Opinie o Wyborowa S.A w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Wyborowa S.A. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Wyborowa S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wyborowa S.A w Warszawa

Kalisz

14wizyt dziennie, Kontrola zza krzaków, maile o 21 stres, 100tys rzeczy to zrobienia na wizycie, 4200/4500brutto octavia iPhone osiwieć można. Pzdr Kalisz

@Kalisz

Wez przestan marudzic Mamy bardzo niskie bezrobocie, brakuje ludzi do pracy wiec mozna sobie zmienić pracę na latwiejsza dostaniesz kask widlaka i pojdziesz na magazyn budowac ekspozycje paletowa. Masz juz doswiadczenie rozladowywaniu palet to nawet zaliczysz awans o jedno oczko w łańcuchu dystrybucyjnym Tylko zapomnij o samochodzie z pelnym bakiem na weekend i izabawkach, imprezach w najlepszych hotelach, wyjazdach zagranicznych, premii kwartalnej, premii rocznej, opiece medycznej, konkursach i nagrodach za finezyjne ukladanie butelek i wielu innych benefitach Mam dl Ciebie rade Masz kwalifikacje czujesz ze jestes wiecej wart walcz o to co Ci sie nalezy, Nie masz kwalifikacji, zapraszam na widlak bedzie latwiejsza praca

@Wyborowa jest ok

Jeżeli Twoją największa aspiracja życiowa jest samochdo firmowy z pełnym bakiem na weekend to gratuluje i się nie dziwie, ze dalej tam pracujesz i i w życiu nic nie osiągnąłeś i nie osiągniesz. Jeżeli ktoś mierzy wyżej niż auto firmowe i szanuje się, nie da się tyrać za 3500 z premia (kwartalna bo rocznych brak) to nie polecam, a widać kolegi życiowe marzenie się spełniło, służbowy na weekend pod korek i wio z cała rodzinka na zakupki, pozdrawiam :)

@Kalisz

Mam swoje aspiracje zawodowe i osobiste Proponuje oczyścić umysl i dusze z negatywnych emocji bo atrasznie sie pienisz jak tani plyn do mycia naczyń Jaka jest praca w Wyborowej w kilku zdaniach Wyborowa to sredniej wielkosci firma o bardzo silnych markach. Handlowiec nie musi opowiadać co proponuje a kupujacy wie ze musi to miec w swoim asortymencie. Moim zdaniem b duze ułatwienie dla handlowca Praca jest wymagająca ale do ogarniecia dla sredniosprytnej osoby. Benefity sa bardz duze. Samochod z pelnym bakiem paliwa o zasiegu 1000km jest wymierny. Ja sie przyznam nie mam pojecia ile kosztuje paliwo, myjnia wymiana okeju cena opon zimowych itd t w moim budżecie domowym nieistniejaca pozycja. Sprawdzam jedynie ktora siec stacji benzynowych daje lepsze nagrody za punkty Pensje sa ponadrynkowe premie do zrobienia a czasem i konkurs mizna wygrac gdzie nagroda to wylot na Kube albo do Australii. Penja zawsze przed koncem miesiaca a w grudniu przed świętami. Rotacja jest ponizej sredniej w fmcg. Handlowcy tu pracuja niezadko ponad 10 lat to chyba swiadczy samo za siebie Panie Kalisz proszę sie dobrze zastanowić zanim Pan odejdzie bo to sie juz nie wrati i moze Pan zalowac jak wielu co sa juz poza strukturami Dostanie Pan służbowy samochod yaris bez prawa tankowania w pt i pn albo co gorsze z gps. Bedzie Pan musial kupic swoj prywatny super woz przerobic na gaz i liczyc na tanie opony zimowe w biedronce Moze zwyczajnie zaczac pracować zrobic swoje i zaplanowac weekend z rdzina i przyjaciolmi nad morzem W piatki pracyjemy do 15 wiec jak dobrze pocisniesz to o 20 siedzisz nad morzem Chyba ze jezdzisz jak pracujesz Oj frustraci po co wy sie tak meczycie i innym odbieracie radosc z zycia Ja jestem ogólnie zadowolony z pracy Wyborowej Oczywiście nie jest idealnie ale ogolnie jest naprawde ok

Nobody
@Wyborowa jest ok

Dzięki Ci człowieku!!! Jeden z nielicznych wpisów opisujący trafnie pracę w Wyborowej. Bardzo spodobało mi się stwierdzenie o frustratach odbierających radość z życia innym. Jak się komuś tak bardzo nie podoba to niech poprostu odejdzie...

@Wyborowa jest ok

Kontrole zza krzaków, maile po 21, małe budżety, brak płacy za półkę, w pt tankowanie nie jest miłe widziane, gps w tabletach, plany mało realne do wykonania. Może masz bardziej wyrozumilego przełożonego :)

@Kalisz

Oj Panie Kalisz po co Pan sie.meczy Uczciwy pracownik nie boi sie weryfikacji swojej pracy. Jak dobrE pracujesz to spisz spokojnie Koerownika mam faktycznie spoko choc jest wymagajacy wrecz pedantyczny jezwli chodzi o jakosc pracy jaka oczekuje Tankowanoe w piatek nie mile widziane Co ty placiesz nawetjak w czwartek zatankujesz so pelna i w piatek zrobisz sluzbowo 300 km to i tak masz 700'do.zrobienia na weekend Ja plany robie.przewaznie i nie powiem.trEba sie napracowac ale zazwyczaj sie udaje chyba ze marketing wymysli jakas bzdurę niestety Ja zdania nie zmienię Wyborowa jako pracodawca jest naprawde ok w stosunku do innych korporacji Ty mi Kalisz przypominasz babe z zbajki o Zlotej Rybce. Co bys nie dostal to i tak jestes niezadowolony

@Wyborowa jest ok

Witaj, mam pytanie związane z rekrutacją na PH. Z racji że zmieniam miejsce zamieszkania (ale czasowo mnie jakoś bardzo nie ciśnie) zastanawiam się wysłaniem CV. Aktualnie pracuję w dużej firmie fmcg 3 lata i uśredniając wypłaty z poprzedniego roku zarobię 3900 + auto bez limitu. Nie chcę zmieniać na gorsze warunki - powiedz mi szczerze, ten pułap jest osiągalny?

Stary wróbel
@Wyborowa jest ok

Majkel, po tobie tylko sznurówki wystają wiadomo skąd u dwukolorowej główki, także nie przesadzaj z cukrem;)

Trzeźwym okiem

A wiecie co jest najgorsze? Że w większości firm jest tak samo, z tą różnicą, że tutaj widzę że zarobki są w miarę jak na obecne biedne czasy i auto dobre (bo bywają firmy 2k podstawy3k z premią raz na kwartał i Fabia, a w FMCG zarobki na tym stanowisku spadają, zmienia sie rola ph). Wszędzie wściekłość na to, że się tyra 12h, kontrole z d, narzekania na przełożonych, "ta firma upadnie" "nie słuchają nas"itd... tylko nigdy kurna nie ma odważnego powiedzieć po 16 że skończył pracę, albo zapytać kiedy jest przewidziany moment i czas na wypełnianie tabelek, pisanie raportów itp, itd... I dalej jest jak jest i płacz na forach! Jest ciężko i jest na co narzekać, ale płacząc po kątach to wiele zdziałacie...powodzenia. Jak dostałem propozycję od tej firmy i widać już na rozmowie było, że będzie tyrka bez życia prywatnego 12 h a płacone za 8, pytania pod włos i brakowało tylko lampy w twarz to podziękowałem, bo czułem, że będzie 10 proc więcej kasy niż u Janusza ale 2x więcej nerwów. Kierownikowi który mnie rekrutował podziękowali z kolei 2 miesiące później, może przegiął pałę, albo znajdywał same zdesperowane nieudane jednostki? Każdy daje się doić a góra wie, że można...że można zabrać budżet, bo ph pościemnia w tablecie i będzie grało na papierze, albo głupia strategia zawsze zadziała bo ph wybłaga i obieca za kilka miesięcy w sklepie, że można dzwonić po 18 i pisać maile wieczorem na jutro, bo wie że każdy karnie złoży uszy po sobie i w obawie odpisze. Dajecie się gnoić, to będziecie gnojeni... ktoś zaraz wyskoczy "bo mam kredyt, rodzinę" a wuj mnie to obchodzi? Ja go nie brałem, tylko ty, chcesz dzieci nie widzieć? Spłacisz go jak twoja praca zależy tylko od "łaski pana i jego humoru" w niestabilnym zawodzie? Nauczyły się firmy, że zawsze można wywalić paru ph i dać więcej pracy innym, bo ci w obawie o stołki zrobia wszystko, powiedzą że jest dobrze nawet gdy jest źle bo wiedzą, że po filologii gołębiej albo ogólniaku mieszkając w Polsce B nie mają pracownicy wyboru. Ale wszystkich Ukraińcami zastąpić się nie da... Żeby nie było, mówię to z perspektywy różnych firm (CEDC, Mondelez, Wedel, Sante, Wyborowa, Lyreco, motoryzacyjne, chemiczne) gdzie albo pracowałem, albo znam ludzi, albo rekrutowałem się. Smutna prawda, że mamy feudalne stosunki pracy w kraju i chyba płakanie na forach ludziom wystarcza...

Kasia południe
@Trzeźwym okiem

Na jaki rejon rekrutowałes ?

Trzezwym Okiem
@Kasia południe

Mazowieckie ale tobie ma raczej znaczenia

Hill83

Dlaczego piszecie że macie być o 8 na 1 sklepie (punkcie)? Praca PH zaczyna się od wejścia do samochodu i z niego wyjścia. Tzn wsiadam o 8 do auta i wtedy zaczynam pracę. Wychodze z auta o 16 i wtedy kończę. Piszę o tym ponieważ namawiam was abyście zgłosili to do osoby odpowiedzialnej za BHP i gwarantuje wam że potwierdzi moje słowa. Przerabiałem to w obecnej pracy, i znam osoby które to przerabiały w innych firmach (wszystkie to korpo) Kierownik dostawał info i nie było tematu. Ludzie czytajcie Prawo Pracy. Nie dajcie się robić w ch.....

Nie alkoholowy
@Hill83

Dokładnie tak jest. Praca rozpoczyna się od momentu wejscia do auta( chyb, że w miejscowości w której pracujesz jest siedziba firmy to jeśli pracę masz o 8 to musisz się stawić o 8 w siedzibie lub zacząć pracę o tyle wcześniej ile zajmuje dojazd do firmy) kończysz adekwatnie. Wiele wyroków w sądach zapadło w takich sprawach na korzyść pracownika, co lepsze gps które wkładają Ph w d.u.p. ę okazało się batem na pracodawce bo sądy zażądały wykazu z czasu pracy z GPS i niemałe nadgodziny trzeba było zapłacić. Moja firma (outsorsing) - napisała oficjalnego maila 8 otwieramy auto 16 zamykamy pod domem czy gdzie tam chcemy skończyć akurat. Odnośnie zarobków - ja mam 3300 netto podstawy i 30 % premii i to wydaje mi się być już dobrym zarobkiem ale inni ph w mojej firmie zarabiają 2300 netto podstawy i za takie frajerskie pieniądze nie tyrał bym jako ph. Większości się wydaje, że jeździsz po sklepach popierdzielisz 8h z klientami i to na pewno z super dupeczkami i jedziesz do domu, a na konto 10k wpada. Prawda jest taka, że tyrasz na tych sklepach przepychasz się bo konkurencja nie śpi ceny lepsze i środki większe. Wieczne problemy Pani Jadzi bo zawsze coś nie tak a dla szefa mało itd .itp. raporty raporty raportów ............ Po wielu latach szkoły w Coca Coli nauczyłem się wyłączać tel. służbowy po 16 i włączam przed 8 a na ewentualne pytanie: -dlaczego nie odebrałeś telefonu ode mnie? zadaje pytanie - czy to telefon prywatny czy służbowy ???? (ten wyraz twarzy, osoby która pierwszy raz to słyszy bezcenna :D jeszcze nie wie że już mój jest ) - no służbowy - a dzwoniłeś w czasie prywatnym czy służbowym ? SZACH MAT Pamiętajcie jednym taka praca odpowiada innym nie. Ale nie dajcie się wyzyskiwać. Pozdrawiam

S.

To prawda! Szwagier kierownik KOS z południa i szwagier pan Dyrektor Regionalny. Mało tego Pan dyrektor jak został dyrektorem rekrutował szwagra :))) Pani Izo i HR co wy na to??

