Opinie o Erbud S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erbud S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Toruń

mark

wita zastanawiam się nad praca w tej firmie czekam na opine pracowników zbrojarzy

Hanna

@DigiDag dziękuję za informację. A jakie znalazłeś pozytywy pracy w ERBUD?

@Hanna

Niestety plusów nie znalazłem: no może fajni współpracownicy, z którymi pokonywanie trudności pracy na budowie dodawało energii i pozwalało na chwile zapomnieć , że podliczając poświęcony czas pracy w stosunku do ryczałtowego wynagrodzenia zarabia się 9,5zł/h :) chociaż trudno to nazwać plusem :) W obecnej firmie gdzie pracuje i czegoś takiego nie ma. pracuje tyle godzin na ile się umówiłem z firmą.

Hanna

@DigiDag, a długo jesteś już tam zatrudniony?

@Hanna

Pracuje już kilka lat, niestety zmiana pracy nie jest taka prosta gdy się jest z małej miejscowości.

piter

witam dostałem propozycję pracy w firmie erbud Toruń oczywiście w Belgii czy ktoś może wie jak jest z ta firma i czy warto

mark
@piter

mój kolega też dostał taką propozycję i jedzie do Belgii. Ponad 3 lata temu mój znajomy tam pojechał to narzekał że dużo godzin trzeba robić a stawka 1,8tys euro

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Heniek

Witam, Pracowałem w firmie ERUBD S.A Kraków - Katowice. I co mogę powiedzieć po tym czego doświadczyłem: + Fajni ludzie + miła atmosfera + wiedza i doświadczenie + stabilna praca (ale zależy kto co lubi) - Godziny pracy - Wyzysk na calego !! - Nie płacone nadgodziny , które są codziennie - niskie zarobki w stosunku poświęconego czasu pracy - Jako kierownik 10 lat doświadczenia robót zarabiałem 4000 tys . pracując 250 h miesięcznie.jak powiedziałem że chciałbym zarabiać 5000 ty ( to wszyscy zrobili oczy że chce strasznie dużo zarabiać :) ) zgodziłem się bo i tak aktualnie szukałem pracy, - brak podwyżek - Praca od rana do wieczora , dosłownie - Jak się zatrudnisz w firmie ERBUD zapmnij o życiu rodzinnym które miałeś - no może w weekendy ale to jak nie będziesz miał darmowego dyżuru :) - brak karty multisport , jest OK system ale to taki tani odpowiednik multisport , - brak premii i dodatków Reasumując wybór należy do ciebie ale jeżeli chodzi o mnie to Dobrze że znalazłem sobie lepsza prace i już tam nie pracuje :) niby Generalny wykonawca ale żyje się gorzej niż w małej firmie oczywiście dyrekcja ma (usunięte przez administratora)

Rafał
@Heniek

Czytałem gdzieś na forum, że w Szczecinie jakiś młody chłopak, który robił za inżyniera budowy wygrał z nimi kiedyś proces sądowy o zapłatę nadgodzin! Trzeba przyznać, że miał chłopak jaja, bo większość kuli ogon. Jak widać do odważnych świat należy i jak się chce to można obronić swój honor! Potem podobno prowadzono taką zasadę, że jak umawiasz się na stawkę np. 3500 zł, to w tym masz już ryczałt za nadgodziny... Praca po 12 h to podobno standard.. Jak to wygląda teraz, czy coś zmieniło się na lepsze??

@Rafał

Nic się nie zmieniło, roboty jest mnóstwo a czasu mało więc jak nie będziesz zostawać po godzinach to nie ma jak się wyrobić żeby robotę na budowie zrobić. a najlepsze jest to że człowiek z każdą godziną zarabia coraz mniej zamiast coraz więcej

Kamil

Ale jak to jest możliwe, ze za dwa dodatkowe dni pracy w miesiącu nie wypłacają w ogóle dodatkowego wynagrodzenia?

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie. Czasami nawet 12 godz pracy 2 soboty w miesiącu a wynagrodzenie i tak to samo. Płacone nie za godz a od calosci- wykorzystują ludzi dla swoich korzyści i tyle. Skończyłem pracę w tej firmie i jestem zadowolony. Zarabiam mniej ale uczciwie, mam czas dla rodziny, na odpoczynek a nie wiecznie na budowie. Jeszcze podkreślę że ciągle zmieniają miejsce pracy, ja to znosilem ale żona z dziećmi nie, prawiecsie rozwiedlismy i uświadomiłem sobie wtedy ze taka praca nie jest warta tego.

stany4surowe4belgia4@gmail.com

Dzien dobry, Jestesmy belgijska firma budowlana dzialajaca na rodzimym rynku od 2014 jako generalny wykonawca i podwykonawca prac stanu surowego w szczegolnosci roboty : - betonowe (wynagrodzenie w systemie godzinowym) - ciesielskie (wynagrodzenie w systemie godzinowym) - zbrojarskie (wynagrodzenie w systemie godzinowym) - murarskie (wynagrodzenie w akordzie) Z racji na duze zapotrzebowanie na nasze uslugi poszukujemy wiarygodne firmy ze zorganizowanymi ekipami ( działalnosc gospodarcza) do wspolnej realizacji naszych projektow. Wszystkich zainteresowany prosimy o kontakt pod adresem email: stany4surowe4belgia4@gmail.com lub/i nr fax +322 706 53 99 Wszelkie informacje na priv. Dziekujemy i zapraszamy do wspolpracy.

Kazik

Ok. Rozumiem, że ci co będą pracować na umowę o pracę czują się bezpieczni. Jednak każdy pracownik podwykonawcy powinien się zastanowić, czy chce robić dla kogoś, kto pracuje dla ERBUDU. Wasz szef kasy może nie zobaczyć - a tym samym i Wy. Dostanie ileś tam kar umownych, ileś kar bhp, a na końcu wpuszczą niby firmę zastępczą... Chce Wam się dymać za friko?

Zirytowany

Galeria Tarnovia, nie wiem skąd są Ci Erbudowcy, ale to co wyprawiają mnie irytuję, nie płacą podwykonawcom, nie informują o terminie a potem każą im płacić jakieś kary, na siłę szukają usterek nawet w miejscach gdzie nas ta robota nie dotyczyła, jeba** oszuści nic więcej, kierownik idiota totalny.

Azol
@Zirytowany

Norma, norma! Dlatego na miejscu każdego podwykonawcy wolałbym stracić nawet 100 tys., niż brnąc dalej w to, co zapewnia ERBUD. Pracuj chłopie, wchodź w nowe zlecenia, a potem przywalimy ci "karę umowną". Poczytajcie sobie o Modlinie ;) Mam nadzieję, że w końcu jakaś sprawa trafi do sądu, bo ludzie teraz podpisują ugody, bo chcą cokolwiek odzyskać. Do wszystkich podwykonawców - nie popuszczajcie!

max

Dziś ta banda złodzieji pod płaszczykiem warunków bhp na budowie jawnie okrada. Podwykonawców stosując niewybredne. Metody różnorodnych. Sposobów niewypłacania. należności podwykonawcą

BR

Panowie mam pytanie.Mianowicie Jestem budowlańcem z zawodu ale wykończeniówki tym się zajmowałem,dostałem ofertę pracy od was na zbrojarza,ale mam podstawową wiedzę na ten temat pracowałem z zbrojarzami potrawie że tak ujmę kręcić cęgami ,tz kluczem ale czy to wystarczy na tym stanowisku u was.Pozdrawiam

ZYGA

ERBUDOWCY -BANDEROWCY Z ZABRZA

cong

Witam wszystkich Erbudowców, mam pytanie do wszystkich ze Szczecina Robert Kowalski co to za gościu co o nim sądzicie. pozdrawiam

ja23

Witam.Dostałem propozycje pracy jako zbrojarz w Belgi.Doradzi mi ktoś czy warto i jak to tam wygląda z zarobkami bo z tego co wiem to w granicach 1400 EUR.

zongolek
@ja23

cześć zarobki są zależne od kilku czynników:1.podatek (polski czy belgijski),2.zależy na jaką budowę i do jakiego kierownika trafisz,3.i chyba najważniejszy to czy umiesz włazić w d..ę kierownictwu ot tak to wygląda.Ogółem nie jest zle zapewnione masz zakwaterowanie i przejazd do pracy,wypłaty na czas,ZUS od śr.krajowej,

Podwykonawca

Kierownicy mają w Erbudzie jedno zadanie (usunięte przez administratora)Mają bałagan w papierach, nie znają się na robocie.

Erbud Rzeszów

W oddziale rzeszowskim działającym na terenie katowic i okolic nie ma ludzi kompetentnych oni nie maja pojęcia o prowadzeniu budowy ,na naradach jest najczęściej używane słowo "róbcie tak żeby było dobrze",(usunięte przez administratora)

Zirytowany
@Erbud Rzeszów

jak się nazywa kierownik Rafał jakiśtam z Galerii Tarnovii Ktoś coś wie ???

Podwykonawca

Mechanizm jest prosty - wchodź chłopie, najlepiej ze swoim materiałem na ściany G-K. Rób chłopie, bo terminy gonią. Wchodzisz, robisz, płacisz ludziom, opłacasz materiał, a jak przychodzi co do czego, to kierownik mówi, że ci protokołów nie podpisze...A jak się będziesz upierał, to przedstawią ci obciążenie wyssane z palca. Trochę wstyd ERBUDZIE,(usunięte przez administratora)

EXERBUDOWIEC

CO TAM W BELGI SIE DZIEJE? CO TERAZ BUDUJECIE?

Podwykonawca

To samo w Warszawie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Erbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Erbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Erbud S.A.