Opinie o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMPOZYTY Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

welur

Naprawdę, niektórzy powinni ograniczyć kawę. Kompozyty to całkiem dobry pracodawca, no chyba że ktoś opisuje jakieś historie ze średniowiecza. Kasa na czas, jasne warunki. A że żywica to nie jest jedwab to już inna sprawa.

merkat

Na plus: bonusy za wyniki (ostatnio), bilety do kina drobne gifty jak owoce, umowa o pracę. Jak ktoś wspomniał wyżej- bez spiny, fajna atmosfera. Na minus: praca przy żywicy do "najczystszych" nie należy, trzeba lubić taką robotę, ja przy komputerze bym nie wytrzymał 8 godzin.

Darrek

Pracowałem tam kilka miesięcy i postaram się o obiektywną opinię bo widzę, że niektórzy używają mocnych epitetów czy wręcz wyzwisk. Nie ma roboty idealnej ale co ważne w przypadku Kompozytów to to, że im dalej w las to widać różnicę. Gdyby nie to, że musiałem wyjechać to pewnie bym został bo widać poprawę: pracownicy mają coraz lepiej, większość pracuje od 6 do 14, wypłata jest regularnie, można zarobić w pierwszy miesiąc 2000 zł netto, od razu umowa o pracę.

Mac

Księgowych tutaj zatrudniają na umowę o pracę podobno

Aplikowałeś do KOMPOZYTY Sp. z o. o. na stanowisko PRACA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Mały

Praca w tym zakładzie jest praktycznie bezstresowa co tylko przekłada się na wyniki w niej osiągane nikt cię nie dołuje i nie krzyczy na ciebie.Nie ma tak zwanych układów pracownicy na siebie nie donoszą ale kobiety na laminacie no niestety są tak zwane grupki i nie raz byłem światkiem niemiłych docinek w stronę słabszej.Brygadziści są bardzo mili i żyje się z nimi w stosunkach koleżeńskich oprócz pana G który wprowadza niemiłą atmosferę wśród pracowników poprostu ta osoba nie powinna pracować na tym stanowisku ten człowiek nie umie obcować z ludzmi (Nie wiem dlączego ktoś mu jeszcze(usunięte przez administratora)e.Zarobki zależą tylko od ciebie i jest to od 1500 do 4000zł jeśli chodzi o szlifiernie kobiety maja tak 1500-2000zł

al paczino
@Mały

Jezeli ktos pisze ze tam jest fajnie nie pracował tam :) jestem pracownikiem obecnie kompozytow:) tylko kierownictwo zarabia :) pracownikow maja za nic ... obnizone zarobki wszyscy sie zwalniaja szkoda waszego czasu :) na okres probny bo po nim i tak nie zostaniecie tam!

czesio

Możesz zarobić tyle na ile się dogadasz. A wypłata jest zawsze w terminie na koncie, nie ma z tym żadnych problemów. Nie słuchajcie tych patałachów co tylko narzekać potrafią, myślą że za pierwszy miesiąc 10000 zarobi. Praca jest spoko, na pewno lepsza niż na taśmie 8 godzin to samo w kółko i nawet do kibla nie wyjdziesz

rekin 007

witam chciałem zapytać jak wygląda praca w kompozyty jelcz?? widziałem jest ogłoszenie szukają pracowników produkcji ile tam można zarobić i jaka panuje tam atmosfera dziekuje za odp.

mały

To powiedz w jakim zakładzie więcej zarobisz?

czesio

Bardzo fajna, rozwojowa praca i super zarobki. POLECAM!!!

Ziomb

Nie polecam

wwo

witam, jakie zarobki na produkcji na start?

Dawid

Co ty pierd... jaka słaba płaca tyle kierownicy nie zarabiają co ludzie na produkcji po 5tyś nawet z nadgodzinami... Praca lajtowa prawie zero wysiłku fizycznego...

ed3572

Witam,powiem tylko tyle,jeżeli ktoś ma wybór to niech nie idzie do pracy do tej firmy,nieodpowiedni ludzie na stanowiskach kierowniczych,kasa taka że tylko płakać ,a robić trzeba ponad swoje siły,no i jeżeli ktoś szanuje swoje zdrowie to odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPOZYTY Sp. z o. o. - Stanowice

• Jak się pracuje w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMPOZYTY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOMPOZYTY Sp. z o. o.