KONE

Opinie o KONE

Piotrek 2016-11-07 16:44
"Sytuacja przedstawiciela w kone wyglada super. Nic sie nie robi a kasa wplywa. Czasem jest dym jak klient chce odejsc. Wtedy dajesz mu fullserwis za 200 zl i niech sie meczy kpnserwator. Ty premii nie straciles. Dzwig utrzymales. A zeby sie nie nudzic bierzesz drzwi automatyczne zeby serwisant mial co robic"
Cala prawda...
tke 2016-11-08 12:09
A jak wyglądają zarobki PH w KONE ktoś sie orientuje ?
Maestro 2016-11-15 06:53
Chyba cię trochę fantazja ponosi,w Otisie nie ma ludzi bo uciekają z tego bagna, a Rybeńka jeszcze nie jest głównym derektorem i wcale nie wiadomo czy nim będzie, a co za tym idzie...jeszcze się nie wzioł za wyciąganie firmy z dołka.
jurek 2016-11-16 16:47
zeby tylko Rybcia nie sprowadzila firmy w muł....Marcin to spoko gosc, pamietam go jeszcze z czasów windy w-wa
Zainteresowany 2016-11-21 12:09
Ile średnio zarabia przedstawiciel w Kone i jak wygląda system premiowy?
Dziękuje za normalne odpowiedzi :)
Maciek 2016-11-24 17:25
5000 brutto. Premia od utrzymania i zdobywania klienta
Rafał 2016-11-29 21:41
Przez przypadek związany z KONE (trochę z ciekawości też) czytam co ciekawego dzieje się w Kone Polska.

1. Szefostwem nie warto się przejmować . Jak to w Polsce bywa odejdą w razie problemów na lepsze, adekwatne do możliwości i ambicji stanowiska. Jakie, chyba wiadomo, są z zawodu za(i)rządem.
2. Zajmowanie się klientami już wiele lat temu było - dziwnym zachowaniem pracownika, taka mentalność. Jak się chce tam pracować to trzeba to akceptować.
3. Panie Antku - widocznie zarząd ma dużo pieniędzy, pracownik ma się starać o względy innego "klienta" - tego który daje pensję. Taki układ być może.
Rafal 2016-11-29 22:09
Gratuluję pracy po 16.00. Działacie nawet o 16.07.
Jednak coś się zmienia w "branży" biurowej.
PRACUŚ 2016-12-08 18:46
DYNAMICZNIE ROZWIJAJĄCA SIĘ FIRMA POSZUKUJE PRACOWNIKÓW!!

Specjalista ds. Sprzedaży Usług Serwisowych,
Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży,
Pomocnik Konserwatora Urządzeń Dźwigowych
Junior Customer Service Specialist,
Ziebulec 2016-12-16 21:24
Jaka firma? Bo chyba nie te scierwo kone
Serwisowiec 2016-12-18 16:49
Co tak brzydko o firmie Kone?
Skrzywdzili Ciebie?
serwisowiec 2016-12-18 17:05
Koniecznie podpisz się własnym nazwiskiem kolego, łatwiej będzie odpowiedzieć.
Gorek 2016-12-23 07:31
Jestem zainteresowany praca w kone jako konserwator w warszawie . Chcialbym zaczac od polowy stycznia/ lutego ale po tych wpisach sie obawiam. Jeszcze slyszalem o ciaglym monitorowaniu przez tablety.
Roman 2016-12-23 12:03
Ja osobiście polecam powiem Ci ze w kone jest spoko robisz swoje i nikt do ciebie nie ma pretensji fakt jest sporo roboty ale idzie zarobić od 4000-5000 do reki miesięcznie a kwartalnie od 6000- 8000 do reki na dobrym rejonie plus pełen socjalne
Serwisowiec z Kone 2016-12-23 22:48
Hm. to wrescie jak z tymi zarobkami bo raz piszesz 4-5 tys na miesiac a kwartalnie 6-8 tys.?
Roman 2016-12-24 11:46
Kwartalnie masz premię i za zlecenia płacą dlatego masz lepszą kasę
Serwisowiec z Kone 2016-12-24 13:51
Dzieki. Mysle,ze teraz niedowiarkom otwozyles oczy.
Pozdrawiam i zycze Wesolych Swiat
szogun 2016-12-25 13:46
W Krakowie 3 na reke i premia kwartalna. Widac przepasc...
Mac 2016-12-27 11:23
W warszawie jest duza grupa pracownikow ktorzy do reki maja 2200-2700
Francuz 2016-12-28 00:31
W Warszawie sie dzieje a na północy jakby nic. Moze ktos wie jakie sa stawki gdynia/gdańsk? Jakie sa warunki?
gogo 2017-02-13 06:37
Na północy pracujemy, nie szczekamy.
Jery 2017-02-14 09:32
Pracujecie bo jestescie zastraszeni. My z warszawie mamy luzy. Bo kierownicy to malo inteligentne osoby.
Roman 2017-02-18 20:36
Pion decyzyjny w każdym korpo składa się z kretynów
Waldek 2017-02-19 07:15
Roman 100% prawda, czytam i sie zastanawiam czy to o kone czy o moim th.
gość 2017-02-20 11:45
Witam,
Czy nadal prowadzicie rekrutację na stanowiska Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży i Junior Customer Service Specialist, bądź jakieś inne związane z rejestracją danych, czy kontaktem z ludźmi/klientami? Jeśli tak, to proszę o jakiś kontakt do działu/osoby zajmującej się rekrutacją.
Pozdrawiam
gogo 2017-03-01 06:42
Wreszcie jakaś rzeczowa dyskusja między konserwatorem a handlowcem.
gość 2017-03-02 12:33
Już pisałem, tak to sobie możecie rozmawiać ze swoimi dziewczynkami i hołotą, która się z wami zadaje, czyli na waszym poziomie. Jeśli wasz kolega jest psychopatą, to do klatki z nim, bo stwarza zagrożenie. Skończyłem dyskusję, bo i tak do niczego nie doprowadzi.
Koniak 2017-03-02 18:03
Masz jakiś problem, gościu? mówiąc o dziewczynkach i hołocie pokazałeś na jakim jesteś poziomie, my żeby być na twoim musielibyśmy się położyć płasko na ziemi .
Rybcia 2017-03-03 22:36
Obaj jestescie siebie warci . Tutaj rozmawia sie o firmie kone jako pracodawcy a takie rozmowy przez internet to poziom dzieci z gimnazjum . A co do Warszawy to prawda same kozaki w serwisie . Obiecali 4-go dyzurnego i lepsza kase , puki co jest jak bylo tylko jeszcze wiecej roboty , ale nikt sie nie odezwie bo maja pelne gacie . I dobrze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ukraincy !
Koniak 2017-03-04 15:12
Dobrze gadasz, w serwisie warszawskim pracują w większości fujary, między sobą to jeden lepszy od drugiego ale jak trzeba zawalczyć o swoje to już się prawie nikt nie odzywa, cykory i tyle.
lipa 2017-03-05 21:45
Urwany kontakt od zimnej Pani z HR. Brak obiecanej odpowiedzi po wstępnych rozmowach telefonicznych. Nieprofesjonalnie. Nie polecam.
L 2017-03-06 07:21
Nie poddawaj się, próbuj dalej, 6000 brutto na początek, warto.
gość 2017-03-06 16:33
Podobno na Śląsku w Katowicach szukają teraz do pracy?
Hahahahaha 2017-03-09 08:05
Najnowsze wiadomości z Kone. Mędrzycki nowym kierownikiem serwisu w Warszawie. Co to K.... ma być? ,,mamy cię?'' To są jakieś jaja.
Witam 2017-03-09 17:31
Ja myśle że nowy kierownik sie nadaje na to stanowisko. Po prostu najważniejszym kryterium było znaleźć największego downa którym będzie łatwo kierować.
Gratuluje Kasi i całemu działowe HR. Udało wam sie znaleźć właściwa osobę.

Pozdrawiam
Tomasz 2017-03-10 12:56
Niedługo zaczynam pracę w Kone Wroclaw zobaczymy jak będzie. Jak tak czytam to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracowałem w różnych firmach, między innymi w Warszawie i wszędzie robota wygląda podobnie. Powiedzmy sobie szczerze fach łatwy nie jest a i ludzi brakuje bo nikt nie chce w tym fachu się uczyć
Franek 2017-03-12 22:32
Co do Medrzyckiego to mysle ze nie bedzie odbiegal inteligencja od obecnych juz kierownikow SFFiezaczka i Rudolfa . A fala heju na tym forum to po prostu typowa Polaczkowata zawisc .
Optymista 2017-03-13 16:58
Kiedyś juz wypowiedziałem sie na tym forum pełen optymizmu że w Kone jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Niestety po ostatnich wydarzeniach muszę nasrać w swoje gniazdo. Zgadzam sie ze słowami które napisałeś. Nowy kierownik to nieporozumienie. I to nie hejt to fakty.
konserwator 2017-03-13 23:18
a od kiedy zycze powodzenia
Tomasz 2017-03-14 12:00
Od maja. Dziękuję. Zobaczymy najwyżej po 18 latach dam sobie spokój z windami ;)
xxx 2017-03-16 14:18
Wysokie zarobki, świetna atmosfera w pracy, pełen socjal czego chcieć więcej
Koniak 2017-03-17 04:56
Wysokie zarobki ? Gdzie ?
Konik 2017-03-21 00:12
Widac zabolal awans kolegi. Z pewnoscia kazdy z Was "lepszy", madrzejszy..ale podpisac sie pod postem wlasnym nazwiskiem juz odwagi nie ma /*amatorszczyzna
xyz 2017-03-21 23:56
Moze ktos napisać jakie są zarobki w kone jako pomocnik konserwatora? Czy osoba bez doświadczenia da rade? Z pomocnika mozna awansować? Jesli tak to w jakim czasie okolo?

Dzieki za odp..
Nie pozdrawiam 2017-03-22 20:15
Tak się przyglądam tej dyskusji i odnoszę wrażenie, że to takie Polskie koledze któremu się powiodło od razu są kładzione kłody pod nogi i wyzywa od " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w". Ludzie każdy z Was miał takie same możliwości wystartowania na stanowisko kierownika a ,że dostał się on a nie ktoś inny? Widocznie nie było odpowiedniego kandydata- i tutaj zaraz się rozpęta przysłowiowa "gównoburza", że jest synem prezesa, szwagrem dyrektora, i dlatego dostał tę robotę. Ale może prawda jest inna, może jest po prostu dobry i dano mu szansę i z niej skorzystał?
Jedni się nadają do machania kluczem, drudzy do pracy biurowej a, że ktoś się czuje pokrzywdzony, mamy w chwili obecnej rynek pracownika i jak nie Kone pozostaje Otis, Schindler i całe multum polskich firm, komuś się znudziło byciem konserwatorem i zachciało się pracować jako kierownik? Nie przyjęli i wylewa swoje żale w internecie, a może Ty kolego jesteś winny . Człowiek najczęściej upatrywa porażki w kimś innym albo w rzeczach, ale przyczyna porażki najczęściej leży w osobie która jej doznaje.

Jednak ktoś taki jak Piłsudski prawdę powiedział o polakach "Naród wspaniały tylko ludzie k....." i tym optymistycznym akcentem chciałbym podsumować te Wasze wspaniałe pozbawione zazdrości i jadu wypowiedzi, bo przecież nikt nikomu nie zazdrości ?
Koniak 2017-03-25 06:39
No,ty zapewne nigdy nie ,,machałeś kluczem" tylko korzystałeś z okazji
Ludwik 2017-03-27 19:43
2000 netto. Po roku- dwoch awansujesz na zmieniacza płyt i bedziesz mial samochód i 2300
Tomo 2017-03-28 10:25
Caly czas ktos słychać ze ktos odchodzi z kone, a tu nowy kierownik. Czyli nie jest tak źle w tym kone....
Dziwię fakt że puścili tak dobrego handlowca jakim jest Darek
xyz 2017-03-28 21:50
2000 jak na dzisiejsza sytuacje na rynku pracy to dosyć malo.. Jakas premia kwartalna czy cos jest? Samochod dopiero po awansie, wczesniej nie ma opcji? Bez doświadczenia człowiek sobie poradzi jako pomocnik?

Dzieki za odp
Starakonserwa 2017-03-29 07:56
Daj sobie spokój z pomocnikowaniem więcej dostaniesz w lidlu czy w castoramie na kasie lub obi nq dziale. A tutaj za grosze latasz jak wariat z torbą pod ręką. Do tego kone to słaba firma na rozwój, zostaniesz konserwatorem tylko od kone, więc będziesz bezwartosciowy na rynku pracy i będziesz konserwatorem za 2300-2500 netto. Jeżeli chcesz faktycznie iść w tą branże próbuj w firmie w której poznasz wszystkie typy sterowan czyli jakiś lift / windaw. Lub Thyssen gdzie poznasz trudne sterowania plus wszystko inne bo oni biorą wszystko jak prywaciaz.
Zostaw swoją opinię o KONE - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONE