Opinie o Erbud S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erbud S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Toruń

japi tole

"Super, że są narzędzia pracy...". Pogięło Cię, czy źle spałeś? To psi obowiązek każdego pracodawcy, zapewnić narzędzia pracy, nawet nie powinieneś o tym wspominać... I nie są to żadne benefity, srenefity i dodatki tylko wymóg, wynikający z kodeksu pracy.

Baartek

Miałem okazję wkręcić się na jedną z budów ERBUDU. Kiedyś już taka "znana, dobra i duża" firma mi nie zapłaciła. Sprawdziłem ich w KRD - są wpisani. Widocznie nie płacą. Zrezygnowałem i radzę nie wchodzić.

Baartek

Sprawdzałem ostatnio, bo chciałem do nich wejść na budowę - są w KRD :) Zrezygnowałem, bo wychodzi na to, że nie płacą. Raz już dałem się nabić jednej z "dużych i znanych" firm. Teraz zawsze sprawdzam.

szwed

Zajebista kasa ja wybrałbym pracę w szwecji na stacji benzynowej lepsza kasa i atmosfera.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

Podwykonawca

Pracownikowi uwalą 2 godziny z 10, a podwykonawcy wpiszą, że robił poprawki na jego koszt przez 12 godzin. Czysty zysk. Panowie z ERBUDU jak Wam się żyje z wiedzą, że oszukujecie ludzi?

Podwykonawca

Tak to się kręci - pracownikowi, który wyrobił 10 godzin zabierają 2 godziny. Podwykonawcy, za którego ponoć poprawiał mówią, że pracował 12...

Podwykonawca

Jak ERBUD dalej tak będzie postępował, to niedługo jego akcje będą rozdawać za darmo. Serio chcesz pracować dla takiej firmy?

Podwykonawca

A co według ciebie oznacza, że się nie wywiązuje? Bo według ERBUDU żadna firma się nie wywiązuje ;)

Dominik

(usunięte przez administratora) CAŁE ZŁO ERBUDU ,RESZTA W PORZĄDKU .

SZKLANA

PANOWIE ERBUDOWCY CO TAM SŁYCHAĆ W WIELKIM ŚWIECIE NA WYGNANIU W BELGI? POUMIERALIŚCIE CZY CO? NIKT SIĘ NIC NIE ODZYWA?HALO HALO TU POLSKA

piotr

Ludzie, gdzie Wy pracujecie, poszukajcie pracy na innych budowach, gdzie nie rządzą polaczki

donald

o i tu mis ma racje za 2 czy za 1 euro to by lache zrobili brygadzisci od siedmiu bolesci a pozniej groszkowanie niezapomne jak kiedys majster4 gruszki roztawial i szacht windowy zalali chudziakiem takie orawiaki talenty byli tanie winko z lidla robi swoje a firma jak firma jak dobre grabie grabią do siebie ale w porownaniu to co w niemczech polskie firmy wyprawiaja i jak ludzi wykanczaja to erbud to bajka

kolo
@donald

macie racje byłem tez brygadzista albo palec trzymasz prosto i jebiesz ludzi albo won i poszlem walic ich

miś

ty brygadzista a kierownikowi to z połykiem czy bez? bo jak tak chwalisz to konfidencje wyczuwam? normalny fachowiec na brygadziste nie startuje bo woli swoja robote robic a nie o 2 euro wiecej na stawce lache robic i ludzi gnebic robilem pare lat w erbudzie w sumie w porownaniu z innymi firmami nie jest zle tylko ci ala brygadzisci i majstry kiedys bylo lepiej ale jak kierownikiem zostaje murarz no to sory

brygadzista

"PRZERAŻONY"-CO TY GOŚCIU ZA BZDURY WYPISUJESZ, JAKIE PRZEKRĘTY!!!!!CHYBA JESTEŚ JUŻ NA WYLOCIE!ZUS MASZ OPŁACONY,WYPŁATA REGULARNIE NA KONCIE 10-TEGO. ERBUD SKONCENTROWAŁ SWÓJ CAŁY POTENCJAŁ EKSPORTOWY NA RYNKU BELGIJSKIM,PONIEWAŻ JEST TO RYNEK STABILNY I PRZYSZŁOŚCIOWY.PONADTO BELGOWIE OFERUJĄ NAJLEPSZE CENY W UE.JESLI CHODZI O PODATKI KOLEGO, TO NIE ERBUD DECYDUJE O ICH WYSOKOŚCI

MKS

Witam, jakie w tej chwili Erbud ma budowy i ile w Belgii lub ewentualnie jeszcze gdzieś za granicami ??

przerazony

NIE WIEM CO ERBUD ZA PRZEKRETY ZNOWU ROBI W BELGI BO BARDZO DUZO LUDZI MUSI ODDAC ZA PODATEK I DOPLACIC DO INTERESU OD 1 TYS EURO DO NAWET PONAD 3 TYS EUR WYGONILI ICH Z NIEMIEC Z FRANCJI IRLANDI SZWECJI I BELGIA LADA DZIEN SIE SKONCZY NIEMA KOMU TAM ROBIC A LUDZIE UCIEKAJA

mimi

Dostać sie do pracy w erbudzie to trzeba miec znajomosci albo dac łapówke .inaczej nic z tego.

bombek
@mimi

a ja złożyłem cv i dostałem się bez żadnych znajomości. Da się? Da!

zbrojarz
@mimi

HA,HA CO TY WYGADUJESZ

EMILIA

MOJA FIRMA WYKONUJE ZLECENIA DLA ERBUDU I JESTEŚMY ZADOWOLENI ZE WSPÓLPRACY.WYKONALIŚMY NIE JEDNE BUDOWY CZY ETAPY DLA NICH I SAM FAKT WSPÓŁPRACY PONAD 10 LAT MÓWI SAM ZA SIEBIE.NIE MA PROBLEMU Z PŁATNOŚCIAMI.JEDYNY MINUS ZE PŁACĄ TYLKO W PONIEDZIAŁKI PO UPŁYWIE 21 DNI.

Erbud generalny wykonawca na Royal Wilanów w Warszawie. Bród i smród częsty brak wody do umycia w całych czterech umywalkach na kilkuset robotników. Kible i pisuary nie czyszczone od początku budowy. Tak wygląda rzeczywistość na tej budowie na innych z tego co słyszałem jest podobnie. Kierownik tej budowy to jakiś wyjątkowy brudas, to on odpowiada za tą budowę stantarty jego domu brudu i smrodu przeniósł na do pracy. (usunięte przez administratora)

MKS

witam, jesli jest ktoś zorientowany to niech napisze jakie obecnie budowy prowadzi Erbud na terenie Belgii, czy są to duże, długoterminowe kontrakty czy małe? Z tego co pamiętam 1,5 roku temu zaczynali spzital w Roselaare ale mój kontakt sie urwał z ta firmą a rozważam chęć powrotu.. Czy zmieniło się coś w dobrym kierunku w temacie ilości godzin i wynagrodzenia? Z góry dzięki za informację.

Grześ

ja mam na łapkę 2300 robie w Antwerpii nie powiem u jakiego kierownika ale jak się słucha przełożonych to się zarobi a nie disco i wódka codziennie a kierownik docenia fachowców bo ostatnio toppiłkarzy i piekarzy na przyjmowali pojęcia nie mają do fachu

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Erbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Erbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Erbud S.A.