Opinie o CitiHandlowy w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CitiHandlowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CitiHandlowy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CitiHandlowy w Warszawa

Pracowałem

Rozkład pensji w Handlowym: Junior - 3200 netto Senior - 3600 netto Kierownik - 4100 netto Dyrektor - tutaj zaczyna się jazda bo jest 4600 netto + służbowy Citibike

Anna K
@Pracowałem

Dyrektor 4600 netto? Nie spodziewalam sie tak niskich zarobkow w banku..

Cok
@Pracowałem

Jest w stanie ktoś to potwierdzić? Ciężko mi uwierzyć, że zarobki są tak śmiesznie niskie. Już pomijam sens (a raczej jego brak) podawania przez kolegę zarobków netto, kiedy chociażby 90% juniorów jest przed 26 rokiem życia i netto jest tak naprawdę wyższe.

Moill

Dramat.Traktowanie kandydata na poziomie dna. Rozumiem zasady rekrutacji test i rozmowy i rozumiem tez ze nie każdy jest w stanie zostać przyjętym, ale mówienie kandydatowi ze przekażemy informacje o rekrutacji, nawet jeśli nie zdecydujemy się na Pani ofertę, a potem głucha cisza to bez komentarza. Ok 1,5 tygodnia po rozmowie zauważyłam na portalu odnowione ogłoszenie bez żadnej informacji. Nawet podziękowania na udział i informacji mailowej ze moje doświadczenie nie jest wystarczające. Sytuacja z brakiem odpowiedzi pojawiła się 2 razy. NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAM Z CITI. Jeśli jesteśmy na poziomie rekrutacji traktowani jak śmieć to nie mamy co wymagać of firmy po zatrudnieniu.

Kontynuacja
@Moill

Podkreślę ze już jest ponad 1,5 miesiąca od sprawy i nawet żadnego maila

Citi Handlowy Olsztyn

Specjalista ds. Usług Transakcyjnych Citi Handlowy Olsztyn - ile proponują na tym stanowisku? Albo jaki mają budżet na to? Jak wygląda rozmowa? Po angielsku? I czy ktoś wie czy w ogóle na tym stanowisku "przyda się" angielski? Może jest tu jakiś pracownik z Citi Handlowy z Olsztyna i napiszę coś więcej, bo widzę, że większość komentarzy raczej z W-wy.

Irek

2500 na rękę, nie poszalejesz

daria
@Citi Handlowy Olsztyn

3500 zł brutto a wymagania: wykształcenie wyższe i znajomość angielskiego. Nie ma szans na żadne podwyżki czy jakikolwiek awans. Atmosfera zależy od tego w jakim humorze będzie Pani Dyrektor Centrum, która nawet jeśli się uśmiecha to wygląda jakby ją bolało.

Daria

3700 brutto

@Daria

A cóż to za miła zmiana? ;) A jeszcze niedawno padło stwierdzenie, że nie ma szans na żadne podwyżki

@Zuzanna

Bo nie ma i nie będzie. To kadra menadżerska "cukruje" bo mają duży problem ze znalezieniem ludzi do pracy w citi. A nawet jak się ktoś znajdzie to rzadko kto nawet "dotrzymuje" okresu próbnego bo w takiej atmosferze nie da się pracować. Oczywiście menadżerowie i dyrektorzy nie mają sobie nic do zarzucenia. Twierdzą, że ludziom pracować się nie chce albo że jacyś słabi psychicznie są, życia nie znają. Nawet jak się komuś poskarzysz to możesz usłyszeć, że "to jest korpo", "takie jest życie", "w korporacji nie ma przyjaciół" itp.

daria

podwyżki były dla wszystkich pracowników 200 zł brutto

@daria

Strasznie mała ta podwyżka :P A macie chociaż jakiś system premiowy albo dodatki na święta??

Agnieszka
@Hanna

200 zł brutto, ile więc do ręki pracownik dostanie przy obecnych wciąż rosnących cenach? Ledwo na "średnie zakupy" w Biedronce starczy o ile nie kupi się ryby czy "lepszego" alkoholu. 200 zł nawet netto podwyżki to było dobre latach 90tych, no może w latach 2000-2004. Ale cóż, niektórym się wydaje, że sama praca w citi jest wynagrodzeniem. A że krzyczą, wyzywają - ciesz się, że w ogóle możesz wejść do citi i masz dostęp do komputera. O premiach czy nagrodach zapomnij. Tam się w ogóle nie chwali ludzi tylko każdy się o coś czepia i wspomina błędy, nawet jakieś drobne. A mówiąc ogólnie - samo wynagrodzenie to tylko wierzchołek góry lodowej w tym banku. Tam są o wiele gorsze problemy. Poniższe opinie i średnia "trochę więcej niż jeden" mówi sama za siebie. Ale znając życie - dopóki słupki w Excelu są "zielone" i wskaźniki dodatnie to nic się tam nie zmieni. Wiadomo, że w biznesie nie liczy się człowiek tylko pieniądz i właśnie praca w citi dobitnie to pokazuje, że pracownik jest tam nikim.

BasiaK
@Ewa

Niestety to prawda. Atmosfera korporacyjna, tzw. białe biurko (nie masz swojego miejsca tylko codziennie gdzie indziej siedzisz), nowy pracownik jest pozostawiony sam sobie, nie ma szkoleń wprowadzających, korpo-gadka i citkowe slogany. Właściwie bardzo dużo zależy od przełożonego - jeśli nie (usunięte przez administratora)to już duży plus. Ale generalnie człowiek w tej firmie się nie liczy, jest jak śmieć, liczą się tabelki, cyfry, wskaźniki i zysk netto banku. Coroczna ankieta VOE (Voice of Emploee) to wielka ściema, nikt nie pisze tam prawdy a firma ma podkładkę, że głos pracownika się liczy dla przełożonych. Mobbing idzie od góry, po kolei. Raz w roku część pracowników dostaje podwyżkę ok. 200 zł brutto - nawet w małych, prywatnych firmach żaden szef nie zaproponowałby takiej podwyżki pracownikowi, bo to wstyd. Zarząd twierdzi, że inflacja to nie sprawa citi. Ilość zadań do wykonania jest przerażająca, przytłaczająca wręcz, nie da się wykonać tych wszystkich zadań w 8h i to sprawia, że brak jest motywacji do pracy, ponieważ i tak nie jesteś w stanie jej wykonać. Bardzo często trzeba pracować w nadgodzinach, tylko, że ludzie chą mieć możliwość spędzić czas z rodziną a nie ciągle siedzieć po godzinach. Prawdą jest (w komentarzach na tym forum), że managerowie nie otrzymują wynagrodzenia za nadgodziny - taki jest sprytny zapis, że wykonują część pracy w imieniu pracodawcy, managerowie wychodzą z biura ok. 20tej. Praca w tej firmie to było moje najgorsze zawodowe doświadczenie jakie kiedykolwiek przeżyłam, nigdy nie będę już tą samą osobą. Wiele się nauczyłam ale też straciłam wiarę w ludzi. Dopóki wyższa kadra managerska w tym banku się nie otrząśnie i nie przypomni sobie podstawowych wartości oraz faktu, że człowiek to nie przedmiot - ludzie będą odchodzić i będą pisać te wszystkie komentarze.

Katarzyna
@BasiaK

Przykre to wszystko, ale widać że dobrze znasz firmę. Jedno mnie jeszcze zastanawia - dlaczego tylko część pracowników otrzymuje te podwyżki 200 zł brutto? To zależy od stanowiska, od zarobków czy jeszcze czegoś innego że nie wszyscy.

BasiaK
@Katarzyna

Podwyżki 200 zł brutto otrzymali tylko pracownicy na najniższych stanowiskach (powodem był wzrost najniższej krajowej w Polsce, bank podniósł również stawki na najniższych stanowiskach). Zdarza się, że niektórzy pracownicy otrzymują podwyżkę na wyższych lewelach (wybrani). W Citi jest polityka wynagradzania - każdy lewel ma widełki wynagrodzenia. Widełki różnią się od siebie w zależności od kraju oraz miasta. Przykład: ja byłam na C10 i moje wynagrodzenie wynosiło 5 tys. brutto. Po prawie pięciu latach dostałam podwyżkę 300 zł brutto!

Anonimowa

Dzień dobry, mam pytanie.Ile zarabia pracownik na oddziale napraw przelewów zagranicznych (Białoruś,Czechy i większość naszych sąsiadów) po 2 latach ? Jestem ciekawa bo kiedyś ta stawka była okej a teraz nic mi o tym nie wiadomo.

