Opinie o KONE w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy KONE. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KONE o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KONE w Warszawa

Kris

Jak wygląda dyżur w warszawie ? Na rozmowie rekruter mocno wymigiwal się od odpowiedzi. Czy dyżur muszę brać ?

@Kris

Dużo pisania jak to wygląda, przewiń sobie opinie niżej i wszystko jest opisane. Niby przymusu nie ma, ale chętnych jest mało (jak dojdziesz do opisu to zrozumiesz dlaczego jest mało i dlaczego unikali odpowiedzi) i jest zmuszanie. Już sam fakt wymigiwania się od odpowiedzi powinien dać Ci do myślenia.

Kone
@Kris

Dyżur wygląda tak masz tydzień nocek od poniedzialku do poniedziałku 16-5 tydzień poniedziałek- piątek 9-22 sobota i niedziela 5-17 i następny tydzień poniedziałek- piątek 5-7 i jedziesz na uwalnianie i pilne obiekty po skrócie tak to wygląda. Jak nie ma chętnych to jest losowanie ale przy tylu konserwatorach to ci pewnie wypadnie raz na rok albo rzadziej

Niki
@placław

Serio ? Czy jaja sobie robisz ?

@Niki

Serio. Teraz rozumiesz dlaczego unikali odpowiedzi?

Agata
@placław

Po Twoich postach wyraźnie widać, że dobrze wiesz, jak funkcjonuje firma KONE. W związku z tym bylibyśmy Ci wdzięczni, jakbyś powiedział coś więcej na temat samych warunków zatrudnienia, które oferuje się tam pracownikom. Czytałam, iż w KONE wierzą w poprawę efektywności pracy poprzez inspirowanie, angażowanie i rozwój pracowników. Intensywnie wspierają ich wszechstronny rozwój osobisty i oferują indywidualne ścieżki kariery.Czy tak to wygląda w praktyce?

@Agata

Może tak jest w innych działach, ale w serwisie na pewno nie. Poprawa efektywności przez rozwój może i tak, ale korzyści jakie się z tym wiążą to z reguły uścisk dłoni, korzyści finansowe jak już są, to nie warte wysiłku. Co do inspirowania, to tu się zgodzę, wielu serwisantów zostało przez ostatnie półtora roku zainspirowanych do zmiany pracy np. poprzez częste wypowiedzi kierownictwa w stylu "jak się nie podoba to wypad, na siłę was nikt nie trzyma tutaj". Wypowiadane ogólnie na zebraniach, jak i personalnie w cztery oczy.

@placław

A po co macie ręce ? Obić mordę takiemu rudolfowi albo śfieżakowi, jak wam powie w cztery oczy wypad, a gwarantuje, że sobie przypomni skąd mu nogi wyrastają

Sławomir

Możecie napisać coś o warunkach zatrudnienia w firmie KONE? Chciałbym dowiedzieć się, czy nowo zatrudniony pracownik może otrzymać od pierwszych dni zatrudnienia umowę o pracę, czy raczej obowiązuje okres próbny, który należy przepracować? Mam nadzieję, że masz informację na ten temat.

Signore

Hej, zastanawiam się na aplikacją na stanowisko kierownika serwisu w warszawskim oddziale KONE. Czy wiecie dlaczego zwolniło się to stanowisko? Bardzo chętnie poznałbym strukturę oraz formę waszego serwisu tj. - ile pracowników pracuje w serwisie? - czy serwisanci pracują samodzielnie czy w grupach np. 2-osobowych? - jak wygląda koordynacja zleceń serwisowych, czy zajmuje się nimi osoba i bezpośrednio kontaktuje się z wami czy macie jakiś system który to ogarnia? - ile urządzeń serwis ma pod swoją opieką ? - jaki jest zakres prac serwisowych które przeprowadzacie, rozumiem że serwis zajmuje się wszystkim tj. od awarii po przeglądy okresowe? - ile awarii dziennie średnio jest w stanie naprawić jeden serwisant? - ile zleceń dziennie średnio dostaje serwisant? - czy obsługujecie wszystkie możliwe dźwigi, czy są jakieś technologie w które się nie bawicie? - czy macie podział na osoby które naprawiają awarię i na osoby które wykonują przeglądy okresowe? - czy macie kogoś kto przeprowadza audyty dotyczące serwisu, tj. audyty bhp, audyty jakościowe? Wiem że to dosyć ogólne pytania i w każdym przypadku będzie inaczej. Natomiast mimo wszystko miło byłoby poznać nawet indywidualne przypadki.