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa w miejscowości na terenie działania, w ładnym lokalu z kierownikiem czyli potencjalnym przełożonym. Trwała około godziny, sporo pytań merytorycznych i trudnych, zadań"co zrobiłby gdyby" nacisk na przyszłość a nie na przeszłość . Niestety atmosfera siadła gdy padly pytania o sytuację rodzinną i prywatną i wtracenia w pół zdania bym opowiedział kawał, takie robienie z siebie pajaca, najlepiej bym powiedział że będę pracował po 12h dziennie minimum a moha druga połowka bedzie fkaszka wyborowej... O benefitach itp nie chciało mi się już słuchać i nie czekałem na telefon -lepiej tak niż pójść do pracy u potencjalnego mobbera... Na odczepne podałem żądania finansowe z kosmosu.

pytania jak zachowam się w danych konkretnych sytuacjach biznesowych -norma pytania które nie powinny paść - i sytuację rodzinną i przerywanie w pół zdania...przynajmniej nikt nie udawał że szanuje pracownika

Mick

Kogo szukają, jaki typ im najbadziej pasuje? Czy ktoś z innej pokrytej korpo FMCG sobie poradzi czy już na dzień dobry go zniesmaczą?

poszukujący

Cześć. Jako, że pojawiło się ogłoszenie o pracę jako PH mam do was kilka pytań: - Czy 3200zł NETTO podstawy jest realne? - Jakie są premie? I czy są realne do zdobycia? - Jakie są targety w detalu? - Dostajecie od kierownika listę punktów, które macie odwiedzać, czy sami szukacie potencjalnych odbiorców? - Czy czas pracy 8-16 jest tu realny do zrobienia? - Na czym polegają (te słynne z tego forum) kontrole? - Czy auto ma GPS? - Jak wygląda wizyta handlowa (praca jako PH czy bardziej merchandiser)? Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

@poszukujący

3200 netto na pewno nie dostaniesz , 1 umowa na okres próbny i w tym czasie nie masz zadnej premii , o 8:00 musisz byc juz u pierwszego klienta gdzie dokładnie punkt po punkcie czyli sklep po sklepie zaczytuje sie gps a pozniej co miesiac na zebraniu jest to weryfikowane czy lokalizacje sa poorawne , wiec od 8-16 nie ma możliwości pracy jezeli pytasz od wyjazdu spod bloku do powrotu pod blok / dom . Bardzo duzo ankiet ktore zajmują mnóstwo czasu i robione przy kazdej wizycie dzien w dzien . Do obsłużenia dziennie 12 punktów . Kontrole sa częste .

malibu

Ech...to widać ktoś wyżej szuka takich ludzi na swoje podobieństwo... :/

dwusów

Pracodawca premium.... XD skisłem :D pewnie wymyślił to ktoś jeżdżący SUVem z naklejką nadgryzionego jabłka na klapie ;)

Bull

Po prostu nazwywanie pracodawcy "premium" jest dla mnie yyy groteskowe i pokraczne, taka nowomowa. Zamiast dobrze zapkacix daja dobre zabawki i tyle: zabawki widac z zewnatrz ibuduja wizerunek a dobra pensja niekoniecznie bo nikt się nie nie chwali. Ale ok nie spierajmy się o nazewnictwo ;). Wolę swojego obecnego pracodawce: zarabiam więcej a to że nie Octavia a Rabid liftback i nie ajfon a Samsung mi nie przeszkadza : wole kupic sobie prywatne za lepsza pensje niz liczyć na firmę i być obiektem mobbingu i nierealnych celów. Pozdro

Bull

ja pikole ale brednie... "pracodawca premium" ... pracodawcy dziela sie na dobrych i zlych, dobrze i slabo placacych lub w których pracuje się mniej lub bardziej uciążliwe ale premium? Gadka marketingowa...pewnie praca na stacji Orlen nad Premium bo ładne koszule często im dają, albo praca za minimalną jako sprzedawca u jubilera, bo hamdlujesz drogimi kamieniami :) jak auta Premium bo mają lepsze plastiku w środku, wtf?

