Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

Iga

Hejka. Interesuje mnie oferta przy pakowaniu ciastek w Harderwijk. Ktoś coś wie na temat tej pracy? Zakwaterowanie itp

Gall anonim

Wraz z dziewczyną wybieramy się 21 sierpnia na jabłka /gruszki do Holandii czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda wypłata, zakwaterowanie?

Kamila645
@Gall anonim

Ktoś już wyjechał na zbiór jabłek i gruszek i może coś powiedzieć o warunkach itp?

G1_V12

Jade pierwszy raz zagranice do pracy z dziewczyna na zbieranie gruszek i jabłek w każdym razie myślę że jest to łatwiejsza robota niż zbieranie truskawek ktoś pracował może ? jak wygląda sytuacja z mieszkaniem ktoś kto pojechał wie jakie panują tam warunki rozważamy tez wynajem mieszkania we własnym zakresie bo wiadomo jak to jest można się wszystkiego spodziewać aa i jeszcze jedno jak sie dobrze przygotować co najlepiej brać ze sobą żeby potem nie było niespodzianek

Sylv
@G1_V12

Hej, również jadę z dziewczyną na jabłka i gruszki pod koniec sierpnia. Na jak długo jedziecie?

G1_V12
@Sylv

Na 2-3 miesiące chcemy jechać zarobić i nastawiamy się na najgorsze dlatego wolimy coś wynająć tylko nie wiemy co gdzie i jak

@G1_V12

Praca przy gruszkach i jablkach jest u tego samego pracodawcy co w pożeczkach i warunki są podobne z tego co wiem, dlatego polecam przeczytać opinie :)

Asia
@Sylv

Ja rowniez sie wybieram na zbiory jablek i gruszek pod.koniec sierpnia ????

Witam , czy pracował ktoś w przetwórstwie ryb w Holandii? Jeśli tak , jakie są wasze opinie o tej pracy.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Małgorzata12

Czy był ktoś na porzeczkach i mógłby powiedzieć jak wyglądała praca?

@Małgorzata12

Praca jest w miarę okej, pracuje sie od poniedziałku do soboty. W razie ulewy czy strasznego upału do domku schodzi sie szybciej. Pracowaliśmy z tego co pamiętam od godziny 7 do 17 ( z trzema przerwami - z czego tylko jedna była płatna). Polecam wziąć ze sobą kalosze i kurtke przeciwdeszczową jak i krótkie spodenki z przewiwną bluzką oraz wygodne buty (jesteś na nogach 10 godzin), bo pogoda bardzo zmienna. Z przydatnych rzeczy to jeszcze plecak do pracy na prowiant oraz słuchawki dla umilenia sobie zbierania. Jak to w Holandii trezba wyrobić normę (jak naboerzesz wprawy i faktycznie będziesz zbierac to nie ma problemu z jej wyrobieniem, natomiast jak zaczniesz sie opierdzielac i jej nie wyrobosz kilka dni z rzędu to Cię zwolnią). Sama czynność nie jest ciężka ale po 10 godzinach robienia trgo samego w pozycji stojacej lub kucającej irytuje. Jeśli chodzi o zakwatetowanie to bywało różnie, ale polecam wziąc podstawowe srodki czystości w razie czego.

@Małgorzata12

Wynagrodzenie bylo płacone regularnie co tydzien (od 2 tygodnia pobytu), wiekówki nie było na szczęście.

Klara
@Wergf

Córka jest na porzeczce w Holandii. Jest zadowolona z pracy, koordynatorzy są w porządku tłumaczą i pokazują wszystko. Mieszkanie ma super ( każdy ma swój pokój, dostęp do kuchni i salonu) otrzymała również samochód na dojazdy do pracy. Podkreślam że córka pracuje pierwsz raz zagranicą. Wyrabia normę, myślę że każdy da radę trzeba tylko chcieć.

