Opinie o Hunter Consulting Sp. z o. o. w Warszawa

www.hunterconsulting.pl

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hunter Consulting Sp. z o. o. w Warszawa

Dawid

Kontakt zawsze rzeczowy, pomocni ludzie. Rozmowa o konkretach a nie o wyimaginowanych sytuacjach. Miły kontakt z Panią Martą. Polecam wszystkim którzy chcą znaleźć pracę.

Brałem udział w rekrutacji realizowanej przez tę firmę. Po pierwszym kontakcie telefonicznym zostałem zaproszony na spotkanie w siedzibie firmy. Po krótkim czasie otrzymałem zaproszenie na spotkanie z pracodawcą, z którym nie doszliśmy do porozumienia. Niemniej sam proces rekrutacji ze strony Hunter Consulting przebiegał profesjonalnie i rzeczowo. Cenna była szczególnie terminowa informacja zwrotna.

Zuzanna

@A..to bardzo dobrze świadczy, że firma wykazuje się dużym profesjonalizmem podczas procesu rekrutacji. Czy udało Ci się za ich pomocą znaleźć pracę? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się jak długo trwał proces od przesłania CV do rozmowy oraz ostatecznie rozpoczęcia pracy.

A..

Polecam współpracą z agencją, rozmowy przeprowadzone tak aby dogłębnie poznać kandydata, jego mocne strony, kontakt zwrotny po każdym etapie rozmów , do zakończenia etapu rekrutacji wiedziałam co, jak i kiedy. Bardzo profesjonalnie, rzeczowo a do tego przez sympatyczne osoby.

Key Account Manager

Rozmowa przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Rekruterzy byli bardzo dobrze przygotowani i zadawali bardzo precyzyjne pytania z mojej branży. Po 2 tygodniach zostałam zaproszona na rozmowę z pracodawcą.

Wymagali konkretnych informacji, jak wykonywałabym moje obowiazki u potencjalnego pracodawcy, nie dadzą się zwieść ogólnikami.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Zuzanna

@zabol udało Ci się rozpocząć współpracę z Hunter Consulting? Chętnie również usłyszymy więcej na temat procesu rekrutacji. Jakie umiejętności były podczas niej sprawdzane?

JJ

Miałam przyjemność współpracować jako kandydat z HC przez parę miesięcy. W 100% polecam. Atmosfera i podczas rozmowy telefonicznej i podczas spotkania w siedzibie bardzo przyjemna, niestresująca a w tym wszystkim wciąż profesjonalna. Poświęcony czas na update'y telefoniczne, mailowe i sms'owe - olbrzymi. Za stały kontakt z kandydatem, szukanie nowych propozycji i zrozumienie daję maksymalną ocenę.

zabol

Rekrutacja na bardzo wysokim poziomie, byłem na kilku rozmowach ,więc wiem jak wygląda rynek. Rozmowy z pełną kulturą , bez uprzedzeń i wyniosłości. Cały czas pozostawali ze mną w kontakcie , pytając o postępy bezpośrednich rozmów z pracodawcą. Na bieżąco mejle z instrukcjami - kiedy i gdzie spotkanie. Orientowali się w szczegółach branży. Osobiście polecam

iwa

Własnie wczesniej widziałam kilka ofert pracy a od jakiegoś czasu nic sie nie pojawiało czy na Key Account Manager będa szukać kogoś?

Jestem zadowolona z efektów pracy HR. Wytypowali nam kilku dobrze dopasowanych kandydatów. Wszyscy pozytywnie się o Nich wypowiadali. My też jesteśmy zadowoleni z finału rekrutacji. Następnym razem zatrudnimy tą samą firmę.

Jako firma rekrutacyjna stoi na bardzo niskim poziomie. Dodam, że jako kandydat zakwalifikowałem się do dalszych etapów, jednak sama rozmowa była prowadzona na niskim poziomie przez wszechwiedzącego rekrutera, który zna się lepiej na branży niż ktokolwiek inny w niej pracujący. Nie polecam raczej uczestniczenia w ich rekrutacjach.

Diss

W kontekście kandydata. Przecież to forum agencji rekrutacyjnej. Oni rekrutują. To nie u nich będziesz kierownikiem zmiany...

Diss

Nie polecam udziału w żadnym z projektów prowadzonych przez tą firmę. Merytorycznie rozmowy są na słabym poziomie, głupie nic nie wnoszące pytania, brak informacji zwrotnych itd. Odradzam.

Johnny

Marta masz rację, że w te dialogi zaangażowani są pracownicy, komicznie się to czyta. Teraz pewnie poszukują pracownika i postanowili wykorzystać go work i wypisują "och jakie cudowne stanowisko, niesamowite szanse rozwoju, wspaniała firma och itp.itd." hehe zaprawdę śmiesznie im to wychodzi.

marta

Sekin napisz coś więcej o perspektywach na tym stanowisku

marta

I zapomniałam dodać, że ich strona internetowa Wygląda jakby była robiona jako projekt na informatyce w gimnazjum, który był na podciągnięcie z 2 na 3 na koniec roku.

marta

Zastanawiam się czy pracownicy Hunter Consulting nie dostaną rozdwojenia jaźni odpowiadając sobie na dodane przez siebie komentarze. Wyglądają one mało naturalnie. Minus dla Was za traktowanie potencjalnych kandydatów jak idiotów.

roman

ukej mylisz Hunter Consulting o którym jest tutaj mowa z Hunter Consulting amerykańską firmą rekrutacyjną. To ta amerykańska jest znana a nie ten kiosk, oni wzięli sobie tylko nazwę.

MJ

Fatalna firma, nieprofesjonalna, mają bałagan i nie potrafią o niczym poinformować. Zdecydowanie nie polecam nikomu.

Luka

Miałam przyjemność uczestniczyć w rekrutacji w HC. Po raz pierwszy spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem. W żadnej firmie head hunterskiej, nie poświęcono mi tyle czasu. Podczas rozmowy padały bardzo techniczne i szczegółowe pytania z mojej branży. Nikt nie był wobec mnie wyniosły, wręcz przeciwnie wszystko przebiegało w sympatycznej atmosferze. W moim odczuciu, podeszli do mnie bardzo indywidualnie i reprezentowali nie tylko interesy pracodawcy, ale również i moje. W końcu ktoś wykonuje swoją pracę tak jak powinien. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Hunter Consulting Sp. z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hunter Consulting Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hunter Consulting Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hunter Consulting Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Hunter Consulting Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hunter Consulting Sp. z o. o.
2.8/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Al. Komisji Edukacji Narodowej 84 lok. 49
    02-777 Warszawa

Hunter Consulting Sp. z o. o.