KONE

Opinie o KONE

gogo 2017-02-13 06:37
Na północy pracujemy, nie szczekamy.
Jery 2017-02-14 09:32
Pracujecie bo jestescie zastraszeni. My z warszawie mamy luzy. Bo kierownicy to malo inteligentne osoby.
Roman 2017-02-18 20:36
Pion decyzyjny w każdym korpo składa się z kretynów
Waldek 2017-02-19 07:15
Roman 100% prawda, czytam i sie zastanawiam czy to o kone czy o moim th.
gość 2017-02-20 11:45
Witam,
Czy nadal prowadzicie rekrutację na stanowiska Specjalista ds. Wsparcia Działu Sprzedaży i Junior Customer Service Specialist, bądź jakieś inne związane z rejestracją danych, czy kontaktem z ludźmi/klientami? Jeśli tak, to proszę o jakiś kontakt do działu/osoby zajmującej się rekrutacją.
Pozdrawiam
gogo 2017-03-01 06:42
Wreszcie jakaś rzeczowa dyskusja między konserwatorem a handlowcem.
gość 2017-03-02 12:33
Już pisałem, tak to sobie możecie rozmawiać ze swoimi dziewczynkami i hołotą, która się z wami zadaje, czyli na waszym poziomie. Jeśli wasz kolega jest psychopatą, to do klatki z nim, bo stwarza zagrożenie. Skończyłem dyskusję, bo i tak do niczego nie doprowadzi.
Koniak 2017-03-02 18:03
Masz jakiś problem, gościu? mówiąc o dziewczynkach i hołocie pokazałeś na jakim jesteś poziomie, my żeby być na twoim musielibyśmy się położyć płasko na ziemi .
Rybcia 2017-03-03 22:36
Obaj jestescie siebie warci . Tutaj rozmawia sie o firmie kone jako pracodawcy a takie rozmowy przez internet to poziom dzieci z gimnazjum . A co do Warszawy to prawda same kozaki w serwisie . Obiecali 4-go dyzurnego i lepsza kase , puki co jest jak bylo tylko jeszcze wiecej roboty , ale nikt sie nie odezwie bo maja pelne gacie . I dobrze [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak ukraincy !
Koniak 2017-03-04 15:12
Dobrze gadasz, w serwisie warszawskim pracują w większości fujary, między sobą to jeden lepszy od drugiego ale jak trzeba zawalczyć o swoje to już się prawie nikt nie odzywa, cykory i tyle.
lipa 2017-03-05 21:45
Urwany kontakt od zimnej Pani z HR. Brak obiecanej odpowiedzi po wstępnych rozmowach telefonicznych. Nieprofesjonalnie. Nie polecam.
L 2017-03-06 07:21
Nie poddawaj się, próbuj dalej, 6000 brutto na początek, warto.
gość 2017-03-06 16:33
Podobno na Śląsku w Katowicach szukają teraz do pracy?
Hahahahaha 2017-03-09 08:05
Najnowsze wiadomości z Kone. Mędrzycki nowym kierownikiem serwisu w Warszawie. Co to K.... ma być? ,,mamy cię?'' To są jakieś jaja.
Witam 2017-03-09 17:31
Ja myśle że nowy kierownik sie nadaje na to stanowisko. Po prostu najważniejszym kryterium było znaleźć największego downa którym będzie łatwo kierować.
Gratuluje Kasi i całemu działowe HR. Udało wam sie znaleźć właściwa osobę.

Pozdrawiam
Tomasz 2017-03-10 12:56
Niedługo zaczynam pracę w Kone Wroclaw zobaczymy jak będzie. Jak tak czytam to wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Pracowałem w różnych firmach, między innymi w Warszawie i wszędzie robota wygląda podobnie. Powiedzmy sobie szczerze fach łatwy nie jest a i ludzi brakuje bo nikt nie chce w tym fachu się uczyć
Franek 2017-03-12 22:32
Co do Medrzyckiego to mysle ze nie bedzie odbiegal inteligencja od obecnych juz kierownikow SFFiezaczka i Rudolfa . A fala heju na tym forum to po prostu typowa Polaczkowata zawisc .
Optymista 2017-03-13 16:58
Kiedyś juz wypowiedziałem sie na tym forum pełen optymizmu że w Kone jest dobrze a będzie jeszcze lepiej. Niestety po ostatnich wydarzeniach muszę nasrać w swoje gniazdo. Zgadzam sie ze słowami które napisałeś. Nowy kierownik to nieporozumienie. I to nie hejt to fakty.
konserwator 2017-03-13 23:18
a od kiedy zycze powodzenia
Tomasz 2017-03-14 12:00
Od maja. Dziękuję. Zobaczymy najwyżej po 18 latach dam sobie spokój z windami ;)
xxx 2017-03-16 14:18
Wysokie zarobki, świetna atmosfera w pracy, pełen socjal czego chcieć więcej
Koniak 2017-03-17 04:56
Wysokie zarobki ? Gdzie ?
Konik 2017-03-21 00:12
Widac zabolal awans kolegi. Z pewnoscia kazdy z Was "lepszy", madrzejszy..ale podpisac sie pod postem wlasnym nazwiskiem juz odwagi nie ma /*amatorszczyzna
xyz 2017-03-21 23:56
Moze ktos napisać jakie są zarobki w kone jako pomocnik konserwatora? Czy osoba bez doświadczenia da rade? Z pomocnika mozna awansować? Jesli tak to w jakim czasie okolo?

Dzieki za odp..
Nie pozdrawiam 2017-03-22 20:15
Tak się przyglądam tej dyskusji i odnoszę wrażenie, że to takie Polskie koledze któremu się powiodło od razu są kładzione kłody pod nogi i wyzywa od " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w". Ludzie każdy z Was miał takie same możliwości wystartowania na stanowisko kierownika a ,że dostał się on a nie ktoś inny? Widocznie nie było odpowiedniego kandydata- i tutaj zaraz się rozpęta przysłowiowa "gównoburza", że jest synem prezesa, szwagrem dyrektora, i dlatego dostał tę robotę. Ale może prawda jest inna, może jest po prostu dobry i dano mu szansę i z niej skorzystał?
Jedni się nadają do machania kluczem, drudzy do pracy biurowej a, że ktoś się czuje pokrzywdzony, mamy w chwili obecnej rynek pracownika i jak nie Kone pozostaje Otis, Schindler i całe multum polskich firm, komuś się znudziło byciem konserwatorem i zachciało się pracować jako kierownik? Nie przyjęli i wylewa swoje żale w internecie, a może Ty kolego jesteś winny . Człowiek najczęściej upatrywa porażki w kimś innym albo w rzeczach, ale przyczyna porażki najczęściej leży w osobie która jej doznaje.

Jednak ktoś taki jak Piłsudski prawdę powiedział o polakach "Naród wspaniały tylko ludzie k....." i tym optymistycznym akcentem chciałbym podsumować te Wasze wspaniałe pozbawione zazdrości i jadu wypowiedzi, bo przecież nikt nikomu nie zazdrości ?
Koniak 2017-03-25 06:39
No,ty zapewne nigdy nie ,,machałeś kluczem" tylko korzystałeś z okazji
Ludwik 2017-03-27 19:43
2000 netto. Po roku- dwoch awansujesz na zmieniacza płyt i bedziesz mial samochód i 2300
Tomo 2017-03-28 10:25
Caly czas ktos słychać ze ktos odchodzi z kone, a tu nowy kierownik. Czyli nie jest tak źle w tym kone....
Dziwię fakt że puścili tak dobrego handlowca jakim jest Darek
xyz 2017-03-28 21:50
2000 jak na dzisiejsza sytuacje na rynku pracy to dosyć malo.. Jakas premia kwartalna czy cos jest? Samochod dopiero po awansie, wczesniej nie ma opcji? Bez doświadczenia człowiek sobie poradzi jako pomocnik?

Dzieki za odp
Starakonserwa 2017-03-29 07:56
Daj sobie spokój z pomocnikowaniem więcej dostaniesz w lidlu czy w castoramie na kasie lub obi nq dziale. A tutaj za grosze latasz jak wariat z torbą pod ręką. Do tego kone to słaba firma na rozwój, zostaniesz konserwatorem tylko od kone, więc będziesz bezwartosciowy na rynku pracy i będziesz konserwatorem za 2300-2500 netto. Jeżeli chcesz faktycznie iść w tą branże próbuj w firmie w której poznasz wszystkie typy sterowan czyli jakiś lift / windaw. Lub Thyssen gdzie poznasz trudne sterowania plus wszystko inne bo oni biorą wszystko jak prywaciaz.
Praca w VERTICAL POZNAŃ 2017-04-05 18:43
Zatrudnimy na stanowisko Kierownika Oddziału firmy w Poznaniu, konserwator urządzeń dźwigowych .
Od kandydatów oczekujemy: :
• Wykształcenia średniego technicznego lub wyższego: najlepiej o specjalności elektronik lub elektryk,
• Świadectwo kwalifikacyjne UDT uprawniające do prowadzenia konserwacji urządzeń dźwigowych
• Uprawnienia elektryczne (SEP), minimum E
• Doświadczenie w konserwacji urządzeń dźwigowych,
• Prawa jazdy kat. B.

Kim jesteśmy?
VERTICAL jest firmą działającą w branży dźwigowej. Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz serwisem dźwigów osobowych i towarowych, podnośników i urządzeń dla osób niepełnosprawnych.
Co oferujemy?
• Zatrudnienie na umowę o pracę i długotrwałą współpracę
• Gwarantujemy wysokie zarobki
• Praca w prestiżowej i bardzo interesującej branży.
• Narzędzia potrzebne do pracy (samochód, telefon)
• Okresowe szkolenia
• Miłą atmosferę pracy i młodą kadrę współpracowników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: poznan@windy-vertical.pl lub kontakt telefoniczny 604 632 707.
W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

K44 2017-04-06 20:03
Dokładnie tak jest. Idź do jakiejś firmy prywatnej poznasz sterowania różnego typu w tym i kone a jak zdasz egzamin i będziesz szukał zmian wtedy przyjdziesz do kone za ciekawsza pensje
Konacze 2017-04-11 22:22
To chyba jakieś brednie .....................ha ha ha ha ha ha haaaaaaaa
Xxx 2017-04-29 08:37
W maju 3-ch konserwatorow odeszlo, to prawda? Bo chcialbym pracować w kone ale tyle negatow tu ze szok
Pracowik 2017-05-12 09:33
Ja pracuję również w KONE ale po stronie niemieckiej :) Jestem zadowolony,szefostwo i ekipa OK.Praca bez stresu i nerwów.Samochód,telefon,tablet ,paliwo i dodatki do wypłaty,firma o wszystko dba i wszystko zapewnia pracownikowi.
Serwisowiec z Kone 2017-05-12 17:48

Ja takze pracuje w Kone po Niemieckiej stronie (27lat) ale mam troche inne zdanie niz kolega.Samochod,telefon to zadna laska.Praca na serwisie stresujaca,nerwowa,komunikacja pomiedzy poszczegolnymi szczeblami w firmie typowa niemiecka-kazdy dba tylko o siebie.Na plus mozna zaliczyc szkolenia,ubrania robocze wszelkiego rodzaju bez ograniczen,auto do uzywalnosci prywatnej bez ograniczec,tankowanie na koszt firmy w calych niemczech,mozliwosc korzystania z auta takze za granica
zgred 2017-05-13 19:04
Fajnie macie w tych Niemczech, my jezdzimy autobusami na konserwacje a jak jest zgloszenie to mozemy taksowke zamowic na koszt firmy, ale tylko do 5km.
Zbyslaw 2017-05-13 21:15
Chyba nie w kone. Kazda konserwa ma tam przecie rumaka
Xxx 2017-05-17 22:52
No, po za miastem na osiołkach pomykamy , a na dyżurach oświetlamy se drogę pochodniami...no ale co robić, toż to tylko ta ciemna Polska...nie to co wy w tych Niemczech...
WŁUCZYKIJ 2017-06-13 22:28
Nie tylko zimne ale i wstrętne baby pracują w KONE. Niczym obrzydliwe pielęgnice siedzą na stołkach i upatrują ofiary. Potem jak ośmiornice oblepiają się wokół twojego kubeczka, a Fuuu...
Pozostały narybek siedzi cichutko i pomlaskuje. Generalnie ryba zawsze psuje się od głowy.
Jeśli wkraczasz między wrony musisz krakać niczym ony...
Smuteczek 2017-06-17 11:54
Najnowsze wiadomosci z kone . Od 1 lipca w Warszawie 3 zmianowy system pracy . Uciekac komu zycie mile :D
Lerek 2017-06-17 16:41
uu to juz doszlo do tego? praca 3 zmianowa jest fajna
Jarek 2017-06-28 13:05
Ja także planuje pracę w Niemczech kontrakt załatwiłem
Ale nic tam o dietach może ktoś pomoże informacja
Z góry dziekuje
Kowal 2017-06-29 17:46
a Prawda, ze bedzie wieksza kontrola? Moj znajomy pracuje w ganeeflete( firma sprzedajaca gpsy dla firm) mowi ze KONE negocjcuje zakup 100szt. Chciałem przyjść od września jako konserwator i mam teraz obawy, mimo dobry warunków jakie mi przedstawiono.
stara habeta 2017-07-02 16:56
Większej niż jest nie potrzeba robić, Kone wie o nas wszystko, wystarczy wiedzieć jak tej wiedzy użyć :)
Łysy 2017-07-06 16:28
kierownik w Kone chyba nic nie robi? dobrze płaca? bo na miescie caly czas spotykam dwóch kierownikow a to na chinczyku, a to na silowni. normalnie jak dwa pedały.
Chyba, ze K.R i R. Ł szukuja jaka brawurowa akcje.
Kasia 2017-07-06 16:33
Bardzo fajna firma
Młody1988 2017-07-06 17:31
Kasia w biurze napewno, wy tam nic nie robicie... plotki, kawka i herbatka. My konswerwatorzy was utrzymujemy a jesteśmy traktowani jak robole...
Stefan 2017-07-10 13:49
Znalazłem taką ofertę pracy w Szwecji - Mechanik urządzen Dźwigowych dla KONE,
płacą miesiecznie 30 000 koron brutto, platne zakwaterowanie 3000 koron, myślicie że warto?
zgred 2017-07-10 22:13
Jak w dzielnicy no go to trochę mało :)
Zostaw swoją opinię o KONE - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KONE