Hotel Park inn

Kraków

Opinie o Hotel Park inn

anonim 2011-08-29 04:43:03
hej ja wlasnie dostalam tam prace jutro ide tam na dzien prubny mozesz mi cos powiedziec o tej pracy
anonim 2011-12-06 15:58:42
nie jest to miejsce, ktore mozna polecic ze wzgledu na skandalicznie niskie place (choc w hotelarstwie to chyba akutat nie nowosc) i bardzo malo profesjonalne kierownictwo niektorych dzialow (pracownicy szybko cie uswiadomia, o kim mowa..)
sprawdzone źródło 2013-01-06 18:41:22
Hotel jak każdy inny, nic rewelacyjnego, wyzysk za marną kasę.
Umowa zlecenie w standardzie. Jak już normalna umowa, to za psie pieniądze.
Standardy czterogwiazdkowego hotelu ledwo utrzymane.
Mało ludzi do obsługi, atmosfera od 2 lat sztuczna, "managierowie" zaczynają dzień od przeglądnięcia strony z ogłoszeniami o pracę...
Ludzie którzy coś jeszcze robili się zwolnili, bądź zostali zwolnieni.
Czas na zmiany, dyrektor nie ogarnia wogóle tematu, kadrowa też. A może ta dwójka ma, bądź miała coś ze sobą wspólnego? :-)
warto przeczytać 2013-03-24 20:23:35
Jakie to typowe. Polskie. Przykre. Dlaczego najwięcej do powiedzenia mają osoby, które zostały zwolnione? Który pracodawca zwalnia dobrych pracowników?! Popatrzcie najpierw na siebie krytycznie, a potem na pracodawców. Weźcie się do pracy i wykonujcie ją rzetelnie, a wtedy awansujecie i będziecie dobrze zarabiać. Nie ma nic za darmo. Łatwo się krytykuje. Radzę założyć własny biznes. Wtedy dacie wszystkim zarobić min. 2000 zł na rękę (koszty pracodawcy to ponad 3 000 zł w tym chorym kraju) i zobaczymy jak długo pociągniecie. Co to za ptak który robi do własnego gniazda? Co to za pies który gryzie rękę, która go karmi? TROCHĘ REFLEKSJI DRODZY PRACOWNICY.
polik 2016-05-21 10:48:15
obecnie to widziałem w hotelu park inn jedynie oferty dla specjalistów do spraw sprzedaży w krakowie .
Zostaw swoją opinię o Hotel Park inn - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Park inn