Kompozyty

Stanowice

Opinie o Kompozyty

Mały 2009-12-08 00:08:53
Praca w tym zakładzie jest praktycznie bezstresowa co tylko przekłada się na wyniki w niej osiągane nikt cię nie dołuje i nie krzyczy na ciebie.Nie ma tak zwanych układów pracownicy na siebie nie donoszą ale kobiety na laminacie no niestety są tak zwane grupki i nie raz byłem światkiem niemiłych docinek w stronę słabszej.Brygadziści są bardzo mili i żyje się z nimi w stosunkach koleżeńskich oprócz pana G który wprowadza niemiłą atmosferę wśród pracowników poprostu ta osoba nie powinna pracować na tym stanowisku ten człowiek nie umie obcować z ludzmi (Nie wiem dlączego ktoś mu jeszcze(usunięte przez administratora)e.Zarobki zależą tylko od ciebie i jest to od 1500 do 4000zł jeśli chodzi o szlifiernie kobiety maja tak 1500-2000zł
anonim 2010-03-01 21:51:20
ty chyba z choinki spadles i to z samego czubka i na dodatek cos ci sie z glowa porobilo o ile mi wiadomo to juz od roku jest chu... z grzybnia a ty chyba lysemu lep polerowales i dla tego tyle dostales
kompoz 2011-04-14 22:31:04
prawda!!! kase kroja na czym sie da i jak sie da... ndgodziny żal... trzeba chodzic i samemu sie upominac bo pani kadrowa zawsze powtarza "wszystko jest dobrze bo to system liczy" a zawsze są braki!! smród brud i ubóstwo... nie oszukujmy sie kariery tam sie nie zrobi rotacja ludzi jest tam ogromna miesiecznie srednio zwalnia sie i przyjmuje po 8 osob bo ludzie nie chca tam robic... Dobrze ze jest tam KOPYTKO ;) który rozwesela caly zaklad bo inaczej to klapa by byla... a pracuje sie jest bo jest... ale racja jak trafi sie cos lepszego to trzeba uciekac... odradzam ta prace... sory ale taka jest prawda... :( nasz zakład to tandeta... :(
anonim 2013-06-06 13:22:59
Zmienilo sie może coś w firmie Kompozyty, mneły 2 lata od ostatnie opinni a ja jestem zaintereseowany pracą u nich, Wszedzie są jakies przekrety lub lipna atmosfera a gdzies robic trzeba taki kraj ;/ To jak jest tam dziś?
ed3572 2014-03-11 13:21:11
Witam,powiem tylko tyle,jeżeli ktoś ma wybór to niech nie idzie do pracy do tej firmy,nieodpowiedni ludzie na stanowiskach kierowniczych,kasa taka że tylko płakać ,a robić trzeba ponad swoje siły,no i jeżeli ktoś szanuje swoje zdrowie to odradzam
rika 2014-05-26 17:03:46
Może jeszcze ktos wypowiedziałby sie na temat pracy w Kompozyty, bo już jakis czas nie było aktualnej opinii, a rozglądam sie za pracą.
wwo 2014-09-25 13:20:49
witam,
jakie zarobki na produkcji na start?
detal 2014-11-17 13:48:53
Pracowałem trochę na szlifierni i mogę coś na tem temat powiedzieć. Praca na 3 zmiany, robota na akord tzn. zarobisz tyle ile zrobisz. Ja tam dostawałem średnio 2k ale wyjadacze dostawali nawet po 3k. Małe układy tam isnieją. Pracownicy co się dogadają z majstrem mają lepszą robotę, więc więcej zarobią na pręmię z akordu. Kierownicy to ludzie bez kompetencji. Ogolnie atmosfera miła, nikt nie krzyczy i wiele uchodzi płazem. Największy minus to brak rozwoju i niesamowity....niesamokużwawity syf! pył, opary laminatu i całej tej tablicy mendelejewa tam używanej, że aż się żygać chce. Przyzwyczaić się można wkoncu ktoś tam pracuję ale czy warto? Myślę, że nie. ten syf widać już po pierwszym wejściu na hale i wtedy zapala się światełko. Jeszcze pracodawca ogólnie ma w dupie pracowników, BHP nie istnieje!!! (można udowodnić), brak wody do picia w upały! Niedostateczne zabezpieczenia przed pyłem, chemią i ogólna prowizorka! Podsumowując: zarobki średnie, czasem konkurencyjne. SYF! Brak rozwoju i utrata zdrowia w związku z powyższymi. NIE POLECAM!
Ziomb 2015-03-16 20:09:14
Nie polecam
malutka 2015-06-30 20:38:00
pracuje tam nie polecam masakra nad masakra to co pisza ludzie to swięta prawda wypłata co kot napłakał wszyscy nazekają wszystkie zakłady lepsze do okoła niz kompozyty
dezk 2015-07-15 19:57:57
JEśli chodzi o wypłaty to chyba nie ma co narzekać, bo jak człowiek się zatrudniał w tej firmie to widział co podpisywał i na jakie warunki finansowe się godził, jeśli komuś nie odpowiadały takie sumy to mógł po prostu się nie godzić. Tak samo teraz, wydaje mi się, że jeśli komuś nie pasuje wynagrodzenie to może zmienić otoczenie :)
czesio 2015-10-02 08:26:06
Bardzo fajna, rozwojowa praca i super zarobki. POLECAM!!!
mały 2015-10-02 08:50:19
To powiedz w jakim zakładzie więcej zarobisz?
fran 2015-10-02 11:32:11
@czesio mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w firmie, przede wszystkim chodzi mi o super zaroboki bo wcześniejsze komentarze sugerowały coś innego, szukam teraz pracy na szybko nawet nie na stałe po prostu żeby gdzieś się zaczepić..ale nie chce pakowaź się w jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] typu nie mam wypłaty po miesiącu na koncie itp.
rekin 007 2015-10-05 20:13:04
witam chciałem zapytać jak wygląda praca w kompozyty jelcz??
widziałem jest ogłoszenie szukają pracowników produkcji
ile tam można zarobić i jaka panuje tam atmosfera
dziekuje za odp.
czesio 2015-10-06 11:19:23
Możesz zarobić tyle na ile się dogadasz. A wypłata jest zawsze w terminie na koncie, nie ma z tym żadnych problemów. Nie słuchajcie tych patałachów co tylko narzekać potrafią, myślą że za pierwszy miesiąc 10000 zarobi. Praca jest spoko, na pewno lepsza niż na taśmie 8 godzin to samo w kółko i nawet do kibla nie wyjdziesz
Uchodzca 2015-10-14 13:26:36
Ogólnie jakąś masakra, warunki szkodliwe, smród z telenu i laminatu, pył z obróbki w całej firmie, socjalu niema, zarobki na czas ale wielka niewiadoma kradną za nadgodziny i sami konfidenci ogólnie nie polecam!
elek 2015-11-01 20:33:34
@Uchodzca - ale to mógłbyś dokładnie opisać jak wyglądają te warunki pracy? Ostatnio słyszałem, że pojawiło się u nich ogłoszenie, że poszukiwany jest ktoś do produkcji żaluzji. Ciekawa oferta, zwłaszcza, że proponowana jest umowa o pracę i to zagranicą, więc na pewno zarobki są dobre i adekwatne do obowiązków. Pozdrawiam
Dawid 2016-01-29 15:02:53
Co ty pierd... jaka słaba płaca tyle kierownicy nie zarabiają co ludzie na produkcji po 5tyś nawet z nadgodzinami... Praca lajtowa prawie zero wysiłku fizycznego...
3e4r 2016-01-31 17:50:03
nie widze zeby od nich teraz byly oferty pracy za granica, tylko w kraju w Oławie, jako operator CNC i lakiernik, ale wiem ze oferuja tutaj umoweo prace
ssss 2016-03-01 06:40:17
Jestem pracownikiem magazynu w tym Auschwitz i ogólnie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wynagrodzenie spełnia wszystkich oczekiwania po 10 starcza do 12 później jem chleb z kaczkami na stawach , tak zwany mc donald ;)skarpetki musze cerować bo na nowe nie stać;)
elek 2016-03-11 13:38:58
Wydaje mi się, że oferta pracy nie jest już aktualna @3e4r, ale skoro można liczyć na umowy o pracę, to stabilne zatrudnenie jest tutaj możliwe przy każdej ofercie.
fran 2016-03-13 13:41:04
Możesz spróbowac sie z nimi elek' skontaktować, zadzwonić czy nawet napisać maila, czasami nie wrzucają w siec wszystkich ogłoszeń bo nie mają zwyczajnie czasu, ale przynajmniej jak sie zaintersujesz to będa cie mieli na uwadze.
gufi 2016-03-15 13:45:05
tak to się dzisiaj odbywa @elek, jeżeli chcesz pracować to nie czekaj na oferty i licz, że Cie znajdzie sam pracodawca, kreatywność i zaangażowanie to podstawa
żelka 2016-03-17 14:13:15
jak najbardziej, polecam skontaktować się bezpośrednio z firmą. oni na pewno mają dużo chętnych skoero należą do IM. ta grupa składa się kilku firm, warto się zainteresować
Mac 2016-03-19 14:27:08
Dokładnie tak, kontakt bezpośrednio z firmą jest czymś waznym, nie ma co się ograniczać, ogólnie sytuacja jest taka, że odpowiedzą od razu na wiele pytań
cvbn 2016-05-05 22:35:50
a widzieliście najświższą oferte pracy od firmy Kompozyty? poszukują lakiernika i tutaj nasuwa mi sie kilka pytań - podsatawowe to jakie jest wynagrodzenie - na jakie można liczyć? I drugie równie wazne - czy firma przewiduje premie?? z góry dzieki za info
On Air 2016-05-31 10:47:42
Jeżeli chodzi o pracę na tzw. dziale obróbka to nie polecam.Praca odbywa się w ogromny zapaleniu na akord ale godzina pracy jest wyceniono na jakieś śmieszne 13 punktów.Pracowalem tam trochę i mogę powiedzieć,że nie warto podejmować tam pracy bo szkoda zdrowia i nerwów i do tego jeszcze Cie w konia zrobią za nadgodziny bo nagle się znajdzie socjal.A z kasą różnie bo na akord...
Jest wiele firm oferujących pracę w lepszych warunkach.
Pozdrawiam
Pracuś 2016-06-03 10:07:39
Pierwszy miesiąc umowa zlecenie (ochrona firmy przed L4) później okres próbny trzy miesiące. Na start dają 1500 zł.Plusy miła atmosfera, jak się coś spartoli nikt nie robi awantury. Można swobodnie poruszać się po zakładzie jak pracy nie ma. Miła atmosfera nie ma rygorów jak w Electroluxe. Urlop dadzą jak potrzebujesz. Wady na start bardzo mała kasa po okresie próbnym na akord i nadgodziny można wyciągnąć 4 000 lub 5 000 zł. Brak zasad BHP ogólny syf pył i kurz. Praca dobra żeby sobie kupić auto lub parę groszy odłożyć. Na dłużej nie polecam laminat lakier i pyły wykończą płuca a za to wam nikt nie zapłaci. ZDROWIE NAJWAŻNIEJSZE !!!!!
tomek 2016-06-11 14:49:38
a w jaki sposób się rozwija? wydaje mi się, że wyjazd z nimi może być b. udany. Zresztą, wystarczy zajrzeć na ich stronę, fajne mają wartości: "Advanced Environmental Practices- We respect the environment and have implemented well thought out policies that govern our daily operations."
Zostaw swoją opinię o Kompozyty - Stanowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kompozyty