Opinie o AB Job Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy AB Job Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie AB Job Service Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Job Service Polska w Wrocław

JOHNSON

Witam. Mam teraz wyjazd z bratem przez to biuro do Zwaagdijk do firmy Action. Praca polega na zbieraniu zamówień. Czy ktoś z Was pracował już w tej firmie? Ciekawią mnie tamtejsze warunki pracy tzn. czy pracują tam w miarę przyzwoici ludzie, czy są godziny i czy dbają o pracownika. Ewentualnie Wasze doświadczenia z tą firmą. Czy warto tam jechać??

mariuz
@JOHNSON

Uważam ,że warto kasy nie za wiele ale praca jest umowa od ręki dużo polaków,na 2 zmianę dawali tzw obiadokolacja jakoś tak ,czasami w tygodniu bywał po 6 godz pracy ale pod koniec tygodnia szło się do pracy w sobotę i jakoś dawało się radę ,minus to brak kooordyntora z polski -z koordynatorem z holandi nie ma kontaktu jak masz problem to tylko wszystko załatwiasz przez biuro z polski, język ci nie potrzebny komendy w języku polskim ok pozdrawiam.

w123
@JOHNSON

Action to supermarket, raczej wszystko dobrze tam jest. Robiłam zakupy kilka razy , miła obsługa.

tu

czy wybiera się ktoś na krojenie wawrzyw z Lublina?

Niki

Mam pytanie czy ktoś coś wie o pracy w szklarni na ogórkach? czy warto jechać? Bo dostałam propozycję wyjazdu za tydzień i nie wiem czy jechać.

Kinga

mam pytanko czy ktoś pracował przez AB job na kurczakach? jeśli tak to proszę o informacje, z góry dziękuję

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie AB Job Service Polska na stanowisko Kierowca CE Niemcy 3/1 ok Chemnitz? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Kasia Z.

ja wiem czy ciężko wszystko zależy od człowieka ale chyba lepiej pracować przy kwiatach niż dźwigać coś na magazynie rozładowywać tiry itp? albo marznąć w chłodni gdzie jest -20 mówią a w realu pewnie jest więcej...

Nico
@Kasia Z.

Kasiu ja zajmuję się rozładunkiem tirów na mroźni gdzie jest -26c i nie narzekam to tylko kwestia przyzwyczajenia :))

Kasia Z.

Witam państwa czy ktoś może jechał z nimi na kwatki tzn chryzantemy?ewentualnie eustomy czy może jakąś opinią sie podzielić? jak z godzinami? ile dni w tyg sie pracuje ? zast sie nad wyjazdem i zależy mi na Waszych opiniach, będę wdzięczna koszykarka2013@gmail.com

daniel

Witam nie polecam tej agensji w żadnym wypatku wyjechałem z inną agencją a na miejscu się okazało ze podlegam pod tą agencję lipa totalna pracy prawie nie ma a jak już jest to wysyłają do nimiec gdzie trzeba dojeżdżać 200km koordynatorzy nie interesują się wogole tobą jak ktoś jedzie pierwszy raz to na nr Sofi będzie czekał bardzo długo a bez tego nr nie wypłaca zarobionej kasy i ubezpieczyć się nie mozna za mieszkanie bardzo dużo odtracaja wszystko jest piękne na. Ogłoszeniu jak czytasz Ale jak zajezdzasz to są 2 różne bajki są osoby co po 3 tygodnie nie dostają pieniędzy z pracą oszukują znajomy miał dostać pełen kontrakt prace na rok w firmie przyjechał a okazało się że robi to co każdy przez ta agencję jedynie co mogę w miarę pochwalić to warunki mieszkania przyzwoite dla tego jak ktoś zozwaza wyjazd z tą agenscja szczerze odradzam

olobolo99

ludzie nie jedzcie z ta firma kolega wyjechał 2 tygodnie temu ,wszystko nie tak jak mówi sie w biurze!!! okłamuja patrzac prosto w oczy (usunięte przez administratora) i oszusci ,kolega wyjechał z dziewczyna i beda mieli co wspominac,uszkodził kolano w pracy a jak to zgłosił to wywaliła go koordynatorka z domku,zaatakował przepisami prawa i uderzył do szefa w tym zakładzie pracy dobrze mówi po angielsku to wyłuszczył co i jak,podesrali sie troche z koordynakorka włacznie ,zobaczymy co bedzie ale na Boga,jesli sie cenicie jako ludzi to szukajcie innej pracy,nigdy wiecej AB JOB!!!

olobolo99

własnie jestem ,po spotkaniu z przedstawicielami firmy z holandii,biuro w Kielcach,wszystko cacy,wiadomo jak jechac to to pracy a nie zeby siedziec na domku,mysle ze zaufam i pojade ,ma byc w najbliższym czasie rozmowa po angielsku z kims bezposrednio z holandii,praca na farmach trzody chlewnej,kozy krowy ,na poczatku szkolenie kilka tygodni,przez ten czas firma ma płacic stawke 9 z kawałkiem za godzine ,praca 7 dni w tygodniu,co dawałoby 40-45 godzin zalezy od prac dojenie itp.Bede na bierzaco dzielił sie informacjami jak sie sprawy maja,jesli ktos bedzie chetny na podobna prace,ewentualnie moze ktos jedzie do hollandi ale bezposrednio do gospodarza a nie przez agencje np.na zbiory jakies prosze o kontakt przez forum

kin-zie20@wp.pl

juka pracowałeś /aś tam ? proszę o jakieś info ogólnie to chodzi o zakwaterowanie i czy są wypłacalni praca jest codziennie ? bo nie ukrywając dużo opini czytam i się troche boje.

Hej,dostal ktos moze telefon od agencji odnosnie mozliwosci wyjazdu w przyszly poniedzialek do zbioru papryki? Ktos juz moze przy tym pracowal?bede wdzieczna za informacje

zzzzzz

Firma AB Job Service jest tylko pośrednikiem z firmą holenderską AB Oost.Wróciłem z tamtąd ponad miesiąc temu.Mieszkałem Ljselmuiden w hotelu to totalne dno syf,brud i myszy.Pracowałem w Lelystad Arenosa na sortowaniu warzyw ale zostałem zwolniony i nic mi o tym nie powiedziano,dopiero dowiedziałem się w połowie tygodnia jak siedziałem że nie pracuje i to przypadkiem.Ludzie w tej pracy specjalnie podkręcają taśmę aby Cię wykurzyć.Z kordynatorką można pisać i pisać a ona ma i tak to gdzieś.Byłem kierowca ale o karte do tankowania nie można było się doprosić,6 tygodni i nić.Za dom zdzierają po 80euro i nawet z urlopówki policzą.

kin-zie20@wp.pl

Taa oby się udało nigdy nie wiadomo jak to przez ineternet.

kin-zie20@wp.pl

Trochę sie boje tak daleko obym nie została wprowadzona w błąd opinie są różne...

juka

jeżeli chodzi o zakład Hilton Meants to jest firma godna polecenia

waraz
@juka

Witam. Własnie też miałem telefon z ofertą o możliwości pracy przy papryce. Czekam na kolejny telefon.

kin-zie20@wp.pl

Witam Czy ktoś wyjeżdża za tydzień z Kościerzyny lub okolic do Holandii na pakowanie mięsa w Zaandam jadę sama fajnie byłoby kogoś poznać .

eks

banda złodziei i oszustów , te biuro to współczesny (usunięte przez administratora) I ta Jola wciskająca G ludziom , ,,nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka ,, i dziwi mnie jedno że ta kobieta nie ma problemów z sercem !

tom

agencja wydaje się całkiem ok,dobry kontakt, ale tak na początku wszyscy pięknie mówią :P czytałem ze bez sofi nie można podjąć pracy a tu ze czekać do 3 tyg? czyli bez pracy? moja znajoma pojechała przez senD to drugiego dnia wszystko załatwione z pomoca polskiego koordynatora. jakie wasze zdanie o tym pośredniku? nie ma lipy? czy pojade i bede siedział w domku ?

aktualnie jestem przez agencje AB w miejscowosci Dronten. Kontakt z pania koordynator Ania jest wrecz tragiczny... zadko odpisuje na sms, telefonow nie odbiera. 3 tydzien bez nr sofii, w ciagu tych 3 tyg bylismy 7 dni w pracy. Jesli nie ma pracy w jednym miejscu, przerzucaja cie do drugiej. (znajoma siedzi na domku juz 2 tydz bez pracy, 1 tydz po przyjezdzie od NL rpacowala). Plusem jest to ze faktycznie przez 2 tyg jesli nie ma pracy za domek sie nie placi. Zobaczymy co bedzie dalej.

abudabi
@pracownik

A znaczy znowu cwaniaczki, jak nie ma tego numeru to wolna amerykanka to złodzieje.

Boczek
@pracownik

2 tydzien bez pracy ? :D , A pali Jointy ? :D

Snow

Współpracuję z AB od kilku miesięcy i nie narzekam. Tygodniówki wypłacane regularnie, opłaty jak w umowie. Miałam kilku koordynatorów, co tydzień w czwartki zawsze byli w firmie, bez problemu można było załatwić sprawę. Przeprowadzałam się już 4 razy, ale ze względu na martwy okres w pracy, agencja starała się bym nie siedziała bez pracy. Owszem, zdarzyło się i tak że w tyg przepracowałam 1 dzień, ale wówczas za domek zapłaciłam za 1 dzień, a nie za cały tydzień, tylko jeśli ktoś odmawia propozycji podjęcia pracy płaci za cały tydzień, w tym okresie akurat ofert nie było... więc firma postąpiła ze mną uczciwie i naprawdę szybko załatwili mi nowe zlecenie. Kontakt telefoniczny z agencją w Houten bez zarzutu, panie pomocne i miłe, z każdym problemem można się zwrócić i wiem że dbają o swoich podopiecznych. Domki bez zarzutu, wyposażenie jest, net również, jedynie co trzeba mieć to własną pościel. Środki czystości też swoje, ale zawsze można zrobić ze współlokatorami składkę i bez problemu. Nie mam pojęcia skąd te niepochlebne opinie wyżej. Ja nie mam powodu do narzekań i jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą agencją. aha, ktoś pisał o sofi, ja akurat sama to załatwiłam, jeszcze przed współpracą z agencją, wystarczy zadzwonić i umówić się, w wyznaczonym terminie się idzie, podpisuje papierki, a całość trwa max 15 min, ludzie, którzy nie mieli sofi, jeździli z koordynatorem do urzędu,problemu nie było. Pozdrawiam tych, którzy się boją i tych którzy zawzięcie odradzają współpracy z AB!

Zostaw merytoryczną opinię o AB Job Service Polska - Wrocław

• Jak się pracuje w AB Job Service Polska?

Zobacz opinie na temat firmy AB Job Service Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Job Service Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Job Service Polska