Opinie o P&G w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P&G. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w P&G na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&G w Warszawa

Daniel

Są nie terminowi uważają kierowców za smieci

monnn
@Daniel

poszukuje kontaktu do marektingu , znasz moze kogos?

@monnn

Ciekawe jest to, do czego jest Ci potrzebny kontakt akurat do działu marketingu firmy P&G. Chciałbyś tam aplikować, czy chodzi o coś zupełnie innego? Tu masz do nich "ogólny" kontakt: http://www.tix.com.pl/pl_PL/kontakt.shtml Napisz i po prostu dopytaj. Powodzenia!

Zuzanna

@Daniel A zatem nie jest to miłe, współczuję Ci. Jak przejawia się owa niechęć Waszym względem? @Alek Dobrze, że firma P&G w ogóle poinformowała Cię o wynikach rekrutacji. Rozpoczynasz z nimi współpracę, czy nie? Może jeszcze podzielisz się z nami tym, jak wyglądał cały proces rekrutacyjny? @Leszek Zapewne masz trochę racji. Jesteś jakoś powiązany z tym pracodawcą?

Vienna

Niestety po dwóch tygodniach zabawy z PG, po ostatnim spotkaniu, które moim zdaniem poszło gładko, dostałąm odpowiedź odmowną. Tutaj nie można być pewnym czy człowiek się załapie do samego końca. Szło naprawde gładko a tu taki surprise. Cóż... życzę powodzenia innym. Ja już zdecydowanie nie będę próbować bo straciłam na tę rekrutację zdecydowanie za dużo czasu.

Alek
@Vienna

Przynajmniej dali odpowiedź... Mnie na dwóch rozmowach przekonywali, że w ciągu dwóch tygodni się odezwą. Powiem tyle, że na ostatniej rozmowie byłem miesiąc temu.

Leszek

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem przekonany, że będzie zadowolony.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Lonoise

Gwoli uściślenia. W Wawie jest kilka działów i dwie siedziby Proctera. Zabraniecka i PSC na Mordorze. Sam od czterech lat pracuje na Mordorze. Różne opinie wynikają stad, ze każda placówka ma swoją kulturę i jest prowadzona niezależnie. Na temat Zabranieckiej się nie wypowiem. Natomiast jeśli chodzi o PSC. to atmosfera jest naprawdę dobra. Podwyżki i awanse są mocno związane z wkładem w prace i nie chodzi tu o godziny. Przez kilkanaście lat pracowałem w bardzo wielu firmach i w końcu trafiłem do firmy, w której myśle o pracy do emerytury. Notka: Nie jestem pracownikiem HR ani szczebla kierowniczego.

Zuzanna

@Jaca Wysuwasz bardzo odważne, a może i pochopne wnioski. Dlaczego tak uważasz? Myślę, że powinieneś jakoś uzasadnić swoje zdanie. Sam jesteś pracownikiem w P&G? Jednocześnie przypominam, że na forum zabronione jest obrażanie jego użytkowników.

Nie polecam tworu zwanego P&G. Największe skupisko oszołomów z jakim miałem do czynienia, a z kilkoma już miałem. Ta korporacyjka pożera samą siebie i już długo nie pociągnie. Pozdrawiam wszystkich oszołomów z P&G.

bibi

co utrącili Cię, kto właściwie jest oszołomem.... może lepiej nic nie mówić - przemyśl to....

Jaca
@bibi

Prawda jest taka że większość pracowników tej firmy to nieudacznicy życiowi którym ta firma uratowała życie. Za garść srebrników robią z siebie pajaców i jak kolega wyżej wspomniał - oszołomów.

Zuzanna

@Były pracownik To bardzo dobrze, że zechciałeś podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami o P&G. Jak długo i na jakim stanowisku tam pracowałeś? Dlaczego właściwie nie polecasz tam pracy? Twoja wypowiedź nie daje jednoznacznej odpowiedzi. @Kris Skoro jesteś już długoletnim pracownikiem w wyżej wspomnianej firmie, to może napisałbyś coś o warunkach pracy, jakie oferuje?

Zuzanna

@Zainteresowany Oczywiście, firma P&G prowadzi obecnie rekrutację. Na jednym z najbardziej znanych portali z ofertami pracy widziałam, że poszukują między innymi Junior Planning Managera czy Sales Specialist. A jakie stanowisko Cię interesuje? @:( @Marta_31 Rozumiem Wasze rozżalenie. Firma P&G jest dosyć rozchwytywana i na pewno dużo osób tam aplikuje - to zapewne dlatego dział HR ma dużo pracy. Może warto spróbować jeszcze raz?

Marta_31

lepiej unikac tej firmy i dzialu HR, gdyz wiem od wielu moich znajomych ze nie odpowiadaja na CV, calkowity brak kultury organizacyjnej

Doradca Personalny

Bardzo nie PROFESJONALNA firma, ktora nie odpowiada na zgloszenia wielu pracownikow, lepiej nie tracic czasu i unikac ich z daleka

Z działem HR skontaktować się jest trudniej niż z prezydentem. Z systemu aplikacyjnego dowiedziałam się, że zostałam zaproszona na reasoning test do Warszawy. Niby była informacja, że w nagłych przypadkach jest możliwość zmiany terminu, ale wysłanie odpowiedzi zwrotnej działowi HR okazało się być niemożliwe. Domyślam się, że to wina systemu (albo mojej poczty), że nie doszedł do mnie ani jeden mail od P&G (nie, w innych folderach też nie było). Niemniej jednak, fakt jest taki, że wyleciałam z rekrutacji wyłącznie przez uniemożliwiony kontakt.

Hanna

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko tu zaglądacie?

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy?

Zuzanna

@RM93, bardzo dokładnie przedstawiłaś proces rekrutacyjny w P&G. Wymagał on od Ciebie sporo czasu i zaangażowania. Niestety nie współpracujesz z tym pracodawcą. Jednak Twój wpis jest ważnym źródłem informacji dla osób, które będą brały udział w rekrutacji prowadzonej przez P&G.

Czy to ta firma od proszków do prania?

Robol z P&G

Właśnie zakończyłem długą współpracę z P&G. To co zrobiono z tą firmą zakrawa na pomstę do nieba. Nie wróżę świetlanej przyszłości tej firmie w Polsce. No ale tak to już jest jak się polaki-cebulaki zabiorą za rządzenie. Fabryka na Zabranieckiej to (usunięte przez administratora) które się powiększa z roku na rok. Nikt nad tym bagnem już nie panuje a uśmiechnięte panie, co jakiś czas serwują kolejną porcję informacji o wielkich sukcesach (których nie ma), wspaniałych pomysłach na przyszłość (czyli następnych idiotyzmach rodem z Monty Pythona) i wielu innych rzeczach o których wstyd mówić nawet znajomym bo można zostać uznanym za idiotę. Pozdrawiam wszystkich napędzających kierat na Zabranieckiej.

Zuzanna

Najświeższe wpisy odnoszą się do Waszej pracy w produkcyjnym obszarze P&G. Jest to zapewne to trzon tej firmy. Jednak dla zrównoważenia informacji na tym forum, zachęcam osoby zatrudnione na stanowiskach biurowych w tej firmie o pozostawienie opinii na temat ich wrażeń z pełnienia swoich obowiązków u tego pracodawcy.

@Zuzanna

Zuzanno, to że jesteś pracownikiem tej firmy to widać na pierwszy rzut oka. Domyślam się że dobrze ci płacą za marne próby poprawiania wizerunku Cyrku zwanego Procter&Gamble. Mam rację ?

Ewa 71

Witam, Mój mąż pracował w firmie 15 lat. Ponieważ pracował w niej jako technik był narażony na duży hałas ok. 80 dcb. Oczywiście nosił uniwersalne ochronniki, które firma zapewniała, ale to była za mała ochrona i mąż stracił słuch. Poprosił pracodawcę o przeniesienie na inne stanowisko pracy bezhałasowe- w końcu pracuje tam 700 pracowników- to takowe powinno się znależć dla męza. Niedosłuch wyszedł przy kolejnym badaniu medycyny pracy, ale mąż nadał sobie stopień niepełnosprawności, dzięki któremu nabył pewne przywilej. Niestety zamiast przywilei i przeniesienia na inne, bezhałasowe stanowisko pracy po 15 latach ciężkiej zmianowej pracy otrzymał WYPOWIEDZENIE UMOWY. Sami oceńcie czy Procter & Gamble jest dobrym pracodawcą. Jest beznadziejny. Nie respektuje praw człowieka, praw osób niepełnosprawnych, wyciska człowieka jak cytryne a później daje kopa w (usunięte przez administratora)

Na jakie możliwe zarobki może liczyć pH? Jakie auto służbowe?

Zostaw merytoryczną opinię o P&G - Warszawa

• Jak się pracuje w P&G?

Zobacz opinie na temat firmy P&G tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&G?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P&G?

Kandydaci do pracy w P&G napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P&G