Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

Obserwator

Taki_film..Nie ma zmiłuj...

Racjonalna

No i spokój mamy na forum. Pompa mam podobne zdanie Jak ktoś marzy o super pracy to trza było sie uczyć zdobyć dobry zawód albo nauczyć sie kopać piłkę inaczej to jechać na sklepy układać butelki ładnie etykietami do przodu co zdolniejsi mogą zostać dyrektorami i uczyć tych mniej zdolnych jak układać butelki na półeczce:) Przecież to żenująco prosta praca układać butelki etykietami do klienta i za to dają 3000 netto + premia, samochód z pełnym bakiem na weekend wyjazdy raz do roku na kilka dni do hoteli 5* Naprawdę nie narzekajcie przecież niektórzy to nawet nie mają mgr nie potrafią ani jednego słowa w języku obcym ale za to pretensje i roszczenia maja nieograniczone. Jeszcze raz powtórzę Wyborowa to nie wyrok każdy może próbować znaleźć pracę zgodnie ze swoim wykształceniem i aspiracjami. Wszystkim polecam niech próbują

pompa

Prawda jest taka że na tego typu fora wchodzą albo nowi kandydaci szukajacy pracy albo starzy PH którym nie chce sie pracowac albo PH którzy moga pomarzyć o pracy w PR. We wszystkich firmach w polsce spośród PH jakieś 30% nadaje się do tej roboty. i jak wcześniej kilka osób napisało nikt nikogo sznurkiem nie wiąże. Jak ktoś chce mieć lajtową "robote" i zarabiać srednio 10 k brutto to niech konczy studia medyczne i pracuje jako PH medyczny. Sorry ale wiekszosc z tych co narzekają nie ma kwalifikacji a wydaje im sie że je mają o wykształceniu już nie wspomne...

urok
@pompa

Ładnie pompa napisałeś, ładnie... Dokładnie jakieś 30%. Jest tylko jedna przykra rzecz - że te 70% nierobów gdzie większość jest po znajomości zajmują etaty ludziom którzy do tej pracy się nadają i szukają....

Drodzy, Na pracuj.pl jest oferta przedstawiciel handlowy ds. Kluczowych Klientów Horeca - rejon południowa Polska. Oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna. Czy mógł by ktoś napisać informację czy w ogóle będzie prowadzona rekrutacja? Czy faktycznie potrzebują osoby? Czy po prostu jest to ściema lub jest ktoś wybrany wew. firmy np. Aplikowałem i posiadam kwalifikacje. Można się łudzić? Z góry dziękuję za rzetelną odpowiedź.

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
edith piaf

Jest taki z małopolski co po równo ebał a wybranych to z miłosierdziem. Taka tam komuna.....

uśmiechnięty
@edith piaf

Mhm.... w pierwszej chwili miałem wątpliwości ,ale rozwiały się po kilku zdaniach. Takiego postu nie napisałby prosty zadowolony przedstawiciel. Bardziej mi tu pachnie jakąś "biurwą" Pozdrawiam

Racjonalna

Kochani nie narzekajmy. Firma jest generalnie fajna wg mnie krótko następujące atuty pracodawcy, przyzwoicie płąci i na czas, dobry rodzinny samochód do dyspozycji nieograniczonej i bezkosztowo( w innych firmach dyrektorzy takich nie mają a co dopiero ph)umowa o pracę z pełnym ubezpieczeniem, fajne spotkania na super poziomie i w super miejscach, wszystkie weekendy wolne, Realnie pracy dziennie od 6 do 8 godzin Byliśmy w Paryżu Hiszpani, Szkocji, Turcji wszystko w ramach pracy bezkosztowo i w super hotelach z all incl itd ostatnio Kuba dla Najlepszych tak KUBA tam gdzie rządzi Fidel jakby ktoś nie kojarzył:) (pytam sie czy obwoźni sprzedawcy makaronu byli gdzies dalej niz na spotkaniu w McDonald albo lepiej IKEA Marki mówią same za siebie (spróbujcie sprzedawać np makarony albo podobny badziew co sie terminuje) Zal mi Was Frustraci w większości macie marne wykształcenie marne kwalifikacje i zamiast sie cieszyć ze Taka Firma jak Wyborowa Was przygarnęła i dałą szansę na godziwe życie na które byście nie mieli szans z waszymi kwalifikacjami to jeszcze marudzicie i nosami kręcicie jak rozkapryszone gwiazdeczki co nie rozumieją ze nie macie wyjścia ze jak nie Wyborowa to Biedronka jest na miarę waszych kwalifikacji Rada dla frustratów i niezadowolonych co sie ze mną nie zgadzają. Poddajcie sie weryfikacji wyślijcie kilka CV do innych super firm sprawdźcie swoją wartość. Ide o zakład ze w dobrych a nawet porównywalnych firmach nie przejdziecie pierwszej selekcji. Wiec nie marudzić tylko brać sie do roboty póki Wyborowa jeszcze was toleruje.Dobrze Wam radzę Przypomnę pracujecie tu z wyboru na podstawie umowy którą można rozwiązać Wyborowa to nie ZK (ZK - zakład karny dla niedomyślnych) Nawet mi was nie żal, nawet wam nie współczuje Zal mi tylko tych co z wami dzielą jedną przestrzeń i starają sie cos osiągnąć taki defetyzm jak siejecie moze zabić nawet najlepsza ideę Ostatnie słowo do potencjalnych Kandydatów Jezeli 3000 netto +premia zadaniowa+premia roczna to za mało, jezeli Skoda Oktawia z pełnym zbiornikiem do dyspozycji na weekend to za mało, jezeli spotkanie 4dniowe w hotelu 5* to za mało. Proszęnie nie starajcie sie tu do pracy błagam szukajcie szczęścia gdzieś indziej może w makaronach albo sokach. Wszystkich normalnych zapraszamy starajcie sie o tą pracę bo warto. Zresztą mam nadzieję ze już wkrótce troche przewietrzy sie bo duszno od leni i frustratów Pozdrawiam Wszystkich z Kuby Przodowników Pracy PS Frustraci proszę sie wynieść na Kubę tam jest zywy socjalizm wszyscy mają po równo. Miejsce dla was. Fidel czeka na nowych niezadowolonych uszczęśliwi was albo co bardziej prawdopodobne obalicie Fidela

borys
@Racjonalna

Informacja z ostatniej chwili - na Kubie od dawna już nie rządzi już Fidel. Może ty byłeś na jakiejś KUPIE.... Poza tym tak sobie myślę że Tobie chyba się podoba taki styl zarządzania...

zorientoeany

:) uderz w stół a nożyce się odezwa:) Propaganda sukcesu jest niebywala Proszę wynająć zewnętrzną firmę niech opracuje badanie satysfakcji z pracodawcy w formie anonimowego kwestionariusza wrzucanego do urny Jestem pewien że nikt tego nie zrobi w obecnej sytuacji wynik jest przesądzony chyba że 20% zadowolonych to satysfakcjonujący wynik dla firmy to wtedy można się chwalić ze wyborowa jest wspaniałym miejscem do pracy i kariery zawodowej Trzyajcie się kochani ucisnieni z wykrzgwionym uśmiechem zadowolenia na spotkaniach firmowych

olboj
@zorientoeany

firma się broni? dla młodych pracowników info z przeszłości firma(liderzy pracy z Krakowa) byli opisani tak że Firma zapłaciła za usunięcie wpisów o dobrobycie pracy i sposobie traktowania pracowników przez tych "liderów"

zorientoeany

Czytajcie ze zrozumieniem W wyborowej są przynajmniej 2 osoby które mają za zadanie w necie robić pozytywny pr Stąd też niektóre dziwne wpisy również na Tym portalu

Roman

Pojawił się wakat do działu Horeca w Katowicach. Czy warto aplikować ? Warunki płacowe, narzędzia pracy i niestandardowe godziny są mi znane, zastanawiam się, jakie jest "ciśnienie", czy targety realne, czy są budżety promocyjne.

łysy

Raczej nikt nie przyjdzie z coli. Ze strachu, że będzie lepszy od niego włosy z brwi by sobie powyrywał.

N.

do HR: czekamy na koniec kariery mistrzyni trade marketingu i promotora firmy IQ. Ona też musi odejśc ;))

janisik

Chodzą suchy że Paw Dedi to jest człowiek na to stanowisko.

ciekawski
@janisik

Czy przy obecnej kondycji spółki będzie to "gorące krzesło"?

Kaya

Powiedzcie czy na stanowisko PH zatrudniają tez kobiety czy tylko panów ?

franek
@Kaya

nie mogą zatrudniać tylko panów gdyż byłaby to dyskryminacja a to nie do pomyślenia w Wyborowej. W terenie działają Panie i Panowie, jednak i tak wszystko zależy od osoby która rekrutuje...

uradowany
@franek

Dzisiaj świętujemy, Panowie we Francji czekamy na dalsze, wyżej poczynione zmiany :)

@uradowany

Jeszcze zatęsknisz za nim. Przyjdzie koleś z przysłowiowej Coca-Coli albo Żywca i wtedy zobaczysz co to prawdziwe ciśnienie w pracy. Teraz to jest całkiem normalnie. W sumie to żaden powód do radości jak kogoś wyrzucają z pracy. Bez odbioru.

@Gość

No tak chłopina się nie przemęczał, czas na dalsze zmiany.

zmiennik
@uradowany

zmiany będą również w regionach. Jak sadzicie kto pierwszy z "managerów regionów" idzie na pierwszy ogień?

donek

Witam, Ktoś mógłby cos dodać o regionie Dolnośląskim, pojawił się wakat(PH) na zastępstwo, jakieś szczegóły co do czasu trwania nieobecności, ogólnych warunków.( kasa, wysokość targetów,auto, proces rekrutacji - ile np trwa)) Za wszystkie konkrety z góry dziękuje.

gość

eech... fajnie gdyby się do tego wszyscy stosowali. Niestety to utopia...

juan
@gość

co do Waszej dyskusji o zmianach cen to w zeszłym roku rzeczywiście dało się zauważyć ogromne róznice, bo alkohol wysokoprocentowy strasznie podrożał. Obecnie nawet nie zauważyłem żadnych podwyżek czy też tym bardziej obniżek cen, także chyba jednak wszystko pozostało po staremu. Niestety w pracy tutaj też...

juan

LVM

Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.

gość

no ja też w kilku pracowałem ale w żadnej nie kasowali mnie za używanie samochodu do celów prywatnych. To chyba akurat kwestia polityki danej firmy a nie branży. A co do samej branży alkoholowej to akurat obrót wódki spadł o 20% yty... tak więc nie ma rzeczy niemożliwych, szczególnie kiedy podnosi się akcyzę o 15%.

@gość

Masz racje akcyza zrobiła swoje. Słyszałem, że w Rzeczypospolitej był artykuł, który mówił o startach firmy, macie może link do artykułu?

gość

ja nie pracuje w tej firmie, ale rynek zam dość dobrze. Mogę jedynie szacować że na początek dostaniesz jakieś +/-2500 netto + premia (nie zam systemu premiowego w Wyborowej. Pamiętaj że od tego roku większość firm będzie kasować PH za używanie samochodu do celów prywatnych - to kwestie podatkowe. Pamiętam że kiedyś PH w Wyborowej to był KTOŚ! Z tego co słyszałem najlepsze czasy były przed połączeniem z Zieloną Górą. Wtedy słyszałem że PH ze średnim stażem wyciągał 5000 netto. Nie liczę obrywów z "budżetu". Zresztą jeszcze 4-5 lata temu we wszystkich wspomnianych przez mnie firmach tak się zarabiało, no może poza Brown-Formanem.

gość

Tak jak pisałem wyżej - Wyborowa (generalnie) nie należy do złych pracodawców. To duża firma w branży alkoholowej. Jedna z 4 w segmencie premium - inne to Diageo, Brown-Forman, Bacardi-Martini. Osobiście uważam, że jeśli chcesz coś w życiu zawodowym osiągnąć to MUSISZ przejść przez korporacje. W takich firmach człowiek uczy się szybciej i więcej. W dzisiejszych czasach praca w korporacjach nie trwa zbyt długo max 3-4 lata na niskim szcezblu (np. PH). Jeśli jesteś dobry tzn. masz wyniki oraz oczekiwane umiejętności twarde, miękkie i odnajdujesz się w tego typu organizacji to albo awansujesz albo powinienieś po tym okresie aktywnie szukać angażu u konkurencji na wyższym szczeblu. Korporacja to ogólnie dobra szkoła życia. Jesli wchodzisz w nią od razu po studiach lub podczas nich to super sprawa dla Ciebie. Jesli zaś jesteś już po 30-tce to może ci być ciężko. Grunt to otwarta głowa. No i twarde "4 litery"( bo jak cię z niej wykopią, a prędzej czy później na 100% tak się stanie to będzie twarde lądowanie). No i tak jak napisałeś - minus to brak życia prywatnego. Jeśli chcesz coś w korpo osiągnąć to musisz się poświęcić całkowicie . Tylko pamiętaj że taka praca jest dobra do 35-40 lat. Po tym okresie zmienia się spojrzenie na świat i korpo przestaje już być takie fajne. Coraz mniej cieszą gażety (fajny samochód, ipad, firmowa karta kredytowa, 5* hotele itp),a coraz bardziej człowiek zaczuna tęskić właśnie za życiem prywatnym.

gość

te suer fajne konferencje i 5* hotele bawią tylko przez chwilę. W życiu codziennym liczy się co innego - atmosfera w pracy, możliwość rozwoju, poczucie bezpieczeństwa. Narzędzia są tylko dodatkiem. Wyborowa generalnie nie należy do złych pracodawców, ale to korporacja. Jeśli zgadzasz się być korpoludkiem to jest to pracodawca dla Ciebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa