Opinie o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COM40 Sp. z o.o. Sp. K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. w Ociąż

Magazyn

Niech ktoś mi wytłumaczy gdzie firma szuka cały czas oszczędności a u nas teraz nie ma mistrza i zastępuje go menager i wszystko się kręci. Żaden z naszych kandydatów nie odpowiadał może czekają na kogoś żeby jak to u nas po znajomości wkręcić na stanowisko ...... zobaczymy czas .... menager jest tak dobry to po co zatrudniać kolejnego mistrza i można zaoszczędzić pewnie sporą ilość pieniędzy a nie tylko zdzierać z szarych pracowników.

Zuzia
@Magazyn

Czyli menager wykonuje pracę mistrza, ale oficjalnie go nie awansowali i nie zwiększyli płacy? Co masz na myśli pisząc, że "po znajomości"? Zdarzały się już takie zatrudniania w przeszłości, dużo osób tak obsadzono na stanowiskach?

Qqq
@Magazyn

Wkręcić znajomego na kierownika magazynu? To musiał być być bardzo nielubiany znajomy żeby wkopać na taką minę. Każdy widzi ile to kierownik zarobi i że tylko chodzi na kawę, nikt nie widzi @ i telefonów 24 godziny na dobę i zniszczenia życia prywatnego.

Soda
@Qqq

To co nie wiedział na co się pisze. Kasa większa wiec zakresu wymagania względem jego większe. Co się dziwisz. Każdy ma swoją wole pragnienia i aspiracje. Jeśli się mu podoba jego sprawa ale kij ma zawsze dwa końce. Jest nowy menago ( No Jarek teraz zajmie się losem starych pracowników już się boje jak nam ozłoci każda linie. On jest dla nas. (usunięte przez administratora) on już był mistrzem. Miał (usunięte przez administratora) na ludzi. Podpier dała ich gdzie się da a teraz struga pojownika o los zwykłego pracownika. Jaruś mycie znamy), jeśli mistrz niechęć robić menago dzarek zaraz z corektu wystruga jakiegoś nowego władcę magazynu. Co do nowego dyrektora. Nikt go nie zna wiec ma kredyt zaufania ale jak znam życie dokręcić śrubę a później będą płakali gdzie są starzy pracownicy ba nie ma nowych. Żyjemy w ciekawych czasach. Jarku czekamy na zmiany. No napewno nastąpią. Zmiany norm czasów. Czekam niecierpliwie na zebrania z tobą. Jestem ciekaw jak się rozwinąłeś przez te pare lat twej banicji. Mam do ciebie osobisty sentyment bi nikt nie olewał pracowników tajniak ty. Choć byłem pod twymi rządami krótko czuje ze się nie zmieniłeś.

Linia K
@Soda

Na tą chwilę to widać jak chodzi Dyrektor z głową do góry, dziwne decyzję na szybko wdrażane jakąś porażka, zero szacunku odpowiada belkotajac pod nosem i wiecznie a telefonem przy uchu. Do kad to zmierza.

Agula
@Zuzia

Większość osób na stanowiskach jest po znajomości ,a tak w ogóle to na stanowiskach naszymi przełożonymi nie powinni być Ukraińcy bo nie traktują nas Polaków dobrze

Linia .....
@Linia K

Prezes go klepie po plecach to się wozi a co do wiedzy to mało istotne najważniejsze że dobrze wchodzi w ..... i nie patrzy na ludzi. Patrząc na zebrania które ostatnio miały miejsce i puste słowa prezesa ,,najgorętszych kierowników się pozbyłem,, a co zostali najlepsi chyba ci co boją się odezwać i stanąć za pracownikiem bo to jest niepożądane. Zostali najlepsi jak S.T który nic nie wie ale w donoszeniu jest dobry bo nic więcej nie potrafi. Spotkania z jego udziałem to jedno wielkie (usunięte przez administratora)jąkanie się i szukanie słów ale patrząc na spotkanie z prezesem to nie ma się co dziwić mówią tym samym językiem.

Antek

Ale to wszyscy wiedzą że na stanowiskach są osoby po znajomości bez żadnej wiedzy i kompetencji,jest coraz gorzej więcej rządzących niż pracujących pracy mniej a trzy zmiany chcą zrobić panie ze złotej linii cały czas chadza to do toalety to na papierosa i po co to wszystko na dziale obok na nocnej zmianie brygadzista i czterech pracowników ale jest trzecią zmiana bo tych wszystkich ludzi trzeba utrzymać i to za takie duże pieniądze, zrobić dwie zmiany obsadzić ludźmi wszystkie stanowiska wtedy te czerwone łebki będą naprawdę miały co robić

Ulalai

Święte słowa. Dzwonisz, odwiedzasz HR, żeby zmienić stanowisko od wielu miesięcy- niestety nie ma (albo najpierw ktoś musi za ciebie przyjść) a na spotkaniu z prezesem dowiadujesz się od Pani na baaaardzo wysokim stanowisku, że jest cała masa wolnych stanowisk. Od zaraz! Od jutra tylko chcesz to przechodź

Swietłana

Witam. Jutro mam rozmowę o pracę na stanowisku Szwaczka. Czego się mogę spodziewać na rozmowie? Czy będą mi kazali mierzyć submiarką? Dziękuję z góry dziękuję

@Swietłana

Jeśli umiesz się podpisać to już masz tą pracę bądź spokojna wymagania są zerowe nie to co było kiedyś

Dobry Pan

Kolejne gratulacje dla działu human resources, dowalić normy, zabrać premię, przywrócić nadgodziny, wyjść w blasku i chale oferując możliwość dodatkowego zarobku na pół etatu dział obok ;⁠) piękne przyznanie się do tego że firma tak obniżyła loty że nie da się w niej godnie zarobić i trzeba dorabiać ( nawet wewnątrz grupy) widać że ktoś z HR był na wakacjach w Turcji i podłapali hasło taniej niż w Biedronce z tym że przerobili na zarobisz mniej niż w Biedronce i niech tym hasłem udekorują stare autobusy wożące ludzi do pracy

Wyznawca tkanin

Mnie ciekawi kiedy ktoś doceni, linie produkujące fotele w tkaninach i inne linie które robią meble w takninach. Bo na białych meblach to są obijacze, a nie tapicerzy, mamy takie same pieniądze co obijacze z białaczki, a praca się różni i to BARDZO, przybić rzepik, a naciągać tkaniny to są dwa różne tematy, na linii S zrobili 2 nowe składy które robiły strandmona i co z tego wyszło, bublarstwo wraz z brakiem efektywnej normy. A ballada skończyła się tak, że rozwiązali dwie zmiany i jeden ze starych składów wrócił do strandmona z oskarshamn'a. Jaki jest wniosek? Nie ma już w zakładzie dobrych tapicerów na strandmona zostały dosłownie tylko 3 doświadczone ekipy. Zarząd sam doprowadził do takiej sytuacji, zobaczymy jak Pan Wawrzyniak i Kruszyk sobie poradzą z obecną sytuacją. Jeśli będą dla ludzi i docenia ciężką pracę godnymi wypłatami ludzie będą chętnie pracować.

Jaca
@Wyznawca tkanin

Nikt cie nie doceni bo dla nich nic nie znaczysz. Szukasz szacunku tu go nie znajdziesz. Jak ci się nie podoba to się zwolnij powiedzą. A na twoje miejsce wrzuca jakiegoś z Bangladeszu. Reszta lini na niego porobi. Wypytają lidera ile chłopak robi a później stworzą linie z jego krajanami. Obniża im normy No bo jakoś ich zachęcić do pracy musza. Powiedzą im ze jak zrobią ponad normę to do dniówki dodają im 20zl. Linke stworzą koło twojej żebyś chłopaki wiedzieli jak pakować. Koledzy będą chodzili obok nich i patrzyli na ich telewizor i będą widzieli ze zrobili 100% normy na 12 godzin. Ale tego koledzy nie umieją liczyć i nie wylicza ze lina azjatycka robi 100% co stanowi 80 procent twojej normy hahahha. Jeszcze bonus oczywiście. Ostatnio słyszałem jak koleś opowiadał w szatni innemu ze zlikwidowano im montaż i dowalili 60 kompletów więcej. A koleś z uśmiechem powiedział ze i tak się wyrabiają nawet jak nie ma ludzi. Jahahahha oby tak dalej

Strandmon
@Wyznawca tkanin

Może i masz rację ale kogo to interesuje z zarządzających,tak naprawdę oni nie mają nic do gadania idą na spotkanie gdzie dostają jasne wytyczne od fanatyka zwanego prezesem który większością swoich decyzji doprowadził do sytuacji jaka ma miejsce a mianowicie brak pracowników do pracy,negatywne opinie o firmie itd. Nowy Dyrektor czy Menager już pewnie dostali plan działania i to co jedynie się zmieni to czasy bo dla władzy to jest najbardziej istotne.

Liderzy
@Wyznawca tkanin

Jak sobie poradzą , zajada nas już dzisiaj jest wyścig szczura jakąś masakra się zrobiła - gonić gonić gonić widać że mają jasne wytyczne żeby docisnąć nas do końca . Co z podwyżki jeżeli padniemy na ryje od tempa jakie wymuszają

Cygan
@Liderzy

A kto tu mówi o podwyżce, z czego się orientuję nie ma funduszy na ten cel a prezesa aż serce boli z tego tytułu.

@Cygan

Dobrze że go nie boli gdy nas pracowników traktuje jak (usunięte przez administratora) a wszyscy siedzący wokół niego mu przytakują.Niech się ten człowiek zastanowi do czego prowadzi swoim wulgarnym podejściem brak szacunku dla tej firmy,negatywne opinie że strony pracowników itp. W końcu się obudzą ale to już będzie za późno. Co robią Panie Biznes Partner cały dział HR nikt nie widzi tego wyzysku czy sam właściciel tego nie widzi a taki jest kierunek aby firmy była jeszcze bardziej porządnym pracodawcą na rynku pracy ???? Nikt z góry nie ma odwagi się odezwać, Dyrektorzy,Managerowie gdzie wasza godność do samych siebie patrząc na wasze zachowanie już dawno jej nie macie i sami dobrze o tym wiecie patrząc co dzień w lustro bo wartości jakie może kiedyś mieliście już dla was nie znaczą nic.

Linia 13
@.........

Zastanowić to się powinien Prezes dając podwyżki ale jak to zawsze w tej firmie bywa coś za coś - podwyżka ale każda awaria z brak surowca itd i po premii. Co my jako pracownicy możemy zrobić na awarie , brak surowca - NIC jedynie oddać cześć naszych pieniędzy żeby firma mogła jeszcze więcej zarobić . W tej firmie nigdy nie będzie normalnie. Co z tego że jest podwyżka jeżeli fizycznie jest to ciężko wytrzymać .

Wilk w ludzkiej skórze

Podobno firma planuje zrobić 3 zmiany, ale ludzi brak. Nowy pracownik który tu przyjdzie, jest zmuszany przez mamę, żeby poszedł do pracy. Z reguły to są osoby 20sto letnie. Tak jak jeszcze się starał pracownik pracować, zrobić coś dla firmy. Oddawał zdrowie, tak teraz ja mam(usunięte przez administratora) co brygadzista coś mi powie? Zwolni mnie ? Śmiech na sali za te pieniądze to powinni się cieszyć że ja tu stoję wgl. Jest XXI wiek nie jest Polska i Polacy tania siła robocza która powoli myśli i nie daje się wykorzystywać. Ja z mojej strony dodam jedno jaka płaca taka praca tak że nygusuje jak mogę. Te wszystkie harmonogramy chmury soboty do pracy brak premii za byle co powoduje że ludzie dostrzegają tę firmę pod nazwą COMshwitz. Kto w cyrku był ten w comie się nie śmieje

lopez
@Wilk w ludzkiej skórze

ciekawe kiedy ktoś przeliczy że taniej wyjdzie poprostu szanować starych pracowników i dbać o to żeby nie odchodzili niż non stop przyjmować nowych szkolić załatwiać ciuchy wdrażać w produkcje a gościu zobaczy co tu jest grane i po 3 miesiącach się zwolni...pomijając już fakt że stary pracownik jest o wiele bardziej wydajny niż świeżo przyjęty a ma taką samą kase ale musi za młodego "nadrabiać" bo inaczej sam nie zarobi-parodia

Fotelik

Bo firmie nie zależy na starych pracownikach. Czy to na stanowiskach czy z produkcji ilu zostało starych pracowników,garstka. Później problemy jakościowe (usunięte przez administratora)a na audytach bo Ikea jak coś zobaczy ...... Jednym słowem dno.

Szfaczka

Witam. Mi pasuje dostałam podwyżkę i jestem bardzo zadowolona a szwam mniej .

Kostek
@Szfaczka

O to gratulacje. Napiszesz, ile ten podwyżki dostałaś? Może orientowałaś się, czy Ci, co ją dostali to w takiej samej kwocie, czy są różne? Generalnie to myślę o aplikowaniu, dlatego chcę to sprecyzować.

Yi

A może doprecyzuj ile to jest netto. Tak dla nas żebyśmy wiedzieli ze ty umiesz to policzyć

Tymon

Mo widzisz po coś te Hindusy i inne azjatyckie ludy są ściągane do Kalisza i Ostrowa . Widocznie my staży pracownicy już nie jesteśmy wydajni i nowe władze to widza. A tak naprawdę jak chcesz to weź odejmij sobie wszystkie premie które są ulotne jak wiatr i zobaczysz ze zarabiasz trochę ponad najniższa krajowa.

Szwaczka

Znów kolejne lato na upalnej Szwalni. Co roku wraca ten sam problem... sauna... czy naprawdę nie idzie zamontować okien aby był przeplyw świeżego powietrza???(usunięte przez administratora)

Taki
@Szwaczka

To proszę wziąć przykład z brygadzistki z panel. Krotkie mini bo kto jej zabroni, przynajmniej chłodniej.. A ona bezczelnie się cieszy. Pozdro

Ciepło
@Szwaczka

Niech osoby z wyższych stołków przyjadą na produkcję i zobaczą jak to jest ale po co przecież one ciężko pracują siedząc i tam klimatyzacja musi być bo przecież jak inaczej. To jest właśnie polityka porządanego pracodawcy a później się dziwią że ludzie narzekają i się zwalniają sami inaczej by nie robili. To jest tak żenujące że .......

Stołek
@Ciepło

Mogłeś iść na studia i też siedzieć na wyższym stołku. Praca w tzw. biurze wszystkim wydaje się idyllą, a realia i zarobki mogą zaskoczyć. Tutaj płaca jest marna i składa się z premii 30%. Urlop masz zabierany przy każdej możliwej okazji. Teraz dla nas nie ma już nawet dostępu do HR. Umiesz liczyć licz na siebie.

Wojtek
@Stołek

Jak zabierają urlop chodziło chyba o premie

Stołek
@Wojtek

URLOP kolego. Fabryka zamknięta = wypisujesz przymusowo Urlop.

Sierpień
@Stołek

Urlop przymusowy w sierpniu, bo przypada święto. Co o tym powiecie?

operator
@Sierpień

kicha i kaszana, jest lipiec a przez ten przymusowy będę już bez urlopu. Czyli jak pewnie 1/3 zakładu - bezpłatny na święta na koniec roku będzie trzeba brać. Gdzie jest jakaś inspekcja pracy ja się pytam

Mirosław
@Sierpień

No co ze trzeba szukać innej pracy stabilnej i może troszkę lepiej płatnej. Firma nie jest zła ale jest coraz gorzej No i widzę już ze ludzie tracą motywacje do pracy. Normy kosmiczne morale słabe może jeszcze ci z kredytami są zmotywowani ale i oni po wyborach będą szukać lepiej płatnych zajęć. Szkoda zmarnowanych lat w tum zakładzie. To jest praca na chwile w które cie nikt nie doceni. Ale myśle ze tak jest wszędzie.

Start
@operator

Firma w końcu idzie w dobrą stronę. Pamiętam lata gdzie w Marcu albo w Majówkę robili wolne dwa tygodnie żeby potem całe wakacje pracować bez przerwy. Trzy tygodnie urlopu latem popieram. No i mówią prędzej to człowiek zdarzy sobie coś zaplanować.

Kpina
@Start

Tu ani nie zarobisz ani szacunku nie zaznasz. Kpina z ludzi robiona. Normy w gore podnoszone a teraz wolne przez prawie tydzien. I kto pozwala na to

Praktykantka

Miałam przyjemność odbyć praktyki w COM40 w Ociążu na hali 15 (magazyn). Zostałam bardzo mile przyjęta. Nabyłam nową wiedzę oraz poznałam wielu fajnych ludzi. Każdy służył pomocą oraz miłym słowem. Dziękuje i mam nadzieje, że do zobaczenia! ;)

Poruszenie

Od kiedy nowy Dyrektor i Menager zaczęli się pokazywać na hali wśród osób zarządzających zrobiło się poruszenie. Czyżby zaczęli się interesować praca albo obawiają się o swoje ciepłe stanowiska.

Zośka

A czego szukają na tej hali? Sprawdzają jak pracownicy pracują czy o co chodzi? Możesz powiedzieć coś więcej, bo nie rozumiem...

@Zośka

Nowy dyrektor i Menager będą patrzyli się wykazać a kto na tym ucierpi my pracownicy w końcu znajdujemy się na końcu łańcucha pokarmowego. Niech tak robią a już za chwilę nikt nie będzie tu chciał przyjść do pracy. Coraz więcej ogłoszeń na portalach społecznościowych widać,ciekawe dlaczego bo tak naprawdę pracuje tu kto nie może sobie znaleźć pracy.

Zniesmaczona

Skandal. Podwyżki chyba po to żeby pokłócić pracowników. Znów Ci co dostają dużo dostaną więcej ( operatorzy pikowarek panelowych) a reszta nie wiadomo kiedy nie wiadomo ile. Po co pani M. przychodzi z brakiem informacji. Wszyscy mają się cieszyć ze szczęścia operatorów? Inne działy przygotowania produkcji nie liczą się ? Nie są ważne ? HR com40 wizerunkowo słaba zagrywka. Na koniec kilka słów z podstawowego podręcznika zasobów ludzkich : "Skoro pracownicy są najcenniejszym zasobem, który umożliwia wzrost konkurencyjności firmy dlatego tak ważne jest stałe podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej. To wiąże się z troską kierownictwa o podwładnych oraz z ich odpowiedzialnością związaną z selekcją, szkoleniem i rozwojem pracowników. Nie ulega wątpliwości, że zgromadzona wiedza umożliwia wzrost efektowności przedsiębiorstwa, a tym samym zdobycie przewagi ekonomicznej." Skoro chcecie robić to co robi rzad (usunięte przez administratora) czyli zaogniać ludzi między sobą, tworzyć niezdrową atmosferę jesteście na bardzo dobrej drodze. Jeśli to był wypadek przy pracy to zmieniając firmę zacznijcie od zamiany HR żeby wizerunek i poczucie wartości pracowników było efektywne i efektownie

Uczniak
@Zniesmaczona

Typowe podejście niedouka Który przeczytał dwa cytaty w wikipedi, zamiast wyszukiwać marketingowe slogany Proponuję skończyć MBA, a tam powiedzą że to co jest w książkach ma się Nijak do rzeczywistości. Po co podnosić kompetencje pracowników którym ciągle coś się nie podoba, i pójdą sprzątać oborę Za 150 zł brutto więcej. Ci których trzeba docenić bo posiedli wiedzę, jak operatorzy Pikowarek Muszą i będą zarabiać więcej, cała reszta albo zacznie się w końcu rozwijać, Albo będzie miała stawki poniżej poziomu pracownika socjalnego na stanowisku konserwatora powierzchni płaskich.

Zniesmaczona
@Uczniak

Widzę że mamy obrońcę, tak właśnie tak wygląda HR i menagment w firmie ze Skalmierzyc. Ukończone MBA zaocznie w Szkole w Ostrowie albo innym zapomnianym miejscu na mapie Polski, kilka wykładów on-line poprawa ego i klapki na oczach. Proszę wyjaśnić w takim układzie w jaki sposób firma chce dowartościować swoich pracowników jak na przykładzie z życia wziętym operator wózka widłowego ze stawką 23 zł dostaje propozycję _" awansu" na operatora dużej pikowarki i zmianę stawki na 19 zł. Oczywiście w bliżej nieokreślonym czasie możliwość zbliżenia się do byłej stawki. Podnoszenie kompetencji to iluzja która kończy się na targach pracy i na rozmowie rekrutacyjnej. Dobrzy pracownicy są zniechęceni do zostania w firmie. Pożądany pracodawca powinien stwarzać takie warunki że pracownicy nie powinni dyskutować na temat zarobków

Zxx
@Zniesmaczona

Pani Maria jeszcze nigdy na zebranie nie przyszła odpowiednio przygotowana. Za każdym razem zapytana odpowiada ,,dowiem się, wrócę z informacją zwrotną,, i tyle jej widać. Raczej nie doczekasz się info

Janka

Firma niewiarygodna. W czerwcu zebranie z Marysią o podwyżkach, do połowy miesiąca mieli dać znać kto i ile a do dziś zero informacji.

Bigos
@Janka

Poszła najniższa krajowa. Stawka godzinowa poszła o 1 zł niektórym o 2 zł. Co chcesz więcej wiedzieć. Lepiej się spytaj o ile ci normę podwyższa.

Janka
@Bigos

No właśnie u nas nie poszło. Pomoce dostały szwaczki też nawet magazyn a u nas cisza.

Brzoza

Orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki dla początkujących na magazynie albo produkcji? Trzymają się podstawowej czy są jakieś premie/bonusy?

obserwatorka

W unitecie na zmianie B cuda się dzieją, referent ze zmiany b nie ma chyba duzo pracy bo ciągle na szwalni siedzi z pomocą szwalni na zamkach, zamiast pracować. Byrygadzistsa nie leprzy wydaje na to cicha zgode i udaje ze nic sie nie dzieje. Iwona uwagi nie zwraca, że cala trujca kawke sobie popijaja zaraz po przyjsciu do pracy a innych sie czepia, że pija wode przy maszynie. referent, brygadzista i magazynier jedna szajka chodza tylko po szwalni i sie smieja w nieboglosy. Kto wie czy ten referent nie ma romansu z ta czarna z pomocy z hali c bo wiedzej z nia siedzi niz u siebie na magazynie. jedni sa gnani do roboty a inni sa faworyzowani, koniec z tym bo ludzie widza co sie dzieje.

Słownik
@obserwatorka

Gdyby Pani tak obserwowała książki do nauki j. polskiego to by może teraz też w administracji była a nie jadem pluła. Jeszcze pewnie stara Panna, że boli jakiś niewinny flirt.

Gustaw

To dobrze ze ty to zauważyłeś na rozmowie niektórzy do dziś nie rozumieją tego.

Janek

Jakie są zarobki netto na stanowisku Pracownik Gospodarczy? Zarobi się chociaż 3200 zł?

Konia
@Janek

Chłopie bierz fuchę w ciemno. Mam tam kolegę. Mówi ze bajeczka robota.

Płacz

Porządany pracodawca,? Zmuszanie pracowników do pracy po 12 godzin? Praca nawet kończącą się w święto Bożego Ciała? Kpina.

Lepewz

Jaki sens liderów? Stojąca praca przy laptopie? Starcze już tego (usunięte przez administratora) Krzyczę na pracowników!!!! Linia 14

Zmiany

Czy to prawda że zawita na h15 nowy Menager i Dyrektor z correct bo co nie którzy już delikatnie się obawiają i zaczyna śmierdzieć na hali.

Ups
@Zmiany

Proponuję zrobić porządek na podkockiej ze szwalnia materacy. Niestety ani manager ani dyrektor nie zajmują się tym co powinni. A kierowniczka aby umie się unosić i jedyneczkami dzielić

@pracodawca
@Ups

Dlaczego Magazyn ms1 w Skalmierzycach dostał podwyżki a inni to już nie ? Produkcja jest nie ważna ?

@Ups

Bez powodu jedynki się nie dostaje. Kierowniczka jest w porządku, wcale się nie unosi. Dostałaś jedynkę i teraz swoje flustracje wylewasz na forum.

Szwaczka

Mam dobre zdanie o przełożonej, przez wszystkie lata pracy nie doświadczyłam od tej osoby żadnej złośliwości, przykrości itp. Niestety mentalność pracowników jest taka, że skoro ma się dobre zdanie o przełożonej, to od razu pada określenie: (usunięte przez administratora).

Maja
@@pracodawca

A wiadomo ile tej podwyżki dostali? To tamci na jakiś innych zasadach pracują, że tylko oni mają podwyżkę? A czy premie w tym roku u Was były? Jak tak to jakie?

Help!

Czy ktoś w końcu zainteresuje się tym co się dzieje na hali 15 na poduszkach? Postój za postojem, poduszek nie ma na liniach, ubierają nie to co jest potrzebne a jak już nawet jest to jakość pożal się Boże. Dwójka kierowników, managerka, pani z hr caly czas, tuzin brygadzistów, więcej pomocników i magazynierów niż akordowych, a z dnia na dzień coraz więcej problemów.

Baca
@Help!

Zadałem kiedyś podobne pytanie ale na produkcji sof. Otrzymałem odpowiedz. Cytuje. Nie każdy musi tu pracować. Legendarne jak ci się nie podoba to się zwolnij. Sam boss wielka postać zna się na interesach powiedział. Jak wam się nie chce robić to na ogórki. W twoim przypadku na poduszkach jest tak. Stwarzają problem i go rozwiązują. Rozwiązują go waszymi rękoma i zdrowiem. Wtedy góra widzi ze wasze elity z piętra są pogrzebane i zaopiekowane. Pozdrawiam

Mała
@Help!

Czyli wszystkie to osoby są potrzebne patrząc na opanowaną sytuację hahahah Może nowy Dyrektor/Menager w końcu coś z tym zrobi bo jak widać obecne osoby które nami zarządzają do niczego się nie nadają. Jedynie co potrafią to się lansować a o pojęciu i produkcji poduszek zero.

.........

Zapraszamy na ipe na zakończenie pracy jedna wielka ściema bo wszyscy są wyrobieni nikt nie pracuje do końca ale pomoce muszą bo taka ich rola i najlepiej żeby jeszcze robiły za akordzistki,pomoce brygadzistek i same brygadzistki. Państwo w państwie a wielka Pani Patrycja tego nie widzi albo wtyka Prezesa Ewa chyba po coś przyszła na Ipe. Chyba że dostała ciepła posadkę żeby sobie nic nie robić a kasa będzie spływać.

Antresola
@.........

Góra to nie tylko IPA, są jeszcze siedziska i klejenie, a tam nikomu nie opłaca się robić. Co drugi chce się przenieść, ale odpowiedzi na zapytanie o możliwości przeniesienia się otrzymuje się odpowiedź: „widocznie za mało się staracie…”

Poduszki
@Help!

Hihihi, najciekawsze jest to ze jak nie bylo pani menadzer to wszystko jakos sie kręciło, problemy byly tak jak są od poprzedniego kierownika ale dopiero jak pani E powróciła to znowu jest sajgon. Na niczym sie nie zna pomysly z choinki obiecuje każdemu co innego a większość czasu spędza na piciu herbatki z panią z hr.

Emeryt
@Poduszki

To juz za Babulasa bylo lepiej, byl u nas dwa razy w roku ale chociaz nie przeszkadzał. Szkoda ze poprzednich kierowników tak łatwo sie pozbyli.

Poduszki
@.........

Kolezanki i koledzy z ubierania, widzę że problem wieczny macie, na spotkaniu u Pani menager tylko narzekania jak ciężko macie i żale ze akordu nie wyrabiacie. Najlepiej zgonić na maszyny, slabe czasy... Jak Wam nie pasuje Kierownik, mogliście się wyżalić przed menager, a nie jedna przez druga się kłócicie Praca jak każda, ja też muszę ciężko pracować czasami na kilku stanowiskach

Ipa
@Mała

Zielona jest za.je.bi.st.a jako jedyna potrafi coś zmienić co poprzedni nie potrafili bo... a to nie ma zgody, a to nie da rady, a ta...przyszła i widzi rzeczy z którymi mamy problem na napelnianiu. Zmiana worka na ektorpie , ktoś zgadzając się na takie pakowanie poduszki w worek był lekko nietomny, poduszka większą od worka Worki jeden za drugim pękał bo.nie szło poduszki spakowac. Nie dziwota ze wiecznie brakowało. Kolejny temat wlokno i wieczna walka o najlepsza jakość, jako jedyna potrafi zrobić cofkę do dostawcy i zamówić na juz inne. To jest Kierownik z prawdziwego zdarzenia..wada jej taka ze jest dociekliwa.

Laureatka
@.........

Zal d...ścisk na UB.. Czasy ciach ciach na i skoncza się wolne podróże na końcu zmiany i leżenia.po stołach. ( w końcu!!!) Nocki to.dramat... biedna Brygadzistka lota po dziale i pilnuje czy aby wszyscy pracują. Bo co niektórzy juz wyrobieni po 6h

Linia W
@Ipa

Takie zachwycona jesteście że co chwile coś robią żeby wam ułatwić a poduszek jak nie było tak nie ma. Do was to musi przyjść ktoś kto wam śrubkę przykręci i będzie pilnować czy robicie, Bo ostatnio to co chwile coś robią żeby wam ułatwić a efekt jest taki że robicie jeszcze mniej.

Skątownia

Poczytaj co piszą inni, kilka (naście) osob na akordzie i pomoce po dwie do jednego akordzisty i to na zmianę. Magazynierzy od przyjęcia towaru liczenia pianek i filców, wozkowe na tt w ilości większej niz u nas na dole, osoby na zsypach. Wielkie larum na forum sie robi ze czasy są obcinane na ubieraniu, osiągniecie pani manager po roku czasu, tylko jak policzymy ilu ludzi jest do obsługi to chyba wszystkich jest wiecej niz tego obcinania czasów. A zatem nie gadajmy ze nie ma ludzi bo są, tylko nie robia tego co by mogly. Jak by szanowały maszyny to by byly sprawne, ale jak sie zgłasza do dur dopiero jak sie rozp… cala to efekty sa jakie sa. Obsługa jaka została, cala damska, nie odróżnia wkrętarka od kombinerek.

Zostaw merytoryczną opinię o COM40 Sp. z o.o. Sp. K. - Ociąż

• Jak się pracuje w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 437.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 389, z czego 36 to opinie pozytywne, 169 to opinie negatywne, a 184 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy COM40 Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w COM40 Sp. z o.o. Sp. K. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

COM40 Sp. z o.o. Sp. K.