Kone Team
@Signore

ile pracowników pracuje w serwisie? okolo 70 rejonow - czy serwisanci pracują samodzielnie czy w grupach np. 2-osobowych? wiekszosc samodzielnie(95%) kto by chcial pracowac za 2000 netto... - jak wygląda koordynacja zleceń serwisowych, czy zajmuje się nimi osoba i bezpośrednio kontaktuje się z wami czy macie jakiś system który to ogarnia? ty ogarniasz, system jest, ale musisz nazdozorwac - ile urządzeń serwis ma pod swoją opieką ? duzo:D 5000 - jaki jest zakres prac serwisowych które przeprowadzacie, rozumiem że serwis zajmuje się wszystkim tj. od awarii po przeglądy okresowe? od wymiany czesci, po badania udt, przeglady, akcje serwisowe - ile awarii dziennie średnio jest w stanie naprawić jeden serwisant? dopoki nie padnie na pysk, ale go nie (usunięte przez administratora) - ile zleceń dziennie średnio dostaje serwisant? konserwator ma srednio ponad 100 sztuk, podziel to na dni pracy, do tego docodza naprawy, wymiany, denne szkolenia, badania udt - czy obsługujecie wszystkie możliwe dźwigi, czy są jakieś technologie w które się nie bawicie? nie znamy sie, ale obslugujemy wszystko, nawet drzwi automatyczne - czy macie podział na osoby które naprawiają awarię i na osoby które wykonują przeglądy okresowe? jedna osoba robi to i to - czy macie kogoś kto przeprowadza audyty dotyczące serwisu, tj. audyty bhp, audyty jakościowe? ty bedziesz przeprowadzal audyty(usunięte przez administratora) Wiem że to dosyć ogólne pytania i w każdym przypadku będzie inaczej. Natomiast mimo wszystko miło byłoby poznać nawet indywidualne przypadki. stanowisko bedzie wolne bo odchodzi swiezak

@Kone Team

Super, bardzo dziękuję za pomocne informacje. Generalnie obraz który jest tu przedstawiany nie wygląda za ciekawie. Wygląda to na niezły (usunięte przez administratora) Mam jeszcze kilka pytań, byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedzi. Ile osób przypada na rejon? Czy "świeżak" został zatrudniony na stanowisko kierownika serwisu, czy awansował z jakiegoś innego stanowiska? Powiedz mi dlaczego szkolenia na które poświęcacie czas uznałeś za "denne"? Kto je prowadzi i czego dotyczą? Czy są to szkolenia techniczne? Skoro obsługujecie wszystko łącznie z drzwiami automatycznymi i instalacjami które, jak mniemam, nie raz widzicie pierwszy raz na oczy, to jak wygląda sprawa części zamiennych?? Skąd je bierzecie? Czy jest jakaś osoba odpowiedzialna za zamówienia oraz dostawy części zamiennych? Jak określiłbyś orientacyjnie liczbę producentów których instalacje obsługujecie?

Team praga
@Signore

1 osoba = 1 rejon. Czasem jest to pars konserwator + pomocnik Swiezak był pomocnikiem, konserwatorem więc ścieżka awansu od podstaw, był kolega i członkiem rodziny byłego menagera serwisu... Szkolenia prowadzi osoba która dźwig zna tylko z teorii, zero praktyki. Czasem nie wie o czym mówi . Części kupujemy w Tesco... 100 producentów

@Team praga

Dzięki, domyślam się że części zamawiacie w Tesco.... Bardziej chodziło mi o to czy zamawiacie bezpośrednio u producentów czy jest jakiś dostawca który ogarnia wszystkie części i podzespoły.

Bolo
@Signore

To złe miejsce na to pytanie !!! GO WORK to tylko RZYGALNIA ŻÓŁCIĄ na każdego pracodawcę ! Najwięcej rzygają ci, których wykopano z KONE za "kręcenie" i zwykłą kradzież !!!

Endrju Loj
@Team praga

No niestety z praktyki to jwiem że konserwatorzy kone obecnie nie potrafią czytać schematów a przynajmniej ten Team z Prażki !

Sławuś
@Team praga

A ja słyszałem opinię, że Konserwatorzy z Pragi to rozpieszczone, rozpasane przez byłego kierownika Bydełko

Rafal
@Bolo

O kim mowa ?

Zozio

Do puki ten cały "detektyw" będzie w Kone, będzie słabo, ten gość zaniża stawki, tym kolegom z W W to już wybitnie, a sam z tej firmy przyszedł, do tego ponieważ jest słabym przełożonym, uczy innych kierowników jak szczuć na konserwatora. Żałosna persona, tak naprawdę zamiast Katiuszy, to on powinien był wylecieć. No ale jak widać wykręcił się tak że to ona poleciała.

Agata
@Zozio

Nie wiem, o kim piszesz, ale chyba to nie jest tu najistotniejszą kwestią. KONE jest światowym liderem w branży dźwigów i schodów ruchomych. Sądzę zatem, iż jest to pracodawca, który daje ciekawe możliwości indywidualnego rozwoju zawodowego. Może napiszesz nam coś więcej o ścieżkach kariery w tej firmie? Zachęcam.

Moko
@Agata

Jaka ścieżka kariera ? (usunięte przez administratora) Pojęcie " rodzinna firma " w kone nie oznacza miłej przyjaznej jak to w domowym zaciszu atmosfery ,(usunięte przez administratora)Żenada. (usunięte przez administratora)kochaba zajmij się czymś pożytecznym , zmień papier w drukarce , wypij kolejna kawę czy zjedz darmowe jablko.

@Moko

No i marzenia o wielkiej karierze legly w gruzach to dlatego na aldytachnie wychodziło ????????

Konedziady

Też właśnie nie wiem o co chodzi . Mała rada piłeś nie pisz . Albo poczytaj parę książek żeby wysławiać się tak żeby Cię inni zrozumieli. Pozdro

AB
@Agata

Ja proponuję na goworku zrobić osobne profile dla każdego oddziału, bo z tego co widać najwięcej problemów ma warszafka.

Taborski
@AB

Masz rację bo w Warszawie to już nawet sztywni strzelają z ucha na północy też macie fajnie z jechowym z Wawy dobrze donosił

Sławomir
@Moko

Widzę, że masz wiedzę związaną z pracą w firmie KONE. To dobrze się składa, ponieważ poszukuję informacji o poziomie wynagrodzeń w tej firmie. Wiesz może, czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej można negocjować warunki zatrudnienia z pracodawcą, czy raczej pracodawca ma z góry ustalone już warunki? Liczę na Twoją dalszą aktywność.

Barackobama

Czy mógł by ktoś przybliżyć Jak wygląda praca kierownika montażu? Ile montaży prowadzi jednocześnie, jak wygląda system premiowania?

@Barackobama

musisz oszukiwać serwis ;) jak Ci się uda hahahahah

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

A co jeszcze macie w ofercie, oprócz 7k na rękę ?

Zid

To co wszedzie samochód, telefon.lekarz, ubezpieczenie. Karty sportowej nie mamy.

Zid

Mamy się dobrze. Rozwijamy się to i szukamy.

Konedziady

Podobno jakieś podwyżki są?! Ktoś coś?! Znowu 80 zł brutto czy poszli po rozum do głowy ?

szindlerak

To i tak lepiej niż u nauczycieli. No i jest co roku.

@szindlerak

Nauczycielka pracuje 72 godziny w miesiącu "przy tablicy" my 160 lub 168 zależy od miesiąca. Później dorabia sobie na korepetycjach więc nie biadol tak nad ich losem.

@Konedziady

100-200 brutto dali podwyżki

Mouses

Kto teraz za menagerke serwisu ? Robert ? Hubi ? Ponoć do Otisa idzie

@Mouses

W każdym razie należą się jej gratulacje. Tak załatwić serwis to naprawdę trzeba być zdolnym. Otis ledwo zipie, jak tam ona pójdzie to ich dobije, ale tutaj nie lepiej. Jakby po niej wziął stanowisko Robercik albo Hubercik to nie wiem co gorsze.

Może Domosiu albo Paula

Chłopaki z otisa byli na rozmowach i 4400 do ręki daje kone

Borek

To już jest stawka w MIARE ok. Szkoda że nas pracowników kone nie szanują... Ja miałem stawkę mniejsza niż 4400 brutto w kone. Na szczęście w innej firmie dostałem 5000 netto

A w jakiej to firmie dają 5tys? Jak ty nawet prawa Kirchhoffa nie znasz

@Borek

Nie znam. Znam za to 30 sterowań dźwigu. Zmontowałem 20 dźwigów różnych firm, wymieniałem liny , wciągarki , modernizowalem aparatury sterowe , naprawiałem falowniki i płyty sterowe, wtedy gdy Ty podniecales się że znasz na pamięć wszystkie kody błędów sterowania lce , wymieniłeś kilkadziesiąt płyt,, oraz się wymienić łożysko w kole... Płacą tyle w różnych firmach (usunięte przez administratora)

Miras
@Borek

To się nam trafił Rysiek Petru :-D To mowisz ze znasz 30 sterowan dźwigów i 20 dźwigów różnych firm sam zmontowales ? XD i to wszystko w firmie kone ? Ja ostatnio widziałem Yeti w górach . Nie zmyślam.

@Miras

Naucz się czytać. Miałem stawkę 4400 zł. Miałem to czas przeszły( pracowałem w kone kiedyś ) . W innej firmie dostałem 5000zl na rękę .( Pracuje 7 rok w obecnej formie ) zrozumiałeś czy połknął Ciebie yeti ?

@Borek

Tak się składa ze umiem czytać . Ba nawet potrafię wyczytać jak ktoś kłamie . 7 lat temu w kone stawke 4400 miał mało kto więc już twoja bajka nie trzyma się kupy . Ale jeśli jakimś cudem to prawda to nie podpisuj się czyimś nazwiskiem bo "Borek" to nie pracuje u nas od 2 miesięcy . Lepiej ucz się tych 30 sterowań xD( tym to mnie(usunięte przez administratora)) :D

@Brajanek

Borek to nie moje nazwisko. 4400 brutto to nie są nie wiadomo jak wielkie pieniadze. Widzę że mało wiesz. Tak jak mówiłem , ucz się kodów błędów na pamięć... widzę , że żal ci d.. ściska że ktoś zarabia dobrze w innej firmie, niż Ty w takiej wielkiej i wspaniałej firmie Kone. Na tym zakończę dyskusje.

@Borek

Naucz się czytać . Nie mówię że 4400 to jakieś niesamowite pieniądze mówię tylko że 7 lat temu taka stawkę w kone miał mało kto . A 5k netto to można mieć spokojnie w kone trzeba się tylko trochę wysilić więc nie żal nie ściska mi (usunięte przez administratora) ????

Popieram borka
@Brajanek

Mówimy o samej podstawie 5000 netto w kone ? Czy o podstawie + premia kwartalna,+ zlecenia+ nadgodziny + niewolniczy dyżur ? Bo nie wiem ilu , o ile ktoś w ogóle taka podstawę ma...

@Popieram borka

Niestety takiej podstawy nie ma chyba nikt . I raczej watpie żeby w innych firmach ktokolwiek mial taka podstawe OPODATKOWANA bo to nie sztuka miec na umowie 2500 brutto i reszte pod stolem .

Leszek
@Brajanek

W innych firmach takie podstawy są , są też opodatkowane. Wiem, że w kone kierownicy/ szefowie mówią że tzw " prywaciarz " to największe zło. Prawda jest taka , że czasy że ktoś nie płaci pracownikowi się skończyły, są różni prywaciarze , ale nie możemy wrzucać wszystkich do jednego worka . Są tacy którzy dbają o pracownika.

@Leszek

Napisz mi proszę jakie to firmy :-) ? Z chęcią zobaczę co zaproponują.

@Leszek

W kone są tacy kierownicy Jak Swiezak Dmosu aby nie dać swoim zarobić to sami korzystają z usług prywaciarzy bo zaoszczędzi parę groszy tak że winda wa-wa bryluje

chłop z otisa

Co za bzdury. byłem na rozmowie i niestety ale na początek zaproponowali 3.900 natomiast po okresie próbnym 4.200-4.400 BRUTTO! jestem z otisa:)

Otisiak

To teraz będzie nowy (usunięte przez administratora)serwisu...

Serwisant

(usunięte przez administratora)czy twoim jednym zajęciem jest wchodzenie na to forum i obrażanie każdego który osiągnął więcej niż ty ? Musisz być na prawdę smutnym człowiekiem . Żal mi Cie

@Serwisant

Katarzyna się pożegna

Dudak

Witam. Jestem po rozmowie w KONE. Proponują 3.7tys brutto plus premie kwartalne i dyżury po 3 miesiacach nawet 4.5tys brutto. Dodam ze tylko na dzwigi mam uprawnienia juz ładnych parę lat. W schindlerze bylo to 3.9tys brutto etc. Musze przyznac że w lokalnej firmie na reke 5tys zawsze bylo ale fakt ze na umowie minimalka no i auta nie dawali... Warszawa oczywiscie.

Hahahah
@Dudak

Żarty sobie robią chyba Hahaha za tyle to miga pomocnika wziąć który ma 1 blankiet. Ja z kompletem mam w innej firmie 7k brutto plus premie miesięczne dyżury itp.

@Dudak

No, kufa, śmiech na sali!!!

@Dudak

Kolego to zależy na czym ci zależy skoro zaproponowali ci takie stawki to znaczy nie jesteś dla kone fachowcem, jeśli zależy Ci na pieniądzach to zostam gdzie jesteś a jeśli na składach zus-owskich i samochodzie 2-osobowych to się zgadzaj wybór należy do ciebie jeśli nie jesteś z układu to kariery nie zrobisz

Konserwa
@Dudak

Tak patrząc to tylko idiota by wybrał koncern. Prywaciarz oferuje dużo lepsza opcje bo z różnicy zaroków zdecydowanie wiecej odłożysz niż zostanie Ci z Zusu.

Byłem na rozmowie proponują 6tys brutto jako konserwator, warto ?

tadek
@Andrzej

6 tys to sama podstawa? Czy całkowita suma wraz z premią?

@Andrzej

A co to za pytanie z (usunięte przez administratora) Po co szczujesz..?

@Andrzej

O takiej pensji większość konserwatorów pracujących w Kone wiele lat może tylko pomarzyć, także sam sobie odpowiedz.

Otis team
@tadek

Bez szału za 7-8 brutto można byłoby pomyśleć, 6 brutto teraz płacą wszędzie . A do tego wszędzie są dodatki. Premie. Dyżury. Płatne zlecenia itp itd

@Andrzej

Haha dobry żart 6 brutto na start zapomnij nie w kone 5 brutto więcej nie dostaniesz. Pozdro

@Marek

Oj nie zdziwiłbym się jakby takie pensje proponowali teraz. Pozwolili konkurencji podebrać sobie konserwatorów, myśleli że na ich miejsce przyjdą następni. To prawda że nie ma ludzi niezastąpionych, ale góra myślała że ludzie będą walić do Kone drzwiami i oknami, a tu zaskoczenie bo coś tych tłumów nie widać. Za 5 brutto to konserwa z kilkuletnim doświadczeniem nie będzie chciał na takie Kone nawet splunąć. Zwłaszcza że jak rozmawiam z kolegami z innych firm, to Kone zaczyna być stawiane obok Otisa, z którego wszyscy uciekają, a mało kto się garnie by tam pójść.

Otis
@klopzpolka

Wspolny mianownik tego upadku to Pan M.O. Niech Otis wyślę go do Schindrel i tam tez rozwali serwis.

NN
@Otis

Pracuję w innym regionie i tutaj nie ma pana M. O a też jest słabo. Serwisem zarządzają ludzie którzy nie mają o tym pojęcia i jak ktoś nas pyta czy warto przyjść do Kone to odpowiadamy, że nie. Sam zaczynam rozglądać się za pracą, ale chyba odpuszczę już dźwigi

Magdalena
@NN

Bardzo Cię proszę, abyś następnym razem miał na uwadze to, że na forum o charakterze publicznym nie posługujemy się absolutnie żadnymi danymi personalnymi - dotyczy to nawet samych inicjałów. Przeczytasz o tym w regulaminie serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Od jak dawna sprawujesz swoje obowiązki w firmie KONE? Firma ta jest liderem innowacyjności w branży dźwigów i schodów ruchomych. Powiedz zatem, czy dbają tam o Wasz rozwój zawodowy, organizując na przykład jakieś kursy bądź szkolenia? Jak wygląda u Was ta kwestia?

@Otis

U nas jak on zarządzał serwisem to tak nie szalał. Nie był zbyt lubiany, ale jakoś ten serwis się kręcił. Jak odchodził to się wszyscy cieszyliśmy, ale byli tacy co mówili "oj żeby nie było gorzej". Niestety mieli rację, na jego miejsce wzięli taką jedną Kasię, która kompletnie nie ogarnia tego czym zarządza.

@klopzpolka

Powiem ci tak był ostatnio konserwator na rozmowie i chciał 5500 brutto to mu powiedzieli że za dużo zaproponowali mu 5000 brutto więc podziękował poszedł do Schindlera i dostał 6000 brutto bez żadnego targowania.

koniak
@Otis team

Wszędzie oprócz w Otisie bo tam jest prze.... byłem na rozmowie wszystkie uprawnienia i dają 4800 brutto dyżury płatne 7zł godz.brutto premia za sprzedaż

Rafik

Czy jako konserwator w warszawie dostałbym samochód 5 osobowy ? Czy tylko dwu ? Zastanawiam się nad zmianą pracy

AB
@Rafik

Na początek jak Ci się uda, to dostaniesz osobówkę typu yaris, a po pół roku możesz zmienić pracę o ile zależy Ci tylko na samochodzie.

BK

Gratuluje Tomku. Wkoncu wyplakales sobie posade. Owocnej wspolpracy z Twoim bylym pomocnikiem.

@BK

Niech zaczną dbać o pracowników i szukać nowych a nie koleiny awans koleina porażka

Franek

Przecież takie audyty są w kone już od dawna więc nie wiem w czym masz problem .

Franek

Gościu siejesz ferment . Jeśli jesteś w porządku to i firma się nie będzie ciebie czepiac . A jak nie umiesz walczyć o swoje to masz problem .

Franek

A to akurat jest już wina wszystkich konserwatorów bo daliśmy sobie wejść na głowę . Ale z tym się akurat zgadzam że firma ma nas gdzieś . Kiedyś 90 dźwigów z pomocnikiem a teraz każdy solo ma ponad 100 . Aż dziwne że tak mało chłopaków odeszło :-)

Grundig

Nie wierzę, że w Warszawie ktoś zarabia poniżej 3 brutto.

Koniowaly

Jak to mówi kierownik medrzycki trzeba było wiedzieć z kim się wódkę piję aby awansować

Kronos
@Grundig

Bardzo dużo ludzi z wyższym wyksztalceniem zarabia znacznie mniej niż 3000 w Warszawie

Jojo

I jak tam? Kto został kierownikiem? Taboret, Wojtunio, czy może TomC?

Koniowaly

Nowy wakat na kierasa w Warszawie to teraz zostanie sepleniacy się Jehowy Tom C i powstanie grupa jehuw w koncu

Tom C
@Koniowaly

Dziękujemy Kamilu za twoją przemyślaną wypowiedź.

Tomasz
@Koniowaly

Hehehe jeszcze nie zostałem kierownikiem a tu już pierwszy hejt i to taki po bandzie. Poprostu esencja ???????????? obyś Koniowaty miał racje i obym dostał ten awans. Pozdrawiam

Tomasz
@Tom C

Nie lubię jak się ktoś pode mnie podszywa. Pozdrawiam

@Tomasz

Tomciu nie martw się teść ci pomoże z syna zrobił w Gdańsku to i z ciebie zrobi a jak się nie uda to tylko przez to że seplenisz Powodzenia

@Koniowaly

Ludzie, odechciewa się z wami pracować czytając te pomyje, weźcie się lepiej za robotę

@pracownik

To nie są pomyje to czysta prawda jeśli pracujesz w serwisie to popytaj jaką historie ma 5 pseudo kierowników już nie wspomnę o montażu

@Koniowaly

Przyjdź zatem do nas i porozmawiajmy.

Sycior
@pracownik

Podobno kone zatrudnia już konserwatorów z schindlera za 6500-700 brutto :) A jak tam wychowankowie ? Nadal 4000 brutto macie ? Żenada . Na waszym miejscu zebrałbym się w 10 poszedł do K.B i po prostu zaszantażował ją że albo wyrównują stawki albo niech szukają 10 konserwatorów . Już teraz maja pełne gacie bo jest deficyt pracowników na rynku a urządzeń przybywa średnio 500 rocznie , według mnie lepszej okazji nie będziecie mieć . Pozdro

@Sycior

Wycior w cale się nie dziwię że sobie ciebie odpuscili

Sycior
@Sycior

I bądź tu człowieku mądry , chcesz byłym kolegom poradzić to jeszcze jakiś idiota Cię zhejtuje . Przynajmniej mam na tyle odwagi żeby się przedstawić a Ty koniowaly to lepiej (usunięte przez administratora)bo jedynie co potrafisz to być mądrym w necie a (usunięte przez administratora) w świecie .

@Sycior

No to teraz wycior jest mi bardzo smutno

TheRealSycior
@Sycior

Widze komus sie bardzo nudzi podszywac sie pode mnie :D Problemy psychiczne? Zazdrosc? Czy komus bardzo zalezy na tym by mnie oczernic w oczach innych konserwatorow? Swoje podejrzenia mam, ale to tylko przypuszczenia bez dowodow, takze nie bede mowil publicznie. W kazdym razie gosc piszacy tutaj pod nickiem Sycior to nie ja :P

Góral

Cześć wszystkim. interesuje mnie jak wygląda praca doradcy techniczno handlowego, jaka kasa, czas pracy, socjal, auto itp ??

