Opinie o Krotex - Poland w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Krotex - Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krotex - Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krotex - Poland w Warszawa

Kriss

nie czarujmy się... suplement diety nie pobije leku.... sami wiecie, że farmaceuci nie lubia suplementow. jak tylko nadazy sie okazja wywalą nas z aptek. zadne pisma nie pomogą. lek to lek!

abd
@Kriss

co fakt to fakt

cde
@abd

Trudno się z tym nie zgodzić! Już teraz apteki zaczynają pytać to jak prawdziwy Ecomer wrócił to kiedy wróci prawdziwy Trilac do Polski...? Masakra! Nastroje nie za ciekawe, tym bardziej, że dyrekcja nabrała jak gdyby wody morskiej w usta, wysłała pismo do wydrukowania i róbta co chceta! Nikt nie wie co i jak tłumaczyć! Konkurencja też chodzi z pismem i co? I nic, cisza! Kogoś to wogóle obchodzi? Pewnie urlopują

AAS
@cde

Najgorsze jest to jak na forum zbierze się grono maruderów. Jeżeli Wam nie pasuje wystarczy zmienić pracę i nie męczyć się w tej firmie. Jak dostalibyście Ecomer OTC do sprzedaży to byście narzekali, że jest wysoka cena i farmaceuci tego produktu nie chcą kupować. Życzę szybkiej zmiany firmy, jeżeli nie umiecie poradzić sobie z tym tematem.

dduddaa

Wszyscy wiemy że prawo i sprawiedliwość jest po stronie Krotexu ale jak to wytłumaczyć aptekom?! Procesowanie sie z nieuczciwą konkurencją może trwać lata... A tymczasem nas będzie to biło po kieszeni. Niejedna firma w Polsce padła czekając na wydawałoby sie oczywisty wyrok sądu.

didi da

Miejmy nadzieję!

w pizdu

To juz chyba po nas.. Wyszlismy na tych co mają podróbę Ecomeru, bo przecież jak są 2 Ecomery na rynku to ktoś musi miec podrubę a ktoś oryginał! A skoro Ecomer podobno zawsze był szwedzki i teraz wraca na rynek szwedzki Ecomer producenta tego co kiedyś natumin - to nic dziwnego, że farmaceuci nazywają nas podróbką!!! Z tym listem o prawach do nazwy to sobie może chodzić pan dyrektor z prawnikiem sam po aptekach i uświadamiać prawnie aptekaży. Dla aptek sprawa jest jasna, my zaś nie jesteśmy od uświadamiania aptekaży w dzidzinie praw autorskich. Zreszta nawet gdybyśmy byli to i tak byłaby to syzyfowa praca, kompletnie bez sensu. Proszę doprowadzić do wycofania nielegalnego produktu z rynku, inaczej nic z tego nie będzie!

Przedstawiciel medyczny

rekrutacja to typowe spotkanie...kolejna wizyta w siedzibie firmy i po kilku miesiącach pracodawca wysyłał do przedstawicieli maila ze są zwolnieni z pracy..

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
PiS

Nie kłam! Właściwie to my jestesmy lekiem, ktory stal sie suplementem. Mozna powiedziec ze oryginalu nie ma! Bo my lek zakonczylismy i juz!

abc
@PiS

taaa to skad sie wzial ecomer otc w aptekach niby?

kika

Oryginał to lek, nasze to suplementy.....

yuo you

My mamy oryginał, to przecież nasza marka! Tylko my!

oui
@yuo you

zapoznaj sie z historia i wtedy wyglaszaj opinie. kradzione nei tuczy

y
@yuo you

3000 to wysokie wynagrodzenie?

lik
@yuo you

oryginał ecomer lek- ma firma szwedzka natumin, niestety krotex ma suplement diety z identycznym opakowaniem i identyczną nazwą, niestety krotex ma suplement a nie lek! a prawdziwy ecomer lek już jest w aptekach!

Alicja

Ojej, jak super, że można będzie kupić oryginalny Ecomer. Gdzie można go dostać? Bo ta podróbka wcale nie działa. Nawet znajoma farmaceutka mówiła, że to jakiś straszny gniot.

ecomer

wrócił oryginalny ecomer.... bedzie ciezko w aptekach....

oij

Nie jest łatwo sprzedawać trany w takie lato mówie wam! co mają na celu zmiany organizacyjne? czy prawdą jest ze chcą wyciąć zespół o połowe a nawet więcej a za to zwiekszac sukcesywnie ilość kamów? szukacie powoli innych alternatyw zatrudnienia?

oi
@oij

taaa, no nie jest latwo tym tranom a do tego oryginalny ekomer wrocil na rynek. to jest lek jak widzialem? czy nie?

Walczący z Debilami
@oij

Sądząc po Twoim wpisie to faktycznie szukaj szybko pracy. Bo niedorozwiniętych firma długo nie będzie trzymała. Masz tak szerokie portfolio produktów, że nie musisz sprzedawać tylko Ecomeru. W tym czasie doskonale sprzedaje się Trilac. Nie martw się już niedługo nie będziesz musiał się męczyć. Jeżeli znasz rynek to doskonale wiesz, że firma wprowadzając cały czas nowości samym zespołem KAM nie pociągnie. Ludzie potrzebni są choćby do promowania preparatów u lekarzy. Zanim zaczniesz siać ferment to weź coś ciężkiego i walnij się w głowę. Może to Ci wszystko rozjaśni

hjkkl;mnokj
@Walczący z Debilami

No może masz i racyję oby tak było. Ja tylko pytałem bo takie słuchy dziewczyny rozsiewaly, ale uspokoiles mnie. Sorki fermentu nie chciałem siać. A Trilacu to sprzedaje najwiecej, tylko ponoc zarobek najlepszy na tranie. A o co kaman z tym powrotem Ecomeru oryginalnego? To co my niby podrabiamy kogoś? To kto niby ma oryginał? Czy to jakas lipa znowu?

P i S

Słabe wieści dla leszczy! - jest Lipa! Jest, był i będzie! Nie słuchać warszawskich ulic - bzdury plotą! Jest lojalny wobec firmy, taką jej duszą...! Czynnikom zewnetrznym to nie pasuję - wiemy!

Szydło TAK
@P i S

Potwierdzam! Lipa jest we firmie, tzn. Lipa, nie - lipa! Tzn. ten lipa, nie ta lipa - tej lipy nie ma! Jest fajnie, można śmiało powiedzieć, że nie ma lipy (w sensie, że jest ok). Aczkolwiek ten tzw. Lipa - chyba jeszcze jest w fabryce ! Ale ogólnie - to nie ma lipy, same superlatywki jeżeli chodzi o zakład! Także nie mozna jednoznacznie odnieśc się do stwierdzeń, że lipa lub lipny temat jest jeżeli chodzi o naszą organizację! Bo np. pewnie sam Lipa twierdzi,że nie ma lipy, chociaż wszyscy wiemu, że jest - bo to przecież On...! Trzeba wejść do organizacji, żeby zrozumieć!

żart

dobre dobre..jak sie jest włazidupą to się chwali.ale jakim kosztem? kolegów? aaa no tak...nie ma Lipy...nie ma się kolegów w pracy..straszne

A ja pracuję i sobie chwalę. Ktoś, kto pisał wcześniejsze posty chyba w koncernie nie pracował. Zarobki zawsze mogłyby być wyższe ale za to nie czuć oddechu na plecach i nie ma siedzenia po nocach nad raportami, więc coś za coś. Preparaty znane. Robisz swoje i jest ok.

jhk

Brakuje Helsi w hurcie i to nie od wczoraj!!!! Ludzie zróbcie coś!!!! Do licha zróbcie coś!!!!

joo

słucham wyjasnien? co to za wieśniak? mozesz ewentualnie przeszytac,to nie słuchowisko żebyś słuchał. Wszyscy wiemy jaki jest Lipa,klon,świerk czy inne drewno.wielu osobom zrobił kuku

oij

Żądam wyjaśnień! SLucham co ma lipa, swierk, klon do czegos tam! konktery prosze!!

mimi

He he a jednak wraca!!!!!!!!!!!!

komon ewrybady

O co chodzi?! Kolezanka - jaka kolezanka? Kto niby? We biznesie nie ma przyjazni ani kolezenstwa! To raczej oczywista!

ha ha ha

A wszystko wina..Lipy i jego giermka:-)

mimi

Tomek zastanów się co ty robisz To kiedyś Twoja najlepsza koleżanka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krotex - Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Krotex - Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Krotex - Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krotex - Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Krotex - Poland?

Kandydaci do pracy w Krotex - Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Krotex - Poland