Opinie o Defor S.A. w Śrem

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Defor S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Defor S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defor S.A. w Śrem

Jeśli ktos szuka pracy a nie miejsca gdzie moze chodzic z kąta w kąt to jak najbardziej polecam. Wyplata godna. Mysle, ze na obecna chwile ciezko znaleźć lepiej platna prace w Śremie.

Sremianka

Witam serdecznie????Jak można się dostać do pracy?. Pomożecie pilnie praca potrzebna.

@Sremianka

Nic prostszego - na oficjalnej stronie Defor znajdziesz formularz rekrutacyjny: http://www.defor.eu/oferty-pracy/ Wystarczy go wypełnić, załączyć CV i po prostu odesłać. Szukają projektantów, pracowników działu projektowego i technicznego, operatorów obrabiarki CNC oraz stażystów. Praca w jakim charakterze by Cię interesowała?

edek

Czyli mimo nowości w pracy, nowych maszyn ,które jednak wymagały nabycia nowych umiejętności stawka pozostała taka sama?

@edek

Podwyżki wynagrodzeń są w ostatnich latach przynajmniej raz w roku, ostatnia obowiązuje od 1. stycznia 2020. Ponadto pracownicy produkcji dostają premię za wydajność i dodatek BHP za bezwypadkową pracę. We firmie DEFOR jest również Zakładowy Fundusz Socjaly, z którego kilka razy w roku otrzymuje się dodatkowe świadczenia pieniężne. Każdy może przystąpić też do funkcjonującego w DEFOR PPK i gromadzić dodatkowe środki na przyszłą emeryturę.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Defor S.A.?

Kadry

Jest to zawsze umową o pracę, na początek 3- miesięczny okres próbny.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Mlody

Czy do firmy Defor dojeżdża autobus z pracownikami ze Sremu?

@Mlody

Tak, można dojechać ze Śremu darmową komunikacją miejską. Rozkład jazdy autobusu dostosowany jest do godzin pracy firmy.

Gustaw

Jakieś widoki na podwyżki macie? Dobra firma ale przydałoby się lepiej zarabiać.

Mirek
@Gustaw

To jakie są zarobki w netto w firmie defor?

@Gustaw

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Również jestem ciekawa na jaką stawkę można liczyć pracując w firmie Defor S.A. Czy istnieje możliwość otrzymania premii?

Pioter

Atmosfera nie jest zła,(usunięte przez administratora)Podwyżk raz na rok lub na dwa lata o ile można (usunięte przez administratora)brutto/h nazwać podwyżka. Stawka godzinowa mogła być byc wyższa inaczej ludzie będą powoli odchodzic.

Marxin
@Pioter

Widze że kolega też pracował tam na CNC. Pewnie się przekonales na własnej skórze jak traktowani są pracownicy z tego działu . Stawki takie jak na produkcji a trzeba chodzić na 3 zmiany (usunięte przez administratora)Na dziale było coraz więcej pracy, nowe maszyny, więcej wyrabianych jednostek przez pracowników, jednak nie wiązało się wgl z korzyściami finansowymi dla pracowników . Najsmieszniejsze są tam świadczenie socjalne : na święta pracownik dostaje 200 zł a na wakacje 150 . Nie ma co , bardzo chojnie. Podsumowując: atmosfera na zmianie -dobra, kierownictwo(dział CNC)- brak słów , pensja : słaba , organizacja pracy- polepszająca się

Tomasz

Może Defor już ma w planach rozbudowę tylko jeszcze oficjalnie nic nie ujawniają?

Pracuje w Deforze od kilku lat, ogolnie warunki pracy dobre, tylko pensje mogłyby być wyższe. Nastały takie czasy, ze szanują każdego pracownika. Miejsca trochę mało, wszędzie trzeba się kłócić bo ciasno, na hali sąsiednie brygady, na dworze magazynierzy. Gdzie byś czegoś nie postawił to i tak nie dobrze. Moje sugestie dla Defor S.A.: Wykupić jakiś płac czy coś żeby było więcej miejsca

Bolo

Jaki jest powód tej ciszy?

Aaaa

Byłam tam na okres wakacyjny. Atmosfera była w porządku. Praca jak dla kobiet na produkcji spokojna. Wynagrodzenie nie jest źle jak na początki. Ważne że umowa o pracę. I można dostać spore premie. Soboty nie są obowiązkowe płacone 100%. Fakt czasem w okresie świątecznym nie ma pracy. Ale to 2-3 dni wtedy wpisywany jest urlop płatny lub jeśli ktoś już wykorzystał bezpłatny. Na prawdę tam mi się bardzo podobało. Trzeba umieć rozmawiać z ludźmi i się dogadać a nie wchodzić tu i aż tak źle komentować.

Hanna

@baca, nie odniosłeś się do zamieszczonego przeze mnie komentarza dotyczącego podsumowania oferowanych przez defor warunków, a teraz mają sporo aktualnych ofert pracy na stronie internetowej. Może ktoś mógłby teraz napisać czy warto do nich przesyłać cv?

Hanna

@baca, podsumowując polecasz pracę w defor?

Hanna

@bacha, powiesz coś więcej na temat atmosfery?

Czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w tej firmie? O zarobkach już zdążyłam się naczytać. Interesuje mnie czy praca ciężka, czy osobom nowym ciężko ogarnąć zakres obowiązków czy raczej szybko da się wszystkiego nauczyć? Wiem, że przyjmują kobiety i zastanawiam się jak się ma ta praca na produkcji do kobiet. Ktoś coś? ;)

bacha
@Marta

ja tam pracowałam 2 miesiące i sama się zwolniłam,godziny pracy ok i sama praca jest tez do ogarnięcia ale atmosfera jaka tam panuje to jest po prostu żenująca. idź,spróbuj zobacz,może tobie będzie odpowiadać,zależy gdzie i do kogo trafisz.powodzenia.

dobry człowiek

tragedia i jeszcze raz tragedia wypłata 500 na 2 tygodnie (usunięte przez administratora) to nawet mało powiedziane prawie co 2 musi sobie gdzieś jeszcze dorobić bo ma rodzinę i mu nie starcza jak by to zamknęli to największą przysługę zrobili biednym pracownikom którzy robią prawie za tyle pieniędzy co uczniowie na praktykach naprawdę ale wiecie że głupi co będzie za tyle robił zawsze się znajdzie pozdrawiam najgorszą firmę w Polsce

kocham Lecha Poznań
@dobry człowiek

lepiej nie dało się o tej firmie napisać

odp
@dobry człowiek

stawka od której sie zaczyna to 12,00zł na godzinę i dodtkowa premia miesieczna ok 200zł ale po okresie próbnym mozna dostać podwyżke. Na prpodukcji jest duzo kobiet w różnym wieku i dają rade. Praca od 6 do 14, czasami też w soboty.

baca
@odp

Premie nie byly złe,ale przymusowy urlop bo niebyło roboty to przeginka,a latem jak chcesz urlop to dostaniesz ale bezplatny bo juz wypoczynkowego niemasz.

cśśś

Dla mnie najważniejsze jest to, że zarobki są adekwatne do powierzanych obowiązków co znacznie urozmaica zatrudnienie, a ak atmosfera dopisuje to jeszcze lepiej o nich świadczy. W końcu prawidłowe stosunki z pracownikami są najważniejsze. A premie? Dzięki

kk
@cśśś

ile nie więcej zarabia?

pracownikodlewni

Przyznam, że jestem szczerze zaskoczony takimi negatywnymi opiniami. Pracuję w odlewni od 2015 roku i nie przypomina ona zakładu o którym piszą poprzednicy. Jestem zadowolony ze współpracy, firma się rozwija i widać zmiany na lepsze.

aaa

Najlepiej na ich stronie, tam wiszą aktualne ogłoszenia.

gall anonim

a co z warunkami pracy dla biurowych? ile godzin w tygodniu, co z nadgodzinami, płatne? jakie zarobki? jaka atmosfera

Zostaw merytoryczną opinię o Defor S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Defor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Defor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 3 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Defor S.A.?

Kandydaci do pracy w Defor S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Defor S.A.
  • Rolna 5