Adasito

Halo Witam wszystkich bardzo goraco. Takie jedno szybkie pytanie jesli wyraze pozytywna opinie to czy AB mnie polubi I bedzie bralo pod uwage? Pozdrawiam I zycze milego dnia. Pa odezwe sie jeszcze pozniej

Antek szprycha

Najlepiej wziasc ze sobą mózg żeby nie było niespodzianek co to za pytanie pfff

Dj

Pytanie kiedy są wypłaty w Abjak z pracą macie godziny? Pracowałem już w Holandii wcześniej dla level1,axell(porażka) i covebo chce powrócić po dwóch latach

Sandi
@Dj

Hej, może opisać swoją współpracę z firmą covebo? Czy wypłaty były terminowe i lokacja ok? Pozdrawiam

Magda

czy ktos wybiera sie do holandi na selekcje tulipanow na 4 tygodnie ?

daniel.artur@onet.pl
@Magda

jak z kimś fajnym i w normalnym towarzystwie to moge jechać byle zdala od cpunów

@Magda

Ja z chęcią bym pojechała ale sama ?

emi
@Kasia

witam czy już wyjechałaś możesz coś powiedzieć?

emi
@Magda

witam czy już wyjechałaś możesz coś powiedzieć? (usunięte przez administratora)

Basia

Zaproponowali prace mezowi w Holandi w miejsvowosci Lopik. Maz przyjechal na miejsce o 21. 30. Numer do osoby kontaktowej nieaktywny. Do "hotelu" nie dało sie dostac. Dopiero o 4.30 ktos go wpuścil do srodka. Warunki tragiczne nie do mieszkania. Pelno butelek po wódce splesniałe jedzenie w garach w kuchni. Brak padu w pokoju, ze sciany wisza kable elektryczne, polamane lozko a na podlodze brak nawet wykladziny. (usunięte przez administratora) kiła i mogila jak to mowią. Szkoda gadać. Nikomu nie polecam partaczy ktorzy wpuszczaj rodaka w taki gnoj i chca jeszcze 102 euro tygodniowo za mieszkanie w takim (usunięte przez administratora)

Dorota

Niema ograniczenia w Holandii co do ilości osób w aucie

Transport

Mam dacie 5 osobową i 3 razy w tygodniu z polski jadę do nl i za 1/3 ceny wezmę 4 osoby do nl mu Phone 0048 519554674 czyny 24 h

Daga

Szukają pracownika za darmo do biura w Kielcach, no sorry ale sa pewne granice przyzwoitosci - juz wdze jak ludzie z angielskim beda sie bic zeby za darmo dla nich pracowac ;/ hahahahahahah

czytanie ze zrozumieniem
@Daga

szukaja praktykanta a nie pracownika, czy pani rozumie na czym polega praktyka studencka czy nie bardzo??

YACA J.

czy ktoś z Państwa był na zbieraniu porów przez tę firmę? podpowiedzcie Mi proszę jak wygląda praca, co zabrać do takiej pracy ,ile godzin , jak wygląda sprawa z noclegiem. czy dojazd jest płatny na pole, jak długo wytrzymaliście dziękuję za rozsądne odpowiedzi

Lukrecja

Stanowczo nie polecam wyjazdów przez AB Job do biura na terenie Holandii w AB MIDDEN NEDERLAND. Szczególnie odradzam oddział w Houten. Bardzo duże problemy z otrzymaniem wynagrodzenia. W styczniu mieli taki (usunięte przez administratora) że za domek odciągali dwukrotnie, często się zdarza, że są odciągnięte dwa ubezpieczenia. Jest to oczywiście korygowane po licznych telefonach. Jednak dodzwonienie się do administracji graniczy często z cudem. Na domkach kryminaliści. Biuro nic z nimi nie robi. Sprzątaczki siedzące na salonie, zamiast sprzątać za stawkę 12 euro na godzinę. Dzwonisz na biuro i nic z nimi nie robią. Tak zapracowani są w tym biurze, że nie mają czasu skontrolować tych kobiet ciężko pracujących. Szkoda, że Ty nie masz prawa do takiej pracy w zakładach do których kieruje ta firma. Tylko akord za 10euro na godzinę. Jeszcze cieszysz się jak masz pracę 5 dni w tygodniu. ODRADZAM!!

