Opinie o sephora.pl - Sephora Polska sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sephora Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sephora Polska Sp. z o.o. w Warszawa

...

Czy ktoś wie ile od nowego roku zarabia specjalista ?

@...

cześć, na wynagrodzenie pracowników w naszych perfumeriach wpływ ma kilka czynników - m.in. doświadczenie oraz staż pracy. Dlatego nie dzielimy się tymi informacjami publicznie. Poznajmy się. Jeśli będziemy do siebie pasować, przedstawimy Ci ofertę. Odpowiemy też na wszystkie Twoje pytania. Więcej o nas dowiesz się na: https://www.inside-sephora.com/en/about-sephora

Milena

Hej! Dajcie znać ile się zarabia na start?

Layla
@Milena

Około 100 zł więcej niż wynosi najniższa krajowa. Premie są niepewne, na stanowisku kasjer nie obowiązują.

@Layla

O której najniższej teraz piszesz? Tej aktualnej czy tej która ma teraz za niedługo wejść? Zastanawiam się czy będą jakieś zmiany w tych kwotach za jakich czas. I tutaj akurat pada podkreślenie ze na start, a co potem?

@Milena

Viki

wczoraj 6.grudnia realizowałam zakupy z karty podarunkowej w Sephora Promenada. Moim konsultantem został - sam zaoferował pomoc- Pan o imieniu Viki. Jestem zachwycona niezwykłym profesjonalizmem Viki. Merytoryczny, profesjonalny, sympatyczny i naturalnie życzliwy. Opieka przy zakupach kosmetyków takiej osoby to wyjątkowa przyjemność. Jestem pod wrażeniem i gratuluję SEPHORze takich wspaniałych konsultantów. pozdrawiam serdecznie Bożena

@Viki

cześć, dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów i naszej obsługi. Zapraszamy do nas częściej. Więcej o nas dowiesz się na: https://www.inside-sephora.com/en/about-sephora

A tutaj są tylko jedni specjaliści? Widzę do zapytanie o zarobki specjalisty lecz nie mam pojęcia domyślnie od czego? Wymieni ktoś proszę wszystkie stanowiska które spółka zatrudnia?

Zosia

10 lat temu pracowałam w Sephora i struktura w sklepie wyglądała tak: konsultant, specjalista, kierownik. Nie było określenia konsultant od… czy specjalista ds…. Po prostu takie nazwy stanowisk. Specjalista to osoba prowadząca zmiany i zarządzająca sklepem pod nieobecność kierownika. Kiedyś takie plakietki były Kierownik Sali Sorzedazy.

zastępca kierownika sklepu

Była bardzo trudna 2 - etapowa

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Konsultantka w CH Promenada

Opinia dotyczy pracy konkretnie w CH Promenada. Nie dotyczy ogółu. (usunięte przez administratora) Ogólnie większość osób pracujących w tym miejscu szuka innej pracy i szczerze im życzę, żeby szybko ją znaleźli. Jeśli firma ceni sobie swoją reputację, to mam nadzieję, że przeprowadzi wśród pracowników ankietę na temat kierownictwa i postara się rozwiązać występujące problemy.

Pracownik CH PROMENADA
@Konsultantka w CH Promenada

Zgadzam się z tym co napisał mój przedmówca. Z kierownictwa nie ma już nikogo kto zasługuje na to stanowisko i miano. Ani kierowniczka, ani kierownicy zmian. O żadnej osobie aktualnie tam pracującej nie mogę powiedzieć nic pozytywnego. Dobre czas już się tam skończyły.

Yahoo150
@Konsultantka w CH Promenada

Takie osoby nie powinny pracować w tak popularnej i ogólnoświatowej marce. Sytuacja niedopuszczalna a ma miejsce w wielu perfumeriach Sephora. Zupełnie co innego głosi firma na szkoleniach co tym bardziej zastanawia że nikt tych zasad nie przestrzega i nic z tym nie robi…..

Konsultantka
@Konsultantka w CH Promenada

W zupełności zgadzam się z tym, co zostało napisane. Nigdy wcześniej nie spotkałxm się z tak negatywnym podejściem do osób, które są niżej na stanowisku. Kierownicy nie zdają sobie sprawy z tego, jak wielką krzywdę psychiczną wyrządzają większości konsultantom. Z tego, co było głoszone na szkoleniu induction, podobno wszyscy mamy być sobie równi. Praca w Promenadzie absolutnie tego nie udowadnia. To nie jest na miejscu, że osoby, które są bardziej lubiane mają większe prawa. Bez żadnego problemu ze strony kierownictwa mogą wychodzić na papierosa, siedzieć w biurze przez 20 minut oraz w pomieszczeniu socjalnym. „Zwykły” konsultant już takich rzeczy zrobić nie może. Oczywiście tyczy się to również kierowników, którzy tak samo robią, co im się żywnie podoba. Całe, szanowne państwo z inną plakietką, niż konsultant uważają, że mają oni prawo do tego, aby krzyczeć na nas za to, że rozmawiamy po cichu na sklepie, kiedy nie ma w ogóle ruchu. Zabawne, że oni robią to samo, tyle że nie po cichu. Dosłownie śmieją się w niebogłosy z żenujących żartów na środku, nie zważając na to, że osoby z zewnątrz są w stanie to usłyszeć. Jest to paradoksalne. Uważam, że całe kierownictwo powinno zastanowić się nad swoim postępowaniem, bo jeżeli coś takiego będzie trwać dalej, to nikt normalny tam nie zostanie.

@Konsultantka w CH Promenada

Całkowicie zgadzam się z wypowiedzą użytkowniczki, kierownictwo sephora promenada pozostawia wiele do życzenia, przede wszystkim stosują na codzien techniki passive agressive do konsultantów a nawet osób z marek zewnętrznych, niekiedy zdarza się, że podnoszą głos na pracowników na środku sklepu, wszystko zależy od humoru jaki danego dnia ma osoba wyżej, zasady są do przestrzegania tylko dla konsultantów niżej, specjaliści i kierowniczka mają je w poważaniu...najlepszym przykładem tego jest, że kierownictwo może stać na środku sklepu i śmiać się z często żenujących żartów, lub obgadywać klientów, kiedy konsultanci odezwą się do siebie słowem sa natychmiast pacyfikowani

@Konsultantka

Ani nikt normalny nie pójdzie tam na zakupy. Ja po kilku latach się przełamałam (po incydencie) i po tych kilku latach załozyłam konto internetowe. Jakież było moje zdziwienie ,że ktoś w zeszłym roku ,na moim koncie dokonał stacjonarnie zakupów 3 razy! I to w Warszawie !!!! Byłam w cięzkim szoku! Po telefonie na infolinię...Pan ,oznajmił iż najlepszym rozwiązaniem będzie zmienić hasło.To było wszystko z jego strony. A bezczelna Pani konsultantka do której wysłałam wiadomośc ,na odczepne odpowiedziała ,że nie zarejestrowano takiej rozmowy! Rozmowy ,która była nagrana! (usunięte przez administratora)i kompletny brak profesjonalizmu.Robienie klienta (usunięte przez administratora) to standard.Nic się nie zmieniło przez te wszystkie lata.Kasa od klienta TAK-ale zadbać o klienta to już problem. Czy,ktoś z Was orientuje się może...w jaki sposób mógł ktoś zrobić zakupy na drugim końcu Polski ,na czyimś koncie?? Przecież stacjonarnie trzeba podać wszystkie dane,czyż nie? Nie wiem jak Was ale mnie to zszokowało.

Nie trzeba podawać pełnych danych. W sephorze jest takie ciśnienie ze strony kierowników na nabijanie na paragonach kart klientów (aby mieć wynik), że to się często zdarza, że nabija się byle jaką kartę klienta, aby nie zaniżać statystyk. Oczywiście specjaliści o tym wiedzą, ale przymykają oczy.

Martyna

Jestem pozytywnie zaskoczona jako nowy pracownik. Moje zamiłowanie to make up. Chcę zostać profesjonalną makijażystką. Pracownicy mają niezwykła wiedzę i kosmetyków. To super możliwość do szkolenia się i rozwijania wiedzy o nowościach na rynku. Najbardziej cenię sobie pracę na najlepszych markach. Ludzie pytają mnie jakie są moje cele i marzenia. Mam poczucie, że zajdę daleko. Super współpracownicy, pomimo krótkiego czasu czuję się częścią teamu!

A wyjaśnisz czemu? z jakich przyczyn ma być nagle niezadowolona skoro w sumie start jej się spodobał? Mnie i tak interesuje tamta oferta dla asystentki do zespołu finansowego, mimo wszystko ciekawi mnie podejście do ludzi w innych rejonach. Czy przekłada się na inne działy?

SPC

Pracowałam w Sephora 6 lat, też na stanowiskach funkcyjnych i u mnie te ciągłe wymagania o których piszesz skończyły się depresją. Mimo, że już półtora roku nie pracuję, to do teraz śnią mi się te wszystkie toksyczne sytuacje - sprawdzanie się przed każdym wyjściem jak jakiś (usunięte przez administratora), niedografikowane dni, w których nie mogliśmy za przeproszeniem iść się wysikać, bo klienci byli na sali, równoważny system pracy, który nie był dostosowany do jak najlepszej wydajności, ale do łatania grafiku i oczywiście konwersja. W tej firmie wiele rzeczy podchodzi pod słowo na M. i niestety dopiero po czasie to widzę...

Pracuje w Warszawie w jednej z perfumerii, ostatni rok to jakis koszmar, wizytacje z Francji sa niemal co tydzien, wszystkie musza byc na 200% malujemy trawe na zielono, sprzatanie, dodatkowe rzeczy ida na to ogromne pieniadze, pani z Francji chyba znalazla sie w swojej roli z przypadku, skupia sie na rzeczach nieistotnych ktorych klienci i tak nie widza, zero handlowego podejscia. Biedni regionalni to juz ledwo zipia. Dyrektora to poza wizytacjami nikt nie widzial i nie zna, a z tego co slyszalam poprzedni byli w sklepach i byli fajniejsi i nas rozumieli i bylo lepiej. Ostatnio tez bylam na spotkaniu corocznym, no powiem Wam bylo to bardzo fajne ale na pewno poszlo na to duzo pieniedzy, fajne prezenty, ze sceny bylo duzo o tym jakie sukcesy i jak jest wspaniale. Generalnie bajka, tyle ze wynagrodzenie i premie sa uzaleznione od budzetow a te sa od kilku miesiecy na takim poziomie ze nikt z nas nie bierze premii i pracujemy tylko na podstawie, nie wazne ze perfumeria robi wzrosty do zeszlego roku bo i tak do budzetu brakuje jej jeszcze z 20% przed swietami dali mozliwosc dodatkowych premii bo pracy wiecej no ale budzetow nie ma to i premii nie ma, atmosfera koszmarna, na wizyty z Francji i spotkania pieniadze sa ale juz na pracownikow nie ma :(

Asia
@Anna

Ja tam nie narzekam na pracę. Uważam, że Sephora to bardzo fajne miejsce pracy. Prawdą jest, że wizytacje z FR bywają męczące, jednak oni skupiają się tylko na Kierowniku. Ja jak jestem na zmianie to premie zgarniam zawsze. Widocznie nie przykładacie się do pracy, bo uważam że każda okazja pracy z klientem to okazja do premii. Więc nie rozumiem takiego (usunięte przez administratora) i narzekanie. Jak czasami sama idę gdzieś do innej perfumerii to widzę, że klientów sporo a pracownicy na sali zamiast zająć się pracę to plotkują. Praca w handlu nie należy do łatwych, jednak jak człowiek lubi to co robi to się skupia na tej pracy. Mam bardzo fajny Zespół, z Kierowniczką mogłabym przysłowiowe konie kraść.

Konsultantka region Centr Wsch
@Anna

tak, te wizytacje to jakiś koszmar. Pojutrze mamy kolejną, a przeciez po konwencji już jedną mieliśmy miesiąc temu. Regionalni chyba już nie śpią po nocach. dyrektor w porządku, u nas akurat bywa. Robi wrazenie mocno pod presja szczegolnie przed wizytacjami, wczesniej byl bardziej wyluzowany. Najgorsi są ci z biura którzy są na jakis dniach pracy raz w roku, naobiecują zmian a potem i tak nic sie nie zmienia. I oderwani od rzeczywistości kompletnie. Firma podnosi ceny, za te same perfumy mozna zaplacic w notino duzo taniej ale oczekiwania na konwersję oczywiscie wysokie. To samo z brakami. Jak mozna reklamowac produkt na tiktoku albo w telewizji i potem nie miec go w perfumerii? Ja szukam nowej pracy. Glownie przez nierealne oczekiwania na konwersje i wizytacje z Francji ktore w Warszawie sa non stop i nic nam nie daja oprocz ogromnego stresu i pracy po nocach na sprzątaniu. A juz te oklaski dla Pani z Francji jak wchodzi do sklepu żenada…..

kicia z wścieklizną

Byłam bardzo zainteresowana pracą w Sephorze, dopóki nie usłyszałam o zarobkach. Skoro możecie dać mi niewiele ponad najniższą krajową, to po co w ogóle pytacie wcześniej o moje oczekiwania? Upokarzająca robota.

@kicia z wścieklizną

Ale to czekajcie, pytaja o oczekiwania, wiedza ze chcesz wiele ponad to co jest obecnie możliwe a i tak proces rekrutacyjny wciąż trwa? To o czym jeszcze na rozmowie się wtedy mówi tak w ogóle? i ile max teraz oferują?

@bialamambahehe:)

W sumie to nie wiem od czego wspomnieć … bo ilość rzeczy i sytuacji która mnie w tym miejscu spotkała ( oczywiście przykrych) jest nie do zliczenia :) pracowałam w jednej z galerii w Krakowie. (usunięte przez administratora) w tej firmie i milion wymagań jest na porządku dziennym. I uwaga! Wymagań (usunięte przez administratora) począwszy od sprzedawania i wciskania na sile sephora Collection na której FIRMA i KIEROWNICZKA zarabia natomiast uwaga wy nic z tego nie macie;) a co najlepsze jeszcze dostaniecie (usunięte przez administratora) ze za długo poświęciliście czas na danego klienta zamiast pochwale. To bardzo popularne wśród kierowniczki z jednego punktów. Wracając do (usunięte przez administratora) jednym z KSS ( kierownik sali sprzedaży, a raczej strażnik texasu) jest kobieta która dawno powinna się leczyć psychicznie i nie powinna pracować z ludźmi( blond włosy , mina jak (usunięte przez administratora) kot, wielce (usunięte przez administratora)) Rzucanie telefonem przy klientach, wymyślanie niestworzonych historii do kierownika, robienie z siebie ofiary losu a z nas konsultantek najgorsze , to żadna nowość. Ale gdy były skargi do kierownika , kierownik nic sobie z tego nie zrobił , bo przecież to JEJ prawa ręka i jej nie mogą zwolnić :) jedno wielkie (usunięte przez administratora) i zakłamane miejsce. Jeżeli chcecie uniknąć depresji, płaczu po powrocie do domu i zacząć zarabiać GODNE pieniądze nie składajcie CV. Poszłam do konkurencji i samej premii w 10 dni zarobiłam tyle ile tam NIGDY przez okres kilku miesięcy - mówię serio. I mówi to pracownik , który był jednym z lepszych , jak nie najlepszym pracownikiem tego sklepu ;) tak się SZANUJE ludzi , którzy sprzedadzą wszystko :) a co do kierowniczki regionalnej która jest na rejon Kraków , Rzeszów itp. Została ZWOLNIONA ZA (usunięte przez administratora) z douglasa i sephora ja zatrudniła :))) ta sytuacja już powinna świadczyć o tym, co ta śmieszna firma sobą reprezentuje. Wszyscy pracownicy tak samo sprzedają testery , które się dostaje , bo przecież z wypłaty nie są w stanie wyżyć , i robią to nawet osoby KSS w tym kierownicy haaa!! Sprzedają te testery stałym klientom po godzinach pracy ???????????? to jest dopiero hit. Bez pozdrowień. Wasz były pracownik , który by sprzedał brudna szczotkę od kibla i jeszcze na niej zarobił. Dobrze wiecie kto to napisał ;) całuski Całuski

Czy Sephora Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Sylwia z działu HR

cześć! Ogłoszenia, które są dostępne na naszej stronie kariery https://www.inside-sephora.com/en/poland/join-us?market=20 są umowami o pracę. Zapraszamy do aplikowania!

