Opinie o Erbud S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erbud S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Toruń

były kierownik z Erbudu

Pracowałem w nadzorze w różnych firmach i również tam. Teraz patrząc przez przekrój tych różnych firm mam takie odczucia. Szczerze mówiąc, jeżeli masz odrobinę rozumu i serca i nie chcesz aby ktoś zachwiał Twoje wartości to NIE POLECAM PRACY TAM. Erbud to korporacja w którym będzięsz tylko narzędziem do osiągnięcia celu. Jeżeli ktoś na górze źle oszacował koszty budowy to zrobią wszystko aby zbilansować te pomyłki. Odbija się to na podwykonawcach którzy za byle co dostają "kosę w żebra". Kierownictwo bardziej szkoleni jako krętacze, ściemniacze, (usunięte przez administratora) niż zawodowi fachowcy którzy wiedzą co i jak się wykonuje. Tworzą własną rzeczywistość - "obozy pracy" których warunki nie są zgodne z kodeksem pracy i BHP. Awansują tylko Ci którzy mają tam znajomości i układy, no chyba że jesteś wybitnym lizusem. Ciężko pogodzić życie prywatne i jakiekolwiek pasje z pracą tam. Psychicznie zrobią z Ciebie wraka. Poza tym lubią nieczyste zagrywki i często są pod wpływem specjalnych "dopalaczy" żeby mieli odwagę i pewność siebie do nękania ludzi . PLUSY: +ciekawe duże projekty + pieniądze na czas + opieka medyczna MINUSY - atmosfera pracy - zarobki przeciętne - hierarchiczność - delegacje bez alternatyw - jesteś nowy z ogłoszenia - masz na prawdę ciężko

MikiRick

Witam, Pojawiła się oferta pracy dla kierownika projektu. Może ktoś powiedzieć jakie warunki panują w firmie jaka płaca dla danego stanowiska oraz jak pozostała część kadry na podobnym szczeblu?

My
@MikiRick

Jeden z erbudowcow zdycha na raka jelit jadnak jest sprawiedliwość w niebiosach

xxxx
@My

Ludzie zastanówcie się co wypisujecie!!!! Nie sądzicie, że to nie jest miejsce na takie komentarze?!!

Artur
@My

I TY JESTEŚ KATOLIKIEM , WSTYD MI ZA CIEBIE , POWIEDZ TO KSIĘDZU NA SPOWIEDZI TO CIE W ŁEB STRZELI

Major

Jestem szczery w tej wypowiedzi i nikomu nie polecam pracy w tym "obozie" dla podwykonawcow, jak również nie podzielam zatrudniania się tam. Jak bym nie pracował to nie wypowiadał bym się. Pozdrawiam trzymajcie się od firmy ERBUD zdała.

Hanna

Jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie ERBUD? W jaki sposób przygotować się do rozmowy? Czy ktoś może wypowiedzieć się na ten temat? Jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać pracę i jakich benefitów może spodziewać się zatrudniony pracownik? Zapraszam do dzielenia się doświadczeniami. Te informacje są szczególnie cenne dla wszystkich osób, które chcą rozpocząć swoją karierę zawodową w tej firmie.

Maciej M
@Hanna

Nie ma żadnego procesu ! Biorą wszystkich jak leci nawet z kelnera zrobią kierownika a jak umiesz wbić gwoździa to zostajesz prowadzącym cieśli .

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Jo

Tych dziur zalanych betonem musiało być znacznie więcej... https://businessinsider-com-pl.cdn.ampproject.org/c/s/businessinsider.com.pl/gielda/wiadomosci/erbud-straty-w-pierwszym-polroczu-2018-r/7gv411x.amp

Ok

I tak obciąży podwykonawcę przecież inżynierki nie myła się

decameron

Chciałbym się dowiedzieć więcej o pracy murarzy za granicą .Ile godzin pracy, posiłki, sposób wykonywania pracy(akord, czy dniówka).Jakie faktycznie stawki . Sposób zakwaterowania i dojazd do pracy.

jastrzab

firma godna polecenia w umilaniu zycia podwykonawcom numer jeden w rankingu głupoty . kierownictwo to bogowie i herosi reszta to smieci pozd dla kier. Krzysztofa w dalszym rozwoju kariery idioty

n
@jastrzab

Dziękuję. Biedni Ci podwykonwcy którzy tak pracują ciężko...bez nadzoru non stop. Klasa sama w sobie.