Fund Accountant

zbyt wysokie wymagania pracodawcy do stanowiska

budowa portfela, księgowanie na kontach T

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Szukająca pracy

Na jakie zarobki brutto można liczyć na specjaliście ds. operacji finansowych w Warszawie? Ktoś pracuje w tamtejszym dziale? Jaka atmosfera?

Klk
@Szukająca pracy

Dostles jakas odpowiedz? Tez jestem ciekawa.

@Klk

I co, na ciekawości się kończy? Ciekawe czemu nikt napisać nie chce. Może po prostu stawka rynkowa?

Kik
@Zuzanna

Na razie na ciekawości, bo nikt nie odpowiedział. A jaka jest stawka rynkowa na tym stanowisku? :)

ciekawa
@Kik

czy ktoś wie ile płacą na tym stanowisku? Jest dużo ofert i jestem ciekawa

Były
@ciekawa

Zarobki zbliżone do najniższej krajowej, a pracy tyle, że 8 godzin nie wystarcza. Ofert pracy jest dużo bo dużo ludzi odchodzi dość szybko, nawet po miesiącu lub mniej. Wszyscy wiemy jak jest teraz z pracą więc mało kto chce tracić nerwy na pracę w tym banku. Tym bardziej, że w Warszawie raczej nie ma problemu ze znalezieniem względnie dobrej pracy za przyzwoite pieniądze. A w citi nie szanuje się pracowników, wystarczy poczytać poniższe opinie na temat przełożonych, którzy czują się nie wiadomo kim. Pracowałem tam ok. 10 miesięcy, choć miałem dość tej pracy już po miesiącu (ale po pierwsze, nikt mnie nie utrzyma, po drugie po jednym incydencie uciekać też słabo bo teoretycznie wszędzie coś się zdarza). Nie polecam pracy szczególnie studentom, młodym ludziom czy innym rozpoczynającym dopiero pracę. Nie radzę też słuchać starszych doświadczeniem czy menadżerów. Wcale takie życie nie jest, nie w każdej firmie tak się traktuje ludzi.

Mateusz

Ogólnie pracy w citi nikomu nie polecam. Nie tak mnie w domu wychowano jak tam traktuje się pracowników, zwłaszcza jak dyrektorzy się tam zachowują. Chyba że ja jestem jakiś dziwny i "przyjaźnie" traktuję pracowników ochrony, "serwisu sprzątającego", wszystkich innych pracowników biurowych także. Ale cóż, dyrektor jeden z drugim lubi pokazać władzę. A jak już ktoś musi tam pracować to nie radzę być za dobry albo za szybki bo albo komuś takiemu "zdejmą" pół etatu i pół wypłaty, albo dorzucą tyle obowiązków, że 12h nie starczy (oczywiście pieniędzy nie dorzucą). Nie radzę też pracować tym co stosują jakąkolwiek dietę (redakcyjną, masowa czy inną) i muszą jeść co 3-4h, czyli 2-3 razy w ciągu dnia pracy. Zaraz jakiś dyrektor powie, że ktoś nie ma co robić bo ciągle w kuchni siedzi.

@Mateusz

Serio ? :/ Współczuję. Trochę lipa że nie płacą za te nadgodziny. A odebrać dzień wolny chociaż można?

@Hanna

Jeśli chodzi o nadgodziny to są normalnie płacone w każdym miesiącu. Nigdy nie miałam z tym problemu.

eryk
@Hanna

nadgodziny są wypłacane pracownikom lub można je odebrać, za nadgodziny nie płacą managerom/ kierownikom

@eryk

Nadgodziny są lepiej płatne niż normalne godziny pracy ? Czy jak się odbiera dni wolne , to można sobie samemu zdecydować kiedy to będzie ?

@eryk

Zastanawiające... dlaczego managerowie oraz kierownicy nie dostają wynagrodzenia za nadgodziny? Wiesz może?

Maria
@Marta

Bo mają zadaniowy czas pracy

Franciszek
@Maria

Czyli od początku wiadomo że nie ma płatnych nadgodzin tylko kasa za wykonanie zadania bez względu ile czasu zajmie tak? Wiesz na jakim poziomie są zarobki na stanowisku managerskim?

@Franciszek

Dobrym ale pracy dużo.

Zuzanna

To jakie mniej więcej obowiązki się wtedy ma? widełek z ciekawości nie podasz?

studenciak

Dzień dobry, jestem studentką i zastanawiam się czy bank city handlowy zatrudnia pracowników na okres 2 miesięcy (oddział w Olsztynie, praca zdalna)

@@@@
@studenciak

Zatrudnia prakrycznie każdego bo nawet mimo "covida" mają problem ze znalezieniem ludzi, duża rotacja zresztą jest, ciągle ktoś odchodzi. Ale lepiej nie idź tam do pracy bo się psychicznie wykończysz. Nawet po 2 miesiącach w citi nie będziesz już taka sama. Ludzie tam pracujący nie dadzą Ci spokojnie pracować, poszerzać wiedzy, za to będą Ci ""kłody pod nogi rzucać" żebyś przypadkiem kogoś nie "wygryzla".

@studenciak

Praca zdalna - lepiej nie zaczynaj. Komputera z pracy nie dostaniesz, musisz mieć prywatny i z niego się łączyć na służbowy. Niby nic wielkiego ta łączność praktycznie co chwilę się zawiesza, urywa. Po prostu pracować się nie da normalnie. Oczywiście wszystko Twoja wina, cały czas pretensje na mailu i komunikatorze, że nic nie robisz. A jak nie odpiszesz w ciągu kilku minut - też masz awanturę, że się "obijasz". Wcale nie musi przełożony Cię złapać, koledzy lub koleżanki z zespołu na Ciebie doniosa. Z resztą o atmosferze jaka tam panuje, nie brakuje opinii poniżej. Lepiej je poważnie potraktuj i poszukaj innej firmy na poszerzanie doświadczenia zawodowego.

olsztyn
@Adam

potwierdzam, każdy pracownik jest monitorowany za pomocą aplikacji skype, jesli odejdziesz od komputera to się wyświetla komunukat: "z dala od komputera" i czas od ilu minut. Firma nie zapewnia sprzętu typu komputer, tylko stałym pracownikom za to im nie zapewnia nawet długopisu.

Skype sobie ustaw
@olsztyn

Włącz sobie w opcjach żeby status się nie zmieniał i będziesz cały czas świecił na zielono. Proste.

Skype sobie ustaw
@olsztyn

Więc raczej nie sądzę by Skype Cię monitorowało. Przecież bardzo dużo zadań i obowiązków wykonuje się poza komputerem, są spotkania w innych salkach, rozmowy przy innych biurkach gdy trzeba coś z kimś zrobic. Rozliczani jesteśmy z tego co i jak zrobimy.

Irek

Otrzymałem propozycje pracy w sprzedaży przez telefon na stanowisku : Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Finansowych Warto? jak kształtują się zarobki?

Kalamazoo

W Citi Handlowy odradzam otwarcie konta. Dlaczego? Otóż, w przypadku jakiegokolwiek zajęcia konta przez urząd skarbowy albo inną instytucję, która wg. ustawy o bankach ma takie prawo, bank nie poinformuje swojego klienta o tym fakcie, chociaż ma jego email i numer telefonu. Twój tzw. opiekun w Citi Bank nie zadzwoni by Ciebie poinformować o zajęciu, chociaż mógłby Cię poinformować w ramach przyzwoitości, poszanowania klienta i troski o niego, choć ma taką możliwość, ale tego nie zrobi. Czysta przyzwoitość nakazywałaby poinformowanie go. Bank wykręca się informacją, że "nie ma zwyczaju". Uważam, że ten "zwyczaj" powinien zostać zmieniony, ale po rozmowach z bankiem okazało się, że nie ma woli w Citi Handlowym, aby ten zwyczaj został zmieniony. Citi Handlowy nie dba więc o swoich klientów. Jeżeli będziesz miał pilny wyjazd służbowy na przykład w weekend a w piątek bez Twojej wiedzy bank zablokuje Twoje konto, będziesz musiał odwołać ten pilny wyjazd, bo nie będziesz miał środków na opłaty służbowe, takie jak paliwo, hotele, obiady, etc. Citi Bank zablokuje całe Twoje konto nawet jeżeli kwota blokady jest dużo mniejsza niż Twoje środki na koncie. Powinien na logikę zablokować konkretną kwotę, na którą jest zajęcie, natomiast bank Citi Handlowy blokuje całe Twoje konto. W ustawie o bankach nie ma zakazu informowania klienta o zajęciu. Na dodatek, ustawa mówi, że klient może korzystać z rachunku w ramach posiadanej wolnej kwoty, ale Citi Bank nie zastosował tej możliwości w moim przypadku, bo przypuszczalnie mu się po prostu nie chciało. Więc, przy najbliższej okazji zamknę konto w Citi Bank i otworzę w banku, który będzie się o mnie troszczył.

Pracownik Administracji

Centrala Warszawa - ktoś chcę się podzielić opinią? Zgłosiłam się jako kandydat do działu administracji. Najpierw zadzwoniła do mnie Pani z agencji pracy mówiąc, że kontakt powinien nastąpić do końca tygodnia ze strony CH, a już następnego dnia dobijał się do mnie Pan W od razu następnego dnia chcąc przeprowadzić ze mną rozmowę kwalifikacyjną. Nie powiem, że wzbudziło to u mnie delikatne obawy stąd chcę się czegoś więcej dowiedzieć.

Nowy.

Czy ktoś mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami pracy w Krakowie?

Mądry

Bank ma świetne konto za zero lub prestiżowe Gold - warto założyć je osobiście w oddziale w Arkadii, bardzo profesjonalny personel i kierownictwo. Parafrazując dawną reklamę innego banku - "tak powinno być w każdym banku" - profesjonalni bankierzy. Bank ma też atrakcyjną ofertę prestiżowych kart kredytowych. Warto skorzystać z profesjonalnego doradztwa i zamówić kartę kredytową, aby cieszyć się bezodsetkowym okresem.

Wiktoria
@Mądry

Kiepski żart! Takie kity to można wciskać chyba niewidomym!

Kamyk
@Mądry

I kolejna rotacja... Znów się im ktoś z ekipy wykruszył, najpierw awans na kiero zmiany, a teraz zwrot w drugą stronę. Nic nie dzieje się bez przyczyny. Polityka firmy i dyrektorów po prostu sprowadza się do tego że masz być potulny, uległy i przytakując każde polecenie bo inaczej lecisz. Jeśli chodzi o Arkadię to tam od początku roku masa ludzi się przewinęła. Czemu? Dyrektorka oderwana od pługa a kierownicy na poziomie mułu.

Nie polecam pracy w Citi Handlowym w Arkadii. Pomimo że zarobki są kuszące szkoda zdrowia i nerwów. Dyrektorka która nie panuje nad swoimi pracownikami, układy pośród pracowników najdłużej pracujących. Zero szacunku do nowego pracownika zwłaszcza przez Pania Anne G. kz który jak twierdzi nie lubi szkolić młodych dziewczyn. Traktowanie pracownika które ociera się o mobbing .

Dlaczego szkoda zdrowia? W jaki sposób można je zepsuć?

@Marta

Kpisz czy o drogę pytasz? A może sama robisz karierę kosztem innych i nie wiesz o czym ten ktoś pisze? W takim razie wytłumaczę: zepsuć można niestety bardzo prosto, a naprawić jest naprawdę ciężko, tym bardziej ciężko przy służbie zdrowia jaka jest w naszym kraju. Nawet po kilku miesiącach pracy w citi można mieć problemy z sercem, układem pokarmowym, a przede wszystkim idzie się wykończyć psychicznie. Można mieć problemy z nerwach, emocjami. Również nie polecam pracy w citi na Traugutta i przy drodze na Sochaczew.

Zdziwiony
@@Marta

To polecam się udać do psychiatry jak problemy po miesiącu pracy.........albo iść ulice zamiatać i nie będzie żadnych stresów ????????????

Edyta
@Zdziwiony

Ciekawe, Twój i Wieśka komentarz prezentuje podobny poziom językowy, raczej nietypowy dla pracownika banku. Komentujesz dla sportu, czy z nudów? Nie słyszałeś nic o tym, że ludzie posiadają psychikę i że warunki w pracy mają na nią kardynalny wpływ?

Wiktoria

I tak najlepsza jest „Pani” dyrektor (K.S), która siedzi i udaje ze pracuje przeglądając aukcje w necie. Nie można jej o nic zapytać bo jest „ciężko” zajęta, taki m.y.m.ł.o.k ze nawet godzin pracy nie potrafi dobrze wprowadzić. Dajcie sobie spokoj z tym miejscem.

Weronika

Citi Handlowy Olsztyn - na jaki okres jest zawierana pierwsza umowa?

anka
@Weronika

W moim przypadku: 1 umowa na 3 miesiące (tzw. próbna), 2 umowa na 1 rok, 3 umowa na 1 rok, dopiero 4 na czas nieokreślony.

@anka

Ale to nie zawsze tak jest, skoro podkreślasz, że w Twoim przypadku? Wiesz może czemu jeszcze tę jednoroczną kolejną dorzucili?

Departament Centralnej Sprzedaży Telefoniczne . Oderwana od rynku oferta, nic nie da się załatwić , złe zarządzanie . Oferta jest przestarzała o kilka lat z okresem spłaty, zmienna stopa procentowa , małe kwoty maksymalne. Trudne procesy, i duze kary za małe błędy. Brak woli zmian, jedynie obietnice i kłamstwa. Nikt nie słucha pracowników. Ludzie zajmujący się procesem oraz produktem są nieudolni. Zmiany są improwizowane i odbijają się na zarobkach pracowników. Dłużej siedzą tylko starzy pracownicy, nowi szybko odchodzą. Kiedyś to była dobra praca , aktualnie nie polecam, i cieszę się, ze zakończyłam ten etap.

Centrum Rozliczeń Olsztyn

1. Proces rekrutacji - przerost formy nad treścią, wielkie wymagania za niską płacę. HR nie wraca z informacją o zakończeniu procesu rekrutacji. 2. Pracowników się nie szanuje, są traktowani jak niewolnicy (szczególnie przez Centralę w Warszawie). Mobbing, presja, nieprzyjemna atmosfera. 3. Ilość zadań jest przygniatająca, trzeba pracować po 11-12h aby sprostać wymaganiom - firma pisze w ogłoszeniach, że oferują work-life-balance - to wielkie kłamstwo! 4. Firma nie oferuje żadnych szkoleń, nie ma mowy o jakimkolwiek rozwoju! Szkolenia są w postaci prezentacji w power point! Pracodawca wymaga znajomości j. angielskiego ale nie daje możliwości nauki - tylko wybrańcy. 5. Jednym słowem - wycisną Cię jak cytrynę a jak nie dajesz rady to won. Jak śmieć, jak niewolnik. Nie ma czasu skorzystać z toalety, o zjedzeniu posiłku nie mówiąc. 6. Jedynym plusem jest terminowe wynagrodzenie i remont budynku po 20 latach! To są moje osobiste spostrzeżenia, być może jest ktoś komu pracuje się lepiej.

Citi Handlowy Warszawa ATML

Minął prawie miesiąc od interview - mimo deklarowanych 2 tygodni na odpowiedź i decyzję - nadal cisza. Rozumiem, że mogłem zostać odrzucony, ale wypada chyba poinformować (pisałem też mailowo zapytanie, ale odpowiedzi brak). Nie jest to profesjonalne podejście...

observer
@Citi Handlowy Warszawa ATML

Hello, u mnie podobnie. Aplikacja wisi tylko dalej w systemie. Nie wiadomo czy odrzucili, czy w ogole stanowisko powstaje - tak tlumaczyli na rozmowach, czy zmienili strategie. Sadzilem ze taka organizacja ma jakies podstawy/poziomy, podaza jakimis "dobrymi praktykami". To albo tak nie jest, albo mam pecha do jakiegos dziwnego procesu rekrutacji. Po tym co piszecie to raczej nie ma czego zalowac, no moze poza czasem, ktory na to poszedl.

Newwork
@observer

same for me I cannot see the status changing in the system and wrote email to recruiter and no answer, after all the stages of interview no information at all. what kind of recruitment operation it is- did not expect this from such big company.

Wiesiek
@Citi Handlowy Warszawa ATML

Pewnie całej rodzinie już powiedziałeś o nowej robocie, oni zrobili świniobicie a tu klops. Nikt do ciebie nie będzie dzwonił - bez przesady

@Wiesiek

Ty tak serio? Fajnie tak, jak starasz się o pracę, marnujesz swój czas na rozmowy kwalifikacyjne i nie dostajesz żadnego odzewu potem? Nie życzę Ci takiej sytuacji.

Andrej
@Wiesiek

Widać umiejętność czytania ze zrozumieniem to nie jest twoja mocna strona delikatnie mówiąc. On nie pisał o żadnym dzwonieniu, a o informacji zwrotnej, którą w citi obiecali przekazać w ciągu dwóch tygodni, tymczasem człowiek po miesiącu się przypomniał i został "olany". A skoro citi traktuje tak potencjalnych pracowników i innych ludzi "z zewnątrz" to ciężko spodziewać się poważnego traktowania swoich pracowników, o czym dobitnie świadczą poniższe wpisy. Jak się deklaruje 2 tygodnie na odzew to się słowa dotrzymuje, a nie udaje, że się nie zna i nie odbiera maili, telefonów. Co ciekawe, na rozmowach kwalifikacyjnych proszą, by poinformować jak się znajdzie inną pracę żeby w razie gdyby dana osoba przeszła proces rekrutacji, nie dzwonić do niej, nie zapraszać jej niepotrzebnie itp. Hipokryzja jak nic, bezczelność ludzka nie zna granic. Kto się tam nie dostanie - niech nie żałuje, nie ma czego.

Fund Accouning

Hej, czy może ktoś się podzielić jak wygląda obecnie sytuacja w departamencie Fund Accoutingu. Czy jest duża rotacja? Widzę sporo ofert pracy, zastanawia mnie czy była lawina odejść, czy departament się rozrasta? Jak wygląda kwestia nadgodzin i współpracy z innymi działami w kraju i zagranicą. Jakie są zarobki w Citi w operacjach na poziomie Experta (8 lat doświadczenia międzynarodowego)? Można liczyć na pensje powyżej 15k PLN? Z góry dzięki za info! Księgowa :)

@Fund Accouning

Czy departament się rozrasta to nie wiem, ale "lawina odejść" od dłuższego czasu była, jest i pewnie będzie. Ciężko jest pracować w tym banku, dlaczego-poczytaj inne opinie. Pracowników się nie szanuje, pomiędzy pracownikami są "przepaście", "walki". Nic dziwnego, że ciągle są oferty pracy bo wielu ludzi nawet do końca okresu próbnego nie pracuje, tylko jakaś "garstka" zostaje max rok żeby to w CV jakoś wyglądało. Zarobki 15k - zapomnij, chyba że piszesz o zarobkach rocznych. Miesięcznie to nawet 5k nie ma, w najlepszym wypadku przekroczysz 3k. Skoro masz takie super doświadczenie i wykształcenie to nie marnuj go (ani też swojego czasu i przede wszystkim PSYCHIKI) w citi. To nie jest dobra firma.

gama

Brak przeszkolenia ,nowi pracownicy rzucani na głęboką wodę,wsparcie ,,kolegow" szybko się kończy i mimo ze kz otrzymała premie z szkolenie kredytowe nie bardzo chciał pomóc a jeśli już to jeśli przepisze kredyt na nią zeby otrzymała za to premie ,mimo to często robila to w wolnej chwili na zapleczu beż mojego udziału ja w tym czasie obsługiwałam klientów. W placiece panował duży chaos I wyścig, nowy pracownik traktowany jak popychadło do obsługiwałam bieżącej kolejki i kasy gdzue jak wiadomo trzeba się duzo napracować uzupełniać sterty dokumentów natomiast klienci którzy rokowali sprzedaz zainteresowani kredytem ,ubezpieczeniem przejmowani przez starych wyjadaczy mimo iz nowy pracownik rozpoczął ich obsługę. Dziewczyna ktora spotykała się z dyrektorem sprzedaży mimo iz byla szeregowym pracownikiem praktycznie nie obsługiwała klientów z kolejki tylko wybranych

gama
@gama

Dopisze jeszcze ciag dalszy wypowiedzi ,zwykle podczas przerwy w ktorej powinnam zjesc posilek jak tylko zaczelam z kęsem w buzi musialam biec do obslugi kasy bo klient..dziewczyna ktora jest z dyrektirem sprzedazy awansowa I nadal nie robi nic ..chyba obowiazuje jakis kodeks lub etyka ktora powinna zabraniac pracowac razem przelozonemu I pracownicy ktorzy maja romans.. pisze o placowce w krakowie

Xxx

Czy jest opcja 100% pracy zdalnej w kyc?

Zostaw merytoryczną opinię o CitiHandlowy - Warszawa

• Jak się pracuje w CitiHandlowy?

Zobacz opinie na temat firmy CitiHandlowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CitiHandlowy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 3 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CitiHandlowy?

Kandydaci do pracy w CitiHandlowy napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CitiHandlowy