Opinie o CitiHandlowy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CitiHandlowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CitiHandlowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CitiHandlowy w Warszawa

cit no

słabe wynagrodzenia a wyzysk z pracownika jak się patrzy...(praca zdarzała się nawet w weekendy w porach nocnych) Ogólnie w bankach słabo płacą testerom.

M.
@cit no

Na etapie rekrutacji uprzedzają testerów o wdrożeniach nocnych, na tymże etapie można przecież zrezygnować, nikt nikogo nie zmusza. Plus za np 1h pracy masz cały dzień wolnego, możesz ustalić kiedy chcesz odebrać ten dzień - dla mnie to było ok

Ciekawy

Cześć, czy wiecie na ile może liczyć osoba na stanowisku C12 w Citi Handlowy w Warszawie?

Agnieszka
@Ciekawy

Prawdę mówiąc sama jestem ciekawa, jak kształtują się zarobki w CitiHandlowym na tym stanowisku. Oby ktoś szybko podzielił się z nami tymi informacjami. Ale na pewno, między innymi, są one zależne od posiadanego doświadczenia. Pracowałeś już kiedyś w takim charakterze?

Nie wiem
@Ciekawy

C11 to ~5k netto.

Czy można w CitiHandlowy liczyć na jakieś dodatki?

Znawca

Tak, można. Było o nich kilka wątków niżej... "Jest multisport plus, luxmed wariant rozszerzony, ubezpieczenie na życie, program emerytalny dodatkowo opłacany (kilkaset złotych miesięcznie), bony Sodexo co kwartał, kilkaset złotych na wakacje, świadczenie socjalne przez świętami. Jeszcze jakieś dopłaty na wyjazdy dzieci etc. Wiec co jak co, ale świadczenia dodatkowe to mają najlepsze na rynku. " W sumie dodatki to mają lepsze niż wynagrodzenie xP

Radzę się tam nie pchać. Z początku wygląda pięknie, po krótkim czasie "wychodzi szydło z worka". Dyrektorzy czują się jakby byli bogami i ludzi mają za nic. Kiedyś taka pani (na Traugutta) o mało białej gorączki nie dostała, a słów jakie do mnie skierowała nie będę tu wymieniał. A wszystko tylko dlatego, że zaparkowalem na jej miejscu (dodam, że nie było w żaden sposób oznaczone). No ale po co grzecznie zwracać uwagę, przecież jak się jest dyrektorem to można "rzucać mięsem". Ogólnie atmosfera straszna, wszyscy tylko czekają aż się komuś noga powinie, "koleżanki" i "koledzy" z zespołu robią wszystko byś wypadł jak najgorzej. Niby nauczą, a potem... Jak pisałem. Zarobki też fatalne, niewiele większe niż "najniższa krajowa". Ale czego się spodziewać jak większość się zatrudnia przez firmy zewnętrzne? Bank bierze swoje, "pośrednik" też musi zarobić, to ile zostaje dla pracownika? Omijajcie Citi banki szerokim łukiem. Już wolałbym być bezdomnym i mieszkać w kartonie "na centralnym" lub pod mostem niż pracować w citi.

Abc
@555

Na g6 takich rzeczy nie było, w każdym razie ja nic nie słyszałam. Atmosfera spoko, kierownicy i dyrektorzy mili i uśmiechnięci, pomocni również. Jak coś było nie tak to raczej wspólnie z zespołem zastanawiali się jak rozwiązać problem. To zależy do jakiego zespołu się trafi, ja bardzo sobie chwaliłam pracę w Citi na goleszowskiej.

Fund Accountant

zbyt wysokie wymagania pracodawcy do stanowiska

budowa portfela, księgowanie na kontach T

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Nnn

Na ile moze liczyc c10 w wawie w operacjach?

@Nnn

7-8 tys brutto

Znajomy
@Gość

Raczej 6-7 tys. brutto

@Znajomy

naprawdę? C10 w operacjach takie duże pieniądze? :) C10 operacje Bank Handlowy (nie spółki Citi) to raczej jeszcze mniej 5-6 tyś

Były pracownik c10
@anonymous

Tyle w Olsztynie w spółce płacili. Wawa to ~5 na rękę :)

@Były pracownik c10

Z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zorientowany w wysokości wynagrodzenia w CitiHandlowy. Czy inne dodatki do pensji obowiązują w firmie? Napisz kilka słów o premiach lub o zakresie pakietu socjalnego. Pracownicy mogą liczyć na bony na święta, dofinansowanie do wypoczynku letniego lub inne benefity? Zachęcam Cię do wypowiedzi.

