Opinie o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Gema 2000 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gema 2000 Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gema 2000 Sp. z o.o. w Toruń

Ktośśśśśśśś.......

Robię więcej kropek żeby mnie nie mylili z BB. Pozdrawiam Szefostwo Pogońcie lizusa- wrócimy ratować firmę. Ha ha

Ktośśśśśśśś.......

Polecam. Zwróć uwagę tylko co dostaniesz do podpisania zrób z żoną rozdzielność majątkową, wiadro melisy, materace na ścianach w domu, żonie i dzieciom wychodne na czas pracy w tej firmie ( zagrożenie życia domowników) szkoła radzenia sobie ze stresem, sprzedaj wszystko co masz kasę rozdaj i śmiało do pracy!!!!. Ps. jak długo będziesz lizał [usunięte przez moderatora]DYYYYrektorowi i będziesz mu caaaaałkowicie uległy tak długo będziesz jakoś wytrzymywał. Jedno zawahanie, jedno twoje nie i ... przepadasz kolego. Pracowałem tam i znam twoich poprzedników.

Ktośśśśśśśś.......

Jeśli nie masz na łańcuch to mogę trochę dorzucić. Ciekawe kiedy się przestaniecie [usunięte przez moderatora] że jak się odejdzie to już tylko bezrobocie. Poczekaj Panie cwaniak już niedługo i twoja rola się zakończy- usiądziesz dumnie na sofie, bukiet ciętych kwiatów będzie roznosił woń po mieszkaniu i . . . trochę tam nazbierałeś więc nie od razu, ale w końcu zacznie prześladować cię myśl komu teraz[usunięte przez moderatora]polizać komu jaką świnie podłożyć aby zarobić. Wiem wiem, jedno i drugie idzie tobie rewelacyjnie (ciężko powiedzieć co lepiej), tylko czy drugi [usunięte przez moderatora] się znajdzie. Moją współpracę z tobą podsumuje- poznałem, współpracowałem---żałuje.

gdańska mewa

Wszystkie ostatnie wpisy to pochodzą od[usunięte przez moderatora]Poznaje po 3 kropeczkach na końcu zdania... I płaczę co noc... a łzy myje mi deszcz...

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gema 2000 Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy ELEKTRYK , ELEKTROMONTER , MONTER
Usługi Ogólnobudowlane Adam Zaremba
krakowiaczek jeden

Ostatnia aktywność pokazuje wielkie żale płaczącej świnki z pomorza, która nieudacznie zmienia nicki ale wieczne ( ... ) 3 kropeczki wskazują jedną osobę - hahaha

jarek

na dzien dzisiejszy, gema 2000 nie posiada odddzialoow we wroclawiu, nie ma tez w krakowie, nie ma w gdansku, nie ma w kielcach i chyba nie ma w bialymstoku. nie ma przedstawicielstwa oficjalnego mccloskey bo je stracila, nie ma przedstawicielstwa oficjalnego dossan bo go stracila, nie ma oficjalnego arjes ktory maja na stronie www, chodza plotki ze pozostale tez sa zagrozone. firme opuszczaja ludzie, zaczynaja sprzedawac mydlo i powidlo.

Papa smerf

Opinie wystawiane na tym portalu sluza przede wszystkim ku przestrodze dla osob chcacych sie zatrudnic w firmie Gema, wiec jesli to, co zostalo napisane nie przemawia do kogos, niech sprobuje i przekona sie na wlasnej skorze jak tam jest "pieknie"...

lizus przyglup

Panie[usunięte przez moderatora]jest pan beznadziejnym zerem A ty nowy czlowieku nie idz tam do roboty bo cie zrobia bez mydla

anonim555

Witam Właśnie staram się o pracę w Gemie w głównej siedzibie firmy w Swadzimiu na stanowisku specjalista ds. gospodarki magazynowej. Nie dawno dali ogłoszenie że potrzebują pracownika na to stanowisko. Byłem już u nich na rozmowie kwalifikacyjnej i teraz czekam na ich decyzję. Po przeczytaniu powyższych opinii na temat tej firmy cały czas się zastanawiam czy podjąć tą pracę jeśli zdecydują się mnie przyjąć. Z drugiej jednak strony zastanawiam się czy te wszystkie negatywne opinie o firmie są prawdziwe i czy mam brać je pod uwagę. Bardzo bym prosił o rzetelną wypowiedź w sprawie pracy w tej firmie.

lizus :)

Kłódkę juz mamy - moze handlowiec i ktośśśśś złożą sie na łańcuch bo w Gemie juz nas na niego nie stac :) PS Dlaczego wiekszosc wpisow jest po wypowiedzeniach ?? Czyżby żółć zalewała wam mózgi - jak jest tak żle to idzcie tam gdzie macie lepiej - chyba ze siedzicie na bezrobociu i bohatersko obrazacie ludzi kryjac sie za nickami Pozdrawiam Lizus

makary ikari

handlowiec ktory pracowal do niedawna w konkurencji i opluwal geme, szukajac na lamach swojej macierzystej firmy z krakowa argumentow na nia obecnie drugi raz juz dolaczyl "do firmy ktora robi przekrety" jak to sam mowil i pisal przez pare lat. przyszedl, bo w portfelu pusto.... zenada. zero wartosci. zero prawdomownosci. firma zero. najlepsi odchodza.

szczera opinia

Firma jest naprawde nierzetelna. Nie polecam jej nikomu. Ani klientom, ani nowym pracownikom. Zaleglosci w platnosciach sa nie tylko wzgledem klientow ale i wlasnych pracownikow. Jesli ktokolwiek zastanawia sie nad zatrudnieniem w tej firmie a szanuje swoje zdrowie to niech sobie odpusci! Tam liczy sie tylko jeden czlowiek, ktory nieuczciwoscia i lizostwem zdobyl sobie uznanie szefostwa i dla kazdego grosza jest w stanie utopic czlowieka w lyzce wody, a jego praca polega na wyslugiwaniu sie innymi ludzmi. Poza tym cechuje go prostota i totalny brak szacunku dla drugiego czlowieka. Wiec jesli ktos nie zamierza stacic poszanowania wzgledem samego siebie, lepiej niech omija ta firme wielkim lukiem !!!

ktośśśś.. . .

Doskonały przykład jak właściciel może zniszczyć (i jak szybko) własną firmę- wystarczy nieodpowiedniej osobie przekazać wysokie stanowisko i czekać. . . Droga Pani Szefowo chyba już za późno otworzyć oczy i przyznać się do błędu- macie idealnie dwulicowego Pana- wam oczy mydli (aż przesadnie delikatnie to określiłem) a kto z pracowników bystrzejszy podziękował- i to nie Wam bezpośrednio. Ale nie da się współpracować z [usunięte przez moderatora] któremu brak podstawowej wiedzy technicznej i zasad współpracy z ludźmi. Ciekawe kto będzie naprawiał maszyny. . .młodziki wiedzy wielkiej nie mają.. . Duuuuuży bukiet kwiatów dla Pana[usunięte przez moderatora] jak będzie z[usunięte przez moderatora] kłódkę na bramie wieszał za wybitne osiągnięcia.Pozdrawiam

handlowiec

Popieram calkowicie opinie wszystko to jest przykre i niestety prawdziwe co powyzej. Firma Gema 2000 czy Gema 2000 Serwis to jest dno totalne ktokolwiek rozwazajac zatrudnienie w tej firmie niech zapomni o tym odradzam tylko pieski ktore siedza u prezesa w kieszeni maja glos a jest tam taki jeden wybitny po awansie w serwisie piesek co z jezorkiem leci zawsze do swojego pana a w rzeczywistosci jest totalnym skonczonym zerem

leon handlowiec

jest grupa klientow, typ ludzi, ktorzy chca byc[usunięte przez moderatora] albo uwazaja sie za sprytniejszych od geparda i mysla ze jego oszukaja albo cos wyludza. badzmy szczerzy, wiekszosc jest uczciwa lub conajmniej przyzwoita. o ile ludzi nalezy uswiadamiac ze firma gema w jakiejkolwiek postaci czy pod jakakolwiek nowa nazwa moze byc absolutnie nierzetelna i zazwyczaj nieslowna o tyle nalezy dziwic sie osobom ktore pozostaly w tej firmie w DZIALE HANDLOWYM ze lubia byc [usunięte przez moderatora] poprzez niewyplacanie nalezytych pieniedzy zgodnie z kontraktem przez kwartal, polroku lub jak w przypadku niektorych kolegow ponad 360 dni. jak wielkim trzeba byc optymista (a moze idiota niektorzy by powiedzieli) i jak wielka trzeba miec wiare w czlowieka (z niemiec) aby ufac ze sie te pieniadze kiedys dostanie. podziwiam. bo ja, patrzac na procesy sadowe i los kolegow ktorzy odeszli, ktorzy nie mogli juz wytrzymac zaklamania, demagogii, podlego traktowania, nacjonalizmu prezesa (nota bene dlaczego PIS ani prokuratura sie nim jeszcze nie zajela? przeciez ludzi go nagrywaja na dyktafony!!!) oraz upadlania i [usunięte przez moderatora] co to terminu rozliczen a wrecz mysle ze mozna to nazwacv(nierozliczone kwoty z handlowcami ktorzy postanowili odejsc) srodkow. dlaczego w ostatnim czasie chyba nikt nie mogl normalnie rozliczyc sie z gepardem?? wszystkim co jeszcze trwaja w tej firmie, naprawde zycze, zdrowia i powodzenia. ale moze jednak warto juz abyscie szukali nowej, solidnej, milej, nie gorzej platnej pracy w lepszej atmosferze. no tak, atmosfera w tej firmie jest wyjatkowa - ......a moze byla, bo i tego juz nie ma.

leon handlowiec

drodzy klienci, szanowni koledzy z firmy gema. przejzyjcie na oczy. tylko zbiorwe dzialania spowoduja ze odzyskacie wasze prowizje. jezeli chcecie pozostac w branzy to ostatni dzwonek by opuscic tego oszoloma. gepard byl dobry w te klocki, gepard obecnie sie juz nie liczy. dlatego opuscil niemcy, austrie a w polsce nie ma juz czego szukac.

Kupiłeś kolejną maszynę?? Gratulacje!!! Z gwarancją 5 letnią, której nikt nie honoruje i za pieniądze pracowników i dłużników bo podobno nikomu nie płacą. Dawno takiego idioty nie widziałem. A z pewnością to jakiś przydupas Gebharda. Ciekawe czy na targach w Poznaniu się wystawią-jak nie to po Gemie 2000. Uwaga na Gema Serwis 2000 - przekręty Powodzenia.

CHANG JONG

Kolego z tą UWAGĄ to popłynąłeś ! Zatrudniają handlowców na pensję - niezłą! ( słyszałem od PH ) Nadal GEMA posiada Doosana , w dobrych cenach do oferty doszedł HIDROMEK - wyłączny dystrybutor w Polsce a zmiana nazwy - nic strasznego . Kupiłem kolejną maszynę i nic się nie zmieniło , a cena lepsza niż w Grausha ....

Oni jeszcze działają?? Podobno Gepard jakiś nowy twór wymyślił wraz ze swoją ekipą pod nazwą Gema Serwis 2000 Sp. z o.o. Uwaga - przekręty!!!

kolo

Tadek- skontaktuj się ze mną. kubol2405@wp.pl