Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Tragi

Co sądzicie o ab werkt w barlo? Czy ktoś tak jak ja wpakował się przez nich w same długi? Bo praca była opiecana i kontrakt podpisany a ostatecznie okazało się że nie ma pracy? Czy ktoś tak jak ja byłby chętny za pozew zbiorowy?

An
@Tragi

Podobna sytuacja, mieli dzwonić, nie zadzwonili. 5 dni przed wyjazdem dowiadujemy się, że jednak pracy nie ma i nie ma gdzie jechać dopiero za miesiąc. A wszystko pod wyjazd zrobiony.

Luiz

Hej jeśli ktoś chce się coś dowiedzieć to może napisać mi tutaj swojego @ w odpowiedzi , to chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Jestem tutaj już jakiś czas, wytłumaczę co i jak. Podstawowa sprawa to nie słuchajcie AB Job, bo oni nic nie wiedzą, tylko biura AB Midden w Holandii., których jest kilka oddziałów.

@Luiz

To opowiadaj. Jestem tutaj od czerwca, dziś i jutro wolne mam, bo nie ma pracy, ale jak chciałam wziąć urlop, to nie, bo jest dużo pracy, a nie ma ludzi, gdzie logika? Nie narzekałam na biuro, ale chyba zmieniam zdanie.

Krzysiek M
@Luiz

ty chyba sam nic nie wiesz bo Ab Midden to tylko jeden z wielu klientow AB. w kazdym AB w Holandii sa inne zasady i warunki pracy, a AB Job Service to ich przedstawiciel w Polsce, wiec chyba sie jednak orientuja w tym co robia

Kornelia

Sadzonki w Lottum. Pracuje tam ktoś?

Witam, planuje wyjazd z tą agencją czy mógłby ktoś przybliżyć warunki mieszkaniowe, kontakty z koordynatorami, jak z wypłacalnością i jakie są warunki pracy z tą agencją ?

@Kasia

Nieee. Nie popłniaj tego błędu. Ja wyjechałam i teraz kombinuje skąd wziąć na powrót. Nie da się nic zarobić. Zabiorą ci za domek, ubezpieczenie i zostanie Ci ledwo na zakupy w Lidlu. Nie ma z kim rozmawiać. Nie ma żadnego koordynatora. Każdy ma cie głęboko gdzieś. Jesteśmy tydzień na miejscu, byliśmy 3 razy w pracy. I to jeszcze w kompletnie innym miejscu niż było w kontrakcie. Bo na miejscu się okazało że niby jednak pracodawca zrezygnował z kilku ludzi w tym z nas. Więc wysyłają tam gdzie nikt nie chce chodzić. Pic na wodę. Tak jak wszyscy mówią, tylko karuzeli im brakuje i cyrk na kółkach

@K.

Zaproponowali nam pracę na produkcji teraz naprawdę już nie wiemy co mamy robic odradzasz żeby z nimi wyjechać ?

@Kasia

Nam proponowali pracę na sortowni wiśni. A tydzień po naszym przyjeździe okazało się że niby pracodawca zrezygnował z połowy pracowników. Ale znamy ludzi którzy również mieli na wiśnie chodzić i wszyscy chodzą oprócz naszej trójki. Teraz na siłę proboja nam wciskać pracę w polu, w szklarni.. Praca po 4 czy 5 godzin. Niestety wyjdzie tyle godzin że trzeba zapłacić za barak 89 euro do tego ubezpieczenie i zostanie może ze 20 euro na życie. Śmiech na sali. Zostaje tutaj sama patologia, pójdą do byle jakiej roboty żeby na piwo za 40 centów było i mają wywalone. Każdy normalny ucieka. My w tym tygodniu planujemy powrót. Niestety tylko się zadłużyliśmy. Myśleliśmy że te negatywne opinie są przesadzone, chcieliśmy spróbować. A teraz uważamy że ten wyjazd to był najgorszy błąd...

@K.

Ale ci ludzie co chodzą na wiśnie to również pracują tylko 5 godzin. Ob8ecywane było 45 godzin w tygodniu a wychodzi im 30. Można sobie łatwo obliczyć ile może za to wyjść po odjęciu opłat. A ten niby domek na prawdę nie jest wart takiej ceny. Na dwie osoby to jest 800 euro tygodniowo, za tyle to można sobie tu mieszkanie wynająć. Tylko żeby praca była i możliwość żeby na to zarobić...

*800 miesięcznie

@Kasia

Wyjechałam z tej firmy na pakowanie jajek, ogólnie organizacja dobra, panie w biurze pomocne. Biuro z Opola Mieszkam w domu z innymi polakami w domu nie ma tragedii najpotrzebniejsze rzeczy łóżko, łazienka wspólna i kuchnia też, po za tym naczynia, sztućce, pralka, TV ogólnodostępny też. Praca, praca ciężka trzeba dużo dźwigać i się schylać co chwilę, taśma jedzie, a Ty musisz nadążyć pakować.. Firmę do szukania pracy polecam pracę przy pakowaniu jajek nie. Kontakt z koordynatorem jest bardzo dobry, zawsze służy pomocą, przychodzi czasami i pyta czy wszystko okej,jest holendrem, mówi po angielsku, ale moim minusem jest to, że ja nie mówię i sprawy załatwiam przez innych. Wypłacalnośc jest, ale trzeba pilnować, bo czasami zdarzy im się nie policzyć nadgodzin itp. Ogólnie biuro z Polski to pośrednik, będąc w Holandii jesteś pod innym biurem i do nich zgłaszasz wszelkie zażalenia.

Nowa
@Qura

A byłaś tylko z tej firmy raz na opakowaniu jajek czy na innych pracach też?Ja chciałam wyjechać pierwszy raz na zbiory jabłek i gruszek i już nie wiem co robić bo są różne te opinię.Najvardziej zależy mi żeby były godziny pracy i byli wypłacalni no warunki mieszkaniowe też żeby były w miarę .

@Nowa

Ja wstępnie zaczynam prace kolo 15.07 więc w razie co moge pisać :) na opinie nie zawsze warto patrzeć...

Nowa
@Madzik

A tez jedziesz pierwszy raz i na co też na jabłka?Wiem właśnie ile ludzi tyle opinii ,może raźniej by mi było gdybym jechała z kimś a ja będę jechać sama więc może dlatego mam obawy.Ale gdybyś mogła napisać jakaś opinie to byłoby super.

@Nowa

Chyba piszesz o zupełnie innym miejscu. Ja byłam w Baarlo. I też myślałam że na opinie nie warto patrzeć. Dopóki nie pojechałam i nie zobaczyłam na własne oczy co tam się dzieje. Jak liczysz na godziny pracy to się przeliczysz. Max 35 i to wszystko. Jeszcze żeby tyle było to też dobrze! Wyjdzie tyle żeby zapłacić za domek i ubezpieczenie. Chcecie to ryzykujcie ale to tylko strata pieniędzy, nie zarobisz a wydasz, albo narobisz długów żeby spierdzielać z tego miejsca.

@Nowa

Byłam tylko na tym, także nie mam porównania do innych, ale poznałam osoby które mają iść na zbiory, to taka sezonowka i jal się skończą zbiory to wysyłają Cię gdzieś indziej z tego co wiem.

@Nowa

Tak na prawdę dowiemy się na 0oczatku tygodnia tj 8.07 gdzie i na co mamy jechać :) Jedziemy z Bydgoszczy w razie co ^^ jak się tylko czegoś dowiem to dam znać. Podaj maila, myślę że tam będzie wygodniej rozmawiać :)

luka28
@Nowa

Witam też chciałem wyjechać na zbiory jabłek wiesz może już coś więcej o tej firmie ?

Sandra
@Madzik

Witam ja wlasnie dostalam rowniez taka propozycje albo na produkcji.. Tez nie wiem co myslec czytajac wszystkie opinie..a chce wyjechac samsa i jestem 25km od Bydgoszczy

@Sandra

Myślę, że w poniedziałek będę więcej wiedzieć na temat wyjazdu :) ile ludzi tyle opinii. Jak spojrzysz to na wszystkie agencje pracy znajdzie się złe słowo. Nie mówię, bo też się stresuje. Zwłaszcza, że jedziemy pierwszy raz. Kiedyś trzeba zaryzykować :) będzie dobrze! (usunięte przez administratora)

K

Niestety nie będzie

@K

No cóż. Jak mówiłam co człowiek to opinia. Staram się brać wszystko pod uwagę i te dobre ( które, też są :) ) i te złe.

@Madzik

Naprawdę życzę powodzenia i szczęścia. Może Tobie się uda. Mnie niestety nie wyszło i ludziom z którymi się tam poznałam również nie wyszło. Także no ja nie powiem ani jednego dobrego słowa na tą firmę

Aa

Hej do jskiej pracy jedziesz ?? Ja tez mam zaczac prace od 15.07 na przekaskach

@Aa

I jak wam się pracuje?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Karola

Nie mogę powiedzieć ani jednego dobrego słowa o tej firmie. Ab w Baarlo to najgorsze co może być. Jak ktoś liczy że tam lepiej zarobi no to cóż... Na miejscu trzeba się modlić żeby chociaż zarobić na busa powrotnego.

Julka

Witam.Czy ktoś wyjeżdżał przez AB Jon Service do pracy w Niemczech lub Holandii.Warto skorzystać z tych ofert pracy czy są wypłacalni jakie warunki mieszkaniowe itd Będę wdzięczna za każdą informację .Pozdrawiam.

@Julka

Nie polecam. Zrezygnuj jak tylko masz możliwość. Nie da się tu żyć, nie da zarobić. Warunki mieszkaniowe porażka. Teraz mamy 40 stopni w domkach w ten upał. I brak pracy więc się siedzi. Wszędzie daleko. Po obliczeniach jak dobrze pójdzie to może z 1500 zł się do Polski uda przywieźć. Hahah mniej niż najnizsza w Polsce. Więc myślę spierdzielac z tad jeszcze w tym tygodniu. A jestem tydzień. Szkoda tylko pieniędzy wydanych na wyjazd, ale nawet nie da się tego tu odrobić

mlyku

Witam czy ktoś wyjeżdża w sierpniu na jabłka?

Jaaaa..... Koniec sierpnia

mlyku
@Karamba

skąd jedziesz? bylas/byłeś już tam?

@mlyku

Z Katowic, na jablkach nie byłam jeszcze

@mlyku

hej wlasnie ja i kolega mamy taka oferte. Byles tam ? Jednak chcemy juz w lipcu

Szeryf
@Luiz

Ja chętnie wybrałbym na jakieś zbiory od 1 lipca.

venlo

jeśl masz 40h w tygodniu a 8 euro na1 h to idzie coś odłożyć ^^

Mała

Witam . Czy pracował ktoś przy segregacji cebulek kwiatowych lub zbiorze jabłek przemysłowych gruszek przez AB Jon Service .Będę wdzięczna za każdą informację

@Mała

Dokładnie też jestem ciekawy .Podpinam się

Karola

Jedzie ktoś na sortowanie wiśni teraz? A może ktoś już był i wie jak to wygląda wszystko?

minaj
@Karola

Jedziesz 1 raz z tej firmy?

@minaj

Tak. Razem z narzeczonym jedziemy pierwszy raz z tej firmy. Oby wszystko wypaliło

@Karola

Ja jadę też 1 raz z tej firmy i ogólnie do pracy, jadę sama, trochę się boję, ale co nas nie zabije to nas wzmocni. Wyjazd zaplanowany w sobotę wieczorem..

W tą sobotę? A w ktore miejsce dokładnie? Nam powiedzieli że 18 wyjazd

@Karola

Mi pani powiedziała między 17 a 18. Miejscowość bodajże Barnevald, ale nie jestem pewna, a wy?

@Minaj

My baarlo. Ale też w sumie dokładnie nie wiem. Okaże się :) najwyżej dwa tygodnie się się wróci hehe ale jestem dobrej myśli

@Karola

Tak samo mówię, się zobaczy. Busem jedziecie z firmy?

@Minaj

Tak, z firmy. Teraz to się modlę żeby była klima w nim

Wiecie o której macie busa? U mnie ma być o 17.30

@Minaj

Nie wiemy, dopiero kierowca ma dzwonić do nas jak sobie trasę ustali. Też speed bus?

@Karola

Nie wiem jaka firma, ale jakiś 2 kierowców jeździ.

Qura

Ktoś chętny na wspólny wyjazd w przyszłym tygodniu?

Zaintersowana
@Qura

Hej, ja sie zastnawiam. Jak cos to pisz na maila (usunięte przez administratora)

@Zaintersowana

Już wyjazd mam zaplanowany.

Katarzyna

Hej wybieram się od 17 czerwca na sortowanie wiśni do Holandii, czy ktoś też jedzie w tym terminie? katarzynaagnieszkab@wp.pl

@Katarzyna

Też miałam propozycje na to jechać, ale czekam na lepsze propozycje, sama jedziesz?

@Katarzyna

My z narzeczonym jedziemy, wyjazd przewidziany 18 czerwca. A w ktore miejsce jedziesz? Czytałam te opinie i kurde trochę się obawiam tego wyjazdu. Ale tak bym chciała coś lepiej zarobić niż tu w Polsce... ????

Tragedia brak godzin zlote gory obiecuja, przeludnione domy, sypialnie w 3-4 osoby ludzie ida do innej pracy na inna godzine kazdy kazdemu przeszkadza, skandaliczne zarobki, te same godziny ta sama stawka a solarisy inne, czaruja w nich ,ze masakra. Polecam sprawdzic na wlasne oczy. Zaklamane biuro w Polsce brak slow. Ab Mn tylko dla desperatow !!!

Robert

Poruszyłeś sporo kwestii związanych z szeroko pojętą definicją pracy, jednak w Twojej wypowiedzi brakuje mi odpowiedniej argumentacji. Czy mógłbyś nieco przybliżyć, jak wygląda praca za pośrednictwem firmy AB Job Service Polska? Dlaczego tak krytycznie oceniłeś biuro w Polsce? Czyżbyś na miejscu zastał warunki inne aniżeli te, które były Ci opisane w Polsce? Zachęcam do sprecyzowania wypowiedzi.

A o co dokladnie chodzi? napisz cos wiecej! Ab Midden akurat ma bardzo dobre opinie, znajomi pracowali i byli zadowoleni. Ja wyjezdzam za tydzien na sortowanie porzeczek i jestem dobrej mysli :)

Bożena
@Monika

Piszesz, że wyjeżdżasz niebawem do pracy w AB Job Service Polska. Koniecznie podziel się później swoimi pierwszymi wrażeniami! A czy tymczasem mogłabyś napisać, jak przebiegał Twój kontakt i pierwsze rozmowy z przedstawicielem tej firmy, jakie dokumenty musiałaś dostarczyć?

@Bożena

Hej. Ja pracowałam przez abeos na kwiatach od marca do maja i jestem zadowolona. Co prawda pokój był okropny ale więcej czasu byłam w pracy niż w domu. Koordynator ok. Pieniądze zawsze na czas i wszystko się zgadzało. Niebawem znowu jadę. Pozdrawiam

@Bożena

hej, najpierw wypelniłam formularz na stronie, tego samego dnia oddzwonila do mnie Pani z biura i poprosiła żeby dokończyc rejestrację. Uzupelniłam formularz i tak po 2 godzinach dostałam telefon, Pani mnie zajrejestrowała i od razu przedstawila jakie maja oferty pracy. Najbardziej spodobalo mi sie sortowanie owocow, zwlaszcza ze juz to robilam, wiec ta Pani przekazala moje CV pracodawcy w Holandii. Kolejnego dnia zadzwonila i powiedziala, ze jest dla mnie praca i moge sie juz szykowac na wyjazd :) Wiec wszystko zorganizowalam doslwonie w dwa dni, lacznie z podpisaniem umowy itd :) Wczoraj dojechalam do Holandii i jutro zaczynam prace :)

Zażenowany
@Monika

Czy tylko ja mam wrażenie, że ta firma sama sobie odpisuje na komentarze?

