Opinie o Marrodent Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Od ponad 25 lat krajowy lider na rynku stomatologicznym i protetycznym. Wyłączny dystrybutor wielu światowych marek, kompleksowe wyposażenie gabinetów stomatologicznych oraz pracowni protetycznych, bogata oferta sprzętowa, ortodontyczna, implantologiczna, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marrodent Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

rabek

ok fajna robota z doktorkami:)

las

zarabiam powyżej sred. krajowej stać mnie kredyt atmosfera ok maruderzy za burtą!!!

now

odpadli slabi................fajna ekipa..........

denta

pracowalem w kilku miejscach.tu jest mi NAJLEPIEJ

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Marrodent Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej - materiały ortodontyczne? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
ver

lubie prace lubie marrodent

leniwy

prace traca chyba tylko Ci ktorzy nie pracowali. po wynikach widac pracujesz masz sie dobrze.

miki

QBA - 2012-11-28 00:21:56 Staram się o prace w Marrodencie, widzę opinie są podzielone. CV wysłałem jakoś pod koniec października - na przedstawiciela. Po kilku dniach zadziwił do mnie Pan kierownik i zaproponował spotkanie. Od razu na samym początku wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie, miły sympatyczny a zarazem konkretny facet. Przedstawił mi firmę, jej cele założenia. Po rozpowie powiedział czego oczkuje i na jakim stanowisku widzi moja osobę, bardzo mi się to spodobało. Nie wiem co kieruje Wami, ze macie takie negatywne podejście do tej firmy. Kilka razy spotkałem się już z pracownikami tej firmy, i nikt nie wypowiadał się źle.Zarobki z tego co słyszałem nie są złe, a to że prawodawca naciska na pracownika to normalne, przecież nikt nikomu nie będzie płacił za siedzenie na krześle i nic nierobienie. Każdy chyba ma ambicje: - mieć stałą pracę - zarabiać normalne pieniądze, PRACA PRACA PRACA - to jest chyba metoda na sukces, I mam nadzieję iż uda mi się to osiągnąć, może w Marrodencie. DOTYCHCZASOWE DOŚWIADCZENIE, ROZMOWA KWALIFIKACYJNA KONTAKT TELEFONICZNY - WSPOMINAM POZYTYWNIEUWAŻAJ, ŻEBY CIĘ NIE ZATRUDNILI CZASEM - idź i się poskarż co tutaj jest napisane na temat tej dennej firmy. Może Cie docenią i podwyżkę dadzą

QBA

Pite

Masakros ta firma

Ulka

Cześć, MARRODENT - firma ciekawa, tak powiedziała moja koleżanka w Bielsku Białej, mówi Ulka spróbuj warto. Zadzwoniła do mnie, że w Katowicach potrzebują Przedstawiciela - pomyślałam czemu NIE, dała mi namiar na Katowice zadzwoniłam do jakiejś Pani bardzo miła, powiedziała: TAK szukamy pracowników proszę wysłać CV Pan Kierownik się na pewno odezwie - MIJA 3 TYDZIEŃ: NIC jak próbowałam dzwonić do kierownika to nigdy nie odbiera. Gdzy zadzwoniłam do siedziby, powiedziano mi, że kierownik z Katowic gdzie starałam się o prace - skrupulatnie przegląda nadesłane CV i kontaktuje się z wybranymi osobami. A ja zadałam pytanie Czy o relacje z klientami tak samo dbacie jak z potencjalnymi kandydatami? Nie uzyskałam odpowiedzi na to pytanie. Tymczasem firma konkurencyjna perzyła mnie bez problemu. A firma Marrodent niech żałuje.

mp@.pl
@Ulka

Witam, mogę wiedzieć co to za firma? pozdrawiam

jo

jest dobrze:)

kumpel wlasnie stracil prace w innej firmie gdzie dostawal marna pesje. tu jest spoko. premie fajne i stabilnie.

telefon

jestem nowym pracownikiem i musze powiedziec ze jest naprawde dobrze. zajmuje sie sprzedaża przez tel. widze ze niektore osoby awansuja. wiec moze i mi sie uda.

lolo
@telefon

czy ktos w Bielsku pracuje na magazynie , jakie sa zarobki na poczatku i po 3 miesiacach?

bystry

im wiecej sprzedaż tym wiecej otrzymasz. Firma idzie do przodu. Rozwija sie. Jestem zadowolony 3 lata jako Przedst.

młody

jest ok. Fajna ekipa i pieniadze.

luzak

Potwierdzam z całą stanowczością słowa kolegów. NIE POLECAM !!!!

zzz

daja widziałem biełego focusa tej firmy

hhhhrrrrrrr

też się tam staram. skoro nic nie piszą znaczy się, że jest firma w porządku. 20 lat na rynku no i co najważniejsze szkolenia prowadzą. Ciekaw jestem właśnie tylko odnośnie auta, czy dają?

LILI444

Witam, czy ktoś ma jakieś info na temat pracy w firmie marrodent - jaka kasa, atmosfera, samochód itp. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Marrodent Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Marrodent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marrodent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marrodent Sp. z o.o.?

Marrodent Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 142 ocen.

Marrodent Sp. z o.o.