Obiektywnie
@Bull

Widzę problem z czytaniem ze zrozumieniem. Auta premium w porównaniu do np najpopularniejszej w leasingu Fabii. iPhone też jest telefonem raczej ponadstandardowym patrząc na sporą część PH innych firm. Program emerytalny też pewnie nie jest w każdej firmie. I o to mi chodzi właśnie, że firma w kwestii narzędzi pracy czy socjalu oferuje więcej niż przeciętna, ale płaci słabo, lub też, jak wolisz, nieadekwatnie do wykonywanej pracy. Drugim problemem Wyborowej jest kadra managerska działu sprzedaży, ale to zupełnie inny temat.

@Kowal
@Obiektywnie

>... @Kubus Uszatek ja własnie przez to uciekłem z WPR. Problemem jest to, że ta kadra ma za nic ludzi z PH, którzy tak naprawdę pracują na nich. Zamiast budować zespół, rozwalają go wymagając wyników, których sami nie potrafili by osiągnąć. Wskoczy taki nowy na stanowisko,robi selekcje i swoje porządki."Ryje w korycie" tym co pracują dłuzej od niego. "Dwulicowa świnia" przyczyni się do czyjegoś zwolnienia, żeby na stołek wsadzic swojego ziomka. Wchodzi w d...przełożonemu i wciska gadki do góry, że ma pomysły jak zwiększyć sprzedaż wymieniając zespół. Aby sam utrzymać się na fali. Czy ktos tej firmie kontroluje co dzieje się na tym szczeblu ? Jak ma być progres sprzedaży jeśli jest taka rotacja i non stop ogłoszenia do PH. Czy taki przełożony haruje po 12h jak zwykły PH ??? NIEEE, ROBI CO CHCE i zarabia 3 razy więcej za obijanie, stwarzanie pozorów i kapowanie. Naprawdę miałem zapał i dobre wyniki, ale dobra atmosfera i odgórne wsparcie w ich zdobywaniu to podstawa !

realistka

W styczniu dostałam prawie 6k netto pensji z premią. Rozmawiałam ze znajomymi handlowcami z innych firm i mówili że super. Więc na co narzekacie państwo ph z Wyborowej Na pensje na premie? Naprawdę nie oczerniajcie pracodawcy. To prawda jest wymagający ale da zarobić i to dobrze. o pozostałych benefitach juz pisałam. A może zapomnieliście o opiece medycznej. dla tych co zapomnieli ze jest NFZ niech spróbują umówić się do jakiegoś specjalisty to może wtedy docenią bardziej to co mają w standardzie w WYBOROWEJ

Zabawne
@realistka

Zaznaczyłaś oczywiście że to premia z dwóch miesięcy? (6000 + 3000)/2 = 4500 Gratuluje sukcesu. Czytając jak to zaznaczyłaś to pewnie najlepszy wynik w Twojej karierze w PR

@Zabawne

Tak to premia za 2 miesiące oczywiście i kogoś to może bawić ale dla mnie, dla moich znajomych to naprawdę dobra kasa. I brałam już więcej, to nie jest największą premia jaka dostałam Powiem więcej byłam na kilku rozmowach na podobne stanowisko i tam gdzie mnie chcieli to mogłabym pomarzyć o takiej kasie nie mówiąc o tym ze dawali toyote ale yaris w jednym przypadku Wybór był oczywisty

Obiektywnie
@realistka

Realistko , albo raczej Mariuszu?Jacku? przestań pisać takie głupoty. Wyborowa od zawsze pozycjonuje się jako pracodawca premium, więc porównuj ją do innych pracodawców premium. A gdy tak ją zestawiasz to owszem , Skoda Octavia cz iPhone są narzędziami premium (aczkolwiek już nie rarytasem), ale pensje i premie bez problemu dostaniesz wyższe gdzieś indziej. I nie pisz tu czasem o bolsiarzach czy Stocku, bo to taka coca cola wśród alkoholi.

Były cyborg wyborowej

Sami jesteście sobie winni! Siedzicie cicho bo boicie się odezwać , napisać do hr, do Francji , skrzyknąc się razem...tylko narzekacie a nikt nie ma odwagi się przeciwstawić...dalej pracujecie w tym obozie... ja już nie pracuje w tej chorej firmie która zmusza do pracy po 12 h i jestem szczęśliwym człowiekiem

Na szczęście były już pracownik Wyborowej

Od jakiego czasu przeglądam forum... Jestem w szoku z jakimi durniami i prostakami miałem "przyjemność" pracować... Osoby które piszą że bratowa zazdrości jej czegoś, że na baku robi 1000km, następny pisze że alkohol na święta to jego deputat to ręce podają... Ludzie czy dla Was auto to cały świat? Jeśli zabiorą Wam rodzinne kombi i dadzą na wiosnę skodę fabię 2 osobową z kratą to zakryjecie szyby kocem i zabierzecie dzieci na wakacje? Widać że pracujecie tylko dla samochodu, Ludzie którzy mają ambicje odchodzą i znajdują fajną pracę za super pensje i stać i na SUVa 7 osobowego. A jeśli ktoś nie ma ambicji to się podnieca służbową skodą która jeździ za darmo w weekend. Jak detal taki słabiutki trzeba się przebranżowić i nie reanimować trupa w FMCG!

Sober

Ta, uwielbiam legendy o dobrze zarabiających PH- to już przeszłość. Spoko 3000k na łapę, ale jak policzysz ile czasu zasuwasz (bez obijania się, gpsy i kontrolling, nie ma symulowania roboty) to w przeliczeniu wychodzi już tak sobie. Służbówka spoko, ale to służbówka, dziś masz, jutro nie masz, poza tym życie jest za krótkie aby jeździć białą Skodą z dychawicznym dizlem :P, albo masz inne potrzeby przewozowe i i tak musisz prywatne auto mieć. Takie korpo zawsze tak działają: nie napłacą ci gotówką, ale nadadzą tanich dla nich giftów, które wliczą w koszty, kupią taniej by wydawało ci się żeś bogaty i uzależniasz się od służbówki, przyzwyczajasz do tabletu, tel służbowego (który dzwoni w urlop) multisporta z którego nie każdy korzysta itp itd a koniec końców niewiele uda się odłożyć. Niektórym to odpowiada, niektórym nie. A pełny barek... heh alkohol to taki deficytowy towar? No i jako ph w każdej firmie masz okazję kupić taniej przez zakupy firmowe/grupowe, albo dojścia do klientów i wiedzę gdzie co po ile. Ja więcej jako ph w tradycji nie chcę działać, trzeba próbować czegoś innego.

Realistka
@Sober

Zgadzam sie z Toba Sober że tradycja jest trudna i niewdzięczna na sieciach jest trochę lepiej Gadżety są fajne zwłaszcza ze nie muszę za nie płacić nie muszę sie martwić serwisem i są wymieniane systematycznie na nowe. Samochód nie jest jakąś rakietą ale moją rodzinę plus bagaże na wakacje spokojnie mieści i na jednym tankowaniu 1000 km przejedzie. Płaca nie jest jakaś porywająca ale w tej branży to która firma poza BF płaci lepiej. Ja płaciłam w tamym roku 3 moze 4 razy za paliwo Wyborowa to naprawdę dobra firma. Narzekacie na firmę samochód to mam proste ćwiczenie Zapytajcie sie sami siebie ile kosztuje paliwo? Zapytajcie sie swoich znajomych ile miesięcznie wydają na paliwo i ile rocznie wydają ogólnie na samochód ubezpieczenie, serwis, utrata wartości itd Idę o zakład ze gdyby HR dodał pytanie do ankiety po ile jest ON 80% nie będzie w stanie powiedzieć Taki luksus daje własnie nasza kochana Wyborowa Czy Wyborowa dużo wymaga? I tak i nie można powiedzieć średnio Czy Wyborowa duzo daje? Daje naprawdę duzo a niektórym bardzo dużo

Wyborowa
@Realistka

Samochod w żaden sposób nie wynagrodzi Ci dziewczyno : braku premii , braku deputatu bo nie ma żadnego w Wyborowej , i wielu nadgodzin. Porównujesz prace na detalu PH do pracy w Biedronce ? Szczycisz sie tym ze możesz autem po pracy pojechać do sklepu na zakupy ? I nic to czyni to firmę super w Twoich oczach ? Karty paliwowe sa wyłączone od piątku popołudnia do pn 10,00 rano . Moze zamiast tego napisz ile masz deputatu w firmie ? Jak wyglada kontroling 24 h po Twojej wizytacji ? Ile zajmuje Ci przebudowa półek w sklepie a pozniej heja dalej w trasę do 19:00 bo 14 wizyt dziennie musi byc zrobione . To jedna z brzegowych zebys chociaż mogła pomysleć o premii .

GłosRozsądku
@Wyborowa

O jakim braku premii piszesz!!! Ja za ostatnie trzy okresy nie dostałem mniejszej niż 75% a i nie znam żadnego PH który by jej nie otrzymał, no chyba, że mówisz o zabranej premii za raportowanie głupot na wizycie, ale to chyba jest uczciwe podejście. Deputatu nie ma???? Kłamstwo a paczki świąteczne i są zakupy pracownicze po naprawdę fajnych cenach można kupić produkty Wyborowej. Karty paliwowe może i są wyłączone na weekend ale w piątek zatankujesz to masz 1000 km na dwa dni, to mało??? Naprawdę chyba nie wiesz ile kosztuje rocznie samochód usiądź i policz! A i kontroling... no tak... jak ktoś nie ściemnia to co mu to przeszkadza. Nie znam pracy w której nie ma nadzoru i różnych form kontroli. Ktoś płaci to wymaga i weryfikuje co w tym dziwnego? 14 wizyt dziennie nie jest warunkiem brzegowym, więc prośba o nie mijanie się z prawdą.

zenua
@GłosRozsądku

Twoj deputat to paczka świąteczna ? Buhaha ładny deputat na cały rok ... żenujące

Eudorkas

Od tego roku deputat w Wyborowa to 15 butelek wódki Wyborowa na 2 miesiące . Brak dopłat do półek , nie ma u nich czegos takiego dlatego firma bardzo traci udziały półkowe a przedstawiciel odbija sie tylko od sklepu do sklepu . Najbardziej rażąca w tej firmie jest ściema z naliczaniem czasu pracy , nie respektują nadgodzin ani czasu dojazdu do klientów oraz powrotu co daje nierzadko 3 godziny pracy dziennie dłużej czyli 11 h pracy dziennie . Podstawa w żaden sposób nie wynagradza ani czasu pracy , ani zadań nakładanych na PH , bezsensowne w koło ankiety robienia cen konkurencji , liczenia bloków itd , 14 wizyt dziennie to bardzo duzo przy tylu założeniach na wizycie , geolokalizatory i przemasakryczny kontroling .

Realistka
@Eudorkas

"Uwielbiam" takie marudy co nadgodziny liczą, ilość wizyt, ilość ankiet itd Jeżeli komuś zależny na ośmiu godzinach pracy to zapraszam do Biedronki albo do Lidla. Wiem co mówię bratowa pracuje i faktycznie nie ma problemów z nadgodzinami, wszystko rozliczone tylko jakoś mi zazdrości samochodu, telefonu, barku, spotkań, wyjazdów gratisów itd twierdzi ze tez by mogła mieć taka pracę za taka kasę bo sam samochód miesięcznie to kupę dodatkowej kasy. Zawsze można mieć gps i płacić na weekend za przejechane kilometry Wyborowa to świetna firma, która dużo wymaga ale tez dużo daje. Dodatkowo można śmiało stwierdzić ze jest bardzo wyrozumiała zwłaszcza w stosunku do nieudaczników co siedzą kupę lat i tylko się migają. Naprawdę da się żyć i wyżyć dzięki PR

Eureka
@Realistka

Realisto widać , ze Ty pracujesz w Wyborowa zeby wyżyć i przeżyć czyli długoletni nieudacznik o którym sam wspomniałeś .

Meksyk
@Realistka

Wiadomo że czas pracy każdego PH jest zadaniowy. Albo uwiniesz się w 8h albo kwitniesz dłużej w terenie. Wybacz jeśli wyznacznikiem jest dla Ciebie samochód iPhone i iPad to mało ambitna jesteś. To tylko narzędzia służbowe. Ciekawe skąd ten pełen barek i gratisy? :D Spotkania i wyjazdy to w każdej firmie standard, ponieważ Twoje cele i targety muszę zostać gdzieś omówione. Także bratowa niech nie zazdrości tylko powiedz prawdę jak pracujesz i szybko zmieni zdanie. Jak mówisz to co dla Ciebie wygodne i robisz z siebie Wielką Przedstawiciele Handlową która wyjeżdża o 6 rano do roboty i cały dzień lata po upadających sklepach tylko po to żeby zrobić ankiety, mercha i mieć zakurzone rękawy. Żaden haj lajf kochana. Taka jest prawda.... Nawet kawa i kanapki muszą być za kierownicą bo nie ma czasu na przerwę.

Sober

Hue hue hue, co we wrześniu przyjęli PH na Siedlce i co, znowu ogłoszenie? Gwarancja się skończyła na pracownika to pogonili, czy zobaczył w co wdepnął i że na Skodzie i podstawie bez premii się kończy mimo długich godzin zasuwania? A taki kierownik był ura bura cwaniak na rozmowie, zaglądał w życiorys nawet tam gdzie nie trzeba, a teraz ponoć cienko śpiewa... ...a ja sobie patrzę na to z pracy za nawet lekko lepsze pieniądze, wyjeżdżam 7,30 w domu jestem przed 17 i premie się wyrabia... Jak na ph to ok. To jest bezcenne, bo takie korpo to tylko wysysają z człowieka zdrowie i oplują na odchodne... Pozdrawiam i życzę znalezienia podobnego pracodawcy, a nie Janusza biznesu w zagranicznym koncernie, najgorsza kombinacja...

Abstynent

3200 netto podstawy jako ph w fmcg to spoko, pytanie tylko, czy lepiej w kółko brać wysoką podstawę, czy mieć np 2500 podstawy ale premii drugie tyle? Płaca ph nie ważne z jakich składników, ważne jaki przelew na końcu wychodzi. Miałem tak że podstawa 2600 ale realnue 4k do wzięcia. PH realnue zarabiający 3200 i raz na ruski rok premia to tak o średnio na jeża, szczególnie że nie pracuje się w tej firmie 8h. Wysoka podstawa dobrze wyglada na papierze. Ja sam nam podobną ale są realne premie do wzięcia i chyba tylko raz w tygodniu w długiej trasie pracuje do 18, nikt nie robi psychozy, pracuje uczciwie i nie tesknue za takimi molochami. Nie nie podam nazwy ;) Swoja drogą widzę że szukają kierownika na Warszawę i okolice, czyżby cwaniaczek przyjemniaczek który mnie maglowal poszedł sobie? Nawet z zewnątrz widzę że pracownicy tej firmy w terenie przestraszeni . Życzę wam spokoju.

Ciekawy
@Abstynent

Czy to prawda że od nowego roku wszelkie gratisy tylko na fakturze. Co z Paniami na pss ? itp. .. ?

@Jack
@Abstynent

szukali i znalazł sie podobny przyjemniaczek, co to sie chce dobrze ustawic. z tych jak to ktos wczesniej napisal "sinieje ze stresu jak uslyszy jezyk obcy ". i mam wrazenie ze pasuje do opisu powyzej.

hehehe

PH5YO
@hehehe

Jeśli uważacie że 3200pln podstawy to wow Jeśli uważacie że skoda octavia kombi to wow Jeśli uważacie że jesteście wielkimi PH bo robicie biznes na wsi w groszku, lewiatanie czy chortenie to Wam współczuję wszystkich. Północ napisał bardzo trafnie, nic dodać nic ująć Do wszystkich PH jeżeli uważacie ze to kiepska oferta to dla czego się nie zwalniacie? i niektórzy pracują tu kupę lat no dla czego?

Północ

Firma robi tylko dobre wrażenie . Niestety rzeczywistość pokazuje całkiem cos innego . Praca PH , 14 wizyt dziennie , 3 ankiety na kazdej wizycie , przebudowy półek , zamówienia , ekspozycje , min 140 klientów odwiedzanych dwa razy w miesiącu , geolokalizatory , szereg priorytetów i zadań , kontroling na kazdym miejscu . Brak premii . Podstawa 4500 brutto , niemiarodajna do ilości godzin pracy i zadań do wykonania .

Zostaw merytoryczną opinię o Wyborowa S.A - Warszawa

• Jak się pracuje w Wyborowa S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Wyborowa S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wyborowa S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wyborowa S.A?

Kandydaci do pracy w Wyborowa S.A napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyborowa S.A
1.7/5 Na podstawie 505 ocen.
  • Janikowska 23
    61-070 Warszawa