Impossiblexo

Jechałam przez biuro AB do Holandii. Panie w biurze bardzo miłe i pomocne. Wszystko dało się załatwić. Oferta wyglądała całkiem atraktyjnie. Jednak po przybyciu na miejsce rzeczywistość okazała się całkiem inna.. Zamiast 8osobowego domku, kwatery pracownicze, jedna łazienka na 12osób... Kuchnia z widokiem na WYBIEG DLA KONI. Nie muszę pisać jak piękne widoki mieliśmy podczas jedzenia obiadu. Brak pralki, musieliśmy za nie płacić, albo prać sobie w rękach, brak zamrażarki, oraz dziwnie niskie wypłaty. Po zgłoszeniu wszystkiego do biura, Pani sama była w szoku, biuro dostało chyba inne informacje a co innego znajdowało się na miejscu. Ofert pracy na stronie jest multum, jednak dzwoniąc do biura wszystkie są albo nieaktualne, albo brak miejsc..

iwona
@Impossiblexo

proszę o info na privat : iwonaszklo@gmail.com, wybieramy się obecnie przez tą firmę, dlatego będę zobowiązana za informację na temat tej firmy

Katarzyna
@Impossiblexo

Bardzo proszę o info na priv katarzynaagnieszkab@wp.pl jadę już za 2 tygodnie do Holandii, na sortowanie owoców, i bardzo chciałabym poznać opinię osoby, która już była.

larryfox2017

24 godzinny serwis kredytowy zapewnia prostą i skuteczną obsługę pożyczek dla osób na całym świecie poszukujących pożyczek. Możesz pożyczyć na dowolny okres od 1 do 25 lat i pożyczyć dowolną kwotę od 2000 GBP do 50 000 000,00 GBP w dowolnym celu. Przy niskim oprocentowaniu 3% we wszystkich częściach świata. Aplikacja jest dostępna dla osób, które ukończyły 18 lat. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: larryfox2017@outlook.com

PP

Ludzie to nie jest portal do umawiania się tylko do wyrażania opinii na temat agencji,weszłam tu żeby się czegoś dowiedzieć o tej agencji a nie o tym kto kiedy na co i gdzie jedzie!!!

Xxed24

Cześć czy jakas dziewczyna wyjeżdża teraz przez tą agencje??

Anita
@Xxed24

Jade 4 kwietnia pierwszy raz. Nie wiem co mnie czeka.

Xxed24
@Anita

Ja jadę już w weekend pakowanie drobiu???????? Też nie mam pojęcia co zastanę na miejscu

Magda
@Anita

Hej jedziesz do Niemiec na kwiatki ??

Xxxx
@Magda

Nie, Holandia drób

Anita
@Magda

Tak. Czy ty tez sie tam wybierasz?

Magda
@Xxed24

Hej jesteś już może w Holandii ??

M@rika
@Anita

Magda kiedy jedziesz? czy już pojechałaś?

Dd
@Xxed24

Ja chce jechać ale z Opola :)

Claudia
@Dd

Pojechałas? Też mam zamiar jechac z Opola.

Www

Witam jedzie ktoś na zbiory owoców miękkich w Uden lub ktoś był już i może się wypowiedzieć czy warto jechać? :)

Patkaaaa

Witam :) jedzie ktoś teraz może do pracy w firmie vivera? :)

xd.xd

Witam. Jedzie ktoś na truskawki bądź już byl opłaca się?

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska