Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Zniesmaczony

Brak profesjonalizmu, plany oderwane od rzeczywistości, pakiety co kwartał coraz gorsze, niedługo nikt tego nie kupi...., słabe narzędzia marketingowe, premie wypłacane po kilku miesiącach ( jakby jeszcze było za czym czekać haha), preparaty sezonowe, więc poza sezonem jak nic się nie sprzedaje czepianie sie wszystkiego- porażka!!! Praca dobra tylko dla osób które zaczynają w branży i jest im obojętne gdzie trafią....

Agnieszka

@Myślący, myślę, że wsparcie się opiniami innych osób jest tylko jedną z wielu składowych decyzji o podjęciu (bądź nie) zatrudnienia w danym miejscu. @myślący bardziej, jesteś zainteresowany pracą w Krotex - Poland w Warszawie? Jeśli tak, to powiedz, czy aplikowałeś już do pracy w tym miejscu? Czy w firmie prowadzone są obecnie jakieś rekrutacje?

1/2

Chciałbym jeszcze raz podziękować za premię świąteczną - był to miły akcent!

Myślący

Jak podejmujesz decyzje o podjęciu pracy na podstawie opinii na forum to gratuluje postawy hahahaha

myślący bardziej
@Myślący

No a jak nic nie wiesz o firmie, tylko widzisz ogłoszenie to chyba lepiej zaczerpnąć jakichkolwiek informacji, nawet od tych niezadowolonych. No bo jeśli ktoś jest niezadowolony to chyba z jakiegoś powodu, co rzutuje na decyzję o aplikowaniu. Jak mam do wyboru 3 firmy na dzisiejszym rynku a 2 mają tragiczne opinie, to jak myślisz którą wybiore?

Myślący
@myślący bardziej

Chcesz powiedzieć ze masz 3 oferty pracy na ręku Hahahaha. Jak będziesz mieć 3 na ręku i to na identycznych warunkach to wtedy lepiej pójdź do 2-3 aptek i się zapytaj farmaceuty on powie ci prawdę a nie pytasz anonimowych napinaczy którzy tylko narzekają! Znajdź firmę która jest liderem w obojętnie jakiej kat. Lub firmę swoich marzeń w której zawsze chciałas/es pracować i wejdź na gowork i znajdź 1-2 pozytywna opinie nt firmy Hahahaha. Na 99,9% to jest niewykonalne, wiec jak ktoś podejmuje decyzje na podstawie gowork to będzie na bezrobociu do końca swoich dni Hahahaha

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Dietetyk
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Agnieszka

@Neogobius, rozumiem, że możesz być niezadowolony z pracy w Krotex - Poland, ale wypowiedzi pisane na forum powinny być merytoryczne, a na pewno nie powinny obrażać kogokolwiek. Jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @przedstawiciel farmaceutyczny, Twoja wypowiedź również jest niezgodna z regulaminem, na forum nie używamy nazwisk i imion osób trzecich. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś konkretnego na temat pracy w Krotex - Poland? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Widziałam że część komentujących rozważało ostatnio aplikowanie - możecie podzielić się świeżymi opiniami?

Stary

Kiedy to było. Teraz siedzi paru gości i udają że są mega potrzebni. Nowe dziewczyny pokazały gdzie ich miejsce, szczególnie " temu od drzew" !!

Bracia
@Stary

Ta wypowiedz jest haniebna! Charakterystyczna dla tych, którym podziękowano za tzw usługi! Możliwe pociągnięcie do odpowiedzialnosci za sformułowanie "temu od ..." w niekorzystnym kontekście!

zainteresowana

Jakie są obecnie warunki, czy warto iść na rekrutacje, ile mozna żądać na start z kilkuletnim doświadczeniem? Czy oprócz podstawy premie są realne i jakiej wysokości?! Czy wogole warto zawracac sobie głowe praca tutaj - bo jak czytam to różne wrażenia mam. A te premie to jednak nie są wypłacane?! To tutaj zalezy od czyjegos humoru czy jak?

Taka jedna z Galicji
@zainteresowana

Przy takich planach to raczej o premi bym nie marzył. Tzn. pomarzyc zawsze można Czasami robią konkursy na dystrybucje jakiegoś produktu ale co z tego, jakoś nikt sie nie spieszy coby to rozliczyć ludziom... Ale kto wie może kiedyś...

spoza układu

Czy prawdą jest, że nie chcą wypłacać premii?! Hhahahaha!!!

Stefan z południa i trochę z p

Nie rozumie - dlaczego nie chcą nam podać rabatów!!!! Klientela się burzy a przedstawiciele jak zwykle muszą z siebie debelii robić bo ktoś ma takie widzimisie!!! Dobra zmiana

Stary
@Stefan z południa i trochę z p

Nie musimy robić z siebie (usunięte przez administratora) Jesteśmy nimi pracując w takiej firmie. Niedługo zatesknimy za B. i Ł.

Julita

Mam zamiar aplikować. Podpowiedzcie jak przebiega rekrutacja?

Chciałbym wyrazić wdzięczność za premię świąteczną! Niezwykle miły gest! Takie zacne gesty sprawiają, że czujemy się trochę jak w rodzinie. W fajnej rodzinie myśli się o swoich dzieciach... ! Dziękuję nie tylko w imieniu regionu południe ale i wszystkich!

OBERSCHLESIEN

P...a - dzięki za ułatwienie nam pracy, bardzo dziękujemy za pomoc!!! Sztywne pakiety, (które są źle uruchomione w FP) - to jest to, na co czekaliśmy, co nam bardzo ułatwiło i usprawniło robotę! Plany przecież mamy takie minimalistyczne, że aż śmieszne! Dziękujemy! Widać nie bez powodu są tacy spec. ds wsparcia sprzedaży w firmie! Bardzo dziękujemy za wsparcie! We love you! Zawsze wiedzieliśmy, że możemy na Ciebie liczyć, z Tobą to stanowimy jeden wielki zespół, rodzinę można by żec ! Monolit! Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! JEDNA WIELKA WSPIERAJĄCA SIĘ RODZINA! Jeszcze raz dziękujemy, i czekamy na kolejne idee wsparcia sprzedaży, od spec. ds wsparcia sprzedaży...!

@OBERSCHLESIEN

całe szczęście, że jest z nami Marcin, tylko wrócił z japonii i od razu Junior jest w sprzedaży. Marcin na pewno przywiózł coś nowego do sprzedaży z japonii. czekamy, bardzo by się przydały nowe produkty do sprzedaży....

Esmeralda
@OBERSCHLESIEN

Proszę nie publikować rankingu dystrybucji na Antich., bo to mnie obraża. Dla kogo ten konkurs? To nie jest uczciwe, że jedni coby zrobić dystrybucję będą tyrać i robić prezentacje w każdej z 45 aptek a inni ruszą się do 2 - 4 sieci , rozpiszą zamówienia na 45 aptek i po robocie! Za takie zasady to ja dziękuję! Albo zasady i szanse w zadaniu są dla wszystkich równe albo nie zawracajcie głowy! Już teraz mogę wam powiedzieć kto zajmie 1, 2, 3 miejsce i kto z palcem w nosie zrobi dystrybucję... - ci co maja sieci!

Mimi
@Esmeralda

O to to to! Prawdę całą napisała! Jak widzę, że ktoś wklepał w 1 dzień 10 zamówień na antka do sieci i nawet pozorów nie zachował (bo mamy 8 wizyt) - to mi się odechciewa!!! Dajcie mi sieci, też tak zrobię! Właściwie dlaczego jedni mają sieci a inni nie mają! Nie warto się napinać i tak kasa wpadnie tym co się najmniej narobią!!!

Double double

Obaj niedługo będą do wzięcia????

Konstans

To może i nas by nas Pan przejął...!!!???

Olgierd

Pana Krzysztofa i Marcina bardzo chętnie powitamy w naszych strukturach! Zerwać kajdany...! Śmiało - będą warunki i atmosfera pracy z gwarancją ....pracy!

Manage plural

Firma bez tych dwu Panów - moźe sie wystawic na sprzedaż!!! Niestety!

pracownik obecny

Dwaj Panowie znowu na zwolnieniu szukają roboty bo stara wkurwiona na powroty pracowników i wypłaty odszkodowań.he he he he

a gdzie Trilac i Ecomer OTC? w aptekach same suplementy macie? słabo

Nickname

Pewnie podwyżka była skoro taka cisza.....

repka

Hej napiszcie poważnie o Krotexie mam pracować na warmińsko-mazurskim od listopada ale opinie mnie nie motywują.Proszę o obiektywną ocene pracodawcy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland