Opinie o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMPOZYTY Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Stary

W tej firmie skonczyla sie pewna epoka. To juz nie kest ta sama firma. Odeszli ludzie i madrzy i specjalisci i tacy na ktorych mozna bylo liczyc. Tworzyli tą firme i sprawiali ze az sie chcialo. Osobiscie zawsze zazdroscilem tego zaangazowania pasji i wiedzy na kazdy temat. Teraz czuje sie zdemotywowany, nie tylko ja. Nie czuje pewnosci naszego zstrudnienia ani pewnosci tej firmy. Tam na gorze nie panują nad tym co robia. Jakis chaos. Nerwy. Brak kompetencji. Roszady .(usunięte przez administratora)Bardzo mi szkoda . Z tamta ekipa sie wierzylo ze to warto ze bedzie tylko lepiej. Teraz nikomu sie juz nic nie chce. I jeszcze niewiadomo co z ta chemią. Ale jak ostatnio wszyscy tu mowia. To nie moja firma. Co mnie to obchodzi. Haslo przewodnie. I juz uprzedzam cwaniackie odpowiedzi. Pracuje bo musze utrzymac rodzine. Pracuje zeby zarobic wyplate. Tylko tyle. Ale wiare w ludzi juz stracilem.

Stara

Pracuje od bardzoooo dawna i polecę firmę ludziom którzy chcą pracować.Ludziom którzy nie oczekują wyplaty na poziomie 3500 zł netto za to ze wogole wstają.. Fakt faktem,firma bardzo "rodzinna".. w żadnej innej kolesiostwo nie jest tak widoczne. Chcesz sie wybić to musisz wiedzieć do której (usunięte przez administratora) język przyłożyć bądź z kim się kolegowac. Kierownictwo?-są ludzie którzy wiedzą co robią w tej firmie i są ludzie którzy lubią tytuły szlacheckie :) na temat brygadzistow nie powiem nic,tylko tyle że firma zaczęła mianowac na te stanowiska ludzi nie myślących do końca samodzielnie Ale takimi łatwiej sterować :) Jeśli ktos potrafi zamknąć swój umysł na to jakie głupoty dzieją sie w koło niego i chce przepracować 8 godz i pójść do domu to polecam :)

Heniek

Co mogę powiedzieć to polecam to firmę. Po wiem tak pracownicy okey i kierownicy też mogą być. A firma dobra.

Bogdan

Praca jak najbardziej w porządku, nie ma tak dużego zmęczenia jak niektórzy sobie wyobrażają.

Aplikowałeś do KOMPOZYTY Sp. z o. o. na stanowisko PRACA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

hahahaha

To chyba nie trzeba komentować . Zresztą nie pracuje już tam więc nie chce mi się za bardzo o niej dyskutować mam po prostu złe odczucia . Chciałem pracować chciałem mieć zajęte dłonie a zamiast tego zostałem zwolniony bo nie miałem zajęcia nie z własnej winny . (usunięte przez administratora)Obróbka jest za mała zdecydowanie nie ma tam miejsca na rozstawienie wszystkich części do poprawek przychodzi 10/20 części i trzeba to poprawić a rozstawisz może z 3/4 części a to jeszcze rozstawić dać na kobyłki przygotować miejsce pracy z tych 8 h może 10 części pojedzie . Wymieniają tam kierownictwo ludzi licząc na cud że w tej ciasnocie zrobią normę . Druga sprawa nadgodziny większość Ukraińców robi wolno , dokładnie i dobrze lecz robi wolno bo nadgodziny a że jeszcze dochodzi swawola w tym czasie co wydłuża proces wyrobienia się z czasem cóż ...wysyłka leży . Firma za bardzo rozluźniła szeregi prezes , kierownik gdyby widział jakiekolwiek pogawędki zaraz by pogonnił ewentualnie wlepiłby naganę a tam nic nie ma . NIE ma w tym zakładzie rygoru firma rodzinna w której możesz piknik urządzić bez żadnego ALE !!>.Gdyby była tam osoba zarządzającą dyscypliną na zakładzie firma by ruszyła . Choć ja i tak wiem że większość nagan byłaby po stronie kierownictwa to oni dopuszczają się do pogawędek na zakładzie w większej mierzę jak też przez ich niechlujstwo firma traci . Dyrektor się nie nadaje urządza spotkania które nic nie wnoszą w rozwój dorzuca kolejne wytyczne a i tak wszystko stoi . ZAKŁAD powinien mieć dodatkową hale przynajmniej 3 działy są za małe Obróbka , kontrola i laminowanie ten ostatni współczuje z tym przełażeniem z komponentami . xd Firma kabaret to był mój ostatni komentarz .

Rudy

Firma, firmie nie jest równa, dlatego lepiej przekonać się samemu. Tą, w której ja pracuję bardzo sobie chwalę. Zarobki i atmosfera w pracy bardzo spoko.

Marian

Obserwują pracowników i jak ktoś się wybija to można awansować. Po za tym wypłaty na czas, wypłata jest taka jak była mówiona. Wiadomo dużo pracy jest ale jak w każdej z firm.

olek

Widocznie pisze swoją opinie na temat tej firmy i chciał zawrzeć prawdę nie pisze nic negatywnego. Moim zdaniem firma jest dobra, po za tym dużo pracy jest ale każdy o tym wie, kto pracuje w tej firmie.

romek

Pracuję już tutaj od dwóch lat i sobie chwalę pracę. Tym, którzy się jeszcze zastanawiają to polecam przekonać się na własnej skórze.

Laminator
@romek

Chciałabym zacząć pracę w tej firmie. Mam doświadczenie na szczeblu kierownik działu laminaty. Czego mogę się spodziewać ?

tasieq

Naprawdę? Prezes powinien wręczać umowy? Właśnie pracownice z zbiura, po to między innymi się je zatrudnia. Pozdrawiam!

yyyyy
@tasieq

tak ?? To z kim negocjujesz umowę ?? z nimi czy z kierownikiem i prezesem ?? (usunięte przez administratora)Po za tym nikt nie musi wiedzieć kto ? ile dostaje?? Biuro ma język giętki . Biuro jest od wklepywania umów a nie do wglądu i jego wydawania .

Aneta

@Szefu a co miałeś napisane na umowie? Jaka była tam stawka? Powinieneś na umowie mieć stawkę, którą uzgodniłeś na rekrutacji. Czy podpisując umowę sprawdziłeś to? Bo jeżeli masz inną kwotę na umowie niż dostałeś to masz prawo walczyć o swoje pieniądze.

tasieq

Widziałeś kiedyś regulamin wynagrodzenia?

Szefu
@tasieq

A co cię to??

#heros

Przyzwoita kasa i dobry grafik i człowiek jest zadowolony. I oczywiście wypłaty na czas wiec to też dobre jest :D

Aneta

@tasieq nie macie wglądu do regulaminu wynagrodzeń? Nie jest dostępny w takim miejscu, by każdy mógł w dowolnej chwili zajrzeć do niego? @Abcde chaos jest spowodowany przez pracowników czy przełożonych? Atmosferę wiadomo tworzą pracownicy. I powinniście zadbać o to, by była jak najlepsza, bo wtedy by Wam się pracowało jak najlepiej.

kargul

Ty jak jesteś taki mądry i poukładany to sam załóż firmę i się okaże czy taki porządek będziesz miał. My chętnie pójdziemy do ciebie pracować. Nie musisz pracować w firmie w której widzisz wszędzie chaos. Tak umiesz wszystkich pouczać, wytykać błędy to proszę, zakładaj firmę, szkoda twojego talentu na pouczanie na którym i tak nic nie zarobisz!

rydz
@kargul

Osoba nie piszę negatywnie o kimś tylko negatywnie o procesie produkcji.W balaganie,chaosie,braku planów uciekają pieniądze a co za tym idzie firma traci.Ale druga strona medalu jest taka że w bałaganie,chaosie najprościej ukryć lenistwo,brak kompetencji . Większości na rękę taki bajzel.Widzialem również wpis na tym forum,że osoba która pisała że Kontrola jakości powinna poprawki robić a najlepiej to osobne pomieszczenie na to zrobić to się kompletnie na robocie nie zna.Ktora firma robi notorycznie poprawki notorycznie dokłada do interesu.W ten sposób daleko się nie zajedzie.

kargul
@rydz

poprawki były, są i będą, taka produkcja i nikt tego nie zmieni!!!

Worker
@kargul

Nie wiem czy czy to normalne że poprawki są i będą, może wystarczy odpowiedni nadzór nad produkcją, chyba nie chodzi o to żeby robić (usunięte przez administratora) z założeniem że i tak trzeba będzie poprawiać.

MIły

NIe żebym coś miał do kontroli jakości ale uważam że błahe błędy na komponentach powinni oni naprawiać a nie wraca z powrotem skąd wyszedł i człowiek musi zatrzymać dalszą produkcję aby poprawki nanieść . Dla mnie powinni postawić nowy dział właśnie do tego celu przeznaczony . Nie raz przechodzę koło prasy i gościu stoi bo ma 14 nad kuł do poprawy czy ile tam i zamiast produkcja ruszyć za godzinkę rusza przed 14 ahahaha . Dlaczego kierownictwo jest ok ?? z dwóch powodów . Pierwsze to nadgodziny nie którzy biorą sobie nawet 12 h dziennie bez żadnego ale . Odnośnie tego że śmierdzi bo widzę że wielu o tym mówi wielcy douczeni . A nie wiedzą czym jest ZAKŁAD PRODUKCYJNY . Nawet w produkcji perfum śmierdzi a jak tak bardzo wam w nos nie przyjemnie to do ogrodnictwa w Siechnicach grządki sadzić :D

Jak widac praca w tej firmie rzuca sie tez na glowe bo argument ze sa fajne (usunięte przez administratora) rozbil bank. P.S. W pracy jak je widzisz to idziesz sobie zwalic? (Taki Twoj benefit )

Hala

Wiekszosc to ukraina. Na hali intensywny zapach wyplata 1600 plus premia 400. Praca zwykla robota. Bez dojazdu. Biuro zdenerwowane. Nic nie mozna zapytac. Zimno troche. Taka robota.

Aneta

@Pracownik20 czyli przychodząc do pracy nie wiecie co będziecie danego dnia robić? A co dokładnie jest szkodliwym warunkiem pracy w firmie Kompozyty? Czy macie za to jakiś dodatek do pensji?

Pracownik20

Atmosfera w firmie nie motywuje pracowników.Brak zadań dla pracowników na dany dzień powoduje to że nie wiemy co będziemy produkować.Kolesiostwo.Brak socjalu.Wyplata na czas zgodna z ustaleniami podstawa i premia. szkodliwe warunki pracy.

Liiczi

Ja tez nie polecam.

Jaky

Nie polecam!!

Jaky

Pracuję na hali buhaha

Aneta

@Opinia a stołówka jest brudna, bo nie ma odpowiedzialnych osób za jej sprzątanie? A czy duża liczba Ukraińców przeszkadza w czymś w pracy w firmie Kompozyty? @Rem a co się w firmie stało w ostatnim czasie, że tak zmieniłeś o niej zdanie? Wcześniej byś ją polecił a teraz nie.

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPOZYTY Sp. z o. o. - Stanowice

• Jak się pracuje w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMPOZYTY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOMPOZYTY Sp. z o. o.