Opinie o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMPOZYTY Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Aneta

@Kargulek ale @... ma racje. Forum nie służy na wyżywaniu się na jednej osobie. W ogóle nie można pisać o pracownikach w sposób obraźliwy, szczególnie jak łatwo ich zidentyfikować. Zabrania tego regulamin. Dlatego skupcie się głównie na opisywaniu waszych doświadczeń z pracą w firmie Kompozyty.

Kargulek

To forum jest po to aby sie dowiedziec czy firma jest polecana czy nie. Wiec wolno pisac co sie mysli. A po za tym to nienagonka tylko sprostowanie bzdur ktore ktos tu napisal. U lysego wszystko mozna zalatwic to fakt. Chyba ze on sie nie zgadza hehe. Ten wpis ponizej tez wiadomo kto napisal. I teraz tez pracownik

...

Szczerze... nie rozumiem (usunięte przez administratora) z którą można coś załatwić i poradzić się jak ma się problem. Wiele ludzi płacze,że nie chce tu pracować, że jest tak strasznie źle, a siedzą po kilka lat. Przecież każdy ma prawo wyboru i nikt nikogo nie trzyma na siłę w Kompozytach. Zastanówcie się po co piszecie takie bzdury, co Wam to da? Gorzkie żale ? To do kościoła... Uprzedzę Wasze pytanie ... Tak jestem pracownikiem tej firmy.

kargul
@...

Zgadzam się w 100%

kargul

NAJLEPSZA FIRMA NA ŚWIECIE!!!

Aplikowałeś do KOMPOZYTY Sp. z o. o. na stanowisko PRACA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Joł

Agnieszka zawsze byla za firmą. I nawet lysy to wie. Szkoda dla firmy.

Fakt

Ten kto sie nie zgadza z lysym to odchodzi.(usunięte przez administratora). Ot cala filozofia. Ci co die boja siedza cicho i mu przytakują dla swietego spokoju. Ale to nigdy nie zbuduje atmosfery. Ludzie jestescie dorośli. Witek to wiadomo kto. Żenada.

O nie

Wpis witka jest zaklamany i pewnie na zlecenie. Atmosfera sie poprawila? Zspytajcie kogokolwiek na zywo. Wystarczy. Ludzie uciekają. To chyba najlepszy dowod. Panie witek nie kompromituj sie juz bardziej.

Krrr

Witek kto ci zapłacił zebys takie absurdy napisal. Chyba wiem kto. Kazdy kto znal wie ze piszesz takie bzdury i jest to alogiczne.

Luis

Witek przestan bzdury pisac!!!! Absurd totalny!!!!! Swiat takich bzdur nie slyszal!!!!! Agnieszka byla od poczatku w tej firmie i byla zawsze pomicna i ze wszystkimi najlepiej zyla. !!!! Nie pisz bzdur czlowieku. Jak ludzie odchodza z firmy to die zastanow!!!!

Nikos

Witek. Kto ci kazal to napisac. ???!! Na siłe ??!! Kompletna bzdura!!!! (usunięte przez administratora)Nawet nie umie sie klucic. Wlasnie wsxyscy odchodza bo sie boja takiej firmy . Przestan klamac na zlecenie!!!! Zapytaj kazdego w biurze to sie przymkniesz.

Ktos

Ale szkoda. Zawsze pomocna usmiechnieta i pracowita. Od rana do nocy pracowala. W kazda sprawa wiedziala i pomagala.

Adi

Praca jak praca. Kto musi to pracuje. Brawo Agnieszka - nie dla Ciebie ten (usunięte przez administratora) chociaż bez ciebie to kariery im nie wróżę. Łysy ratuj to czego jeszcze JESZCZE nie zniszczyłeś. Szkoda tych dobrych ludzi z wieloletnim stażem ale widzę że uciekają ( trudny wybór ale czasami żeby było lepiej). Łysy do roboty, razem z żoną się bierz. Uuu Volvo się wkur....

Luis

Ja też nie polecam. Zle traktują ludzi. Chyba ze rodzina. A zatrudnili juz swoich. Wyplata jak w kazdej fabryce ale bez socjalu. Te koperty to masakra. Zarzadzania brak. Kazdy sobie . Chemia. Jak ktos widzi ten absurd to ucieka. Nie warto.

Lis

Pensja w firmie Kompozyty jest pensją konkurencyjna do innych firm na terenie ale też warunki pracy co tu dużo mówić... ciężkie ponieważ jest sama chemia a wcześniej czy później trzeba zdrowiem przypłacić.Brak organizacji w firmie i podrzędny pracownik albo sam się nauczy albo zrezygnuje.Brak szkoleń,brak informacji co trzeba robić.Brak planowania.Pseudo Kierownicy .Brak Kadry wykwalifikowanej odbija się na pracownikach produkcji.(usunięte przez administratora)..Brak socjalu...niby jest bo wedle prawa powinien być ale wykorzystywany wedle uznania.Socjal w formie jest aby wyrównać sytuację pomiędzy ludźmi-Ci co są biedniejsi powinni dostać więcej.Tam socjal jest niejako nagrodą.Brak stabilności i pewności jutra.T(usunięte przez administratora).Praca dla osób które są znajomymi znajomych.Zero reguł,zero procedur.Malo rozwojowa.Zero szkoleń.Wiec jeśli jesteś leniem,chcesz zgarnąć wypłatę i mieć wszystko w poszanowaniu praca jest dla Ciebie.

Aneta

@PreczZkomuną ja tylko odpowiadam na relację innych użytkowników. Nie jestem pracownikiem firmy Kompozyty, także nie znam zasad panujących w niej. @Takitam a jak jest pomyłka w zliczeniu nadgodzin to nie ma potem możliwości wyrównania tego? Nie zgłaszacie się z tym do przełożonego, że zostało to źle policzone?

Misa

Wezcie sie wszyscy do pracy. Kazdy pracuje gdzie chce.

zizu

same kłamstwa, robota jest super!!!!!

Neymar

Jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą: polecam. Wypłata o czasie, benefity za 100% frekwencję w miesiącu, można dorobić sobie wdrażając drobne usprawnienia. Nadgodziny dobrze płatne. Jeżeli chodzi o rozmowę rekrutacyjną: podawana jest stawka brutto a połowa społeczeństwa ma problem w odróżnieniu brutto od netto - zwracajcie na to uwagę bo zginiecie w tym świecie. Pieniądze na start nie są duże ale tylko od Twojej pracy i zaangażowania zależy kiedy dostaniesz podwyżkę. Im lepszy jesteś w pracy tym szybciej odczujesz to w kieszeni. Jeżeli ciągle siedzisz na L4 udając chorobę lub obijasz się w zakładzie nie licz na zarobek. Może to niektórych zmartwi ale czasy socjalistyczne się skończyły i reguła "czy się stoi czy się leży 3 tysiące się należy" poszła w niepamięć. Jeżeli jesteś zainteresowany PRACĄ i szybko się uczysz zostanie to docenione.

P.K.
@Neymar

Płacą Ci za te opinie?

Kamil
@P.K.

To raczej firmy płacą za pozytywne komentarze na forach a te negatywne piszą osoby którym coś nie pasuje w danej firmie

Łuki

Naprawdę nie polecam .

Aneta

@Mocny!!! nie jestem pracownikiem firmy Kompozyty, dlatego jestem obiektywna i moje wpisy nie mogą przeinaczać rzeczywistości. Jestem moderatorem forum GoWork.pl i chcę potencjalnym pracownikom pomóc dowiedzieć się prawdy o pracy w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPOZYTY Sp. z o. o. - Stanowice

• Jak się pracuje w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMPOZYTY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOMPOZYTY Sp. z o. o.