@Góral

Brawo...brawo...w końcu człowiek z zainteresowaniami...brawo !!!

klopzpolka

Tu jest coraz weselej. Kierownicy zaczęli nam mówić, żebyśmy w ankiecie rocznej nie pisali że Kasia stosuje mobbing bo to nieprawda i w ogóle. Czyli co w ankiecie mamy pisać że jest wszystko cacy nawet jak nie jest?

klopzpolka

Prezes na Polskę, ponoć czytał te ankiety, ale jak widać ma to gdzieś, bo kasiunia nadal robi co chce. Zostaje Finlandia, albo wzięcie przykładu z konserwatorów, którzy odeszli.

Wiesz jak wyglądają zarobki w KONE? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenne!

Parch

Zarobki są zróżnicowane w zależności od stanowiska i regionu. No i są na czas.

Jak to jak ? Slabo. Różnice między młodym konserwatorem a starszym są olbrzymie. Najniższa stawka konserwatora to w Warszawie w kone 2600 brutto

Cooo
@Marcin

Coooo... Pomocnik w warszawie ma 2800 brutto...

Rótkofski&Łókaśieficz
@Cooo

Najmniej zarabiający konserwator 2600 brutto

@Rótkofski&Łókaśieficz

Niewierze

@Marcin

Przestań, mówisz, że konserwator zarabia mnie niż mój pomocnik. Albo to bujda albo to jakiś totalny (usunięte przez administratora) bo inaczej nie można powiedzieć o człowieku, który bierze na garb całą odpowiedzialność za 1800 zeta. Nie wierzę, że są tacy agenci bo zazwyczaj to byle smarowniczy krzyczy 3k netto

Nik
@riczi

Myślę że nie ma teraz konserwatorow którzy zaczynaliby poniżej 3k.

Pragus
@Nik

Jest. Ja tyle zarabiam. Dostałem rejon na Pradze bez podwyżki.

@Pragus

Chłopie opowiedz mi swoją historię bo nie wierze w to co czytam. Dostałeś awans bez podwyżki? Wziąłeś na siebie odpowiedzialność, w razie jakiegoś wypadku, kiedy to firma się wypnie( a uwierz mi wypnie się) bez żadnej podwyżki?

kon
@Pragus

Hahaha. Prowokacja czy co ? Coraz lepsze bajki tu widzę.

Pozdro
@kon

Sam znałem gości którzy przeszli z pomocników na kons bez podwyżki. Pozdrawiam z innego lepszego koncernu?

Haha
@Pozdro

O Boże. Skąd oni biorą tych frajerów?

Pragus
@riczi

Kredyt na głowie. Wiem jestem głupi... Muszę się sprawdzić tak mi powiedzieli. Znam tylko monospace w innej firmie nie mam czego szukać

@Pragus

Dlatego powinieneś iść do innej firmy, żeby poznać coś innego niż monospace

Nikt

Może kolega dostał przykładowo 3 albo 3,5 tys na rękę jako pomocnik, ale został zatrudniony jako pomocnik tylko do czasu wyrobienie uprawnień. Dlatego objął rejon bez zmiany wynagrodzenia. Pomocnik nie ma 3 czy ponad 3 tys na rękę. Proszę nie wprowadzać w błąd osób zainteresowanych pracą w Kone. Mam wrażenie że te forum to wylengarnia leni albo osób nie związanych z kone.

Do nixk
@Nikt

Bzdury, pomocnik ma start dostanie maxx 2500 brutto, znam 2 Konserwatorow u was którzy mają rejony za mniej niż 3500 brutto. Psujecie rynek takim działaniem ale jaka płaca taka praca.

Ss
@Do nixk

Niewiarygodnie. Współczuję tak mało zarabiać.

@Nikt

Spadaj , trolu, to forum nie jest dla takich jak tu

Kons

Raczej trollują osoby piszące że przeszli z pomocnika na konserwatora i niby nie mają nawet 3tys na rękę. Szok.

Qwet

Znam te osoby nie mam podstaw żeby im nie wierzyc. Ile w takim razie kone może obecnie zaoferować? 3800 brutto? Śmiech na sali z taką firmą.

kons
@Qwet

No to już ich problem jeżeli ktoś się godzi na takie wynagrodzenie. Ja wiem, że do 4500 mlodszy na pewno dostanie.

@Nikt

Co Ty za głupoty wypisujesz, już widzę jak pomocnik dostaje 3k i to na rękę. Bierz połowę tego co zażywasz. Pragus to, że znasz tylko mono to jeszcze nie powód żeby latać po rejonie za kasę pomocnika, który tylko narzędzia nosi. U prywaciarza zarobisz więcej.. w biedronce zarobisz więcej..

Kons
@riczi

Riczi, 3k dla konserwatora po awansie z pomocnika, a nie dla samego pomocnika. Pomocnik ma teraz 2 k na rękę. To co pisze to jest pewne. Spokojnie, nie unoś się. A Ty pragus jeżeli na prawdę pracujesz za tą niewiarygodna stawkę to czas zmienić pracę,bo nikt nie da dużej podwyżki. To co ustalisz przy awansie to już twoja pensja będzie się zawsze kształtować na tym poziomie bo inflacja nie śpi.

Witek
@Kons

Potwierdzam. Cała prawda. Będą próbować wcisnąć niska stawkę, ale około 4500 spokojnie można wynegocjować. Jak się nie uda na pierwszym spotkaniu to może uda się na drugim lub trzecim. Na spokojnie.

@kons

Po 3 latach pracy w tej firmie mam 5000 brutto w Warszawie oczywiście przyszedłem z innej firmy

Witek
@anonymous

No czyli tak normalnie raczej jak na Kone.

Karuba
@anonymous

Szału nie ma. Jak u was wyglądają premie? U mnie ze wszystkimi premiami bez dyżurow średnio wyszło 8500brutto za rok 2017. Tylko ja w innej firmie robię.

Koń
@Karuba

A w jakiej firmie?

@Karuba

Mi w KONE wyszło tez coś koło tego. W tym roku spokojnie to pobije.. w tym miesiącu z premiami itp 18500 brutto.

Inny
@Jojo

To ładnie, mi wychodzi ok 8500 netto miesięcznie w innej firmie ale już z dyzurami premiami itp. Szalu nie ma.

@Inny

Zarobki w Kone zależą w dużej mierze od tego w jaki sposób zacząłeś w tej firmie. Jeśli zaczynałeś od pomocnika, to szału nie będzie. Jakieś 2800 brutto, bez perspektyw na podwyżki. Dopiero jak zrobisz uprawnienia i dostaniesz rejon to dostaniesz jakieś 3300 brutto. Jak będziesz cicho siedział to żadnych podwyżek, nie licz że cię docenią. Jak będziesz chodził i męczył o pieniądze to jakieś grosze dostaniesz, ale z reguły będziesz słyszał że masz się wykazać, sprawdzić itd. Ludzie którzy tu pracują po 10 lat ledwo 4000 brutto wyciągają. Jak przyjdziesz z innej firmy to możesz liczyć na jakieś 5000 brutto czy nawet 5500 brutto i to bez większych negocjacji. Także widać jak na dłoni jak firma dba o swoich wychowanków, czego efektem są ostatnie odejścia konserwatorów i wcale nie zdziwię się, jak ten trend się utrzyma. Niestety ale wychowanków firma traktuje jak tanią siłę roboczą, z którą się kompletnie nie liczy, na górze nie potrafią dostrzec, że serwis powoli staje się kolosem na glinianych nogach.

Rozbawionybzdura
@Jojo

Chyba się zagolopawles i dodałeś jedno zero za dużo albo robisz niezły fake

Rozbawionybzdura
@Jojo

Chyba się rozpedziles i dodałeś o jedno zero za dużo albo niezły fejk albo jesteś z biura bo konserwa nie ma szans na taką wypłatę chyba że już nie mieszkasz w domu a w pracy i wypłacił za cały rok w stecz

Czesiio
@Koń

Koń nie martw się dziadek pójdzie to będziesz miał jego10 zawsze możesz dorobić podpierdalajac bo przecież to twoje hobby

rychu

I jak tam koledzy, żyć nie umierać. Firma sama przychodzi i daje podwyżki, awanse i inne ;)

Zostaw merytoryczną opinię o KONE - Warszawa

• Jak się pracuje w KONE?

Zobacz opinie na temat firmy KONE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KONE?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 1 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KONE?

Kandydaci do pracy w KONE napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KONE
  • Poleczki 35