylko z Sieciami Lokalnymi?, czy wszystko jest połączone TT, MT, HURT?
2. Praca biurowa, praca w terenie ?
3. Wysokość wynagrodzenia?

Jeżeli jest ktoś kto zna temat bede wdzięczy za informacje.
Toro 2016-11-22 21:29
podejrzewam że na 1 i 2 odpowiedzą nawet na wstępnej rozmowie, nie wyobrażam sobie by była to praca za biurkiem, bo sieci lokalne to np społem i inne biedy
Terminator 2016-11-23 09:04
Ludzie są tak zaszczuci, ze w głowach to się nie mieści.... co dyrektor to lepszy...
Harmonogramy pracy , odwiedzone bazy, przebudowy które trwają po 5 h, normalny człowiek nie jest w stanie się wyrobić, zrobisz jedno nie zrobisz drugiego i się tłumacz... ta firma jest głucha na argumenty... tylko wynik się liczy... dlaczego ludzie robią to ludziom?
PH 5YO 2016-12-05 10:53
Terminatorku nie płacz jak małe dziecko tylko weź się w garść i zdecyduj. Pracujesz tu mimo że praca jest wymagająca a z twoimi kwalifikacjami będzie ci lepszą pracę ciężko znaleźć albo startuj do Lidla na kasę. Odsiedzisz swoje na kasie i do domu. Na rozmowie możesz się pochwalić ze masz ogromne doświadczenie w ustawianiu butelek.

Więc nie mazać się tylko robić swoje przecież nikogo nie zwalniają jak paru spraw nie załatwi.

Firma jest naprawdę spoko premie roczne wypłaciła, na wycieczkę zabrała. Kasa jeszcze przed końcem miesiąca
Terminator 2016-12-06 20:32
Sam sobie startuj do Lidia na kasę...ciesz się błaźnie z premii rocznej, wycieczki i kasy na koniec miesiąca...osoby o niskich ambicjach tak robią
Fan 2016-12-06 20:41
O mój Boże , a gdzie jest HR?
Kubuś Uszatek 2016-12-07 22:36
CD Nastąpił,
Igrzyska zostały ogłoszone !
Kiedyś jeden z publicystów stwierdził, że Lenin bardzo lubił dzieci. Stwierdził to na podstawie faktu, że jedno dziecko przez swój śmiech trącił Lenina, a On oblał się gorącą herbatą - Lenin zamiast podciąć gardło dla dziecka (taki miał zwyczaj u dorosłych) wysłał dziecko w letnich ubraniach na mróz. Wówczas publicysta stwierdził - Lenin lubi dzieci.
Igrzyska ogłoszone - kolejna impreza, żeby wypić za free w styczniu jest ok. Wymiana samochodów (niby to obowiązek, niby jest to konieczna sytuacja) - jakość samochodów nie powala, ale publicyści ogłoszą że Lenin lubi dzieci ? Także cieszmy się, że żyjemy i że Nasz kochany pracodawca czasami traktuje nas jak dobre dzieci. Nie szkodzi, że stoimy czasami na mrozie i nie zawsze przeżyjemy, ale ważne jest że czasami otrzymamy jakąś małą premię - taka mała jałmużna w stosunku do tego co dostają dyrektorzy (dodatkowa premia roczna - oprócz tej co dostają we wrześniu) + zarząd = tam jest kaska prawdziwa. My tylko jesteśmy do ciężkiej pracy a pozostali do picia Champagne.
Musimy zrozumieć, że firma musi oszczędzać, ponieważ ma poważną sprawę w sądzie co do "dziwnego" rozstania w księgowości - tu musimy być bardzo ostrożni w komentarzach, ponieważ Lenin zaczął sprawdzać kto gdzie dzwoni - to nie żart. Bilingi u Lenina są teraz na topie i musimy dokładnie analizować kto do kogo dzwoni -:) W biurze na Złotej dział HR wydrukował takie dokumenty i biegali z uśmiechem na ustach po ulicy Złotej - twierdząc, że Lenin lubi dzieci.

Dzień się kończy, jutro kolejna przebudowa, trzeba iść spać. Obiecuje wam kolejny felieton szybciej niż ostatni mój wpis. Będzie to o awansach w naszej firmie, czyli Jak to można zostać Nikodemem Dyzmą w sposób nie przewidywalny, czyli nie przypadek a lizanie dubska dla łys.... i kef....
ph5yo 2016-12-08 19:02
Ze tez Ci sie chce tyle Kubusiu po ciezkiiej przebudowie tyle pisac
Piszesz ze samochód nie powala. Chcialbys dostac prawdziwą premie jak zarząd i do tego awans bez lizania. No to tak sie nie da. Chcesz premie jak zarzad,samochód jak zarzad to zwyczajnie awansuj . piszesz jakies dyrdymaly o leninie. Czlowieku ogarnij sie niedawno komendante zmarl niektorzy z mlodych ph pewnie nawet nie wiedza jto to byl lenin.

Zawsze mowilem ze Wyborowa jak i kazda inna praca to nie wyrok i jakos nie widze kolejki z podanuem o rozwiazanie umowy, raczej wszyscy trzesa galotami zeby ich Pani Wyborowa nie zwolniła. Trzesa tak galotami bo znaja swoja wartość i wiedza ze juz do lepszej firmy sie nie dostaną

Mi tam ksiaze z poludnia inponuje. Taki slaby a tak daleko zaszedl
Północ 2016-12-09 21:18
Firma robi tylko dobre wrażenie . Niestety rzeczywistość pokazuje całkiem cos innego . Praca PH , 14 wizyt dziennie , 3 ankiety na kazdej wizycie , przebudowy półek , zamówienia , ekspozycje , min 140 klientów odwiedzanych dwa razy w miesiącu , geolokalizatory , szereg priorytetów i zadań , kontroling na kazdym miejscu . Brak premii . Podstawa 4500 brutto , niemiarodajna do ilości godzin pracy i zadań do wykonania .
Pracownik 2016-12-10 14:11
Po Wyborowej nie zapraszają na rozmowy ha ha
hehehe 2016-12-14 22:14
Jeśli uważacie że 3200pln podstawy to wow
Jeśli uważacie że skoda octavia kombi to wow
Jeśli uważacie że jesteście wielkimi PH bo robicie biznes na wsi w groszku, lewiatanie czy chortenie to Wam współczuję wszystkich.
Północ napisał bardzo trafnie, nic dodać nic ująć
PH5YO 2016-12-16 10:05
Jeśli uważacie że 3200pln podstawy to wow
Jeśli uważacie że skoda octavia kombi to wow
Północ napisał bardzo trafnie, nic dodać nic ująć

Do wszystkich PH jeżeli uważacie ze to kiepska oferta to dla czego się nie zwalniacie?
i niektórzy pracują tu kupę lat no dla czego?
Abstynent 2016-12-20 19:14
3200 netto podstawy jako ph w fmcg to spoko, pytanie tylko, czy lepiej w kółko brać wysoką podstawę, czy mieć np 2500 podstawy ale premii drugie tyle? Płaca ph nie ważne z jakich składników, ważne jaki przelew na końcu wychodzi. Miałem tak że podstawa 2600 ale realnue 4k do wzięcia. PH realnue zarabiający 3200 i raz na ruski rok premia to tak o średnio na jeża, szczególnie że nie pracuje się w tej firmie 8h. Wysoka podstawa dobrze wyglada na papierze.

Ja sam nam podobną ale są realne premie do wzięcia i chyba tylko raz w tygodniu w długiej trasie pracuje do 18, nikt nie robi psychozy, pracuje uczciwie i nie tesknue za takimi molochami. Nie nie podam nazwy ;)

Swoja drogą widzę że szukają kierownika na Warszawę i okolice, czyżby cwaniaczek przyjemniaczek który mnie maglowal poszedł sobie? Nawet z zewnątrz widzę że pracownicy tej firmy w terenie przestraszeni . Życzę wam spokoju.
Ciekawy 2016-12-21 21:06
Czy to prawda że od nowego roku wszelkie gratisy tylko na fakturze. Co z Paniami na pss ? itp. .. ?
Kubuś Uszatek 2016-12-22 18:57
CD Nastąpił
mimo pięknego i czystego czasu dla duszy i umysłu, który nic nie ma wspólnego z tym co jest grane u nas w firmie, na początku życzę wszystkim większej nieskrytej radości ale wynikającej z serca a nie z chęci przynależności do WPR, życzę wam awansów wynikających z kompetencji i pobudzonych rozdrażnionych własnych ambicji oraz życzę wam zdrowia i uśmiechu rano i wieczorem nie wspominając o południu -:)
Za górami za lasami żył sobie dawno temu MARks, którego ambicja była nieprzeciętna i który twierdził, że Modern Trade w WPR będzie wielki ponieważ on chce być wielki. Jak to MARks-był szczęśliwy, uśmiechnięty i szczebelek po szczebelku prawie jest tam gdzie chciałbym być ?
I tak ta długa bajka trwa po dzień dzisiejszy - uśmiech ważniejszy od kompetencji i zaangażowania.
Nawet ten kto oszukuje w konkursach, kręci w raportach jest ponad wszystko i ma zawsze szanse na awans - liczą się tabelki. Jako uczciwy PH nie mam szans, ponieważ raportuje zgodnie z kodeksem, ale patrząc na region południe, na wygrane nagrody, na udowodnione i zatajone negatywne wyniki audytu po ostatnich konkursach po ogłoszonych awansach ogarnia mnie wielki smutek, że kefi... i łyso...., udają że nawet słońce świeci w nocy. Pisząc wprost-księciunio powiązany z klanem szwagier and szwagier rządzi.
Dolny Śląsk moim zdaniem jest innym przypadkiem-uczciwość tak, ale donosić na swoje koleżeństwo-nie przystoi. A stanowisko po tym cwaniaczku warszawskim też byłoby do wzięcia przez jedną ulubienice łyso... ale chyba jest na razie niedyspozycyjna ? Ach te układy, układziki -:(
Kolejny felieton będzie o butelkach łapówkach - słyszałem co nie co na ten temat i już wiem dlaczego firma wycofuje się z oficjalnych łapówek - jest głośno o tym a z tego co wiem to będzie jeszcze głośniej ?
Świąt rodzinnych i roku szczęśliwego
cdn

ewaz 2017-01-01 13:44
Witam, na opolskie szukają ph, wszystkie warunki mi odpowiadają i potrzebuję namiary do kierownika/dyrektora regionu - sama chcę się z nim skontaktować bo jakoś nie ufam portalom pracy - mój mail ewazwa@wp.pl
Sober 2017-01-09 22:10
Hue hue hue, co we wrześniu przyjęli PH na Siedlce i co, znowu ogłoszenie? Gwarancja się skończyła na pracownika to pogonili, czy zobaczył w co wdepnął i że na Skodzie i podstawie bez premii się kończy mimo długich godzin zasuwania? A taki kierownik był ura bura cwaniak na rozmowie, zaglądał w życiorys nawet tam gdzie nie trzeba, a teraz ponoć cienko śpiewa...
...a ja sobie patrzę na to z pracy za nawet lekko lepsze pieniądze, wyjeżdżam 7,30 w domu jestem przed 17 i premie się wyrabia... Jak na ph to ok. To jest bezcenne, bo takie korpo to tylko wysysają z człowieka zdrowie i oplują na odchodne...
Pozdrawiam i życzę znalezienia podobnego pracodawcy, a nie Janusza biznesu w zagranicznym koncernie, najgorsza kombinacja...
Eudorkas 2017-01-13 07:42
Od tego roku deputat w Wyborowa to 15 butelek wódki Wyborowa na 2 miesiące . Brak dopłat do półek , nie ma u nich czegos takiego dlatego firma bardzo traci udziały półkowe a przedstawiciel odbija sie tylko od sklepu do sklepu . Najbardziej rażąca w tej firmie jest ściema z naliczaniem czasu pracy , nie respektują nadgodzin ani czasu dojazdu do klientów oraz powrotu co daje nierzadko 3 godziny pracy dziennie dłużej czyli 11 h pracy dziennie . Podstawa w żaden sposób nie wynagradza ani czasu pracy , ani zadań nakładanych na PH , bezsensowne w koło ankiety robienia cen konkurencji , liczenia bloków itd , 14 wizyt dziennie to bardzo duzo przy tylu założeniach na wizycie , geolokalizatory i przemasakryczny kontroling .
Realistka 2017-01-13 16:15
"Uwielbiam" takie marudy co nadgodziny liczą, ilość wizyt, ilość ankiet itd

Jeżeli komuś zależny na ośmiu godzinach pracy to zapraszam do Biedronki albo do Lidla. Wiem co mówię bratowa pracuje i faktycznie nie ma problemów z nadgodzinami, wszystko rozliczone tylko jakoś mi zazdrości samochodu, telefonu, barku, spotkań, wyjazdów gratisów itd twierdzi ze tez by mogła mieć taka pracę za taka kasę bo sam samochód miesięcznie to kupę dodatkowej kasy. Zawsze można mieć gps i płacić na weekend za przejechane kilometry

Wyborowa to świetna firma, która dużo wymaga ale tez dużo daje. Dodatkowo można śmiało stwierdzić ze jest bardzo wyrozumiała zwłaszcza w stosunku do nieudaczników co siedzą kupę lat i tylko się migają.

Naprawdę da się żyć i wyżyć dzięki PR
Eureka 2017-01-13 21:35
Realisto widać , ze Ty pracujesz w Wyborowa zeby wyżyć i przeżyć czyli długoletni nieudacznik o którym sam wspomniałeś .
Meksyk 2017-01-14 11:47
Wiadomo że czas pracy każdego PH jest zadaniowy. Albo uwiniesz się w 8h albo kwitniesz dłużej w terenie. Wybacz jeśli wyznacznikiem jest dla Ciebie samochód iPhone i iPad to mało ambitna jesteś. To tylko narzędzia służbowe. Ciekawe skąd ten pełen barek i gratisy? :D Spotkania i wyjazdy to w każdej firmie standard, ponieważ Twoje cele i targety muszę zostać gdzieś omówione. Także bratowa niech nie zazdrości tylko powiedz prawdę jak pracujesz i szybko zmieni zdanie. Jak mówisz to co dla Ciebie wygodne i robisz z siebie Wielką Przedstawiciele Handlową która wyjeżdża o 6 rano do roboty i cały dzień lata po upadających sklepach tylko po to żeby zrobić ankiety, mercha i mieć zakurzone rękawy. Żaden haj lajf kochana. Taka jest prawda.... Nawet kawa i kanapki muszą być za kierownicą bo nie ma czasu na przerwę.
Sober 2017-01-16 13:59
Ta, uwielbiam legendy o dobrze zarabiających PH- to już przeszłość. Spoko 3000k na łapę, ale jak policzysz ile czasu zasuwasz (bez obijania się, gpsy i kontrolling, nie ma symulowania roboty) to w przeliczeniu wychodzi już tak sobie. Służbówka spoko, ale to służbówka, dziś masz, jutro nie masz, poza tym życie jest za krótkie aby jeździć białą Skodą z dychawicznym dizlem :P, albo masz inne potrzeby przewozowe i i tak musisz prywatne auto mieć. Takie korpo zawsze tak działają: nie napłacą ci gotówką, ale nadadzą tanich dla nich giftów, które wliczą w koszty, kupią taniej by wydawało ci się żeś bogaty i uzależniasz się od służbówki, przyzwyczajasz do tabletu, tel służbowego (który dzwoni w urlop) multisporta z którego nie każdy korzysta itp itd a koniec końców niewiele uda się odłożyć. Niektórym to odpowiada, niektórym nie.
A pełny barek... heh alkohol to taki deficytowy towar? No i jako ph w każdej firmie masz okazję kupić taniej przez zakupy firmowe/grupowe, albo dojścia do klientów i wiedzę gdzie co po ile.

Ja więcej jako ph w tradycji nie chcę działać, trzeba próbować czegoś innego.
Realistka 2017-01-20 16:57
Zgadzam sie z Toba Sober że tradycja jest trudna i niewdzięczna na sieciach jest trochę lepiej
Gadżety są fajne zwłaszcza ze nie muszę za nie płacić nie muszę sie martwić serwisem i są wymieniane systematycznie na nowe.
Samochód nie jest jakąś rakietą ale moją rodzinę plus bagaże na wakacje spokojnie mieści i na jednym tankowaniu 1000 km przejedzie. Płaca nie jest jakaś porywająca ale w tej branży to która firma poza BF płaci lepiej. Ja płaciłam w tamym roku 3 moze 4 razy za paliwo
Wyborowa to naprawdę dobra firma.

Narzekacie na firmę samochód to mam proste ćwiczenie
Zapytajcie sie sami siebie ile kosztuje paliwo?
Zapytajcie sie swoich znajomych ile miesięcznie wydają na paliwo i ile rocznie wydają ogólnie na samochód ubezpieczenie, serwis, utrata wartości itd

Idę o zakład ze gdyby HR dodał pytanie do ankiety po ile jest ON 80% nie będzie w stanie powiedzieć

Taki luksus daje własnie nasza kochana Wyborowa

Czy Wyborowa dużo wymaga?
I tak i nie można powiedzieć średnio

Czy Wyborowa duzo daje?
Daje naprawdę duzo a niektórym bardzo dużo
Wyborowa 2017-01-22 11:57
Samochod w żaden sposób nie wynagrodzi Ci dziewczyno : braku premii , braku deputatu bo nie ma żadnego w Wyborowej , i wielu nadgodzin. Porównujesz prace na detalu PH do pracy w Biedronce ? Szczycisz sie tym ze możesz autem po pracy pojechać do sklepu na zakupy ? I nic to czyni to firmę super w Twoich oczach ? Karty paliwowe sa wyłączone od piątku popołudnia do pn 10,00 rano . Moze zamiast tego napisz ile masz deputatu w firmie ? Jak wyglada kontroling 24 h po Twojej wizytacji ? Ile zajmuje Ci przebudowa półek w sklepie a pozniej heja dalej w trasę do 19:00 bo 14 wizyt dziennie musi byc zrobione . To jedna z brzegowych zebys chociaż mogła pomysleć o premii .
GłosRozsądku 2017-01-23 11:41
O jakim braku premii piszesz!!! Ja za ostatnie trzy okresy nie dostałem mniejszej niż 75% a i nie znam żadnego PH który by jej nie otrzymał, no chyba, że mówisz o zabranej premii za raportowanie głupot na wizycie, ale to chyba jest uczciwe podejście. Deputatu nie ma???? Kłamstwo a paczki świąteczne i są zakupy pracownicze po naprawdę fajnych cenach można kupić produkty Wyborowej. Karty paliwowe może i są wyłączone na weekend ale w piątek zatankujesz to masz 1000 km na dwa dni, to mało??? Naprawdę chyba nie wiesz ile kosztuje rocznie samochód usiądź i policz! A i kontroling... no tak... jak ktoś nie ściemnia to co mu to przeszkadza. Nie znam pracy w której nie ma nadzoru i różnych form kontroli. Ktoś płaci to wymaga i weryfikuje co w tym dziwnego? 14 wizyt dziennie nie jest warunkiem brzegowym, więc prośba o nie mijanie się z prawdą.
zenua 2017-01-23 15:32
Twoj deputat to paczka świąteczna ? Buhaha ładny deputat na cały rok ... żenujące
Na szczęście były już pracownik Wyborowej 2017-01-23 18:44
Od jakiego czasu przeglądam forum...
Jestem w szoku z jakimi durniami i prostakami miałem "przyjemność" pracować...
Osoby które piszą że bratowa zazdrości jej czegoś, że na baku robi 1000km, następny pisze że alkohol na święta to jego deputat to ręce podają...
Ludzie czy dla Was auto to cały świat? Jeśli zabiorą Wam rodzinne kombi i dadzą na wiosnę skodę fabię 2 osobową z kratą to zakryjecie szyby kocem i zabierzecie dzieci na wakacje?
Widać że pracujecie tylko dla samochodu, Ludzie którzy mają ambicje odchodzą i znajdują fajną pracę za super pensje i stać i na SUVa 7 osobowego.
A jeśli ktoś nie ma ambicji to się podnieca służbową skodą która jeździ za darmo w weekend. Jak detal taki słabiutki trzeba się przebranżowić i nie reanimować trupa w FMCG!
Były cyborg wyborowej 2017-01-25 20:54
Sami jesteście sobie winni! Siedzicie cicho bo boicie się odezwać , napisać do hr, do Francji , skrzyknąc się razem...tylko narzekacie a nikt nie ma odwagi się przeciwstawić...dalej pracujecie w tym obozie... ja już nie pracuje w tej chorej firmie która zmusza do pracy po 12 h i jestem szczęśliwym człowiekiem
Kubuś Uszatek 2017-01-27 19:01
JESTEM !
i po robocie - czas na drinka z deputat, czas na rozmyślanie nad targetami i nad kiepskim wynikiem zespołu w Top Racing Club -:(
Za premie kupię sobie nową koszulę, bo stać mnie na to. Bak zalany, także można rodzinę odwiedzić - same plusy w tej wyborowej. Jedyny minus, to brak butelek na łapówki, ale w sumie to firma nas ochrania, ponieważ patrząc na to co się dzieje z aferą Kuf... i rozpoczętym procesem łapówkowym to uciekamy z pod topora - dokumenty które były zbierane w MT lepiej spalić bo nas spalą.
Kult władzy przynosi smutek niewolę i strach - tak powiedział nasz Franciszek - papież Franciszek.
Dlatego należy pamiętać; nadgodzin u nas nie ma i koniec, praca jest lekka jak zawsze, przebudowy w sklepach były ale już nie ma, premie są i to po 120%, min 12 wizyt dziennie, ankiet mało, atmosfera bardzo dobra ogólnie miód malina -:)
Lenin by się z tego wszystkiego uśmiał,
cdn

realistka 2017-02-09 10:40
W styczniu dostałam prawie 6k netto pensji z premią. Rozmawiałam ze znajomymi handlowcami z innych firm i mówili że super. Więc na co narzekacie państwo ph z Wyborowej Na pensje na premie?

Naprawdę nie oczerniajcie pracodawcy. To prawda jest wymagający ale da zarobić i to dobrze. o pozostałych benefitach juz pisałam. A może zapomnieliście o opiece medycznej. dla tych co zapomnieli ze jest NFZ niech spróbują umówić się do jakiegoś specjalisty to może wtedy docenią bardziej to co mają w standardzie w WYBOROWEJ
realistka 2017-02-09 10:40

Zabawne 2017-02-21 19:59
Zaznaczyłaś oczywiście że to premia z dwóch miesięcy?
(6000 + 3000)/2 = 4500

Gratuluje sukcesu.

Czytając jak to zaznaczyłaś to pewnie najlepszy wynik w Twojej karierze w PR
realistka 2017-02-24 14:20
Tak to premia za 2 miesiące oczywiście i kogoś to może bawić ale dla mnie, dla moich znajomych to naprawdę dobra kasa. I brałam już więcej, to nie jest największą premia jaka dostałam

Powiem więcej byłam na kilku rozmowach na podobne stanowisko i tam gdzie mnie chcieli to mogłabym pomarzyć o takiej kasie nie mówiąc o tym ze dawali toyote ale yaris w jednym przypadku

Wybór był oczywisty

Obiektywnie 2017-02-26 09:13
Realistko , albo raczej Mariuszu?Jacku? przestań pisać takie głupoty. Wyborowa od zawsze pozycjonuje się jako pracodawca premium, więc porównuj ją do innych pracodawców premium. A gdy tak ją zestawiasz to owszem , Skoda Octavia cz iPhone są narzędziami premium (aczkolwiek już nie rarytasem), ale pensje i premie bez problemu dostaniesz wyższe gdzieś indziej. I nie pisz tu czasem o bolsiarzach czy Stocku, bo to taka coca cola wśród alkoholi.
Bull 2017-02-26 15:25
ja pikole ale brednie...
"pracodawca premium" ... pracodawcy dziela sie na dobrych i zlych, dobrze i slabo placacych lub w których pracuje się mniej lub bardziej uciążliwe ale premium? Gadka marketingowa...pewnie praca na stacji Orlen nad Premium bo ładne koszule często im dają, albo praca za minimalną jako sprzedawca u jubilera, bo hamdlujesz drogimi kamieniami :) jak auta Premium bo mają lepsze plastiku w środku, wtf?
Obiektywnie 2017-02-26 21:22
Widzę problem z czytaniem ze zrozumieniem. Auta premium w porównaniu do np najpopularniejszej w leasingu Fabii. iPhone też jest telefonem raczej ponadstandardowym patrząc na sporą część PH innych firm. Program emerytalny też pewnie nie jest w każdej firmie. I o to mi chodzi właśnie, że firma w kwestii narzędzi pracy czy socjalu oferuje więcej niż przeciętna, ale płaci słabo, lub też, jak wolisz, nieadekwatnie do wykonywanej pracy. Drugim problemem Wyborowej jest kadra managerska działu sprzedaży, ale to zupełnie inny temat.
Bull 2017-02-28 09:27
Po prostu nazwywanie pracodawcy "premium" jest dla mnie yyy groteskowe i pokraczne, taka nowomowa. Zamiast dobrze zapkacix daja dobre zabawki i tyle: zabawki widac z zewnatrz ibuduja wizerunek a dobra pensja niekoniecznie bo nikt się nie nie chwali. Ale ok nie spierajmy się o nazewnictwo ;). Wolę swojego obecnego pracodawce: zarabiam więcej a to że nie Octavia a Rabid liftback i nie ajfon a Samsung mi nie przeszkadza : wole kupic sobie prywatne za lepsza pensje niz liczyć na firmę i być obiektem mobbingu i nierealnych celów. Pozdro
Piotr 2017-02-28 11:06
4 lata przeszło jak całe życie. Dziś jest ostatni mój dzień pracy w WPR i jest to jedyna możliwość która mi została żeby powiedzieć DZIĘKUJE. Dziękuje za uśmiech, za dobroć, za życzliwość, za wspólną prace w trudnych jak i przyjemnych chwilach.
Dziś w WPR trudno być sobą i mieć odrębne zdanie i dlatego postanowiłem szukać swojego szczęścia gdzie indziej. Moim zdaniem w obecnej sytuacji która jest w WPR ważne jest aby nie mieć podwójnej moralności i to co najważniejsze pamiętać o empatii. Wydaje się to takie proste a takie trudne w wykonaniu.
Dziękuje raz jeszcze i do zobaczenia gdzieś tam,
Sine Metu - Bez Strachu
Piotr
ZUS 2017-03-02 14:03
Powodzenia Panie Piotrze

Nie mamy pretensji ze nie mogłeś się pożegnać. Ciężka choroba Cię tłumaczy

Zdrowia życzymy i zapraszamy po referencje gdyby była taka potrzeba. WPR nigdy Ci nie zapomni tego ile dla niej nie zrobiłeś.

To tylko praca więc bez urazy

Powodzenia
Kubuś Uszatek 2017-03-03 19:10
Dalej jestem,
chciałem pochwalić naszą firmę że idzie w dobrym kierunku. Właśnie zrobiłem sobie drinka (odrobinę wódeczki + soczek = to co się lubi) i otworzyłem tę stronę i zepsuło mi to humor. Chciałem pochwalić realistkę ponieważ ja także za p4 otrzymam dużą premie. Dystrybucja smaków i bfhf oraz punkty ponad 100%. Warunki brzegowe dopilnowałem - będę miał premie !
A tu wyszła słabość naszych szefów, niestety po raz kolejny. Jaki to płytki komentarz pana ZUS - dla mnie to zastraszenie i grożenie paluszkiem dla wszystkich pracowników. A po drugie ukrywać się pod pseudo ? Nie wypada, tym bardziej że poprzednik podał swoje imię. Nie chcę go bronić ale z tego co pamiętam to on zdobył dwa razy nagrodę menadżera roku i jeśli on czegoś dla firmy nie zrobił to idąc tą drogą myślową, zadaje pytanie - czego nie zrobili pozostali menadżerowie dla naszej firmy.
A miałem dużą chęć napisać o skutkach wprowadzenie conectora - jest dużo fajnych spostrzeżeń, ale to lada dzień.
Wścieka 2017-03-11 22:40
ZUS buhaha jaki Nick . Sugerujesz cos kapo ?
dwusów 2017-04-01 10:00
Pracodawca premium.... XD skisłem :D pewnie wymyślił to ktoś jeżdżący SUVem z naklejką nadgryzionego jabłka na klapie ;)
Kubuś Uszatek 2017-04-07 23:04
Kubuś Uszatek
no i Conector ruszył cała parą - co z tego ? Widać gołym okiem kto malował kto pisał mocniej piórkiem od Ipada i nic z tego nie wynika. Przewartościowanie niektórych sklepów jest ewidentne ale Menadżerowie dalej ryją w korycie, czyli kontrolują naszą pracą i udają że jest bosko !
Moim zdaniem, niestety ale mają za zadanie znaleźć ofiary do projekty New C oraz od projektu PS - nie wiele dzieje się w tych tematach ale dzieje się pozytywnie bo tak chce kefirek i łysolek.
Dane są z kosmosu bo tak chcą, czyli na plus.
Oni są wielcy bo muszą wydrzeć budżet dla nas - hehehehehe.
Nawet pisać mi się nie chcę więcej o tym wszystkim ponieważ cierpię i już.
Idę zaraz spać, ponieważ zaraz muszę się przygotować na TC porannego i będę musiał się tłumaczyć czemu w sklepie A sprzedałem więcej w grudniu vs kwiecień 2017 - co za gł....ch mamy menadżerów ? Przecież każdy wie, czy się różni poniedziałek od piątku -:)

Weekend przed nami - dobrego trunku życzę,
Zostaw swoją opinię o Wyborowa S.A - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wyborowa S.A