Opinie o P&G w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P&G. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P&G na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&G w Warszawa

Ciekawska

Dzień dobry, Jakim autem jeździ obecnie przedstawiciel farmaceutyczny? Z góry dziękuje za odpowiedz

Pg
@Ciekawska

Scoda Octavia

candidate

Czy ma ktoś może jakieś opinie na temat Managerial Traineeship? jakiego wynagrodzenia i zadań można się spodziewać?

flan

Czytając tutejsze opinie postanowiłem aplikować na stanowiska junior planning specialist. Wypełniłem kilka stron danych + assesment test, w którym podobno "każda odpowiedź jest dobra". Znam komunikatywnie angielski, mam mgr z logistyki i pierwsze doświadczenie w pracy korporacji. Nawet nie dostałem zaproszenia na rozmowę, od razu systemowy mail odmowny, abym probówal w przyszłości. Ciekaw jestem co to za elitarni kandydaci się teraz zgłaszają na pęczki, że człowiek nawet na rozmowę zaproszenia nie dostał. Z opinii powyżej wynikało, że jest zgoła inaczej:)

@flan

Te same oferty wiszą od kilku miesięcy. Czy firma naprawdę rekrutuje?

Stażysta od czerwca
@flan

Komunikatywna znajomość języka? To za mało. Angielski co najmniej na poziomie C1. Wiem, bo właśnie się dostałem na podobne stanowisko.

Konrad
@Stażysta od czerwca

Tak teraz to najlepiej C3 albo D1.

Lonoise
@Anna

Biorąc pod uwagę, ze w biurze pracuje blisko tysiąc osób a proces odsiewa dość dużo osób to zawsze będą rekrutować :)

Roki
@flan

Się ciesz że nie zostałeś zaproszony. Ta firma to porażka. No chyba że jesteś lizusem, kablarzem i lubisz aby tobą poniewierano.

Stażysta
@Konrad

Musisz potrafić prowadzić biznes po angielsku, to wszystko

Zuzanna
@Stażysta

Skoro już zechciałeś wziąć czynny udział w dyskusji, to byłoby naprawdę świetnie, jakbyś napisał nam trochę więcej. Wnioskuję po Twoim nicku, że jesteś stażystą w firmie P&G. Czy zatem po odbyciu stażu osoby, które się sprawdzą, mają szansę na zatrudnienie w tej firmie?

liro
@flan

oral b -pm stomatologiczny. rekrutacja prowadzona przez pania z malopolski i zalosnego lysego pana-zenada. Podpada pod oficjalna skarge do centralki firmy. Brak szacunku do ludzi, drwiny z kandydatow, branie pod włos. Pytania komiczne i próbujace upodlić kandydata. Tak sie zastanawiam nad skarga, ktos dolaczy?

liroy
@Konrad

głupiego, że tak powiem gadanie. Ja gdy mialem b2 uslyszalem, ze nie ma c. Gdy zrobilem po 2 latach c2 okazalo sie, ze jestem overqualified i moze wole stanowsiko brand managera a nie ph. Zenada i znajomki...

Zuzanna
@liroy

Mimo swoich niepowodzeń w firmie P&G, nie powinieneś tutaj wyrażać się w nieprzychylny sposób o innych osobach z nią związanych. Odsyłam Cię do regulaminu serwisu Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Orientujesz się może, czy nadal trwa tam rekrutacja?

Xyz
@flan

Najwidoczniej nie udalo ci sie przejsc testu psychologicznego i twoj profil nie pasowal do profilu kandydata. Smiesza mnie te komentarze o bezplatnych nadgodzinach, brak worklife balance i malej kasie. Chyba pracujemy w innych firmach :)

Dip
@Stażysta od czerwca

Absolutnie nie:) angielski komunikatywny w zupełności wystarczy.

Creative technologie
@Konrad

C3 to chyba jak idziesz pracować do Citroena. ????

@flan

Jak przebrnąłeś przez rekrutację on line. nie przepuszcza mnie system na stronie - edukacja. Wszystko wypełniam zgodnie z instrukcją i podpowiedziami Bota Oliwia, ale blokuje i nie idzie przejść dalej...

Weronika

@Bandysiak a ty masz jakąś odmienną opinię o firmie?

@Weronika

Zryta organizacja , która ledwo się trzyma , życzę im upadku .

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Waldemar

Najważniejsze, że firma to dobry pracodawca i atmosfera w pracy świetna więc polecam.

@Waldemar

Waldemar co ty PIER....ISZ , no chyba że jesteś WAZELINĄ I CI...TĄ .

