Opinie o Defor S.A. w Śrem

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Defor S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Defor S.A. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Defor S.A. w Śrem

andrzej

rotacja jest duża bo na produkcji zostawiają tylko tych potrafią pracować a za soboty płacą setki

Stefek

Jest rotacja stąd ogłoszenia pójdziesz, popracujesz - będziesz wiedział dlaczego powodzenia

x

widać w tej firmie trwa wieczna rekrutacja, czyżby taka rotacja pracowników nawet w biurach?

mity

własnie aktualnie poszukują pracownika działu technicznego, złożyłem dokumenty lecz tak naprawde za bardzo nie posiadam informacji dot.pracy tam! Czy odpowie mi ktoś na pyt.: czy firma jasno przedstawia warunki wspołpracy, czy wynagrodzenia wypłacane są terminowo (i jakie są to kwoty), jaki jest kontakt z przełożonymi oraz w jaki sposób odbywa się rekrutacja? Z góry dzięki.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
raf

Defor organizacja pracy bez sensowna brakuje narzędzi często materiału do produkcji o co obwinie się oczywiście pracownika. Wynagrodzenia niby na czas ale jakie na produkcji od 1400 do 1800 zł z premiami nie wiadomo jak naliczanymi, soboty prawie obowiązkowe, za które niby się płaci czyli zmniejsza premie i jak by nie liczyć będzie się zgadzać. Wymagania co do jakości i ilości tak jak byśmy zarabiali z 5 tyś. Ogólnie w firmie czym więcej robisz tym mniej zarabiasz.

Marcin P.

@Anonim - zwariowałeś?!?! Jak dostaniesz 2 tyg. to będzie dobrze. Dziwię się, że jeszcze nie skontrolowali tej firemki, to co się tutaj dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Cieszę się, że za 2 tyg. się zwalniam, porażka jakaś. Nie ma co marnować zycia dla takiej pracy.

praca za 1100zł a wymagania jakbyśmy zarabiali 5000zł. Brak premii bo kierownik musi mieć na wakacje. nie szanują ludzi i odnoszą się do ludzi jak do zwierząt. niektórym władza do głowy uderzyła szczególnie Panu (usunięte przez administratora) szkoda gadać!!!! żed jeszcze strajku tam nie było to sie dziwie!!! ale jak zawsze ludzie cykają i tak będą (usunięte przez administratora) za te 1000zł. żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a najlepsze że zwalniają doświadczonych ludzi co robią tam już kilka lat a zatrudniają nowych co nie mają pojęcia o niczym i zwiększają normę przy mniejszej ilości osób masz zrobić więcej, według nich to logiczne. katastrofa!!!!!!!!!

smiech smiech smiech:) nic madrego w tej firmie sie nie dzieje. zarobki pozostaly w miejscu a nawet nizsze, premie to szkoda gadac jałmużna ciagle tylko wymagaja by bylo lepiej i szybciej a nawet nie ma odpowiedniego sprzętu do pracy. więcej w tej firmie porobiło się kierasów,zastepców i brygadzistów niż pracowników.

święta święta

(usunięte przez administratora)świąt nie będzie dajcie sobie spokój. czy premia świąteczna została przelana wraz z zasiłkiem??

miłyi7be2

zarobki w tej firmie to jest kpina no ale musimy utrzymać niepotrzebny sztab dyrektorów i ich zastępców którzy oprócz wyjazdów na wczasy za naszą kasę nie robią nic prawa jest taka jeśli nie zbierzemy się razem, ALU i PVC i nie wywalczymy podwyżek to ich pensje będą rosły a nasze zasiłki zostaną na tym samym poziomie a jeszcze będą talony na święta no tak chociaż by się nie ośmieszali tym 30 000 tys.zł na tylu pracowników to śmiech a firma na plusie cza to wszystko przemyśleć bo chyba strajk wszystkich pracowników ALU i PVC mógłby coś tutaj załatwić

PK81

Byłem wczoraj w tej firmie na rozmowie i to co tu piszecie to jest tylko potwierdzeniem mojej opinii oferują 2000 zł brutto na stanowisko pracownik działu aluminium. Kpina. Może zatrudnia kogoś kto będzie miał nóż na gardle albo jakiegoś studenta któremu taka pensja wystarczy...

Grzybiarz

Panie a sa zapisy na grzybobranie??

kandydat

A ja chciałem sie zatrudnić do tej firmy, bo poszukują teraz 2 osoby na magazyn, ale widzę, ze chyba nie ma po co sie pchac, bo obecnie na magazynie pod Poznaniem zarabiam 2500 do reki, ale chcialem robote w śremie, wiadomo na miejscu.

CNC

sobie taki - 2012-05-04 00:45:36 To z czyms grubszym jest problem;P Pupcia w biegu podcierana.... Hmmmm,moim zdaniem to sa zawody w zalatwianiu sie na czas;)a możesz gdzieś zamieścić zdjęcie z tym zeszytem, bo coś nie chce mi się wierzyć

Jeszcze pracownik

Żałosna firma.. naprawdę darujcie sobie pracę w tej nędznej firmie...

sobie taki

_DeFoR_

Nawet w spokoju nie mozna zalatwic potrzeb fizjologicznych. Przed wejsciem do WC jest zeszyt wpisow z czasem o ktorej sie wchodzi i wychodzi. buhahah Ogolnie jedna wielka porazka!!!

z

Pozdrowienia dla największego (usunięte przez administratora) i nieroba w Deforze (usunięte przez administratora).Znam wiele dziwnych kobiet,ale ta to ewenement na skalę ogólnopolską.Wyrazy współczucia dla małżonka-wporzo koleś. Jeśli ktoś się tam przyjie do pracy,to niech na siebie uważa,bo takich "ludzi" tam o wiele więcej. (usunięte przez administratora)

i\'m

Po prostu śmiech ludzi którzy dla nich pracują mają gdzieś oni na świątecznym stole będą obładowani a my co suchy chleb chyba jeść będziemy takie będą święta żadnych bonów nic a socjalne pewnie nadal jest i my z tego nic nie mamy. Przykre jest co się dzieje ale w końcu im to wyjdzie(usunięte przez administratora)

i`m

to ile jeszcze pociągnie Def... ?

Zostaw merytoryczną opinię o Defor S.A. - Śrem

• Jak się pracuje w Defor S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Defor S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Defor S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 3 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Defor S.A.?

Kandydaci do pracy w Defor S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Defor S.A.
  • Rolna 5