Witam, potrzebuje się dowiedzieć jak to jest z tą umową w końcu, widziałam już parę zapytań, nawet o zastępcę kierownika lecz nikt niczego nie odpowiedział.. mimo wszystko na ile pracodawca jest w tym przypadku elastyczny? Chodzi mi chociażby o formę umowy, teraz w bieżących ofertach widzę wzmiankę o tej o prace lecz czy są możliwe dowolne wedle preferencji?

HR Sephora Polska

Ogłoszenie, które są dostępne na naszej stronie kariery https://www.inside-sephora.com/en/poland/join-us?market=20 są umowami o pracę. Zapraszamy do aplikowania!

Właśnie widziałam, że są teraz oferty dodane na dwa stanowiska, konsultantkę oraz zastępcę kierownika. wpadła właśnie opinia na to pierwsze a mnie podczas przeglądania tego kierowniczego zaciekawiło to, że umiejętność wykonywania makijażu znalazła się w mile widzianych. Myślicie, że bez tego normlanie można byłoby się dostać? i jaki jest udział takiej osoby w wykonywaniu funkcji kierowniczych? Dopiero gdy kierownika nie będzie to wykonuje wszystkie założone zadania?

Izamama

Witam moja córka bardzo chce pracować w drogeii sefora jej pasją jest makijaż i w tym kierunku bardzo sie odnajduje zaczyna naukę w warszawie czy ta praca jest dobra dla młodej dziewczyny 20 letniej?

@Izamama

Witam, odpowiedz jeszcze nie padła wiec dodatkowo przy tej granicy wiekowej chce dopytać o potencjalny staż pracy. do którego roku uznajecie ja za adekwatna? Na jaki rozwój może liczyć tak młoda osoba? I po jakim czasie zazwyczaj dochodzi do odejść?

@Izamama

cześć, jak najbardziej Sephora to również dobre miejsce pracy dla studentów czy uczniów. Często potrzebujemy osób z dyspozycyjnością weekendową. Oferujemy ½ etatu i umowę o pracę. Ponadto w maju prowadzimy rekrutację na wakacyjne staże w biurze. Chętnie opowiemy więcej o świecie Sephora, dlatego zapraszamy do złożenia CV. Więcej o nas dowiesz się na: https://www.inside-sephora.com/en/poland/life-at-sephora

Sylwia z działu HR

cześć, odpowiemy również na 2 pytanie: każdy nowy pracownik perfumerii zaczyna od dnia wdrożeniowego - nazywam go Induction. Później czas na etap onboardingu. Podczas niego nowa osoba, bierze udział w szkoleniach i spotkaniach ze współpracownikami. Zachęcamy do tego, aby córka sprawdziła atmosferę, pracę i możliwości na własnej skórze, więcej o nas: https://www.inside-sephora.com/en/poland/life-at-sephora

xxxx
@Izamama

Zaczęłam pracę przed wakacjami i jest naprawdę okej, jestem młodą osobą. Licze, że połączę to teraz z nauką

Izamama
@Sylwia z działu HR

Witam chciałabym bym zapytać o rekrutację co to znaczy "proces analizy zakończony " w wiadomości rozumiem że została odrzucona ?

@Izamama

Tez się chętnie dowiem co to może oznaczać. Drugą kwestią jest to, czy można poznać ewentualny powód? Czy taka informacja zostanie dana do wglądu czy może trzeba bezpośrednio o nią poprosić? Po jakim ewentualnym czasie otrzyma się informacje zwrotną?

Mike

Bardzo miła obsługa :) Ola. SB i Julia. K

Jarek

Zona chce dołączyć zastanawiam się jaka pensja na początek?

@Jarek

cześć, chętnie porozmawiamy z Twoją żoną o możliwościach, jakie oferujemy na początek kariery w Sephora. O pieniądzach wolimy jednak rozmawiać bezpośrednio. Prosimy, aby Twoja żona sprawdziła nasze oferty i zaaplikowała. Chętnie umówimy się z nią na rozmowę, przedstawimy ofertę i odpowiemy na pytania. Damy jej też czas do namysłu. Każdy z kandydatów ma sporo czasu, aby zapoznać się z naszą propozycją i warunkami pracy w Sephora.

Zainteresowana pracą w Gdańsku
@Sylwia z działu HR

Cześć, czy jest u Państwa w firmie szansa na aplikowanie na wyższe stanowisko? Posiadam duże doświadczenie. Lokalizacja Gdańsk. Pozdrawiam

Antosia
@Sylwia z działu HR

Widziałam, że tu Pani Was pytała o prace na wyższych stanowiskach. To jaka jest struktura obecnie, na kogo można się przyjąć? I czy teraz jakieś otwarte opcje na pracę zdalną?

Laura

Hej, opowie ktoś więcej jak wyglada rekrutacja?

@Laura

cześć, jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu w perfumerii, ścieżka rekrutacji wygląda następująco: 1. Składasz aplikację, a my sprawdzamy, czy jesteśmy dopasowani. Jeśli Twoje podanie odpowiada na poszukiwany przez nas profil, dzwonimy do Ciebie, aby porozmawiać. Po tej rozmowie w ciągu dwóch tygodni wracamy do Ciebie z feedbackiem. 2. Następnie, jeśli wszystko jest ok, zapraszamy na bezpośrednie spotkanie, aby lepiej się poznać. W tym kroku masz okazję poznać swojego przyszłego przełożonego. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, rozpoczynasz przygodę w świecie Sephora. Pamiętaj, że nawet jeśli finalnie nie zdecydujemy się na współpracę, otrzymasz od nas informację zwrotną. Więcej o nas dowiesz się na: https://www.inside-sephora.com/en/poland/life-at-sephora

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Sephora Polska Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Sylwia z działu HR

Jesteśmy przekonani, że publiczna rozmowa o przyczynach zakończenia współpracy z Sephora Polska nie jest fair. Powody są różne, często to chęć rozwoju w innych obszarach. Dla nas każde rozstanie z pracownikiem jest trudną decyzją. Staramy się, aby przebiegało ono w najmniej stresujący sposób.

Mmmm

Byłam w Seporze w Poznaniu ( CK i Avenida) Obsługa miła, profesjonalna, udzielająca wiele wskazówek. Pani Lidka zaopiekowała się mną i udzieliła odp na moje wszystkie pytania z uśmiechem na twarzy. Dziękuję...

@Mmmm

cześć, dziękujemy za Twoją opinię, jest nam bardzo miło, że jesteś zadowolona_y z naszej obsługi. Przekażemy podziękowania dla Pani Lidki. Zapraszamy do nas ponownie. Dowiedz się więcej na https://www.inside-sephora.com/en/poland/life-at-sephora

Sylwia z zespołu HR

Szukasz pracy w Sephora? Wszystkie nasze ogłoszenia znajdziesz na naszej stornie karierowej: https://www.inside-sephora.com/en/poland/join-us Więcej o nas dowiesz się w tym samym miejscu: https://www.inside-sephora.com/en/poland/life-at-sephora Aplikuj tylko na oferty umieszczone bezpośrednio na stronie lub na najbardziej popularnych portalach pracy takich jak np. pracuj.pl. Ścieżka rekrutacji wygląda następująco: 1. Składasz aplikację, a my sprawdzamy, czy jesteśmy dopasowani. Jeśli Twoje podanie odpowiada na poszukiwany przez nas profil, dzwonimy do Ciebie, aby porozmawiać. Po tej rozmowie w ciągu dwóch tygodni wracamy do Ciebie z feedbackiem. 2. Następnie, jeśli wszystko jest ok, zapraszamy na bezpośrednie spotkanie, aby lepiej się poznać. W tym kroku masz okazję poznać swojego przyszłego przełożonego. Jeśli wszystko pójdzie pomyślnie, rozpoczynasz przygodę w świecie Sephora. Pamiętaj, że nawet jeśli finalnie nie zdecydujemy się na współpracę, otrzymasz od nas informację zwrotną. Możesz też do nas napisać na adres e-mail: rekrutacja@sephora.pl. Pamiętaj nigdy nie prosimy nikogo podczas procesu rekrutacji o przesyłanie nam skanów dokumentów tożsamości, czy podawanie innych danych wrażliwych.

Zostaw merytoryczną opinię o Sephora Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sephora Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sephora Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 10 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sephora Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Sephora Polska Sp. z o.o. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sephora Polska Sp. z o.o.