Alek
@Marek

Socjal jak w każdej firmie, nic specjalnego, bez fajerwerków. Premie raczej rzadko.

@Alek

Serio??? Alek, Gdzie Ty wcześniej pracowałeś? W innych korporacjach jest multisport, luxmed i ew. ubezpieczenie. Jest multisport plus, luxmed wariant rozszerzony, ubezpieczenie na życie, program emerytalny dodatkowo opłacany (kilkaset złotych miesięcznie), bony Sodexo co kwartał, kilkaset złotych na wakacje, świadczenie socjalne przez świętami. Jeszcze jakieś dopłaty na wyjazdy dzieci etc. Wiec co jak co, ale świadczenia dodatkowe to mają najlepsze na rynku. Są też minusy, ale to na innych polach.

byly pracownik c10

tutaj masz to samo (lux med (ale nie w OL - sila zabrali), multi, 3filar itd). Grusza w zaleznosci od dochodu Brak bonow, brak mozliwosci przelania kasy na kafeterie my benefit, zamiast tych multisportow itd. Sa tez jakies tam wyjscia firmowe. Taki tam standard.

Rozbudowany program socjalny to duże udogodnienie dla pracownika i fajny dodatek do wynagrodzenia. Wspominasz o innych polach zatrudnienia. Dodaj jakiego rodzaju umowy o pracę są podpisywane z nowymi pracownikami. Kontrakty są długoterminowe i stabilne?

Paul
@anonymous

7-8 brutto w operacjach na c10 to normalka od końca 2018. W handlowym może być mniej to prawda ale jeżeli mowa o operacjach to kolega wyżej ma racje

@Paul

Czy będąc na tym stanowisku, są realne szanse na to, aby móc z czasem awansować jeszcze wyżej i tym samym zwiększyć swoje wynagrodzenie? Mam nadzieję, że CitiHandlowy daje taką możliwość, jednak wolę to sprecyzować za pośrednictwem forum.

@Iwonka, Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie CitiHandlowy i kontaktów między pracownikami. Twoja wypowiedź opiera się głównie na ogólnych stwierdzeniach. Czy możesz przytoczyć konkretną sytuację, która by potwierdzała twoje słowa? Może przed wystawieniem takiej oceny należało najpierw znaleźć sposób na wzajemne porozumienie?

była pracownica
@Marta

Pani Iwonka ma rację. Cały oddział to jedna wielka patologia. Dziwi mnie to że nikt jescze nie zrobił tam porządku. Managerowie zachowują się często jaby byli w jakies sekcie. Ktoś kto jest z zewnątrz od razu zderza się ze scianą. Jedna wielka klika!!!

Olek
@była pracownica

Najgorsza atmosfera z jaka kiedykolwiek się spotkałem ! Pracuje 18 lat w branży bankowej . Ale takich układzików jeszcze nigdy nie widziałem jak w Szczecinie !

@Olek

Olek pojedź do Warszawy to zobaczysz. Ja przeszłam z innego banku i żałuję. Tam nie liczą się twoje umiejętności tylko znajomości. Nawet jak jesteś wysokiej klasy specjalistą a parę osób Ciebie nie lubi to musisz ciągle uważać, żeby nie zrobili czegoś za twoimi plecami co pozbawi Ciebie pracy.

@Ania

Od dawna jesteś pracownikiem banku CitiHandlowy? Ciekawi mnie, jak w Twoim przypadku wygląda poziom wynagrodzenia. Mam nadzieję, że będziesz tak uprzejma i zechcesz tę kwestię przedstawić w tym wątku.

(usunięte przez administratora) Odradzam.(usunięte przez administratora)

Franciszek

Bałagan organizacyjny to zawsze duża niedogodność dla pracowników jednak na forum Gowork.pl obowiązuje kulturalne słownictwo, więc staraj się do tego stosować. Pracujesz w Citi Handlowy i w ten sposób oceniasz atmosferę w pracy? Wcześniejsza dyskusja toczyła się o wynagrodzeniu. Co mógłbyś dodać o wysokości pensji i możliwości otrzymania pozapłacowych benefitów. Liczę, że mi odpowiesz.

obserwator

zdecydowany negatyw. Dotyczy naboru w Łodzi. Po 20 minutowej rozmowie kwalifikacyjnej i zapewnieniach, że spełniam wszystkie warunki nikt nie oddzwonił. Co więcej, nie dopełniono zobowiązań które padły podczas rozmowy. Przy kolejnym CV ponownie takie damo samo postępowanie. Odnosi się wrażenie, że praca rekrutera jest zbędna, skoro nikt nie bierze jego zaleceń pod uwagę. Poprzez totalny bałagan, brak konsekwencji w działaniu, brak poszanowania czasu oraz wprowadzanie w błąd, skutecznie zniechęcono mnie i moich znajomych do korzystania usług CITI banku. Nikomu nie polecam.

@obserwator

Skoro brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej do pracy w CitiHandlowy, to jestem ciekaw, jak ona wyglądała. Będziesz tak uprzejmy i napiszesz, czy osoba prowadząca rekrutację sprawdzała w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności potrzebne na stanowisku, którego dotyczył proces rekrutacyjny? Liczę na Twoją odpowiedź.

Gubi

Citi handlowy to najgorsze co może być. Ja nie wiem jak normalny człowiek może w czymś takim funkcjonować. Ktoś popełni zwykły ludzki błąd, który może każdemu się zdarzyć - od razu krzyk, wulgaryzmy i groźby, że nie przedłuża umowy. Ktoś z kuchni weźmie dwa banany lub jabłka - afera na cały bank, że kradnie owoce. Kablowanie, szantaż, krzyki, wulgaryzmy to norma tego chorego banku. Pożal się Boże dyrektorzy czują się jakby nie wiadomo jakimi zbawicielami byli, podwładnych mają za nic. Nikomu nie życzę tam pracy. Radzę to omijać. Finansowo też szału nie ma, większość zatrudniona przez firmy zewnętrzne, zapewne po to żeby o rozwój nie dbać i szkoleń nie robić. Nie polecam, odradzam.

@Gubi

Z twojej wypowiedzi wyłania się bardzo negatywny obraz tego pracodawcy. Szczególnie niepokojące wydaję się to, w jaki sposób traktowani są pracownicy firmy CitiHandlowy. Jeśli mówimy już o szantażu, to taki fakt powinno się zgłosić już wyżej postawionym instytucjom, bowiem nie jest to zgodne z Kodeksem Pracy. I może takie rozwiązanie wpłynęłoby na pozytywne zmiany. Jak myślisz?

Mgr

Dzial rekrutacji nie radzi dobir z naborem. Nacpani czy co???

@Mgr

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej i masz tego typu doświadczenia? Czy mógłbyś opisać jej przebieg i przybliżyć pytania, które zadawali rekruterzy? Pamiętaj, że oskarżanie kogokolwiek jest sprzeczne z regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin A inne osoby, które brały udział w rekrutacji? Czy macie podobne doświadczenia jak Mgr, czy zupełnie inne?

Bartosz

Fno i wodorosty. Zero profrdjonalizmu. Zenujacy poziom i iwlaczajaca placa

Frakir

Anno, to jest standardowe dofinansowanie z FGŚP - wakacja to typowa "grusza", a jeśli fundusz zakładowy ma duże środki, to ma też kasę na kredyty konsumpcyjne (żyranci z firmy), na kursy językowe, na "mikołaja" itd. To nic wielkiego i powinno być standardem w kraju, ale Polska od dawna przejawia wiele symptomów "dziczy", a nie cywilizacji szczególnie w kwestii rynku pracy.

były_pracownik13
@Frakir

raz w roku dofinansowanie do wypoczynku pracownika - kwota zależna od wysokości dochodu przypadającego na członka w gosp. domowym pracownika. Dofinansowanie wypłacane na podstawie wniosku o urlop trwający 10 dni roboczych (2 tygodnie). Istnieje również możliwość dofinansowania wypoczynku dla dzieci pracowników do 2000 pln, raz w roku. Dofinansowanie na podstawie przedstawionej FV za wypoczynek.

kaśaka

Takie różne dodatki są OK, u mnie w Stefczyku też troszkę tego mamy, na przykład dofinansowanie do wyjazdów dzieci, dzięki czemu moje dzieci co roku nad morze jada.

pracowałam kilka lat w Citi
@były_pracownik13

NIeaktualne dane - to dofinansowanie dla dzieci to już od kilku lat nieaktualne

Miszmasz
@pracowałam kilka lat w Citi

Aktualne. Dofinansowanie jest... do przedszkoli kolonii itp. na podstawie faktury zmiana polegała na dofinansowaniu 1 raz w roku np do kolonii zamiast 2 razy w ramach przyznanego limitu.

@Miszmasz

Fajnie, że CitiHandlowy dba w taki sposób o dzieci swoich pracowników. Należy go za to szczególnie pochwalić. Zdradzisz innym użytkownikom forum, jaka konkretnie funkcję tam obejmujesz? Czy oprócz takiego dofinansowania macie nadal zapewnione jakieś inne? Na przykład dofinansowanie do Waszych wakacji? Jeśli tak to napisz proszę, jakie konkretnie warunki musicie spełniać, żeby je otrzymać.

??

Czy ktoś może wypowiedzieć się o pracy w Olsztynie?

Tosia

Witam serdecznie, Czy ktoś z Was wie lub słyszał jak się pracuje w Dziale Marketingu Online (Digital Marketingu) w Centrali Citi na Traugutta 7/9 w Warszawie? Przyjaciel oraz jego znajoma dostali propozycję pracy za bardzo przyzwoite pieniądze. Ich przełożonym ma być jakiś dyrektor z Indii, który z kolei podlega jakiemuś innemu z Portugalii. Nie chciałabym, żeby władowali się w jakąś nieciekawą sytuację więc jestem ciekawa realnych opinii od ludzi, którzy w tym dziale pracowali lub nadal pracują. Oboje są po przejściach agencyjnych ale fajnie byłoby nie wejść znowu w podobny bałagan. Opinie, które znalazłam na tym forum nie nastrajają super optymistycznie. Czy jest tu ktoś kto mógłby możliwie obiektywnie napisać jak to w tym dziale wygląda? Jaka tam jest atmosfera, system pracy i podejście przełożonych? Pozdrawiam, Tosia

@Tosia

Cześć opinie na forum zazwyczaj dotyczą oddziałów i stanowisk operacyjnych, gdzie ludzie przelewają swoje żale, choć za bardzo odchodzić nie chcą xD Zarówno jeden i drugi menedżer są przyjaźni ( inna kultura :) ), choć oczywiście nastawieni na rezultaty (jak to bywa w jednostkach Biznesowych). Jeśli Twoi znajomi są kompetentni, to nie powinno być problemu. Atmosfera w zespole raczej spoko :) Tryb pracy bardziej zadaniowy niż odbębnienie pracy, co akurat jest prawidłowe w jednostkach biznesowych, tym bardziej digitalnych.

@Anonim

I jeszcze jedno - zastanawiam się na forum jakiej firmy w Go Work są pozytywne opinie?

Michalinajoanna
@Tosia

Jak chcą znaleźć coś porządnego, a nie wejść w kolejny "bałagan", polecam ominąć szerokim łukiem Traugutta 7/9. Nie wiem jak zarobki w tym dziale, ale biorąc pod uwagę, że zatrudnia firma z zewnątrz to nie ma co liczyć na wiele. Atmosfera jest tak spoko, że po kilku miesiącach ma się już dosyć. Donoszenie na każdym kroku. A to ktoś za długo w kuchni lub toalecie siedział, a to ktoś za dużo owoców wziął, a to ktoś się "obija" bo 3 na 3 minuty odwrócił wzrok od komputera, a to zużyl za dużo kawy, herbaty, cukru, mleka czy papieru w drukarce. Mógłbym wymieniać w nieskończoność. Ja tam pracowałam niecałe dwa lata i to był najgorszy czas w moim życiu, dla mojej rodziny również był to kiepski czas. Aha, dyrektor tego oddziału na Traugutta lubi plotki, kablowanie. Oczywiście na rozmowie "wszystko ładnie pięknie", najdalej po dwóch miesiącach "wychodzi szydło z worka". Omijajcie z daleka ta chorą korporację.

Feliks

Też tam pracowałem i powiem jedno. Nie idźcie tam. Atmosfera fatalna, kablowanie na każdym kroku. Co gorsza, ludzie z jednego zespołu robią sobie "pod górkę". Menadżerowie krzyczą na swoich ludzi i to z powodu drobnych błędów. Dyrektorom władza odbija do głowy. Nie szanują swoich ludzi, nic nie pomogą, mają ich za nic. Kiedyś jedna dyrektorka z "jednostki" w centrum zrobiła mi awanturę, że wjechałem na jej miejsce parkingowe (oczywiście nie było ono podpisane ani zaznaczone, nie wiedziałem, że zaparkowalem na jej miejscu). Jasna rzecz, że zasłużyłem na "uwagę" i bezwzględnie powinienem zwolnić to miejsce, ale chyba nic nie kosztuje powiedzieć np. "proszę pana, to miejsce jest moje, proszę odjechać". Nie trzeba od razu krzyczeć na mnie i ochroniarza i robić aferę jakby ktoś co najmniej gwalcil te kobietę. W banku każdy tak samo jest potrzebny, zarówno ochroniarz, sprzątaczka, sprzedawca w okienku lub przy telefonie, a także księgowy, dyrektor, prezes itp. I nie tylko w banku, ale w każdej firmie. Szacunek każdemu się należy. Niestety, w Citi mało kto to rozumie, jasne więc, że nie da się tam pracować. Pozdrawiam panią Martę, która zapewne będzie robić wszystko by podważyć moją opinię, tak jak każdą tutaj. Nie wiem czy kieruje ją interes własny czy banku i nie wnikam :)

Emilia

CitiHandlowy otworzył rekrutację na Praktyki Letnie 2019 dla obszaru IT/Analiza Danych. Skierowane są one do studentów wszystkich kierunków, którzy ukończyli drugi rok studiów. Trwają 2,5 miesiąca - od początku lipca do połowy września. Uczestnicy Programu Praktyk Letnich zatrudnieni są na umowę o pracę i otrzymują wynagrodzenie. Czy braliście w nich udział w poprzedniej edycji? Czy warto było uczestniczyć w tym projekcie?

Bezik

Do Marta i wszystkich czytających. Marta z tego jak piszesz zakładam że jesteś prawdopodobnie generalistką w Citi (dla nie wtajemniczonych można napisać HR). Jestem byłym pracownikiem (sam odszedłem) i odradzam tam pracę. Fakt poza brakiem szacunku dla pracowników dyrektorzy i dyr. dep. to kolesie trzymający się razem wraz z HR. Zanim zdecydujecie się zgłosić mobbing lub inne sytuacje miejcie twarde dowody (najlepiej kilka nagrań jakąś mini kamerką i nie dawajcie im oryginałów bo mogą się zgubić :-) ) w innym wypadku to Was zgłaszających zgniotą a co najlepsze będą się do Was do końca uśmiechali i udawali zatroskanie i pomoc. Musicie pamiętać że tylko zgłaszając oficjalnie sytuacje do biura relacji możecie mieć pewność że sprawdzą co napisaliście ale musicie się przygotować na zakończenie współpracy z bankiem. Zawsze na końcu ktoś tym osobom (HR, dyr.) płaci a przecież nie gryzie się ręki która karmi.

Git

Moja kolezanka w tym banku doświadczyła mobbingu. W Administracji szefunio zatrudnił swoją młoda kochankę i nie było juz dla niej miejsca. Robili co chcieli i sie nie kryli, a najlepsze to jest to, ze żona jej szefa pracuje dla Banku Handlowego, a on sie wcale z kochanka nie kryje. Koleś stary dziad i chyba przeżywa druga młodość, a kochanka patrzy na kase. Tragedia co tam sie dzieje. Dobrze, ze przejrzałem na oczy będąc tam na rozmowie, go innego mówią, a pozniej dzwonią, ze mogą mnie zatrudnić ale za mniejsza kase. Co to za bank?! Łajdactwo, mobbing i kumoterstwo!!!

Donald
@Git

Do pracy idzie się aby pracować, normalnego pracownika zajętego swoimi obowiązkami nie powinno ekscytować że dyr czy inny kier ma np. kochankę . No chyba że pracy tak mało że wszyscy (najczęściej grono psiapsułek) przeżywa i obgaduje kto z kim i dlaczego nie z nią, żenada.

Git
@Donald

Mnie nie interesuje kto z kim i mojej koleżanki tez i to oni się z kochanica interesowali jej zyciem!!! (usunięte przez administratora) ile można znosić upokorzenia z ich strony, bo dziewczyna się dalej wykształciła to tak jej dokuczali i szmacili, ze nie sposób byli tam wytrzymać!!! Człowieku tu nie chodzi kto z kim, bo *** uj mnie i ja to interesuje!

Mia
@Donald

Z Ciebie jest Donaldku zenada, chyba liczysz na takie łatwe Panny, ze i tobie się coś trafi

Knulla
@Donald

Znam temat i jeśli nie masz nic więcej mądrego do powiedzenia jak fakt, ze chodzi sie do pracy pracować to cie Donaldzie zaskoczę, ze dziewczyna nie miała życia, bo mało mówiła o sobie, a szef z kochanka interesowali sie jej życiem prywatnym inwigilując ja na fb! Dokuczali, jak sie dowiedzieli, ze dodatkowo sie kształci. Zapewniam cie, ze twoja ocena względem tej Pani jest nieracjonalna bez podstaw do takiej oceny z twojej strony. Najpierw trzeba zapytać o co chodzi, a nie snuć wnioski. Pokazałeś w tym momencie jaki jesteś ty żenujący... ż e n a d a

Max
@Donald

Żałosny Panie Prosze sie nie udzielać i wsadzić swoje wywody tam gdzie slonce nie dochodzi. Nie wie o co cho, a juz swoje 5 groszy wciska. Żenada

@Max

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii na tym forum. Proszę zatem, żebyś nie strofował innych w taki właśnie sposób. Jesteś w ogóle pracownikiem w CitiHandlowy? Jeśli tak, to najlepiej by było, jakbyś po prostu opowiedział nam o tamtejszych warunkach zatrudnienia. Czy pracodawca ten dba o atmosferę między Wami poprzez organizowanie chociażby jakichś spotkań integracyjnych? Co powiesz o tej kwestii?

TaAnna

Poproszę o informacje jakie są widelki premii które można wypracować na infolinii? Wiem, że wszystko zależy od miesiąca, klientów, zdolności itd natomiast chodzi mi o rozeznanie czy to będzie miesiecznie kwota kilku stow czy moze cos około tysiąca zł. Pytam ponieważ zaproponowano mi bardzo niską podstawę w dodatku na 3/4 etatu..

Aleksandra
@TaAnna

Kwartalne serwis 5600 zł brutto, a sprzedaż zależy od Ciebie. Możesz mieć i 1 tys zł, jak i 15 tys.

Grzegorz
@TaAnna

jaką podstawę zaproponowali ci na citiphone?

12k

Witam! Niestety pracowałam tam w Citi no i to jakaś porażka 2600 na rękę UoP podstawa. Na prowizje nie licz a jeśli już ci się przyfarci i będziesz sprzedawał na jakimś patencie ( czyli wchodziła w tyłek szefowej) to nie wiele więcej zarobisz ale na więcej nie licz. Mimo że samochody są to jeżdżą nimi koleżanki szefowej prywatnie czyli jeździsz swoim i za paliwo nikt nie zwraca a dziewczyny na zakupy w weekend służbowym śmigają a Ty mając klienta o 9.00 w sobotę nie pojedziesz bo nie ma czym. Atmosfera że możesz nożem kroić. Citi to taka firma rodzinna w Polsce bo pracuje sąsiadka szefowej jej kuzynki itp. Ogólnie polecam osobom mało ambitnym, które wierzą w bajki i kochają mobbing. PS: Byłam u Adwokata odnośnie wytoczenia sprawy o mobbing, mam silne dowody i świadków.

jola
@12k

Takie zarobki to chyba w Warszawie, bo w Olsztynie to tyle brutto dają.

Bogdan
@12k

Czy zapoznałaś się z niedawno wprowadzoną na forum opcją? Pozwala ona zgłosić anonimowo mobbing i załączyć niezbędne dowody. Czy planujesz z niej skorzystać? Jak wyglądają prowizje sprzedażowe, czy stanowią one procent od wartości produktu?

Zostaw merytoryczną opinię o CitiHandlowy - Warszawa

• Jak się pracuje w CitiHandlowy?

Zobacz opinie na temat firmy CitiHandlowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CitiHandlowy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CitiHandlowy?

Kandydaci do pracy w CitiHandlowy napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CitiHandlowy