Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o SunFarm

Pracowałeś w firmie SunFarm i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
weszten - 2015-12-19 16:47:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zdjecie uzytkownika
anka - 2016-04-15 09:35:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
SUN-FARM na swoje stronie www ogłasza, że poszukuje przedstawiciela medycznego i farmaceutycznego ale nie podaje żadnych szczegółów, może odezwie się ktoś kto pracuje u nich w tym charakterze? Liczę na pomoc

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie SunFarm!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SunFarm

Twoj email:
Wiadomość: