Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

ph z dlugim sta

Jeżeli jesteś gotowy jeździć po upadających sklepach gdzie twój samochód służbowy będziesz najdroższym jaki się zatrzymał od lat a jego wartości będzie kilka razy większa niż cały biznes to startuj będziesz zadowolony spelnisz się zawodowo Dodatkowo jeżeli nie lubisz myśleć i nie potrzebujesz mieć własnego zdania to praca dla Ciebie 4500 brutto podstawy plus premia Ale raczej nie do wzięcia plus dobra fura bez limitu Jednak przestrzegam awansów nie ma podwyżek nie ma. Ścieżka rozwoju jest tylko teotetyczna Robisz wyniki dostaniesz szampana od szefa albo whisky na parkingu , żenada Dziś jestem załamana do jakich sklepów mnie wysłał nowy Pan Derktore

ph z dlugim stazem

Dziś impreza Żenada jakich mało zakłamanie hipokryzja Przestrzegam wszystkich można tu pracować i 100 lat i nie dostać ani podwyżki ani awansu tylko Muma od prezesa za świetne wyniki. Przyjadę do domu i dziecku pokaże nagrodę pracownika roku Mym I te nowe pomysły niedobrze się robi Szczerze przestrzegam

ph z dlugim stazem

PiterPan

czy warto zacząć pracę w WyborowejSA na stanowisku PH ? słyszałem, że coraz gorzej się tam pracuje ale są też tacy co mówią, że ciągłe zmiany i bałagan więc można się przyzwyczaić . czy to prawda ?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
łaciński

Więć opisze może ktoś jak wyglada praca jako PH w wyborowej?

łaciński

Powiedzcie mi proszę jak wygląda praca jako PH? jakie zarobki? jakie bonusy? Jak przełożeni traktują podwładnych? GPS w autach?

Finka

Bedzie nabor na bialystok chłopak dostał się do Finlandii tam to jest robota warunki +50% w stosunku do wyborowej

leo

a jakie zarobki oferują na tym stanowisku?

To zależy gdzie na produkcji chcesz pracować, idzie tak dobrze dyrektorowi sprzedaży, że niebawem pewnie pozostanie tylko zlecenie produkcji

Polecam

Zarobki na pewno powyżej 3k, na detalu nowa Octavia w kombi. Wszystkie narzędzia od apple, dużo dodatków: luxmed, multisport, bony roczne itp.. Budżety spore, bagażniki pełne.

jk
@Polecam

Przyzwoite warunki zatrudnienia, szkoda, że firma tak traci w udziałach rynkowych. Po odejściu kilku osób widać, że mocno spada. Podobno nawet biuro zmieniają, ponieważ to już jest za drogie, a wynajmują dwie piętra więc koszt znaczny.

Kolo

A dlaczego tylko na narzekaniu sie kończy??? Przecież nie tylko jedna Wyborowa jest na rynku pracy... Trzeba jeszcze mieć trochę własnego zdania i nie dać sie zaszufladkować ... Nie zgadzasz sie nie rób, nie da sie zrobić nie oszukuj - nie rób ... Takie działanie i drukowane wyników tylko pokazuje jacy słabi jesteście... Wszystko pod tabelki, pod kierownika , który Boi sie o swój tyłek, on pod dyrektora żeby mieć spokój i prace i tak dalej i dalej a ty zrzędo i tak jesteś niewolnikiem i będziesz bo jesteś słaby no i chcesz mieć gównianą prace i dalej to robisz i będziesz robić..

Od czasu do czasu śledzę sobie wpisy na forum żeby zobaczyć czy coś się w PRP zmieniło. Z tego co tu ludzie piszą to niestety niewiele. Dla przyszłych napalonych na karierę w "wyborczej" hartów dla których 3000 netto i nowa Octavia zrekompensują brak snu po nocach bezsensowne kontrole i pracę w ciągłym stresie mogę przekazać, że na szczęście są w Polsce jeszcze branże gdzie można zarobić lepiej, mieć satysfakcję i spokojną głowę... Zanim wyślesz CV zastanów się 3 razy

Napiszcie coś więcej o Krakowie, pojawiło się ogłoszenie na PH, a z tego co czytam to chyba nie ma różowo na tym regionie, o co chodzi z tym katem?

DW

A co tam u kata z Krakowa ?. Czy chłopak się nawrócił., a może inne techniki yebania stosuje. A może odbyli szkolenie z PD i teraz to w białych rękawiczkach porafią motywować.

A co się ma zmienić? Ty lepiej napisz czym jeżdżą w tej horece? Co to fury mają?

zal
@Gość

Nic się nie zmienia, fury dobre, na czele firmy chyba ktoś akceptuje coroczne spadki, mała presja na wynik. Kiedyś firma miała duże udziały rynkowe teraz chyba około 5%. Ale pensje są na bieżąco, nawet premie roczne były.

DO
@zal

Udziały pewnie w granicach 3,5%, dawno nie widziałem Nielsena, ale widzę w punktach sprzedaży brak produktów i klienci nie uzupełniają, twierdza, że się nie sprzedaje. Ciekawe czy Francuzi są zadowoleni z wyników szefa sprzedaży?

Małopolska

No i nadal dupa. Nic a nic się nie zmienia.

gość

jest ogłoszenie na horece na Rzeszów i Kielce i związku z tym moje pytanie odo obecnych lub byłych PH o warunki. Ponoć warunki są lepsze niż na detalu? Czy to pradwa? Jaki samochód dają bo w ogłoszeniu piszą o klasie premium a na detalu jeżdżą Octavia , która powiedzmy sobie szczerze do klasy Premium się nie zalicza :)

Tam się nikt nie sprawdza, wnioski wyciągnij sam/a. Ciągłe zmiany i nowe wyzwania...

@ja

W firmie huczy, że jeśli jesteś kobietą i masz pewne cechy charakteru to masz szybką szansę na awans...

kandydat

Witam Pytanie do obecnych pracowników Czyto prawda ze macie samochód do dyspozycji na weekend z pełnym bakiem paliwa i czy kasa o której pisze racjonalna jest realna Bardzo proszę oodpowiedź

Daria_K

Po kilku miesiącach, znowu ogłoszenie na detal w Tychach. Przedstawiciel się nie sprawdził ?

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa