Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

Oli

80%PH ma upomnienia, teraz naszykowano kolejne narzędzia monitoringu. Sporo osób poleci. Firma zamiast skupiać sie na poprawie wizerunku, sprzedaży marek to zajmuje sie wszystkim innym a wszczegolnisci zwalaniem winy na PH. Ciekawe jak długo prezes bedzie łykał bajki, ze to handlowcy są BEE. Czas Wam tyka!

PH5YO

Musztarda musi odejść, wtedy jest szansa ze bedzie lepiej. Wszelkie zło ma miejsce za wiedzą "góry" Co o tym myślicie? Łysy ze swoimi kabelkami tez mógłby awansować gdzieś do afryki A tu szefowałaby Gwiazda Południa co swoimi zaletami zawstydza nawet wielkiego Kima

taba

najskuteczniejsze jest motywowanie przez strach i sianie paniki

memento mori
@taba

Mam pytanie - czy są jakieś wakaty w PErnod Ricard w tej chwili?Przeczytałem,że na starcie ph może liczyć na max 3500 brutto - czy to prawda?Z tego co czytam szukają haków na byłych/obecnych ph - zmiana pokoleniowa czy wywalają najdroższych/najsłabszych ?Bardzo proszę o opinię na temat pracy handlowca i o obecnej sytuacji, warto składać aplikację ?Pzdr

louis

Tak to wygląda jakby Wasi RKS szukali TYLKO Waszych błędów.... Na rynku wciąż słychać o zmianach personalnych w Pernod. Jakaś masakra

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Aa

Idą zmiany po wpadce większości PH.

wsa

Szkoda czasu(usunięte przez administratora)

louis

coś widzę ,że ostatnio niechętnie dzielicie się moi drodzy swoimi opiniami. czyżby wam zakazano?

PP

Co sądzicie o pomyśle Polska Wódka i o materiałach pos np pin?

szukam_wyborowej

Witam, sami PH tutaj wiec oferta do was:) potrzebuje 150 butelek, miasto Poznan, jak ktos ma dobra cene ponizej 19zl za 0.5 to pisac: mudol@poczta.fm

tiger

Witam, a mozecie mi napisac z jakim asortymentem pracujecie w wyborowej?

rep
@tiger

alkohole importowane i krajowe z kategorii premium lub mainstream. Liderzy lub czołowe miejsca w swoich kategoriach.

zwolniony

Witam minelo troche czasu od momentu rozstania z WSA i z perspektywy czasu moze nawet nalezaloby podziekowac pewnym Panom z gory bo jestem z dala od tego balaganu. Ale z drugiej strony moze nadszedl czas zeby pewne sprawy ujrzaly swiatlo dzienne, jak dziala ta firma i jak sie zwalnia ludzi a dowody mam naprawde mocne. Pozdrawiam, zycze wytrwalosci i wierze ze w przyrodzie nic nie ginie i stare przyszlowie znajdzie odbicie w rzeczywistosci "nosil wilk razy kilka ...."

obserwator

słyszałem, że znów zwalniają w Wyborowej !!! Nierobów czy zbyt drogich w utrzymaniu ?

ktos

pozdrawiam firme glowa do gory jest dobrze

?

ok

Pp

Co sądzicie wy i wasi klienci o nowym programie polka ? Ps. Kto to wogole wymyślił?

Bez Nicku

Z tą kontrolą to jest mega śmiesznie, bo system sam w sobie jest już kontrolą- [usunięte przez moderatora],dodatkowo robi się zdjęcia u klienta, więc widać co jest zrobione, ale to nie wystarczy... Kierownik [usunięte przez moderatora] jeszcze kursuje i sprawdza czy wszystko jest zaraportowane tak jak trzeba ( od klientów wiem,ze często zapuszcza zurawia zza lodówek , nie mówi po co na co skąd - pełna kultura:) stoi godzinę patrzy jak sroka w gnat ( my według wyliczeń mamy srednio 20 minut na to samo) szuka pomyłki i z satysfakcją wysyła raport o 89% zgodnosci...straszy zoltymi kratkami, monologi ze uszy więdną, ale jest mega potrzebny- dramaturgia...

