Opinie o Erbud S.A. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Erbud S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Erbud S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Erbud S.A. w Toruń

W erbudzie ludzie umierają na budowach, a nie jest to zgłaszane. Dam byłem świadkiem, jak zmarł pracownik na budowie i odnotowano to, jako przed rozpoczęciem pracy, co jest nieprawdą!!!!!!

sylw
@.

I po co kłamiesz , przeciez to nie jest prawda . Chociaz już nie pracuje w tej firmie to mam o niej bardzo dobrą opinie.

Xyx

Nie polecam dogrywki za free i soboty robisz 10 h płacone za 8 h było też i 13 h. Powiem krótko ja uciekam z tad

Ciastek-27

Witam czyta sie fajnie opisy pozytywne ale wiadomo za leserke nkt nie placi a kierownctwo spoko w polsce przynajmniej tak jest mowiac o zbrojarce tragedia przy 12metrowym wiencu stoja caly dzień jestem zbrojarzem podwykonawca i widzialem co sie dzialo w zosinie na przejsciu PL-UA i sam bym pozwalnial za taka robote sam sraram sie o wyjazd do belgii i wcale sie niemartwie chce zarobic to zarobie

Baltazar Gąbka
@Ciastek-27

Kierowcy w polsce są bez szacunku

Mario521
@Ciastek-27

I jak wyjechałeś do Belgii

Tadek

Czy firma przyjmuje osoby będące na emeryturze ?

Euzebiusz
@Tadek

Oczywiście, pod jednym warunkiem, pół emerytury trzeba uiszczać ojcu rydzykowi i pokazywać kwitki przelewu kierownikowi.

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Były inż.

Pracowałam w Erbud ponad rok przy dwóch różnych projektach. Przyszlam tam jako niedoświadczony inżynier, dopiero po studiach i nauczyłam się bardzo dużo! Kadra kierownicza z jaką miałam okazję pracować kompetentna i z doświadczeniem. Było od kogo czerpać wiedzę. Zmieniałam pracę bo nie dogadałam się co do lokalizacji kolejnej budowy. Bardzo żałuję, że opuściłam firmę, bo była najlepsza w jakiej dotychczas pracowałam. Dobrze traktują pracowników. Z tego co wiem również podczas pandemii nie było cięć pensji. Z pocałowaniem rączki wróciłabym do erbudu.

Bert

Czy, trudno, dostać się jako pracownik fizyczny do Belgii lub Niemiec czy aktualnie są potrzeby pozdfawiam

Hanna

Wpisy niezgodne z regulaminem są kasowane. A regulamin zakazuje np. pisania imion i nazwisk pracowników. Co myślisz ogólnie o sposobie zarządzania w tej pracy w ERBUD?

Jerzyk

Człowiek o którym mowa aktualnie walczy z poważna choroba. Proszę o trochę rozumu opinia to nie hejt panie ładny.

Piękny
@Jerzyk

Jak już to piękny, nie ładny. Karma wraca, jak widać.

To
@Jerzyk

(usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) ponizajacemu ludzi szmatławcowi

BĄT3K
@Hanna

Hanna ty jesteś (usunięte przez administratora) czy taką udajesz co? Regulamin haha zaraz napiszesz jeszcze że RODO nie kompromituj się, po to jest to forum aby opisywać pracę, warunki, zachowania itp. a i przestrzec przed innymi ludźmi np. co mobinng stosują wobec pracowników a w tym celu ujawnia się imię i nazwisko osoby która go stosuję, także kobieto nie pisz bzdur i nie rób z ludzi idiotów

Jak widać na Go Worku niezgodne z wizją ERBUD SA komentarze są usuwane. Ja polecam profil na FB Mój Erbud. (usunięte przez administratora)

Jaki dress code obowiązuje w ERBUD?

gość

nie ma czegoś takiego

Podwykonawca

Nic innego jak banda niedo.... kiedy skonczy sie nakas prace na gotowo ,kierownicy przychodza po miesiacu i mowia ze trzeba przerabiac , nie da sie nic zrobic dobrze bo sami nie wiedza jak to zrobic dobrze,projekt mozna schowac bo nic nie pasuje .. oby nigdy wiecej nie pracowac jako ich podwykonawcy...

Łuki
@Podwykonawca

Przecież realizują duże projekty z różnych dziedzin więc nie wieżę że jest tam brak doświadczonych kierowników.

John2000

Erbud to super firma . Ja mam płatne za każdą minutę przepracowana z urlopami tez nie ma problemu tydzień czy dwa bez problemu dostajesz. Kierownictwo też bardzo w pożądku i bardzo pomocne a do tego wykształcone i posiadające bardzo obszerna wiedzę w każdej dziedzinie (prawo międzynarodowe , sztuka współczesna, religia , muzyka klasyczna itp). Kwatery zawsze z pakietu Premium plus pełne wyżywienie . Naprawdę super firma więc nie wieżę w te kłamliwe komentarze.

kandulski

Ja mam całkiem inne zdanie john 2000 nie kłam

MK
@kandulski

Normalnie zupełnie się w to opiniowanie nie bawię, ale używanie nazwiska ( a pracowałem kiedyś w ERBUD-zie jest niegodziwością. Oświadczam, że nigdy takiej opinii nie napisałem. Przy okazji pozdrawiam wszystkich znajomych z ERBUD-u. M.Kandulski

John2000
@John2000

Wcześniejszy moj komentarze to tylko ironia .

Rafał
@John2000

chyba że sam sobie płacisz ty może jesteś judaszem za 30 srebrników . kierownictwo wykształcone i posiada obszerną wiedzę jak okraść pracownika ze stawki zaszeregowania jak pójdzie na chorobowe i te kwatery żal patrzeć ty musisz mieć badania nieaktualne podbite przez weterynarza wreszcie napisz cała prawdę judaszów w tej firnie nie brakuje następny kłamca dołączył (usunięte przez administratora) kiła i mogiła za parę euro sprzedają i obrabiają (usunięte przez administratora) Polskie

Bix
@John2000

Haha???????????? wszystko odwrotnie ????

siury
@John2000

Taka super nic dodać nic ująć a na urlopy kto jezdzi to jezdzi jedziesz w środę i na poniedziałek do pracy takie to są według ciebie urlopy. Nie chcę mi się pisać więcej na temat tej firmy .Nie polecam

siury
@Rafał

Może i wykształcone tylko kultury u nich brak , A na dodatek ludzi to do jednego pokoju to by wpakowali ile się da takie sa warunki mieszkaniowe obłęd

Helena
@siury

A powiedz, jak tam w Erbud z zarobkami? I czy rzeczywiście w Toruniu nie przyjmują teraz żadnych podań? Dziękuję.

Robotnik

Nie polecam nikomu tej FIRMY. Powodów jest kilka zacznę od zarobków kiedyś stawka była 12 euro brutto na godzinę teraz jest 15.50 A zarobki nadal stoją w miejscu. Czyli jakieś 2000 tyś euro, praca od pon do soboty i sobota za free oczywiście... rzadko się jeździ do domu bo przecież terminy ludzi nie mamy na zastępstwo, atmosfera w pracy? Tragiczna co drugi to kogoś z rodziny tu ma także pocioty... nie polecam nikomu

@Robotnik

Na której budowie pracujesz w sobotę?

NICO

ERBUD SANOK brak toalet ogólny (usunięte przez administratora) ludzie nie mają się gdzie załatwić a zarządza tym nie wiem jaki człowiek bo nawet zasady BHP go nie ruszają (usunięte przez administratora) do potęgi tylko chodzi i pysk drze a nawet nie wiemy kim jest czy to kierownik budowy czy kto? brak kasku brak kamizeliki kto to wie może ktoś? BHP NIC z tym nie robi bo chyba się go boją .....a ja wam mówie to taki nikt tylko się uważa za bóstwo

Dominika

Dobry pracodawca może być dla dobrego pracownika a że nie wszyscy tacy są stąd narzekanie.

Hanna

Niestety, jako nowa osoba na forum, nie wiem, do czego należałoby odnieść Twój wpis. Jeśli jednak pracujesz w ERBUD to byłabym wdzięczna, jakbyś napisał coś na temat aktualnych warunków płacowych w tej firmie. Można na Ciebie liczyć?

Wykonawca Kraków Novum II

Pracowałem z Erbud SA prawie 3 lata, Zalecam ostrożność we współpracy z oddziałem Krakowskim podlegającym centrali w Toruniu, zalecam szczególnie dokładną analizę umów oraz wykreślenie z umowy wszystkich punktów jakie wydają wam się ze mogą być wykorzystane przeciwko wam- bo będą na pewno wykorzystane na końcowym etapie realizacji. Zamawiający nie odebrał robót wykonawcy na budowie w Krakowie(usunięte przez administratora) , unika odbiorów twierdząc że nie było takich robót, zamawiający nie trzyma się warunków i ustaleń szczególnie dla wykonawcy i podwykonawców dalszych. Zdawkowo i omijająco odpowiada na korespondencję nie reaguje zapłatą na wezwania do zapłaty.(usunięte przez administratora)Warto zwrócić uwagę na treść umowy - raczej jednostronna .(usunięte przez administratora) Bardzo trudny kontakt z Dyrekcją żeby cokolwiek załatwić musisz zamówić audiencję 3 miesiące wcześniej. Na budowach często brak synchronizacji robót wykonawców , bałagan i chaos,(usunięte przez administratora)

awatar
@Wykonawca Kraków Novum II

Windykacja Ci nic nie da. Idź od razu do Sądu, bo się przedawni. (usunięte przez administratora)

tomasz.p
@awatar

już poszło i dodatkowo na giełdę wierzytelności Europejską

Buszmen

W grupie Erbud występują podwójne standardy. Chodzi tu o spółkę Erbud Operations w której przez dłuższy czas nie było kart Multisport (w ogłoszeniu o pracę była informacja że taka kartę można otrzymać) a w pozostałej grupie Erbud funkcjonowały już parę lat wcześniej. Erbud Operations działa prawie w całej Polsce południowej z ogromnym rozrzutem czyli np. pół roku Wrocław pół roku Łódź, a później Wrocław i tak w kółko. Sprzęt na jakim się pracuje w Erbud Operations to jakieś totalne dno telefon sprzed 10 lat, laptop, który przy otworzeniu Excela się zawiesza, oprócz tego jak się zepsuje to sam se napraw ( nie ma wsparcia technicznego)więc trzeba być budowlańcem i informatykiem jednocześnie, bo jak nie to jeszcze ochrzan od przełożonego dostanie ze nic się nie robi. Praca po 11-12 godzin dzień w dzień i często dłużej, oczywiście za tak zwany stały ryczałt za nadgodziny,swoją drogą PIP się powinien tym zainteresować, bo firma nie rejestruje czasu pracy i oczywiście nie wypłaca żadnych nadgodzin, a sama ,, góra" w firmie ciągle do nich zmusza. Ilość kadry na budowach ograniczona do minimum tak, żeby jak najwięcej darmowych nadgodzin wyciągnąć z pracownika. Oprócz tego na pracowników budowy cały czas zrzucane są obowiązki biura, które się nie wyrabia co całkowicie dezorganizuje pracę na budowie. Brak imprez integracyjnych, brak przydatnych szkoleń, ciągle zaleganie z płatnościami dla dostawców i podwykonawców i to czasami kilkumiesięczne, brak oprogramowania zarządzającego firmą (prawie wszystko załatwiane tak jak w PRL- podpis i przesłanie pocztą), ciągle podróże służbowe po za godzinami pracy, brak dopłaty do wczasów, brak upominków na święta, skostniały system premiowy ( raz na 3 lata się dostanie) o jakimś planie urlopowy na budowie można pomarzyć (idziesz na urlop kiedy firma chce a nie kiedy pracownik), zero poszanowania pracowników- ciągle zmuszanie do nadgodzin przez dyrektorów i sterty wulgaryzmów. Z plusów to jedynie ciekawe projekty i to ze firma zapewnia ciepły posiłek chociaż bywały takie sytuacje, ze firma zalegała z płatnościami dłuższy czas dostawcy i odmawiał on ich dostarczenia.

Jarosław
@Buszmen

Brak atrakcyjnych benefitów i premia raz na kilka lat to rzeczywiście duża niedogodność. Jednak pracodawca powinien motywować czymś swoich pracowników. Może są to kursy lub szkolenia branżowe podnoszące kwalifikacje zawodowe. Czy ERBUD je zapewnia? Dodaj proszę kilka słów na ten temat.

tolo

Ten PRZERAŻONY na pewno ma już bilet do polski w ręku.Teraz się zastanawia jak dowalić erbudowi.W erbudzie pracuję 6 lat i nie narzekam.Oby wszystkie firmy za granicą traktowały pracownika tak jak to się dzieje w erbudzie.

Baltazar Gąbka
@tolo

Hahaha!!!Bzdury piszesz!! Pracowałem dla erbudu i za granicą np.w Szwecji. Mają większy szacunek do Ludzi. Nie wolno krzyczeć na pracowników i uważać się za niewiadomo kogo,bo książak i kątownik oraz stanowisko,to nie wszystko. Trzeba mieć praktykę. Np. W Szwecji jest tak , że jak nakrzyczysz na pracownika,to odrazu związki zawodowe prześwietlają całą Firmę i zaczynają się problemy. Firma nawet może być zamknięta ,a osoba która mordę drze dyscyplinarnie zwolniona. Erbudu się chowa do Firm w których pracowałem. Pracowałem 10 lat w Szwecji i nigdy się nie spotkałem z tak Dużyć brakiem szacunku do Ludzi. A jak się bardziej rozkręcenie,to pojadę po iminach. Ja akurat jestem taki że w (usunięte przez administratora) mam czy ,to będzie erbud czy też inna firma! Mam tyle fachòw ręku,że (usunięte przez administratora) mam jaka ,to będzie firma. Co niektórzy, to by się zesrali jakby mieli stanąć i,to zrobić. W gębie i oczami lub czyimś rękoma ,to każdy potrafi,a najlepiej,to wychodzi opierdalanie i ładnie. Jak by ktoś by mnie tak potraktował, to bym pojechaładnie jak z taczką gnoju.i Nadodatek podje bał do związków zawodowych. Porostu ludzie w Polsce boją się walczyć o swoje prawa.erbudu haha nawet nie będę pisał z duże ,bo firma nie zasługuje. Jakie ,to Wszystko nerwowe. Coto nie oni bo z Warszawy. Heh sram na nich i tylę.

BASST3R

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie ERBUD S.A. mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje? pytam dlatego bo mają ogłoszenie z pracą

Katarzyna
@BASST3R

Nie jestem pracownikiem ERBUD, ale znalazłam informacje, że pracownikom na takim właśnie stanowisku oferują: pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku budowlanego – od ponad 20 lat na rynku; umowę o pracę; konkurencyjna stawkę godzinowa; dodatek żywnościowy – 13stka z opok/pdok w wysokości 9,12 % rocznego wynagrodzenia; zapewniają zakwaterowanie, przejazd z kontraktu w dwie strony, dojazd do pracy; pracę od poniedziałku do piątku. Ale dobrze byłoby, jakby te informacje zweryfikowała osoba tam pracująca. Jesteś zdecydowany na aplikowanie?

Były erbudowiec

No cóż powiem tak kasa na czas to prawda ale po za tym to porażka kwatery dno sprzedawczyki jak mało gdzie godzin mnóstwo soboty też za darmo jak chcesz próbuj......

Oni

Moje sugestie dla ERBUD: W Toruniu na neuce za ściany GK płaca od posadzki do stropu a montować bedą od stropu do stropu i już jest kilkaset metrów w gratisie ,powodzenia prosystem (usunięte przez administratora)

Bronisław

Odwiedzając stronę internetową firmy ERBUD można natknąć się na zdanie, które ma być motywem przewodnim, którym kieruje się pracodawca "ZALEŻY NAM NA TYM, ABY RÓWNIEŻ BYĆ TAKIM PRACODAWCĄ DLA KAŻDEGO SPOŚRÓD 2.600 NASZYCH PRACOWNIKÓW". Mógłbyś napisać, czy w praktyce rzeczywiście tak jest? Pracodawca dba jednakowo o każdego spośród zatrudnionych osób? Można liczyć na równe i sprawiedliwe traktowanie? Mam nadzieję, że będziesz umiał odpowiedzieć na to pytanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Erbud S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Erbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Erbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Erbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Erbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Erbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Erbud S.A.