Opinie o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMPOZYTY Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Mocny!!!

Kim ty Aneta jesteś ??? Może ty pracujesz w kompozytach ???

Aneta

@Neymar, @Bążur to duży plus, że pensja jest wypłacana na czas i jeszcze można liczyć na benefity w firmie Kompozyty. Możecie powiedzieć jakie konkretnie są te benefity? @Bążur czy ktoś z zespołu też dostał mniejszą pensję? Czy tylko Ciebie dotyczyła ta sytuacja?

rw11

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat pracy jako Operator CNC w Kompozytach, na czym polega, jakie zarobki ... ?

Aneta

@Szefu rozumiem, że warunki pracy w firmie wyglądały inaczej, niż te przedstawione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Piszesz, że dopiero przy wypłacie okazało się coś innego. Jednak podczas podpisywania umowy, warunki pracy musiały być tam opisane. Czy oprócz wysokości wynagrodzenia, jeszcze coś Cię zaskoczyło po rozpoczęciu pracy?

Szefu

Andrzej przychodzę do pracy ,Jest ta pani (usunięte przez administratora)która jest odpowiedzialna za rekrutację pracowników . Oprowadza mnie po zakładzie , poszliśmy na montaż powiedziała mi stawkę jaka moge zarobić . powiedziałem że to dla mnie zdecydowanie za mało i że w swojej dotychczasowej pracy mam dużo więcej. Udaliśmy się trochę dalej na obróbkę fakt że praca w pyle ale stawka o wiele większa niż ci co zarabiają na montazu . Przyjąłem jej propozycje pracy na obróbce a przy wypłacie i tak się okazało że zarobiłem tyle jak bym pracował na montazu . I to jest normalne !!!

andrzej
@Szefu

To zapytaj pozostałych ziomków z obróbki ile zarabiaja. Jak kto szybko pracuje to spokojnie zarobi 2800-3000 netto . Porostu ich zapytaj i po problemie może coś za wolno pracujesz ?. Na tym polega premia .

Szefu
@andrzej

Ja nie muszę nikogo pytać bo ja tam nie pracuje . Już !! I wiem lepiej jak się tam zarabia . Ty napewno bardzo szybko pracujesz to na twoim miejscu spróbował bym na obróbce ???? a później bym się wypowiadał .

Aplikowałeś do KOMPOZYTY Sp. z o. o. na stanowisko PRACA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Aneta

Może ktoś inny wypowie się na temat tych pensji na tych samych stanowiskach w Kompozyty? Czy ktoś pytał pracodawcy od czego zależy jej wysokość? Myślę, że powinno się najpierw udać do pracodawcy z takim zapytaniem, a potem pisać tutaj. Dajcie znać jak się wyjaśni, bo osoby zainteresowane pracą w Kompozyty na pewno będą czekać na wyjaśnienie.

Aneta

@Jarosław Pierwszy Wielki forum nie służy do obrażania, więc proszę jeżeli pracujesz w Kompozyty to opowiedz jak aktualnie praca wygląda z Twojej perspektywy. Czy pensje na tych samych stanowiskach mogą być różne, tak jak pisze @Szefu?

Aneta

A jak w firmie wygląda praca na stanowisku Spawacza? Czy zatrudniani są wyłącznie pracownicy z doświadczeniem, czy też osoby dopiero rozpoczynające pracę mogą liczyć tu na zdobycie umiejętności?

ciekawy

zapewniają transport

Aneta

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy. Jakie benefity zapewnia pracodawca?

wielgus

Pracuje od 2 miesięcy więc może wielkiego doświadczenia nie mam ale mi całkiem odpowiada atmosfera. W poprzedniej pracy kasa była od przypadku do przypadku, kiedy szefowi się spodoba, tutaj mamy systematyczność. Ja polecam

Inny

Opinie w sieci są bardzo podzielone. Pracuję w kompozytach już od kilku lat i to jak praca wygląda obecnie w porównaniu do kiedyś zmieniło się bardzo. Praca jak wszystkie inne. Osobiście nie mam na co narzekać bo warunki są przyzwoite (zawsze dostępna jest woda, owoce itp), praca z innymi również przyjemna, niema żadnych problemów z innymi lub ludźmi z kard. Wypłata zawsze o czasie.

Jestem zadowolony z pracy w Kompozytach. Wypłaty terminowe, można pracować tyle ile się chce, bardzo dobra umowa - o pracę, niema problemu z wzięciem dnia wolnego. Kadry ok.

Hedwig

Pracuję tam od kilku lat. Warunki z roku na rok są coraz lepsze. Wcześniej pracowałem tam ze względu na brak innych możliwości zarobku, teraz jest naprawdę lepiej. Praca jak każda inna. Zarobki na spokojnie od 2 tys (nie robiąc nadgodzin) do 3 - 4 tysięcy.

Mateo

Praca nie najgorsza biorąc po uwagę zarobki, bonusy i ogólną atmosferę. Warunki pracy też ok biorąc pod uwagę jak jest w innych zakładach w tej branży.

Marian

Może ty źle coś podliczałeś. Pracuję już pół roku i nigdy nie ucinali mi żadnych nadgodzin, przeciwnie bo im lepiej i więcej pracujesz tym lepsze dostajesz bonusy. Zauważyłem że nowi ludzie zwalniają się bo liczyli że się nie narobią a zarobią. Bardzo dobrze ktoś powyżej wspomniał, że jest to zakład nie apteka. Myślę że i tak te trzy czy cztery tysiące są odpowiednią wypłatę za taką pracę.

Zibi

Praca fajna, niema co narzekać. W zakładzie zawsze jest jakieś darmowe jedzenie dla pracowników, woda itp. W poprzedniej pracy na wypłaty czekałem czasem nawet miesiąc w kompozytach zawsze są co do godziny co jest dla mnie dużym plusem. Cóż więcej mogę powiedzieć, jeśli ktoś nie boi się ciężkiej pracy to na pewno się u nas odnajdzie.

Marioox

Polecam. Wpłaty zawsze w terminie, co roku na święta dostajemy paczki, dla najlepszych bonusy. Można pracować tyle ile się chce co dla mnie jest dużym plusem bo jeśli mam zaplanowany jakiś wydatek mogę przycisnąć z nadgodzinami a nie czekać na kolejną wypłatę miesiąc. W firmie zostanę jeszcze na długoma

pracus

Adam kasa jest ok. Zobaczysz po roku czasu jak twoje płuca będą funkcjonować. Mimo to polecam kompozyty. Ja pracuje we Frankfurcie podobnej firmie warunki sa wzorowe. Klimatyzację i czystosc. Zarabiam 15 000 zł ;>

Odkąd zatrudniłem się w tej firmie mija już szósty miesiąc więc mogę co nieco powiedzieć. Na początku była przerażony złymi opiniami o firmie ale musiałem podjąć się w tej pracy ze względu na brak kasy. Wiadomo, kiedy człowiek jest spłukany bierze byle jaką robotę. Przez okres próbny średnio dostawałem około 1500 - 1800zł netto, pracowałem po 8-9h. Później, gdy się już przyzwyczaiłem do tej roboty po okresie próbnym postanowiłem zostać bo w sumie nie miałem lepszych ofert pracy. Obecnie jestem w stanie wyciągnąć spokojnie około 3-4 tysiące przy umowie o pracę co jest jak dla mnie naprawdę spoko. Z nagłym urlopem nie było żadnego problemu, wypłaty były zawsze na czas. Jeszcze mi się nie zdarzyło by źle policzyli nadgodziny. Przy pracy owszem, można się nieźle pobrudzić ale dajcie spokój to przecież nie jest posada w banku więc opinie na temat syfu są bezpodstawne. Rzeczywiście ludzie nowi często odchodzą, ale jeśli ktoś jest nauczony pracy to na pewno się odnajdzie.

Zerg

Dobra robota z jasnymi zasadami. Zobaczymy jak będzie po nowym roku, póki co to zostaję.

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPOZYTY Sp. z o. o. - Stanowice

• Jak się pracuje w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMPOZYTY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOMPOZYTY Sp. z o. o.