Cymer J.
@Waldemar

Jaka atmosfera ? Ludzie ODM to przestępca mobingujący menagera a menager pracownika....A dyrektorka nic z tym nie robi

L12
@Waldemar

Waldemar Ty jesteś w innym matrixie jeśli wierzysz w to co piszesz .A może tak jak napisał (Pracownik Obecny) zastałeś ciepłe kapcie jak wróciłeś po nocy i tak Ci się porobiło ??

@L12

W PG pracuja setki ludzi, kilkadziesiąt managerów. Ja akurat w moim dziale mam super ludzi i fantastycznego managera, wiec dlaczego od razu zakładasz ze w calej firmie jest tak zle? Znam juz kilka osob ktore odeszły z PG a po kilku miesiącach wracali z podkulonym ogonem, Bośnię okazalo ze w innych korpo wcale nie jest tak rozowo

matrix

Witam .Popieram Cię , mi również bardzo się podoba w naszej firmie . Nie wiem dlaczego ludzie piszą takie nie przychylne opinie .Jak dla kogoś jest ważniejsza rodzina i praca od poniedziałku do piątku to zawsze coś mu nie będzie pasowało.Pieniądze i kariera wymagają poświęceń . Można przeciez nagrać sobie rodzinę na telefonie i jak najdzie chwila to odtworzyć film(tak byliśmy szkoleni).Nawet jak wracam w niedzielę rano po nocnej zmianie do domu czuję się szczęśliwy że super spędziłem weekend.

Szymon slams

Od kiedy wracali co ty piszesz za bzdury? Do tej mobbingowni nikt nie wraca!

Bandysiak

Co ty chłopie (usunięte przez administratora)do tego (usunięte przez administratora)nie ma powrotu , taka jest polityka w PG

Ehh

Jeśli chodzi o ludzi to rzeczywiście ludzie na poziomie produkcji to świetni ludzie, ale coraz więcej Liderów daje sobie wyorac mózg i zachowują się jak Inżyniery i kadra kierownicza. Większość bez wiedzy z durnymi pomysłami żeby pokazać że coś się dzieje. A potem jak (usunięte przez administratora)to wielkie technologiczne i informacje, że nie wolno kręcić. To że sami kazali to już się nie pamięta. Pomijam przywłaszczanie własności intelektualnej i podpisywanie swoim nazwiskiem. (Wy zrobiliście ale my dopracowaliśmy).

Machnik
@Waldemar

Heh. Atmosfera między szaraczkami super tak jak piszesz, ale już pion liderów wzwyż tragedia... Brak szacunku do ludzi, wykorzystywanie i odwalanie roboty za przełożonych.

Witam Mam pytanie odnośnie stanowiska przedstawiciel/account manager oral B, na czym mniej więcej polega, jakie narzędzia i ogólnie opinie co do tego stanowiska?

Omri

Dzien dobry, chcialbym aplikowac na stanowisko IT managera w firmie PG. Na jakie zarobki moge tu liczyc? Z gory dziekuje!

kandydat

Jak pracuje się w dziale IT jako programista? Jak atmosfera i podział tasków? Czy można liczyć na szkolenia?

TheWinterIsComing

Hello everyone. I didn't know about this website but i found it really interesting, plus, it is really funny to read all this comments about my former Company. I have left P&G planning center after one year. I consider myself a really reliable source about EVERYTHING in P&G world - with the cons and the pro connected. Feel free to ask about everything - Recruitment process, HR standards, Job, Environment, people, Managers, money and so on - and have a nice day! Good luck

True
@TheWinterIsComing

Hi did you work inbplaning center in Warsaw? Can you tell something about your salary an worki g hours? Was it possible takę home Office time to time? What was your rolę? Inv management, planing S&OP demand planing? I'm interested about job offer but Im not sure if I should apply

Słoik

Szczerze ? Wstyd tam pracować.

Jan
@Słoik

Wstyd? Dlaczego? Twój wpis kompletnie jest dla mnie niezrozumiały, dlatego też może sprecyzujesz, dlaczego w taki sposób w ogóle podszedłeś aktualnie do firmy Apator Powogaz? Masz na pewno jakąś wiedzę skoro dodałeś taki wpis, dlatego teraz kwestia tego, czy zechcesz się nią podzielić z resztą osób?

Koński las

Obecnie pracuje na l12 i każdemu odradzam pracy na produkcji w tej firmie a szczególnie linii. Straszny mobbing i wykorzystywanie ludzi przez ... liderów, koordynatorów i kierownika. Każda zmiana dyrektora pogarsza sytuacje tej firmy jak i atmosfere!

Albatros 1991
@Koński las

To trza się nauczyć tego co ja kolego donosić na donosiciela i kasa się zgadza dostałem T2 już dawno w ten sposób mówiłem na kolegę który mnie (usunięte przez administratora) i ugrałem 6300 podstawy brutto robi swoje dziękuje a jak nie umiesz robić jak każdy to idż na budowę albo kfc :P

Pracownik Obecny

Gdybym nie miał kredytu to bym tu nie pracował.Atmosfery brak tylko słupki wyniki siedzę cicho już prawie 20lat wytrzymam .Brak perspektywy umiem zakładać tylko materiały zarabiam 6800 na rękę gdzie więcej zarobie ??? Więc kasa się zgadza. Przykre jest tylko to że z kolegami którymi zaczynałem to myślałem że to koledzy ale kasa zmienia ostatnie lata w mojej karierze pokazują że nie ma tu kolegów każdy na swój rachunek. Więc jeśli nie masz wykształcenia i za bardzo nie lubisz rodzinny zapraszamy .Ciepłe kapcie możesz zastać w domu po nocy tak jak ja ..

@Pracownik Obecny

Zapewne obaj dobrze się znamy:) po co masz się męczyć w tym kołchozie , rozejrzyj się na rynku pracy , jeśli nie spróbujesz u innych pracodawców to nic nie będziesz wiedział , Ja uzyskałem lepsze wynagrodzenie i normalny LUDZKI system pracy (5 dni) , wypalisz się chłopie w tej 7-dniówce , po za tym szkoda twojego zdrowia dla tej zrytej organizacji , zapewniam cię że się tam marnujesz i tracisz cegdynny czas , Ja osobiście nie wyobrażam sobie powrotu do P&G chyba bym się zapłakał na śmierć , nie wyobrażasz sobie jaka to ULGA gdy na stałe opuszczasz to miejsce , cieszyłem się jak dziecko gdy oddałem przepustkę , nie sądziłem że sprawi mi to aż taką radość , szczerze Ci tego życzę .

MN
@Bandysiak

Brawo!!! Niezwykle cenię sobie naturalnych ludzi, którzy potrafią obiektywnie napisać jak sprawy się mają! Jeżeli chodzi o atmosferę, ludzi oraz warunki to faktycznie najlepsze są w momencie oddania podpisanej obiegowki!

MN

Atmosfera oraz ludzie w tej firmie zostali żywcem na siłę przeniesieni z XIX wiecznej OBORY. Światopogląd zatem pozostawia "trochę" do życzenia ale najgorszy jest wszechobecny zapach gnojówki!!!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w P&G?

liroy

zależy od kogo wyślą do ciebie...

Pracownik L? Targówek

Brak poszanowania między ludzkiego nienawiść wynik jest tylko jeden negatywny dla tej firmy pracuje 25 Lat.

Były Pracownik L14

Hej Pracowałem wiem jedno. -System pracy dla rozwodników (jeden wolny weekend) nie da się normalnie żyć -Korporacja czyli wyścig o podwyżkę (Jeden na drugiego mówi żle do szefa) -Hałas maszyn Podsumowanie chcesz nie mieć znajomych i rodzinny idż do Proctera i zostań niewolnikiem systemu jeden weekend wolny nie będziesz wiedział co to życie prywatne czy warto poświecić swoje życie czas ?

Paweł Wawa 23

Pracowałem nie mogę powiedzieć że zła praca mała kasa na palecie.Dużo przerw między zmianami na palecie ????No i pełny zestaw kompletny zbierany przez dwa miesiące bety w domku.

Czarny

Pracuje w firmie kilka lat. Trzyma mnie tylko stawka jaką przez te lata sobie wypracowałem.(usunięte przez administratora)

F22 Raptor
@Czarny

Ciekawe dlaczego administrator "GoWork" zablokował część postu "Czarnego" skoro to jest prawda. Czyżby administrator był opłacany nie tylko od swojego pracodawcy. Wstyd.

Bubu
@F22 Raptor

Cieszę się że chociaż tu będzie można przestrzec przed pracą na produkcji w tym obozie. Obecnie na linii l12 od dłuższego czasu panuje ponura atmosfera. Wszystko to się zaczęło gdy rolę kierownika przejął koń przeżuwacz.

fafka

Co myślicie o stażu w P&G? Czy warto? Jakie są zarobki?

Na jakie benefity można liczyć w P&G?

Noname

Standardowo. Dofinansowanie do posiłków, multisport, medicover, fundusz socjalny.

Zostaw merytoryczną opinię o P&G - Warszawa

• Jak się pracuje w P&G?

Zobacz opinie na temat firmy P&G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&G?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P&G?

Kandydaci do pracy w P&G napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P&G