****

Bardzo nie polecam agencji AB vecht en amstel w Mijdrecht! Koordynatorzy, którzy tam pracują to kompletne (usunięte przez administratora) Wiola polska koordynatorka ma wszystko gdzieś w ogóle nie radzi sobie ze swoimi obowiązkami, natomiast Rick to holender, cwaniaczek który uważa się za bóstwo i traktuje wszystkich z góry. Jednak to nie wszystko co dzieje się w tej firmie, a dokładnie u jednego z klientów tej agencji. "KOBIETA" Ricka -Mariola pracująca właśnie u jednego z klientów tej agencji, w stosunku do innych pracowników zachowuje się w sposób karygodny! Przychodząc do pracy czasami czuło się jak w cyrku, gdzie oczywiście Mariola była najważniejsza, a jej posłuszne małpy robiły co kazała. Mieszkając w domu z jej " CUDOWNYMI" koleżaneczkami możesz być pewien że będziesz podsłuchiwany ( szczególnie przez jedną, która zdania bez przekleństwa nie powie) i wszystko co powiesz będzie jej donoszone! Jeśli chcesz w spokoju iść pracować to niestety nie będzie Ci dane, ciągłe afery z Tobą w roli głównej czy bez ciebie, to Marioli ulubione zajęcie codziennie szuka sobie ofiar. Zaczepki, głupie teksty to jej specjalność, no ale co można wymagać od osoby która kultury osobistej nie wyniosła z domu podobnie jak jej koleżaneczka, obie chamskie i wulgarne. Chociaż chcąc przeklinać, to najpierw trzeba "umieć" przeklinać! Agencja oczywiście na to wszystko nie reaguje bo jak Rick kryje wszystko to co tam się wyprawia to jak ma się cokolwiek zmienić. Ale mam nadzieję, że kiedyś w końcu ktoś zrobi z tym wszystkim porządek!

S.
@****

Widziałem już podobny wpis na fb . Czy Ty to J. ?

K.b
@****

W tej samej firmie pracowała również,niejaka KAMILA (płaczące dziecko)ciągle szukała problemów z wszystkimi,czepiała się wszystkiego i wszystkich,sama stwarzala problemy i wiecznie płakała paczka w pracy i w domu.A osoby które z nią mieszkały to psychicznie wykańczania,dzwoniąc codziennie do biura i skarzac się na wszystkich,no ale jak sama coś rozwalila to zwalala wine na innych. Ja na biuro narzekać nie mogę,ale jeśli są osoby które przyjeżdżają do pracy,uważają że to przedszkole to powinni cofnąć się do tej szkoly przedszkolaków,nie obrażając dzieci w tym momencie!

Pg
@****

Wydaje mi się, że znam osobę, która napisała tę opinię. Nie mogę tego przemilczeć, bo jest to osoba, która psuje reputację jednej z lepszych agencji pracy w Holandii. Kamila, dziewczyna która najprawdopodobniej oczernia AB Vecht en Amstel, to zło wcielone. Mieszkałam z nią przez jakiś czas i wiem, że ta dziewczyna ma problem sama ze sobą. Nawet swojego chłopaka traktowała jak niewolnika. Z innymi współlokatorami w ogóle się nie liczyła i chciała żeby koordynatorzy byli na jej każde zawołanie. Rozmawiała z nami na domku i nas nagrywała, żeby znów zrobić jakąś aferę. Oczernia AB Vecht en Amstel ale to nie AB jest winne ani ludzie tam pracujący problem ma Kamila. Najlepiej będzie jak ta dziewczyna poszuka pomocy u specjalisty, bo to z nią jest coś nie tak. AB Vecht en Amstel jest dobrą agencją a ludzie, którym nie chce się pracować wszędzie dopatrzą się czegoś złego.