Hanna

@rrr800, może rozwiniesz swoją wypowiedź i napiszesz jak Ty postrzegasz pracę w ERBUD? Czy jesteś obecnym pracownikiem firmy? Jak oceniasz oferowane warunki zatrudnienia? Czy są one dla Ciebie satysfakcjonujące? Czy oprócz stałego wynagrodzenia, można liczyć na pozapłacowe benefity?

Kuba

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

@Kuba

Na pewno, zwłaszcza jeśli poczytasz opinie na tym forum ;)

Hanna

ERBUD stwarza możliwość udziału w praktykach studenckich i stażach. Dla osób zainteresowanych aplikacją dodaję link: http://www.erbud.pl/studenci_i_absolwenci.php Czy ktoś z Was brał w nich udział? Jak wyglądał ich przebieg? Wasze wypowiedzi pomogą osobom będącym na początku ścieżki zawodowej.

Myno

Hehe jeden podobno został dyrektorem jakiegoś działu budów czyli widzicie jak zdobyć stanowisko poprostu ukraść ?

Oka

Potwierdzam niedługo wyjdą brudy na kamienicy w Sopocie z kąd miał pieniążki pan M

Hanna

Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na stanowisku pracownik ogólnobudowlany? Pojawiła się taka oferta na stronie firmy. Co warto wiedzieć przed przesłaniem swojego CV? Wiecie jak przedstawia się kwestia pakietu socjalnego i wynagrodzeń, czy są nadgodziny dodatkowo płatne? Jak wygląda system czasu pracy? Czy praca jest w przyjaznym środowisku?

Wściekli...

Szkoda że przed podpisaniem kontraktu z firmą Erbud SA nie przeczytaliśmy tych wpisów,jako podwykonawcy (to prawda) trzeba płacić za wszystko-nawet wywóz śmieci z budowy,które są przecież z budowy głównego wykonawcy. Na budowie to prawda- bałagan,nie przygotowany front robót,złe wyliczenia ilości metrów do wykonania prac. Gdy zbliża się termin zakończenia inwestycji to nie płacą w terminie a podwykonawcy ponoszą koszty zakupu materiałów ,zus i wypłat pracowników. Coś jest nie tak z tą Firmą albo zatrudniają niekompetentnych kierowników i inżynierów,którzy partaczą roboty albo robią to z premedytacją- trudno powiedzieć.

Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku: Koordynatora ds. Sanitarnych_Warszawa?

Hanna

@Witold, możesz napisać nam coś więcej o pracy w firmie ERBUD? Na jakim stanowisku pracujesz? Jakie pracodawca zapewnia warunki pracy? Czy umowa jest w pełnym wymiarze godzin, czy są nadgodziny dodatkowo płatne? Czy praca jest również w weekendy? Wynagrodzenie połączone jest z atrakcyjnym systemem premiowym? Czy firma oferuje dodatkowe benefity dla swoich pracowników?

Jarek

Praca w Belgi, ciesla szalunkowy, jakie opinie ? Wlasnie dostalem taka propozycje.

@Jarek

https://www.facebook.com/groups/647231692313055/ Zapraszamy do dzielenia się opiniami i doświadczeniami

Witold

Może czas zacząć doceniać pracę w dobrej firmie. Jeśli ktoś jest niezadowolony może odejść!!

rrr800

Potencjalni współpracownicy ERBUDu mogą poczytać, w jaki sposób naliczą im kary umowne: (usunięte przez administratora)

weteran

Co miałem na myśli że nadchodziły święta ,a z zapiepszaniem to kto robi lub robił w erbudzie wie że trzeba zapiepszac , ja po 4 lata erbudu mam już spokój.

rrr800

A tak się robi "BHP" na budowie ERBUDSA: (usunięte przez administratora)

Brzydal
@rrr800

A na której budowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Erbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Erbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Erbud S.A.