Opinie o Simply Market w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Simply Market. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Simply Market o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Simply Market w Toruń

ewelina Nowy wpis

w tej firmie to najlepiej iść na zlecenie porobić nim zacząć pracę od etatu pełny obraz pracy

Stefan Nowy wpis

Ludzie praca w handlu nigdy nie była lekka. Po co idziecie do takiej firmy a później tylko lament!!

janek

Manager działu Samoobsługa|(Artykuły spożywcze/Suche, Napoje, Chemia/Non Food, Nabiał i Mrożonki) jest u nich teraz potrzebny. Nie wiem tylko jak wygląda to kasowo.

na zlecenie robię Nowy wpis
@janek

tam to nie tylko menagerów potrzebuja ogłoszenia ciągle wiszą jakby to była dobra robota to by tak na potęge pracowników nie szukali

@Magda dziękuję za odpowiedź. Czyli nie ma chętnych do pracy w firmie Simply Market, że piszesz, że nie masz pracowników? Czy masz jakiś pomysł jak zmienić warunki zatrudnienia, żeby było więcej chętnych do pracy?

kasia Nowy wpis
@Marta

za takie obdżwiganie sie towarów jak byłam na zleceniu to w życiu na żadnym sklepie nie widziałam byłam 3 dni i sajonara

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Simply Market się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
Klara

Zarobki przy sprzedaży zależą od nas samych!!!!

ala
@Klara

dobre sobie powiedziała co wiedziała obudz sie zatyrac sie można a i tak niska pensja

Anita

Może sklepy robią małe obroty i firma nie może zatrudnić więcej pracowników?

Aninim

Krótko, atmosfera do bani kierownictwo we Wrocławiu na Hubskiej nie ma pojęcia jak pracować z ludźmi i jak doprowadzić sklep do normalności oraz organizować prace. Kierownicy potrafią tylko migać się od pracy "poleceniami służbowymi". Wieczny problem z grafikiem zmieniającym się co 3 dni i przerzucaniem pracowników z jednego działu na drugi bo za mało ludzi, a kiedy przyjechać ma dyrektor raz w tygodniu to praca od 5 a nawet od 4 rano żeby jakos sklep yglądał. Prazownicy nowo przyjęci zarabiają 1950 brutto a Ci co pracują dłużej nawet powyżej 10 lat 1850 brutto, magazynier 2000 brutto liderzy jakies 200 zł więcej po. Ogólnie odradzam prace w tym sklepie a pracuje tam już bardzo długo i każdy kto nia ma paru lat do emerytury ucieka z tej firmy.

ewa
@Aninim

Sprowadzają wtedy więcej pracowników wtedy, aby udawać ze wszystko ok, bo będzie po ich premii, i tak zamazują prawdziwy obraz problemu danego sklepu menadzerki załosne, trzesace tyłkami.

Magda

Pracowałam jako manager w tej firmie. Nie polecam. Pracujesz jak wół, a czasu na wszytstko za mało a do tego zarobki ponizej tych nawet biedronkowych. co bys nie zrobiła zawsze bedzię zle, jakbys sie nie starała to i tak nie dasz rady tam pracować bo nie majac pracowników sie nie da. Ale spróbuj, zawsze najlepeij przekonac sie samemu

A ktoś wie jak wygląda wynagrodzenie na stanowisku Manager działu Samoobsługa? Nadal jest poszukiwany pracownik na to miejsce i wiele innych, więc warto, żeby pracownicy aktualni Simply Market wypowiedzieli się na temat pracy w tym sklepie.

zawiedziona

praca tylko na taką wygląda w opisie. A w rzeczywistości zasuwasz jak wół za kilka osób i za kilka stanowisk. Jesteś managerem, magazynierem i sprzątaczką ...

Zostaw merytoryczną opinię o Simply Market - Toruń

Simply Market