manager managera

nie rozumiem to jest koncern a każdy koncern to syf. albo robisz potulnie to co ci kaza po raz kolejny wdrazasz nowe strategie i wizje i se bierzesz pensje co miesac (nie mala jak na ph) nie ogłaszasz wszem i wobec ze ci się to nie podoba i się z tym nie zgadzasz albo się tym irytujesz szukasz dialogu i się okazuje ze niedługo będziesz szukal roboty. jesteśmy trybami które w każdej chwili można wymienić na takie które mniej halasuja bo się zuzyly. tak to jest w koncernach jest (góra) która wie lepiej co jest dobre dla firmy i jakie pojecie może mieć o tym ph a poza tym zawsze chodzi o zysk jak naj mniej dac w rynek jak najwięcej się nazrec a jak komus to nie odpowiada niech walnie papiery na stol jak już paru to zrobilo i poszuka sobie mniejszej spokojniejszej firmy może trochę za mniejsza kase choć niekoniecznie albo idzie na swoje. na taj firmie swiat się nie konczy. ci co byli jakos bez wyborowej tez się zawodowo poukładali i zyja i nawet niezle:-) i tak jeszcze jedno jak jest tak zle to czemu nie zrobimy strajku aby wymienić ( góre) a no nie zrobimy dlatego bo wszyscy się niby znamy ale tak naprawdę jesteśmy sobie obcy i każdy sobie rzepke skrobie.... la viva Perłnod Rikardł

grom

w sumie to mi też już się nie chce tutaj rozpisywać. każdy niech ma swoje zdanie. jak komuś tak dobrze to ok. zastanawiam się tylko czy pracuje się dlatego, że pracodawca łaskawie płaci zawsze tego samego dnia? no nie wiem, to chyba nic nadzwyczajnego, jak dla mnie standard. czy pracuje się dla samochodu? nie sądzę. czy pracuje się dla wyjazdów służbowych - pewnego dnia zachwyt mija i to już przestaje cieszyć. czy pracuje się dla prestiżu??? oj, stanowczo nie. warunki jakie stwarza pracownikowi wyborowa w niczym nie są lepsze niż u wielu innych pracodawców, którzy traktują ludzi po ludzku. pracować bo focus i iphone. pewnego dnia można się zdziwić kiedy się okaże, że te zabawki jednak nie są na własność i trzeba je nagle oddać. praca nie powinna powodować uszczerbku na zdrowiu...praca powinna przynosić wynagrodzenie na jakie pracownik zasłużył oraz odrobinę satysfakcji. a prestiż to sobie wsadźcie w.... buty. życzę powodzenia wszystkim fajnym ludkom, którzy niestety jeszcze muszą w tym tkwić.

Jeden

Eks, Grom, redaktor i inni, Jestem jednym z Was i nie wiem po co to piszecie. Ziarno prawdy jest ale to ziarno przesłania całą resztę. Dla mnie jest ok. Pracuje w naprawdę zajebistej firmie, mam systematycznie na koncie kasę, premie. Dobra fura, komórka, wyjazdy, prestiż. A ze pracować trzeba to co ??? Nie ma innej drogi. Róbmy swoje. Normalne podstawowe obowiązki i już. Kto wcześniej nie pracował w biednej, głupiej, małej organizacji, ten nigdy nie doceni tego co ma. Zawsze będzie niezadowolony. Taka, jak pisała Redaktor jest nasza polska natura. Są i będą zawsze i wszędzie ludzie którzy docenią coś w momencie straty. Widać jeszcze nie stracili, żeby żałować. Pluć we własne gniazdo łatwo. Tylko po co ? Polepszy to coś? Na nasze miejsca jest niestety kolejka a my nie jesteśmy nieśmiertelni. [usunięte przez moderatora]

eks

Chciałem tu się rozpisać ale mi się odechciało... bo i po co. sytuacja na rynku pracy jest jaka jest i wyborowa płaci naprawdę dobrze jak na warunki polskie ale w zamian oddaj dusze i serce i nerki jak będzie potrzeba. jak słysze o zmianach do zmian i o nowych wizjach i o nowych planach to wam współczuje z perspektywy czasu uważam, że bardzo dobrze się stało , że mi się z wyborowa rozjechało. pozdrawiam wszystkich pracowników byłych obecnych i kolejnych w kolejce.

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa