Opinie o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy KOMPOZYTY Sp. z o. o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KOMPOZYTY Sp. z o. o. w Stanowice

Filip

Uwielbiam ludzi, z którymi pracuję. Jest to ekipa, która zawsze pomoże i od wielu lat się znamy. Podobnie jest z kadrą - nie traktują nas "z góry", dzięki czemu aż chce się pracować.

Swój

Ja Ciebie nie rozumiem.W Polsce mieszkamy,na wybory nie chodzimy i też narzekamy.ZnacZy , że mamy wyjechać idąc Twoim tropem myślenia? I nie narzekają tylko wyrażają opinię.W tej firmie to kasa jest ok ale tylko ze względu na szkodliwość na zdrowiu.Reszta. To firma kabaret.

Zdziwiony
@Swój

Swój o jakich pieniądzach za szkodliwe warunki mówisz? Nic nie przekracza dopuszczalnych norm więc nikt nikomu nic nie dodaje do wypłaty ze względu na specyfikę pracy.

@Filip

Jak lubisz być traktowany na poziomie motłochu to powodzenia mop ma większe poważanie u nich nigdy nie liczyli się z ludzmi żal mi ciebie

Bardzo nie polecam.

Czego konkretnie nie polecasz? Usług firmy, czy może pracy w tym miejscu? Na chwilę obecną Twoja wypowiedź jest, mało zrozumiała, dlatego mam nadzieję, że zechcesz wyjaśnić, dlaczego i przede wszystkim, czego nie polecasz. Proszę o wyjaśnienie.

Przeczytaj tytuł forum.

Ty

Przeczytaj tytuł forum

@Ty

Jeżeli jesteś pracownikiem firmy Kompozyty zachęcam Cię do zostawienia swojej opinii o warunkach pracy i wynagrodzenia. Aktualnie pracodawca szuka kierownika procesu produkcyjnego, informatyka programisty, specjalista do spraw kadr i płac. Wasze wpisy na temat obecnych rekrutacji będą bardzo pomocne.

Żabka mała
@Marcin

Już jest haos a z tymi ludźmi będzie jeszcze większy. W akcie desperacji za nie długo będziecie przyjmować drwali do wycinki detali. ..

X-men

Za dużo nie kompetentnych kierowników i tych o myślą że coś mogą, szczególnie ta szajka z Jelcza. Rączka rączkę myję z brązowego koloru. ..

Pracownik3

Dobra dobra. Nikogo na siłę nikt tu nie trzyma. Wyplata na czas . Tak źle to czemu jeszcze tu jesteś. Koniec tematu.

@Pracownik3

To jest forum o OPINIACH zakładowych, przypominam

Aplikowałeś do KOMPOZYTY Sp. z o. o. na stanowisko PRACA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
Jim Beam

Zapomniałem dodać o tym, że wynagrodzenie to: PODSTAWAWOWE WYNAGRODZENIE + PREMIA także nie jest to dla pracowników zbytnio korzystne

Jim Beam

Plusy: -robota idzie bez patrzenia na ręce (swoboda pracownika?) - tak jakby -wynagrodzenie -"akcja witaminka" owoce co środę - fajna inicjatywa -współpracownicy -nowa hala -50zł w talonie za przepracowany cały miesiąc (bez NŻ) -dużo nadgodzin (w sumie większość robi po 12h, nie wnikam jak) Minusy: -dużo syfu i groźnej chemii- wszystko w zamkniętej hali a nie osobnej (czujniki są ale czuć od razu) , 5s słaby poziom jak i BHP (porządek), brak odpowiednich miejsc pracy, mogłoby być lepsze rozmieszczenie działów (nowa hala wygląda dużo lepiej-dużo więcej zainwestowane za co daję okejkę) -brak benefitów (jedynie 50zł w talonie za przepracowany cały miesiąc co jest nawet fajne, ale to jedyne co jest) -dojazd na własny koszt -brak dodatków tj. wczasy pod gruszą lub na święta (z ZFŚS-Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych- mamy tylko witaminkę i paczkę na jedno święto w roku+ 50zł za przepracowany ms), lub nawet karty na wydanie kilku zł w automatach -toalety i prysznice (chociaż dobrze, że są te prysznice - ale tragedia) Ogólnie polecam dla tych, którzy nie boją się ubrudzić, jeżeli interesują Cię tylko pieniądze.

Szczery

Chcecie wiedziez jaka prawda jest o kompozytach? na poczatek rekrutje pani Asia mowi ile dostajemy podstawy ile premi pozniej jak cos sie nie zgadza to zawsze mozna przyjsc i ona wszystko wytlumaczy albo zalatwi. praca spoko jak ktos ma fajne miejsce pracy to jest spoko nie narzekam.... kasiora zawsze na czas, premia tez... zmiany jak na razie tylko dwie. pracowalem w innej sasiedniej firmie i i tam bym zapierdol na maksa!! tutaj nie stoja nad toba z batem i nie scigaja. nie rozumiem tych co narzekaja jak tu zle im sie po prostu pracowac im sie nie chce...

Mika
@Szczery

A jaka jest podstawa oraz premia?

Jarosław
@Szczery

Jakiego stanowiska dotyczy Twoja opinia? Obecnie firma poszukuje dużo nowych pracowników na różne stanowiska pracy. Poszukiwani są nowi spawacze, ślusarze, pracownicy produkcji, czy operatorzy CNC. Wszystkie ogłoszenia można znaleźć tutaj https://www.im.pl/pl/kariera Mógłbyś nieco scharakteryzować niektóre z wolnych stanowisk? Przede wszystkim chodzi mi o to, czy pracodawca zatrudnia na umowę o pracę oraz czy wynagrodzenie jest adekwatne do ilości wykonywanych obowiązków.

Forever
@Mika

Co raz mniej!

@Forever

A do czego konkretnie odnosi się Twoja odpowiedź? Nie jest to do końca przejrzyste, a więc wyjaśnij nam to. Jeśli jesteś obecnym bądź też byłym pracownikiem firmy KOMPOZYTY, to najlepiej byłoby, jakbyś spróbował scharakteryzować nam niektóre z tamtejszych warunków zatrudnienia. Co powiesz odnoście dodatków pozapłacowych? Czy każdy pracownik tego przedsiębiorstwa może na nie liczyć?

OB

(usunięte przez administratora)Panie Bartku warto zainteresować się tym co robimy na nadgodzinach. ..Pozdrawiam dział obróbka

Bartosz
@OB

Dzień dobry! Dziękuję za informację, skorzystam z tej rady. Pozdrawiam! Bartosz

Forever
@OB

Kto ty? Koleżanka kierownika? I dla czego podpisała się jak OB, u nas na OB (usunięte przez administratora) niema (ciebie nie liczę), wszyscy pracują maksymalnie szybko i jakościowo za co raz mniejsze pieniądze i z co raz gorszymi detalami, z minimalną ilością narzędzia i z maksymalne wkurzenym nastrojem do takich typów jak ty!

Ktos

Bardzo bardzo nie polecam.

cyryl
@Ktos

No ale dlaczego? Podaj jakieś argumenty

Troll

Fima jak firma ale musisz wiedzieć z kim się kumplować nawet jak nic nie potrafisz (no prawie nic). Dobrzy pracownicy odchodzą bo nie widzą sensu pracy w firmie której osoba która zarządza nie ma pojęcia i wydaje polecenia które nie mają sensu. Zastanawiające jest tylko w jaki sposób osoby którym brak kompletnie (kompetencji) , pojęcia o zarządzaniu firmą piastują takie wysokie i odpowiedzialne stanowiska. W jaki sposób oplątały sobie Prezesa wokół ręki. Być może do prezesa nie dochodzą wiadomości które powinny. Ale jest to tak silnie zamknięte środowisko ze nie ma prawa dojść informacja nieocenzurowana przez te osoby. Zastanawiające jest tylko czy złe zarządzanie nie jest widoczne w sprawozdaniu składanych przez firmę?Gdyby koszty uzyskania przychodu ograniczyć to i zysk był by większy. Natomiast warto by się przyjrzeć gdzie te bezsensowne marnotrawstwo można ograniczyć i nie chodzi o zwolnienia w zasobach ludzkich.Szkoda ze jeden trybik psuje działanie całego mechanizmu.

Troll

Firma jako firma nie jest zła ale zarządzanie czyt. sama góra firmy nie panuje nad tym co się dzieje. Złe zarządzanie tj. nie ważne ze źle pracujesz ale jak kolegujesz się z odpowiednimi osobami to dostaniesz awans( często co druga osoba to wujek w firmie) nawet jak nic nie potrafisz (no prawie nic). Dobrzy pracownicy odchodzą bo nie widzą sensu pracy w firmie której osoba która zarządza nie ma pojęcia i wydaje polecenia które nie mają sensu. Zastanawiające jest tylko w jaki sposób osoby którym brak kompletnie (kompetencji) , pojęcia o zarządzaniu firmą piastują takie wysokie i odpowiedzialne stanowiska. W jaki sposób oplątały sobie Prezesa wokół ręki. Być może do prezesa nie dochodzą wiadomości które powinny. Ale jest to tak silnie zamknięte środowisko ze nie ma prawa dojść informacja nieocenzurowana przez te osoby. Zastanawiające jest tylko czy złe zarządzanie nie jest widoczne w sprawozdaniu składanych przez firmę?Gdyby koszty uzyskania przychodu ograniczyć to i zysk był by większy. Natomiast warto by się przyjrzeć gdzie te bezsensowne marnotrawstwo można ograniczyć i nie chodzi o zwolnienia w zasobach ludzkich.Szkoda ze jeden trybik psuje działanie całego mechanizmu.

Alexxxx

Nie rozumiem waszych negatywnych komentarzy, pracuje od ponad roku i nie narzekam,spoko kasa, ekipa też, trochę uporczywy ten zapach ale da się przyzwyczaić, jak do wsyztskiego, do ukrainców też, jak pracują to nie mam nic do nich, oby tak zawsze było

Ktos

Uczciwie i szczerze nie polecam.

Bardzo nie polecam.

Krzysztof

Hmm…. nie jest źle. Wypłata na czas, nie to co w innych firmach. Premie zależne od pracy. Umowa na stałe, atmosfera ok, leader nie jest zły. Sporo osób z ukrainy, ale co to komu przeszkadza skoro pracują jak inni... jak ktoś ma się przyczepić to i tak się przyczepi

Lola

Jest chemia. Troche strach. Straszny zapach .Praca na pewno nie na dlugo. Pieniadze na umowie najnizsze. Ponoc z premia roznie. Rozne opinie .

Ola

Pracuje w firmie od roku i nie narzekam. Fakt, pracuje się z chemią, ale przy zatrudnianiu o tym się informuje. Co do kasy, to jak ktoś chce to może dobrze zarobić. Wszystko zależy od tego jak pracujesz i ile dostaniesz premii. Ja nie narzekam, polecam

Reti

Pracowalem. Nie polecam. Brudna robota. Wszedzie jest fuul lepszej pracy.

Niestety nie polecam.

Piorun

Ile może zarobić tam elektryk?

Zostaw merytoryczną opinię o KOMPOZYTY Sp. z o. o. - Stanowice

• Jak się pracuje w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy KOMPOZYTY Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KOMPOZYTY Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KOMPOZYTY Sp. z o. o.