@****

Ja wlasnie jestem bardzo zadowolony z agencji AB w Mijdrechcie. Na kazde pytanie otrzymalem odpowiedz i pomoc. Kordynatorzy w porzadku!

był.pracownik
@****

Niestety muszę się zgodzić z powyższą opinią. Agencja nie jest taka najgorsza, miałam do czynienia z gorszymi jednak to prawda jeżeli chodzi o Ricka, który kryje wszystkie "wybryki" swojej kobiety Marioli. Niestety w takiej atmosferze nie da się pracować, bo owa kobieta mimo, iż jest już w "zaawansowanym" wieku to nie raz zachowuje się jak gówniara. Jej gierki, ośmieszanie i codzienny mobbing na ludziach tam pracujących przechodzi wszystkie granice. Myślę, że ta kobieta jest po prostu w głębi duszy bardzo nieszczęśliwa, albo ją ktoś gnębił w dzieciństwie, dlatego ona teraz to robi każdemu kto zaczyna pracować w jej otoczeniu. Generalnie jest tak: jeśli się ktoś z nią trzyma to jest nieruszany, chyba że akurat wyjedzie na urlop, później pani Mariola jedzie nawet po tej osobie, oby mieć tylko temat do rozmów i wyśmiewania się z kogoś. Z kolei jest taka sama sytuacja z jej "koleżankami", które obrabiają jej (usunięte przez administratora) i śmieją się za jej plecami jak tylko pojedzie na urlop. Także powodzenia z takimi "koleżankami". Te które się z nią trzymają są wszystkie siebie warte. Pracowałam tam przez jakiś czas i na prawdę większość jej współpracowników robi dobre wrażenie że ją znosi, bądź lubi, a jak pani Mariola wyjeżdża to każdy odpoczywa tam psychicznie. Warto dodać, iż każda próba niezgodzenia się z czymś lub wypowiedzenia odmiennego zdania niż pani Marioli kończy się tym, że jesteś tłamszony, wyśmiewany, upodlony, bo to co ona powie to świętość. Ona nie liczy się z nikim. Ważne, żeby coś się działo, a pani Mariola była w centrum zainteresowania. Życzę tej kobiecie żeby karma wróciła do niej i bardzo w to wierze, bo przyjeżdżają tam często na prawdę normalni, ogarnięci ludzie, którzy zostawiają w swoje rodziny by zarobić na chleb, a tam dzień w dzień jakaś afera, albo jawne wyśmiewanie się z kogoś, atmosfera którą bardzo ciężko wytrzymać. Także popieram powyższe słowa. Nie miałam okazji poznać pani Kamili, więc nie wiem czy ta nagonka na nią jest właściwa. Pracowałam tam i jak najbardziej popieram te słowa, bo tam przez tą kobietę się robi (usunięte przez administratora) i cyrk. A przecież można by było tak normalnie robić swoje i nie uprzykrzać komuś życia w pracy.

...
@był.pracownik

Widzę,że wzajemnie sobie piszecie komentarze jak dzieci.To i ja się wypowiem. Pani Mariola jest osoba która długo tam pracuje i myśli że jej wszystko wolno i tego się już w tej firmie nie zmieni.A jeśli chodzi o jej niby koleżanki,kolegów ,to pani Iza znowu jest osoba chytra i przebiegla A za razem pusta,razem z Panem Krzysztofem nagaduja na temat Pani Marioli każdej nowej osobie która pojawi się w firmie,także nie zdążysz poznać a już będziesz o niej wszystko wiedzieć.

TakiSobieJa

Witam ! Chciałbym dowiedzieć się czegoś o agencji pracy AB Job. Z góry dzięki!

Kaja

Witam, czy ktoś wybiera się na malowanie kwiatów, nowa oferta na 5 tygodni?

Hey
@Kaja

Ja sie wybieram ;)

Rampampam

Uszanowanko. Czy ktoś pracował,pracuje jako monter elementów wyposażenia samochodów? Poszukuje jakiś informacji na temat ogólny, mieszkań, kordynatora itp.

Jeden wielki (usunięte przez administratora) na wypłatach tyle samo godzin co tydzien a z tygodnia na tydzien calkiem inne wypłaty i coraz mniej. Niepolecam tego biura !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska