Opinie o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie CLEMENT Windows Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w CLEMENT Windows Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLEMENT Windows Polska w Szlichtyngowa

Przyjazna duszyczka

Czarny Ty gwiazdo Clementu. Gdzie sa ci spawacze których miałaś ściągnąć z Famaby? Czy Ty czasem nie chcesz żeby firma upadła. My chcemy jeszcze pracować. Czarny z pizdusiem nie dokuczajcie Guliwerowi. Brzydko jest pod kimś kopać dołki. Pfuuu tak się nie robi, swintuchy dwa

Firma

Wesołych świąt śliczny . Życzy czarny pozdrawiam

Alegrowicz

Ta firma to dno i do tego zakłamany zarząd.

Byly pracownik

Widać że kandydat jest znany firmie i chyba nie za bardzo lubiany

@Byly pracownik

Mewka nie wypisuj takich glupot nie mozesz przezyc ze inni maja propozycje powrotu a ty nie zal ci (usunięte przez administratora) sciska nie ty IDIOTO . Wiekszosc ludzi sie domyslz ze to ty MEWKA, wypisujesz te wszystkie glupoty.

@pracownik

Dzepetto weź ty się zapisz na terapię . A najlepiej do Lubiąza bo nie źle masz pod beretem nawalone !!! Każdy o tym wie

Rekrutacja odbyła się z zachowaniem kultury i w miłej atmosferze. Zadawane pytania były merytoryczne i zwięzłe. Była możliwość również samemu zadawania pytań. Kontakt z firmą również na wysokim poziomie.

Nie mam pytań.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy po zrobieniu kursu spawacza dacie mi 5000 tyś. brutto?

Miazio
@Kandydat

2000 brutto

Miazio
@Kandydat

I swoją spawarka drut +ubranie robocze

Zainteresowany pracą

Również byłbym zainteresowany kursem spawacza. Ale byłbym bardzo wdzięczny jakbyście mi opłacili kurs żebym zrobił sobie uprawnienia na kombajn. Jakbym się nie sprawdził wrocilbym na gospodarstwo i nie miałbym do was żalu. Bo spawanie to jest bardzo, bardzo ciężka, męcząca praca. No i trzeba trochę myśleć. A ja jestem jaki jestem

Poszukujący pracy

Czytałem wasze ogłoszenia o pracę. Byłbym zainteresowany propozycja, tylko martwi mnie to ile lat musiałbym u was pracować.

Zdesperowany monter

Doszły nas słuchy, że ściągają byłych pracowników spawaczy i że dają na początek 5000 tyś. Brutto. Pewien spawacz który był na rozmowie stwierdził że to nie chodzi o pieniądze a o czarnego. Nic się tam nie zmieniło puki on jest przy władzy. Czy my mamy teraz składać wypowiedzenia i zatrudniać się na nowo za większe pieniądze. Ciekawe ile nam zaoferuja

Spec od klejenia uszczelek
@Zdesperowany monter

Jednak to prawda. Byłem w Goli i potwierdził. To jest sprawiedliwe?

Spec od klejenia uszczelek
@Spec od klejenia uszczelek

... A ja z takim stażem zarabiam wszawe pieniądze

Ciekawe

Abc
@Spec od klejenia uszczelek

Podaj jeszcze imie i nazwisko klamliwy *****

Firma jak każda inna. Kiedyś cieszyła się bardzo dobrą opinią, relacje między biurem A pracownikami były też bardzo dobre. Został tylko jeden czarny charakter, kuty na cztery łapy i nie jedno potrafi. Nie jedna osoba podjęła by pracę ale słysząc czarny to jest przerażona

Produkcja

Na produkcji każda hala działa dla siebie nie widać wogóle wspópracy miedzy nimi. Szefostwo średnie, kierownicy jak to kierownicy pewnie pod naciskiem tych wyzej ale tez tak średnio. W biurach też każdy pozjadał wszystkie rozumy, gdzie jeszcze po głównej stronie oprócz 3 Pań które są zawsze uśmiechniete i po drugiej ekipa Panów ze słuchów i krótkiej obserwacji spoko to reszta porażka.

Król monterów

Niektórych ludzi nie idzie zrozumieć, mówią jak by ktoś im U-ja wsadził do paszczu i jeszcze nos garbaty mają i cwaniaka zgrywają, w dodatku same błędy w ich wypowiedziach.

Król życia

Weźcie coś zróbcie z tym slicznym bo widzę czytając tę komentarze to on najwięcej pisze na clement i ciągle ma jakieś problemy mewa nie robi takich zadym jak śliczny chodzi o ciągle gada ktoto miazio ktoto miazio ktoto Halina

Firma

Ślicznie ta firmę obsmarowali . Miazio pewnie ma lacha po pachy z tego wszystkiego

Biała mewa

Mamy nowego szefa, ale także jest fotografem. Na h.. nam robi te zdjęcia. Czuje się skrępowany. Ogolnie jest wporzadu facet

Marys
@Biała mewa

Mewka Musisz się uśmiechnąć i ładnie za pozować do tych zdjęć. ..

Jasiek

TO kiedy mewa będziesz robił te porządki ? ?...

Patrycja

@Biała mewa widzę, że znasz firmę CLEMENT Windows Polska od środka, czy mógłbyś o niej napisać coś więcej? Jaka jest atmosfera wewnątrz firmy? Czy pracownicy mogą otrzymać jakieś benefity pozapłacowe lub premię? Każda opinia jest bardzo cenna dla ludzi poszukujących tu pracy.

Biała Mewa
@Patrycja

Żeby firma prosperowała tak jak kiedyś to trzeba by zrobić porządek z ludźmi którzy rządzą w Clemencie. Potencjalni kandydaci jak usłyszą 2 nazwiska to od razu im się odechciewa iść tam do pracy. Co do premii lub benefitów pozapłacowych to nikt ich nigdy na oczy nie widział, bosa wypłata tj. 1800 netto miesięcznie, bardziej doświadczenia czyli 10 lat stażu to mają 2100-2200 netto max. Atmosfera toksyczna, (usunięte przez administratora), nadgodziny są obowiązkowe jak nie robisz to przynoszą pisemka od adwokata że firma może w szczególnej sytuacji zmusić do nadgodzin, (no chyba że ostatnie tygodnie się trochę uspokoili). Cały czas sprawdzają czy ktoś przypadkiem się nie "obija" na kamerach. Jeśli pracownik sanie chociaż chwilkę to czarny od razu dzwoni do brygadzisty z poleceniem upomnienia. Jak ktoś idzie do ubikacji i siedzi chwilkę to idą pod WC i czekają, podsłuchują czy przypadkiem pracownik w WC przez telefon nie rozmawia itp. (usunięte przez administratora) a nie zakład pracy ale jak komuś takie coś pasuje to niech idzie i spróbuje.

Biała Mewa
@Biała Mewa

Jeśli ktoś ma 10 lat stażu w pracy i 2100-2200 max to nie wiem czy to zle swiadczy o pracodawcy, czy o samym pracowniku

Monter
@Biała Mewa

Przestan pisać te bzdury panie R.D, i nie podpisuj się Biala Mewa. Wiemy o co chodzi

Trolling kwitnie
@Patrycja

Zamiast poprawić warunki pracy i płacy w tej firmie, tak żeby pracownikom chciało się pracować a nie żeby chodzili jak chłopi pańszczyźniani, to i niewygodne opinie by przestały się pojawiać, ale za to rządzący i ich trolle wyszukują niewygodnych ( czyli prawdziwych) opinii i próbują dociekać kto może być ich autorem. To jest kpina. Tak samo jak to zakazywanie używania smartfonów, nawet w ubikacji, no bo przecież ze smartfona też jakiś pracownik mógłby dodać jakaś opinie, a dziwnym trafem w firmie Clement 95 % opinii jest negatywnych. Skoro doświadczeni pracownicy zarabiają najwięcej 2100 netto i to rzekomo ich wina, to dlaczego bardziej ogarnięci pracownicy, którzy cenią swoją pracę więcej omijają firmę Clement szerokim łukiem?

Biała mewa

Firma Clement nie jest zła firma, tylko się dzieli na ludzi dobrych i złych. Np. Dwie panie w biurze Pani Kasia i Pani Jagoda, niektóre osoby powinne brać z nich przykład i tak samo brać przykład z Guliwera bardzo sumienny pracownik. Życzę powodzenia

@Biała mewa

Wracaj do nas dziadek !!!

@Biała mewa

Biało mewo przy frun do nas spowrotem

Darek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach socjalnych?

@Darek

Oni tylko potrafią narzekać . Wiec lepiej się dowiedzieć prywatnie

Wieczny Student

Witam. Doszły mnie słuchy że jeżeli pracownik się sprawdzi po roku nienagannej pracy będzie wynagrodzony wycieczką do Egzotycznych Krajów między innymi do Sudanu, Etiopii i Mozambiku. Jeśli komuś nie odpowiadają takie Kraje jest do wyboru również Kazachstan. Pracownik oczywiście jedzie na swój koszt. Jest o co walczyć. Miłego pobytu w Wybranym Kraju. Proszę nie zapomnieć o namiocie. Sponsorem będzie Wieczny Student oraz Walduś z Krakowa.

magazynier

A niewinnego człowieka chcieli za to ukarać na 25000 zł. wziął prawnika to się od niego odczepili, tylko że szukają winnego nie tam gdzie trzeba, winni siedzią w biurze w postaci 2 panów...

Obserwator
@magazynier

Jest to prawda, że chcieli pokryć braki w zakładzie jego kosztem kwota 25000 zł. Zastanawia mnie tylko jak on mógł tyle stali wynieść na taka sumę. Cały czas szukają koza ofiarnego. Ale jego adwokat szybko im to z głowy wybił z tych cwaniackich łbów.

@magazynier

A kto jest winny? ?? Czekamy na odpowiedz

Pracownik clement

Wszyscy wiedzą w firmie. Ale nikt się za nich nie weźmie. Bo się ludzieje boją ze prace stracą. Po za tym świadek złodziejstwa tez się być może boi ruszyć 4 litery D...Y

@Pracownik clement

Może się boi ze juz tam go nie wezmą jak straci pracę? Musi trzymać dystans do . D .M

Zostaw merytoryczną opinię o CLEMENT Windows Polska - Szlichtyngowa

• Jak się pracuje w CLEMENT Windows Polska?

Zobacz opinie na temat firmy CLEMENT Windows Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLEMENT Windows Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLEMENT Windows Polska?

Kandydaci do pracy w CLEMENT Windows Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLEMENT Windows Polska
2.7/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 1
    67-407 Szlichtyngowa